GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  22 maja 2017

Nikt tutaj nie pomyślał o dziecku, absolutnie nikt.

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ciekaw co na to dzieci? Kiedy widzą 10 "kolegę" ich mamy...


albo 10 kokezanke ojca.

maja sie z nikim nie umawiac bo dziecko patrzy? A co jego zdanie ma do tego?
dziecka nie krzywdzi a mama jest szczesliwa a to najwazniejsze. Matka ma odrzucic milosc bo dziecko kreci nosem bo choc mily facet to wolaloby by mamusia byla sama bo bylaby cala dla niego? Dziecko to nie pepek swiata.
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  22 maja 2017

na ogół sądy przyznają prawa Mamie.
Rozwód nie krzywdzi dziecka? W jakim Ty świecie żyjesz? Nawet jak mojej Mamie, umarłby jej mąż, a mój ojciec, czułbym ogromny żal.
Dziecko patrzy na rodziców, a skoro oni mają wielu partnerów, to? Odpowiedz sobie sama..

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwód nie krzywdzi dziecka? W jakim Ty świecie żyjesz? Nawet jak mojej Mamie, umarłby jej mąż, a mój ojciec, czułbym ogromny żal. Dziecko patrzy na rodziców, a skoro oni mają wielu partnerów, to? Odpowiedz sobie sama..


czyli kij ze szczessciem rodzica, bo dziecko patrzy?
i tak rozwod krzywdzi dziecko. Ale mniej niz pijacy bijacy je rodzic ktory nie szanuje drugiego rodzica.
jesli szuka odpowiedniego to sie spotyka z roznymi by wybtac te jedyna.
ma tego nie robic bo dziecko?
sory ale rodzic czasem tez ma prawo byc szczesliwy, robic co chce, byc z kim chce, jesli tym nikogo mie krzywdzi. Dziwne nie?
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: ma prawo byc szczesliwy, robic co chce, byc z kim chce


ma prawo zapewnić szczęście dziecku w pełnej rodzinie, a tak?
Ja bym się zastanowił jak mężczyzna/kobieta mający dziecko co chwila pakują się w nowe relacje. :) No komedia, współczuje dzieciom, one patrzą i widzą.
Nie jestem aż takim egoistą by krzywdzić dzieci.
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ma prawo zapewnić szczęście dziecku w pełnej rodzinie, a tak?


tez

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym się zastanowił jak mężczyzna/kobieta mający dziecko co chwila pakują się w nowe relacje. :) No komedia, współczuje dzieciom, one patrzą i widzą.


i co z tego ze widza? moze sa rozgarniete i wiedza ze mamusia/tatus szuka kogos odpowiedniego, a nie bierze pierwszej lepszej osoby? jak maja rozgarnietego rodzica to ten im wszystko wyjasni i dzieci beda mialy wzorce przekazane prawidlowo. Tylko patola nie rozmawia z dziecmi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem aż takim egoistą by krzywdzić dzieci


w ten sposob to sie z dzieci tworzy egoistow. Pozniej ono uwaza ze rzadzi rodzicem.
jesli rodzic dziecko kocha, dba o nie, to nie krzywdzi go w żaden sposob tym ze umawia sie czasem na randki, o ile nie zaniedbuje potrzeb dziecka.
rodzic tez czlowiek i ma prawo byc szczesliwy. dziecko z czasem dorosnie i zrozumie. A takto wyrosnie na sierotę, rodzic bedzie sfrustrowany (a sfrustrowany rodzic nie zapewni dziecku szczęścia, bedzie mial pretensje ze przez fochy dzieciaka jest samotnym rodzicem i ciezej mu przez to w zyciu).
to sie nazywa zdrowy egoizm i nie szkodzi dziecku.
no chyba ze to prostytutka ktora zaprawsza do domu klietow i robi im dobrze na oczach dziecka.
insaneelusive
insaneelusive
  22 maja 2017

Trzeba być samcem beta żeby brać kobietę z dzieckiem XD
Taka prawda.

PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu
  22 maja 2017

No to pójdzie pytanie za 100pkt. Co jeśli kobieta z dzieckiem staje się Twoją przyjaciółką i czasem skoczycie razem do łóżka bez zobowiązan?

CuteNinja
CuteNinja
  22 maja 2017
PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu: bez zobowiązan?

Jak bez zobowiązań, nikomu to nie przeszkadza i dziecku nie dzieje się krzywda, to jaki problem? Żyjmy i dajmy żyć innym :D
PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu
  22 maja 2017

Ty to serio jesteś Ninja, człowiek zapomina, a tu nagle wyskakujesz zawsze pod moim postem :D

CuteNinja
CuteNinja
  22 maja 2017
PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu: człowiek zapomina

Nie wiem jak w ogóle mogłeś o mnie zapomnieć! Nadąsałam się :D
PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: PanSwojegoLosu: człowiek zapomina Nie wiem jak w ogóle mogłeś o mnie zapomnieć! Nadąsałam się :D


Wybacz, ale to Twoja wina, Ninja są tak szkolone by człowiek nawet nie wiedział o kim zapomniał :D
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem aż takim egoistą by krzywdzić dzieci.


Najpierw wypadałoby je zrobić by o tym dyskutować, a czym?! Palcem masz zamiar tego dokonac?! w bucie sobie nim poruszaj, bo tyle ci zostało
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt tutaj nie pomyślał o dziecku, absolutnie nikt.


kurcze ja widze stary że Ty normalnie rycerz w lśniącej zbroi - piękne teorie ... aż serce się raduje że masz takie ideały - zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce jak oddasz serce kobiecie ktora nie doceni to co dla niej robisz a dziecko pojawi się na świecie ( jak byś nie wiedział nie ma 100% metody antykoncepcyjnej no chyba że całkowity brak seksu ale chyba nie po to poznajesz dziewczynę by wiecznie z nią rozmawiac ??? ) - to będziesz z tą kobietą na siłę ?? Z litości ? W jakiej atmosferze wychowa się dziecko ?? Kłótni i awantur ale lepiej że ma dwoje rodziców ??? - tylko zapominasz że dziecko prędzej czy później dorasta i będzie młody w miarę młody przez 20-30 lat a rodzicowi NIKT nie odda straconego czasu. Dziecku można wszystko wytłumaczyć potem i tak wszystko zrozumie. A suma sumarum na starość i tak ludzie najbardziej żałują rzeczy których nie zrobili. Umierasz i nikogo nie obchodzi że byłeś takim wzorem cnót i ideałów ludzie zyją dalej swoim życiem itd itd

aha nie gadaj mi tylko że Ty jak już bedziesz miał dziecko to z tą jedyną i bla bla
Sarna
Sarna
  23 maja 2017

ładny gif do tematu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.