GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

a zresztą jak przestaniesz kłamać to się odezwij ok?:)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

wiesz moj nauczyciel akademicki kiedyś takich ludzi jak Ty nazwał "syndromem kłamcy" :) w sumie niedaleko wilka, starego czy młodego hehe

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Poddajesz się?! Ale szczekać jak pies w moim kierunku w każdym temacie potrafisz?! Dobrze, że chociaż to ci idealnie wychodzi. Tobie i całej reszcie. wilki?! z was są barany a nie wilki

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Ja szczekam, ja wyrażam neutralne swoje zdanie, nikogo nie atakuje. Skąd ta głupota? Czemu tak reagujesz? Podaj dowody....

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Ja Cię czasem doceniam za analizę ale na ogół dążysz do zwady.

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo?! Bo mam swoje zdanie i nie atakuje tych, którzy nie atakują, a jedynie wyrażają swoje zdanie i opinię?! To kiepski ten twój zmysł analityczny. Nie atakuj, nie będziesz atakowany. Koniec kropka.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Ty mnie atakowałaś za moją neutralność, bo wyrażałem swoje zdanie, zgodnie z sercem, a nie rozumem. :)

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ty jesteś tutaj wysłannikiem piekieł i prowokatorem. Typowy wilk w owczej skórze :) :) Mnie świecidełkami i duperelkami nie kupisz jak innych, ale próbuj może kiedyś.....zbaranieje

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Oj ja szukam pokoju, miłości, zrozumienia. :)Pokazać Ci 6 w mojeje okolicy? na lini nr 3 czyli skrot od 666.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

tych demonów jest za dużo na moją głowę, podałbym wiecej tych "przypadków"

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No to możesz odmaszerować tym trotuarem :) Bo dla takich jak Ty, szkoda mi czasu i energii, bo tej na grzybach nie znajdę :) A denerwować się za głupotę innych, to mścić się na własnym zdrowiu.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

to odwołaj wilki:) to tymi bulwarami odmaszeruje

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

biały wilk, pamietasz jak siebie okreslilas? :)

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: biały wilk, pamietasz jak siebie okreslilas? :)


Ktoś określił mnie jako idealistkę i chyba coś w tym jest :) Robię to dla idei :)))
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Nie bazowałem na niczyich słabosciach i jak zwykle klamiesz, jak to wilk. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.