GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

tzn moj ideał to jedna, wiec zawsze ponad jedną to bedzie zboczenie :)

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017

Rycerzu, Ty się kompletnie do takiej roli nie nadajesz :)) Takie lelum polelum to z Ciebie by było :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

a wierz mi ja inne miałm kiedyś ciało, studia, chlanie, imprezy, wypoczeta twarz i tak dalej:) wiele na to wpływa czynników. :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

To mi Ksawi pochlebiłaś, aż się uśmiechnąłem, dziękuję. :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Ale zawsze wierzyłem, że panna w łóżku to ta własciwa i jedyna na całe życie, o! Szkoda, że one tego nie rozumiały. :)))

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017

Niektórzy określają to jako taki qurwik w oczach. Raz się z takim określeniem spotkałam kiedy kupowałam biżuterię i szukałam odpowiedniej dla siebie no i padło na komplet ze żmiją :)))

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Król jaszczur :))) On się fascynował wężami.

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017

Nie, to akurat był starszy Pan trudniący się wyrobem i sprzedażą :))

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Ja się tam boję węży, widziałem jaszczurki w lesie, było to ciekawe ale były skubane szybkie.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

a co Ci zrobił? Torebke z weza?

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Ci goście od skór, to niezła kasę zarabiają, znam jednego, na skórach zwierząt się wybił, a później założył sieć restauracji.

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017

Nie, miał niesamowity komplet ze żmiją, ale brakowało w nim jednego elementu i ostatecznie nie kupiłam :P

nightkin
nightkin
  27 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz :) już dawno wiem

to kiedy zaczłąeś / W przedszkolu a skonczyłeś w liceum ? Gadasz jak oświecony mnich po 10 letniej ascezie a nie wygladasz na 50 lat
Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to kiedy zaczłąeś / W przedszkolu a skonczyłeś w liceum ? Gadasz jak oświecony mnich po 10 letniej ascezie a nie wygladasz na 50 lat


Ty tez nie masz w sobie tej "iskry Bożej" wiec też sobie zbytnio nie schlebiaj :P Praktyka nie zawsze uczyni z Ciebie mistrza"
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

zacząłem wbrew pozoru pozno, tylko za mocno kochałem i one tego nie rozumiały. :) Ale wiem, że seks wyniszcza, tego nie skontrolujesz, nawet bedac z taka dziewczyna ktora Ci na wszystko pozwoli, będziecie szukać mocniejszych wrażeń. To chore.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.