CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Panthera
Panthera
  19 listopada 2017
Eldim
Eldim: Nie zrobił, a zrobiliście. Przecież obie strony są odpowiedzialne za ciążę. On nie udźwignął ciężaru swojej lekkomyślności, Ty niestety raczej nie masz wyjścia. Tak czy siak, nie jesteś bez winy.


oczywiscie ze ma wyjscie. Moze urodzic i oddac. A on powinien odpowiedzialnosc poniesc mimo wszystko. Jak mozna odejsc od kobiety ktora sie zaplodnilo.... ja rozumiem odejsc bo sie milosc wypalila, zwiazek nie uklada, bo zdradzila... ale nie dlatego, ze sie chcialo bzykac a zaszla. I teraz co, dalej bzyka inne a dziecko wlasne ma w dupie? TO nie jest facet. Strach zaufac facetom, to gorsze zmije niz kobiety...
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 listopada 2017
Panthera
Panthera: oczywiscie ze ma wyjscie. Moze urodzic i oddac.

Napisałem "raczej nie ma wyjścia". Jestem świadomy o istnieniu takich sposobów jak aborcja czy oddanie dziecka, lecz raczej nie zdecydowałbym się na takie przedsięwzięcie bez względu na okoliczności. Resztę wypowiedzi z grubsza popieram.

Btw: Nie pisz posta pod postem tylko zbierz myśli w całość i pisz zwięźle.
Podejmujesz wyzwanie?
lce
lce
  20 listopada 2017

Chyba nigdy nie przestaniecie wałkować tych tematów :mrgreen:
Panthera w końcu ci mogę przyznać rację co do dwóch ostatnich postów, wreszcie napisałaś logicznie i na temat obu półci.

CarpeDiem24
CarpeDiem24
  20 listopada 2017
Panthera
Panthera: Erf: Zawsze w takich tematach mnie ciekawi, dlaczego to te kobiety są oceniane źle, skoro to ci kolesie nawalili. Jak facet zostanie porzucony to też jego wina, bo sobie wybrał taką? Tez mnie to zastanawia. Kobieta zostawia faceta - to jej wina, bo jest suką, chamską gwno wartą ścierą. Facet zostawia kobiete z dzieckiem - jej wina, i dlatego ze ją zostawił jest gowno wartą ścierą. Każdy ma prawo do szczescia. Czy samotny ojciec szukajacy partnerki na fotce jest lepszy od takiej samotnej matki? Czesto samotne matki sa traktowane jak dziwfki, "pewnie oddaly sie komus w kiblu za drinka, i machnal jej dzieciaka i zwial, dobrze tak szmacie" a samotny ojciec to "ojoj kobieta zostawila go z dzieckiem, wyrodna matka i egoistyczna szmata a on taki biedny..."

No niestety taki wyklarował się stereotyp...
DanielLeihs
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DanielLeihs
  20 listopada 2017

Hey

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017

Nie, raczej one szukały przystojnych chłopców. Dla kobiet największą potrzebą jest pieprzenie się z przystojnym facetem (żadna się nie przyzna, liczy się sw33t milusi charakterek, poczucie bezpieczeństwa, blablabla). Teraz własnie te typiary szukają typa, który nie jest dla nich atrakcyjny (dla nich typ, który nie wyglada jak aktor z hollywood jest kompletnie aseksualny, total obojniak), ale będzie własnie "tatusiem" i tamponem emocjonalnym, a i tak wagina nie może dzisiaj przegrać i będzie go zdradzać z przystojnymi typami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach


Czyli w sumie by się zgadzało. ;]
CarpeDiem24
CarpeDiem24
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, raczej one szukały przystojnych chłopców. Dla kobiet największą potrzebą jest pieprzenie się z przystojnym facetem (żadna się nie przyzna, liczy się sw33t milusi charakterek, poczucie bezpieczeństwa, blablabla). Teraz własnie te typiary szukają typa, który nie jest dla nich atrakcyjny (dla nich typ, który nie wyglada jak aktor z hollywood jest kompletnie aseksualny, total obojniak), ale będzie własnie "tatusiem" i tamponem emocjonalnym, a i tak wagina nie może dzisiaj przegrać i będzie go zdradzać z przystojnymi typami.CarpeDiem24: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach Czyli w sumie by się zgadzało. ;]

Coś w tym jest :P
Darekdario71
Darekdario71
  20 listopada 2017

Ktoś mnie zablokował jak to zrobić żeby dawać serduszka????

CarpeDiem24
CarpeDiem24
  20 listopada 2017

Samotna mama, strzeli filtr ze Snapa z kocimi uszami i szuka tatusia :D

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: strzeli filtr ze Snapa z kocimi uszami i szuka tatusia

Pustelnik
Pustelnik
  21 listopada 2017

Przeciez od wiekow wiadomo ze samice trzeba zwabic jakims prezentem a bron boze miec inne zdanie niz ona bo wtedy niewazne czy to tesciowa zona czy kochanka bedzie ja bolala glowa reasumujac jednak one maja w sobie cos z XVI wiecznych ulicznic a pozniej szukaja opiekuna dodatkowo dla swoich tzw pomylek

Snagu
Snagu
  21 listopada 2017

Nie zapomnijcie też ująć że wina też leżypo stronie mass mediów. One kreują co jest cool a co "bee".

MaxPB
MaxPB
  22 listopada 2017

No tak, ten problem jest zauważalny, a pytanie jest także takie, dlaczego Panie jak wybierają partnera patrzą głównie na jego wygląd zewnętrzny, a nie na to kim jest i ile jest w stanie zarobić(czytaj zarobić na rodzinę), czy jest też zaradny itp. Z tego co wiem żeberka zasadzić drzewo należy znaleźć dobry grunt i przyjazne warunki...

MichalPrajzner
MichalPrajzner
  22 listopada 2017

Podzielam zdanie koleżanki "Panthera" nie sprowadzamy wszystkich sytuacji do jednego, mam kilku znajomych którzy się rozwiedli bo porostu coś się między nimi wypaliło, brak porozumienia w łóżku, może brak wzajemnego wspierania i po prostu szukają na takich portalach brat niej duszy, a ponieważ w przypadku rozwodu w większości przypadków dzieci zostają z matką to jest ich sporo na "Fotka"

Jozef84
Jozef84
  22 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: , brak porozumienia w łóżku

d83dde03buhehe no płaczę z takiego powodu sie rozczodza?d83dde03
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.