GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba że całkowity brak seksu ale chyba nie po to poznajesz dziewczynę by wiecznie z nią rozmawiac ???


a co, zwiazek to tylko sex?
patrzax na facetow to lepiej byc kolezanka niz dziewczyna.
mniej wymagan, wiecej spedzania czasu na czyms innym niz sex i sex od czasu do czasu a nie dlatego ze facet chce teraz a jak nie dostanie to zdradzi... Faceci nie nadaja sie do zwiazku. Biologia niestety.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak oddasz serce kobiecie ktora nie doceni to co dla niej robisz


od razu nie doceni. Moze to on cos zrobi zle, jej nie doceni?
czy jak kobieta odejdzke od faceta ktory ja kocha to znaczy ze ona go nie docenia? Moze docenia ale widzi ze nie pasuja do siebie, bo maja inne spojrzenie na swiat?
czasem bycie milym to za malo.
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: Faceci nie nadaja sie do zwiazku. Biologia niestety.


no to bądź z kobietą. Związek bez dobrania seksualnego jest skazany na porażkę

Panthera
Panthera: od razu nie doceni. Moze to on cos zrobi zle, jej nie doceni?


widzisz znowu to samo ja o chlebie Ty o niebie - wiadomo że mówiłem o swoim przypadku a Ty znów te swoje teorie a moze to facet amoze sąsiadka a moze kosmita

w ilu długoletnich związkach byłas gdzie płaciłas rachunki prowadziliscie dom sami sie utrzymywaliscie itd
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no to bądź z kobietą.


nie jestem lesbą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Związek bez dobrania seksualnego jest skazany na porażkę


Dla ciebie. Ja moge byc bez seksu w związku (co innego bez przytulania sie).

Konto usunięte
Konto usunięte: w ilu długoletnich związkach byłas gdzie płaciłas rachunki prowadziliscie dom sami sie utrzymywaliscie itd


A co to ma do rzeczy? czy w kazdym takim zwiąku musi byc zaraz nudno, brak ciepła miedzy parnterami tylko szara rzeczywistosc, problemy na pierwszym planie i marudzenie?
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: na ogół sądy przyznają prawa Mamie.


A widzisz ty tutaj kandydata do przyznania mu jakichkolwiek( w razie potrzeby) praw?! Ja widzę tylko bezpłciowych ruchaczy za złotówkę. Takimi tekstami sami sobie te prawa niejednokrotnie obieracie, ba schedujecie na naszą korzyść. Krzywdzące jest to dla ojców którzy o takie prawa ubiegają się czasami całymi latami, ale to oni powinni takich lać, bo przez pryzmat ogółu krzywdzące jest to dla jednostek. Skoro oni milczą i znalazł się wśród nich tylko 1 odważny.... to powinni wam zabrać wszystko
nightkin
nightkin
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: Dla ciebie. Ja moge byc bez seksu w związku


chyba ze swoją ręką bo zdrowy facet potrzebuje seksu i albo cie zostawi albo bedzie zdradzal albo cos z ni nie tak

wychodzi sfrustrowana wariatka nie znająca swojego ciała i chyba nigdy nie przezyłas PRAWDZWEGO orgazmu a nie wzbudzone potrzeby nie istnieja

Wypwoiadasz się na tematy na które nie masz zielonego pojęcia. Szkoda prądu na ciebie
nightkin
nightkin
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: A co to ma do rzeczy? czy w kazdym takim zwiąku musi byc zaraz nudno, brak ciepła miedzy parnterami tylko szara rzeczywistosc, problemy na pierwszym planie i marudzenie?
ja prdl ... przeciez sama mowisz z oburzeniem facet zawinil - no ciekawe czm ? Ze nie ma go w domu 3-4 miesiace bo zapieprza na zachcianki swojej pani by jej dogodzic a wraca i nie ma obiadu na stole i w domu bałagan ???? Przeciez ty w ogole zycia nie znasz a pyszczysz że hu hu
dziecko jeszcze jesteś nie kobieta
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ze swoją ręką bo zdrowy facet potrzebuje seksu i albo cie zostawi albo bedzie zdradzal albo cos z ni nie tak


czyli widac ze facet kochac nie umie, on sie wiaze tylko dla bzykania.
gdyby faceci kochali sercem nie przeszkadzalo by im to.
no ale widac juz ze ta cala szopka ze slubem i miloscia to klamstwo
a facet nawet jak mu zona daje i tak zdradzi.
kobieta ma prawo odmowic seksu jesli nke ma ochoty, a wy roscicie sobie prawo do zdradzenia takiej choc przyzekaliscie jej wiernosc.
czyli kobieta ma sie zmuszac do czegos by jasniepan z nia dalej byl i byl wierny. A on nic nie musi robic dla niej, w koncu ona jest od tego by mu uslugiwac...
skoro "zdrowy facet" zdradzi jak nie bedzie mial zbyt dlugo seksu to lepiej sie nie wiazac lub wiazac z chorym facetem ktory w partnerce widzi cos wiecej niz tzipe.
popierzony swiat, a faceci to prynitywne zwierzeta.

Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi sfrustrowana wariatka nie znająca swojego ciała i chyba nigdy nie przezyłas PRAWDZWEGO orgazmu a nie wzbudzone potrzeby nie istnieja


potrzeby potrzebami ale ja umiem sie dla zwiazku poswiecic
w koncu wiaze sie z facetem z milosci a nie dla seksu.
wy macie idwrotnie i dlatego inaczej nie umiecie tego pojac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wypwoiadasz się na tematy na które nie masz zielonego pojęcia.


haha nie mam pojecia?
niech zawodowy roochacz mi udowodni dlaczego nke mam pojecia o seksie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: wraca i nie ma obiadu na stole i w domu bałagan ????


a co kobieta jest od gotowania i sprzatania?
mocno wali sredniowieczem.
crosowicz
Posty: 1 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
crosowicz
  25 maja 2017

jest tu jakaś chetną mama ?

nightkin
nightkin
  25 maja 2017
Panthera
Panthera: a co kobieta jest od gotowania i sprzatania? mocno wali sredniowieczem.

jesli nie pracuje i siedzi w domu to odczego ???? Od wydawania pieniedzy i lezenia na kanapie i oglądania tv ????? Mocno wali chęcią życia za cudze nic nie dając w zamian

Panthera
Panthera: a facet nawet jak mu zona daje i tak zdradzi.


a kobiety tego nie robią - oczywiście zaraz znów powiesz że TY tego nie robisz ale no tak Tobie ogół facetów oskarżać wolno jednocześnie broniąc ogółu kobiet bo Ty jesteś ok ????

Panthera
Panthera: kobieta ma prawo odmowic seksu jesli nke ma ochoty, a wy roscicie sobie prawo do zdradzenia takiej choc przyzekaliscie jej wiernosc.


znowu mityczne WY .... jakiś feministyczny jęk. Szkoda słów nawet
Panthera
Panthera: skoro "zdrowy facet" zdradzi jak nie bedzie mial zbyt dlugo seksu to lepiej sie nie wiazac lub wiazac z chorym facetem ktory w partnerce widzi cos wiecej niz tzipe. popierzony swiat, a faceci to prynitywne zwierzeta.


serio wyczuwam jakiś wstręt do mężczyzn. Manifa potrzebuje takich jak ty. Ty chyba nigdy nie miałaś porządnego seksu i mega otgazmu ale spokojnie to ma wiele kobiet. Nie wzbudzone potrzeby nie istnieją stąd Twoje niezrozumienie. Kobieta lubiąca seks - DOBRY seks - nie wypisuje takich bredni
arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  25 maja 2017

Poza tym użyłaś sformułowania "wszyscy" a to już lekka przesada;).

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  25 maja 2017

Miłość to nie seks i tyle w temacie, a Ty go mylisz z pożądaniem, które zawsze jest złe, bo nigdy nie zostanie zaspokojone.

Potrzebę miłości odczuwa każdy od małego, potrzeby seksualne już nie....

romeoxox
Posty: 2 (po ~340 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
romeoxox
  25 maja 2017

Moja żona zakochała się w innym po 12 latach...zostawiła mi dzieci i teraz jestem w trakcie rozwodu....też tego nie ogarniam ale dla nich musze byc silny...nie chce zostac samotnym ojcem i wiem ze tez nie bede mial latwo znaleźć własciwa osobe...

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  26 maja 2017

Żona/Mama poświeciła swoje dzieci dla nowego fagasa? Ehh dziwne.

Kiedyś też szukałem pocieszenia w ramionach innej ale nie tędy droga. Prawdziwym zwyciezcą jest ten który przebaczy i pogodzi się z sytuacją. :) Niestety to bardzo trudne Romeo. Nie szukaj, masz dzieci, wspominaj byłą z tych dobrych chwil i tyle, a przede wszystkim przebacz.

nightkin
nightkin
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żona/Mama poświeciła swoje dzieci dla nowego fagasa? Ehh dziwne.


ale to zrobiła więc swoje piękne teorie możesz wsadzić między bajki. Zrobiła to raz zrobi następny bo zawsze będzie ktoś fajniejszy itd

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwym zwyciezcą jest ten który przebaczy i pogodzi się z sytuacją. :)


prawdziwym frajerem - żona go wali w rogi a ten co ? Może jeszcze ma jej zrobić herbatkę i dac buziaczka w policzek ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szukaj, masz dzieci, wspominaj byłą z tych dobrych chwil i tyle, a przede wszystkim przebacz.


Dzieci kiedyś dorosną i mu przebaczą. A jak przebaczy babie to będzie sygnał że można go walić ile wlezie a on wybacza.
nightkin
nightkin
  26 maja 2017
romeoxox
romeoxox: Moja żona zakochała się w innym po 12 latach...zostawiła mi dzieci i teraz jestem w trakcie rozwodu...

było może tak ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.