GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: cofnijcie bana ksawiera


Czy ja prosiłam "jaśnie pana" o wstawiennictwo, bądź upoważniłam "pana" do wypowiadania się w moim imieniu?! NIE ! Proszę więc więcej tego nie robić, bo sobie tego nie życzę!
nightkin
nightkin
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ksawiera 2 dni temu o 17:06 Ja was prosze, wy mu nie dawajcie więcej bana :)))


cała ksawiera - sama się nieproszona wtrąca ale gdy ktoś to robi rzuca piorunami

Czy ja szanowną Panią prosiłem o wstawiennictwo ??? NIE

zamiast obalać mitomanów i podwazać czyjąś inteligencję spójrz w lustro hipokrytko bo to Ty masz zawyżone masakrycznie ego i nie widzisz swojej hipokryzji
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: cała ksawiera - sama się nieproszona wtrąca ale gdy ktoś to robi rzuca piorunami


O bana?! Ja bany zbieram za brak współpracy z moderacją, ty za to że źle którąś pogłaskałeś :)))
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast obalać mitomanów i podwazać czyjąś inteligencję spójrz w lustro hipokrytko bo to Ty masz zawyżone masakrycznie ego i nie widzisz swojej hipokryzji


cokolwiek by o mnie powiedzieć, to jestem tutaj zwykłą sprzedawczynią z zieleniaka, ale twoje EGO to już aberracja :))))
nightkin
nightkin
  28 maja 2017

nawet nie widzisz tego jak bardzo próbuujesz z siebie niby zrobić masakrycznie inteligentną i skromną i tego jak bardzo wskazuje na to że masz o sobie zdanie jako skromnej - do dopiero mitomania i megalomania. A gdy ktoś ośmieli się to dostrzec pdważasz jego intelekt

bana zebrałem za słowo na K

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: bana zebrałem za słowo na K


winni się tłumaczą :) W tym własnie cała sztuka. Pisać krótko, zwięźle i na temat. W taki sposób, by nikogo nie urazić i nie poczuł się głupkiem :)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 maja 2017

Swoją drogą chciałbym zobaczyć tę listę "obalonych", bo odkąd jestem na forum niestety stwierdzam, że jest ona kompletnie pusta :) Chyba, że miałaś na myśli obalanie swoich kolejnych kont, wówczas ma to ręce i nogi.

Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Swoją drogą chciałbym zobaczyć tę listę "obalonych", bo odkąd jestem na forum niestety stwierdzam, że jest ona kompletnie pusta :) Chyba, że miałaś na myśli obalanie swoich kolejnych kont, wówczas ma to ręce i nogi.


Ciebie też lubie, ale inaczej niż myślisz:) Zapytałeś byłego/obecnego moderatora ile razy je zmieniał? Mam ci go pokazać palcem, czy sam go znajdziesz?! Zapytałeś swoich koleżanek ile razy je kasowali i wracali, czy masz amnezję szczątkową i tylko użytkowników niezwiązanych z wami rozpamiętujesz jak "Ojcze Nasz"?
nightkin
nightkin
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

hahahaha :D


zaorana ksawcia - oczywiście zaraz pokazuje na innych.

jak mała dziewczynka która dostała po łapach a psze pani a ona a ona a on a on ....

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ci go pokazać palcem, czy sam go znajdziesz?!

Och, to ty masz palce? To dla mnie dość szokująca informacja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapytałeś swoich koleżanek ile razy je kasowali i wracali, czy masz amnezję szczątkową i tylko użytkowników niezwiązanych z wami rozpamiętujesz jak "Ojcze Nasz"?

Zamiast odpowiedzi, dwa pytania. Elegancka retoryka.
Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Eldim
Eldim: Och, to ty masz palce? To dla mnie dość szokująca informacja


dobrze, że masz immunitet, ale pewnie z jego powodu jeździsz tylko po bezdrożach, bo użytkownicy ze skóry żywcem by cię obdarli
nightkin
nightkin
  28 maja 2017

Walczyć z hipokryzją adminów zmieniającymi konta sama będąc hipokrytką zmieniając konta - to dopiero potęga intelektu i skromność :)))

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

Najpierw niech wymagają czegoś od siebie, później mogą ode mnie. Nigdy w odwrotnej kolejności!

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Walczyć z hipokryzją adminów zmieniającymi konta sama będąc hipokrytką zmieniając konta - to dopiero potęga intelektu i skromność :)))


a czemu ty zmieniłeś? Bycie "gwiazdą" na "zbiorniku" tak bardzo ci ciążyło? Przecież kilka lat temu koniecznie chciałeś się nim podobno pochwalić :)
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Eldim
Eldim: Och, to ty masz palce? To dla mnie dość szokująca informacja.


I to całkiem zwinne :) Pochwalisz się ile medali zdobyliście drużynowo w tym sezonie? zrobimy licytacje, tylko nie leć na sąsiedni stadion by je zajumać i zrobić fotki :)))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.