GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  21 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Też nie wpadłam i mam jakiś szacunek do innych. Tym bardziej, że sama nie lubię, gdy ktoś mnie ocenia, a nie zna. Skoro ja tego nie lubię to nie traktuję tak innych. Logiczne chyba. A Panthera nie lubi być oceniana (wnioskuje po tematyce wielu jej postów), ale do ocenianja innych już jest jak widać pierwsza.

Serio? Wy powaznie dyskutujecie nad jej opiniami i nad tym co lubi co nie?

Przeciez to jest typowy feministyczno-egocentryczny troll ktorego celem nadrzednym jest pokazanie "moja racja jest racja najmojsza" :zonk:

Pieprzy glupoty w co drugim temacie prowokujac do klotni a wy ja karmicie jakby od jej nawrocenia na tor logicznego myslenia zalezalo wasze zycie... :zonk:

Dajcie sobie spokoj i olejcie to jej sie znudzi :ziew:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Belormoroth
Belormoroth: Przeciez to jest typowy feministyczno-egocentryczny troll ktorego celem nadrzednym jest pokazanie "moja racja jest racja najmojsza"


jak co drugiego faceta tutaj, łącznie z tobą.
Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Belormoroth: Przeciez to jest typowy feministyczno-egocentryczny troll ktorego celem nadrzednym jest pokazanie "moja racja jest racja najmojsza" jak co drugiego faceta tutaj, łącznie z tobą.


Pantera, zgodziłabym się z twoją teorią gdyby nie to, że pierwsza robisz "najazd" na kobiety, nazywając je "ochłapami". Nawet mężczyźni mają więcej szacunku do tych kobiet jak ty, jako niby kobieta. Kogo więc bronisz i przed kim?! Kiedy będziemy potrzebować twojej "i takiej...obrony" przed mężczyznami, to wtedy wezwiemy cię na pomoc. OK?! Ale póki co, to więcej szkody jak pożytku z tej twojej wątpliwej "obrony i dobroczynności" Nie ma nawet oznak feminizmu, pozostaje tylko egocentryzm. Oczywiście, jesteś najwspanialsza, wyjątkowa, niepowtarzalna, unikatowa. Niemal jak"biały kruk" wśród książek tak ty wśród kobiet. Szkoda, że żaden ekspert nie podziela twojego zdania. Pozdrawiam.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  21 maja 2017

Belormoroth niekoniecznie o opiniach, bo opinie są jak dziura w czterech literach- każdy ma swoją. No, ale ciśnie po facetach, którzy napiszą cokolwiek złego na temat kobiet i broni tych kobiet, a zaraz w innym temacie nazywa samotne matki i ich dzieci "ochłapami". No chyba coś jest nie w porządku. Np w wielu tematach pisze "ja nie jestem taka, siaka i owaka, więc nie wszystkie". A za chwilę pokazuje zachowaniem, że chyba jednak nie do końca. Ja rozumiem wypowiadać się z sensem i na temat. No, ale nigdy nie wie co przyniesie los i jak będzie w przyszłości, a może być tak, że sama kiedyś będzie np samotną matką. Kurde tego nie da się przewidzieć. I co? Wtedy pośle taki pocisk sobie? Skoro czepiamy się innych o coś to najpierw spójrzmy na to jak sami się zachowujemy, a dopiero później wytykajmy błędy innym. Będę to pisała za każdym razem w takich sytuacjach, bo mnie to po prostu drażni. Wyrażam się kulturalnie i bez wyzwisk, więc nie widzę żadnej przeszkody w napisaniu tego co o tym myślę. Jeżeli chcemy być szanowani to szanujmy innych, a jeżeli nie to chociaż tolerujmy. Zwłaszcza w takich sytuacjach, w których nigdy do końca nie jesteśmy pewni jak potoczy się nasze życie i w jakiej sytuacji będziemy się kiedyś znajdować.

veni00
veni00
  21 maja 2017

Facet po rozwodzie to też ochłap - tak tylko przypomnę... Zaraz się okaże, że wszyscy poza Pantherą to ochłap. Oj dorosłe życie jeszcze ją nauczy, jak tylko spod skrzydełka mamusi wyjdzie.

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017

Zapomniała dodać, nie tylko ona, ale niektórzy panowie też się widzę zapominają, że z 500 i alimentów nie korzystają tylko samotne matki, ale i ojcowie. Tak samo jak matki wychowują swoje dzieci( za to ogromny szacun) bo wyemancypowane dziewoje pokroju Pantery, postanowiły iść "w długą". To też wg niej i jej kolegów "ochłapy"?! Jednym postem zdążyła wjechać na ambicje połowie portalu.

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  21 maja 2017

Rozwódki z "inwentarzem" to niekoniecznie samotne mamusie. Znam ludzi samotnych w związku.

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwódki z "inwentarzem" to niekoniecznie samotne mamusie. Znam ludzi samotnych w związku.


Bo kto nie był ni razu człowiekiem,
temu człowiek nic nie pomoże.

Ps

Wietrzna z pana istota d83dde0f prawie jak Pantera:) Trzeba by was zeswatać. Może z tego związku będą dzieci a nie ochłapy ups"inwentarz: :)
hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  21 maja 2017

Lepiej już nie zestawiaj ;) a rozważnie szukaj tatusia dla dziecka.

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Gorzej jak dzieci szukają mamusi tatusiowi :) Pan wybaczy za skojarzenie, ale właśnie czytam "Dziady"-wilekoplskie. Moje dziecko mogłoby pana wiele nauczyć, a na pewno dobrych manier, odpowiedniego nazewnictwa i kultury osobistej. Jak nie to bat :)

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  21 maja 2017

a powinnaś wybrać się na ryby

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017

Wystarczy, że pan "brzegówy" łowi. Ja nie muszę :)

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  21 maja 2017

Znudziła się zabawa. Zbiór brzegowy kojarzę jako zbiór niepusty otwarty

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017

Korea Płn. wystrzeliła pocisk balistyczny średniego zasięgu.

Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  21 maja 2017

Taka z dziecmi nigdy cie nie pokocha bo juz ma kogos gogo darzy miłoscia, ty mozesz byc tylko losiem który organizuje mamusi i dziecku rozrywke.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.