GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

nightkin
nightkin
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu ty zmieniłeś? Bycie "gwiazdą" na "zbiorniku" tak bardzo ci ciążyło? Przecież kilka lat temu koniecznie chciałeś się nim podobno pochwalić :)


właśnie o tym mówię - a on a on aon a ty a ty

wytłumaczyłem ci na priv co i jak ze zbiornikiem no to jeppp musi wywlekać tu -kolejna Twja cecha kryształowego charkateru wyszła z wora

Walczysz z czyjąś hipokryzją robiąc identycznie - ja się nie wyrzekam tego że miałem tam konto Ty dalej nie odpowiadsz na pytanie - czemu nie masz swoich fot i czemu zmieniasz konta jak rękawiczki
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Walczysz z czyjąś hipokryzją robiąc identycznie - ja się nie wyrzekam tego że miałem tam konto Ty dalej nie odpowiadsz na pytanie - czemu nie masz swoich fot i czemu zmieniasz konta jak rękawiczki


Bo taki kiedyś zawarłam tutaj układ z kimś o kim pisać nie muszę.... ktoś przestanie zmieniać nazwę i loginy jak rękawiczki, przestanę i ja a do tego czasu, mogą mnie cmoknąć :) Proste?Proste! Wymagaj najpierw od siebie, później ode mnie :)
nightkin
nightkin
  28 maja 2017

aha i to dlatego wywlekasz moją przeszłośc ? Kretynka

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

Poza tym, kurczowo tych samych loginów trzymają się tutaj tylko ci, którzy pretendują do roli "moderatora", bo trzeba mieć konto minimum pół roku. Patrząc i analizując to kim, czym jest tutaj moderacja, wolałabym naprawdę skoczyć z mostu na główkę do brodzika, jak zostać jedną z nich

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: aha i to dlatego wywlekasz moją przeszłośc ? Kretynka


Kretynie nikt ci nie obiecywał że będzie łatwo miło i tylko przyjemnie. Życie to nie bajka :))) To twoje pobożne życzenia, a nie moje obietnice :))
nightkin
wpis jest ukryty
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: aha i to dlatego wywlekasz moją przeszłośc ? Kretynka


Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste :) Ktoś ci ukradł te zdjęcia, zamieścił je tam bez twojej zgody, czy jakoś inaczej?! Sam wywlokłeś swoje prywatne albumy na serwery, i masz pretensje że ktoś to odkrył?! No trzymajcie mnie :) Gdyby twoje słowa mogły zabijać to po twoim pw już powinnam nie żyć :)) Gdyby głupota miała skrzydła, to twoja fruwałaby jak gołębica.
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

Dobry jesteś w te klocki, to teraz uruchom swoją wyobraźnię :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=vgLGXnptNzk

Mysliva
Mysliva
  30 maja 2017

Hmmm..
Uważam, że w kwestii sponsoringu, dzieci nie są wymagane.
Są samotne i bezdzietne dziewczyny/kobiety, które też szukają, jak to określacie "jelenia".. do utrzymywania.
No, ale wtedy to chyba już podpada pod wymianę handlową - kasa za usługi, czy coś.. ;)
Potrzeba posiadania partnera, który jest opoką i daje bezpieczeństwo (również finansowe), to podstawowe kryterium przy zakładaniu rodziny.
Nasze pierwotne instynkty wciąż działają, mimo poszerzonej, na przestrzeni czasu, samoświadomości.
I tak, kobiety szukają mężczyzny, który ochroni i zapewni pożywienie, a mężczyźni kobiety, która zapewni zdrowe potomstwo.
;)
A z doświadczenia, mogę dodać, że różnice w podejściu do tematu "brać, czy nie brać babę z pacholim dorobkiem", widać na płaszczyźnie wiekowej, poszukiwaczy i poszukiwanych..

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  30 maja 2017

niegłupie, ale nieco uwstecznione to co napisałaś Myslivo, wraz z postępem technologii i dostępem do dóbr wszelakich zaciera się coraz bardziej różnica między dominującym samcem i jego poddaną samicą.
Kobiety stają się świadome swojej wartości i zaczynają domagać się coraz to większej przestrzeni do własnej samorealizacji, dzięki czemu zyskują miano samczych, a samce, chyba poniekąd rozumieją, ze zbliża się kres ich dominacji wiec łagodnieją zyskując tym samym przydomek zniewieściałych.
Określenie "ojciec głową rodziny" powoli odchodzi do lamusa i słusznie.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Mysliva
Mysliva
  30 maja 2017

Mój tekst dotyczył konkretnego rodzaju osób/zachowań, które właśnie opierają się na takim, "wstecznym" sposobie myślenia.

Odnosząc się do tego, co napisałaś.. chyba trochę uogólniasz.
Pomijając młodzież, która dopiero nabywa świadomości siebie, odsetek zmężniałych kobiet i zniewieściałych mężczyzn, jest nieduży.
A nawet silne kobiety potrzebują faceta, nie oszukujmy się, w tych samych aspektach życia, co "słabe kicie"..
Jestem bardzo świadomą siebie kobietą, a mimo to lubię, kiedy mężczyzna otwiera przede mną drzwi i przenosi mi kanapę z pokoju do salonu.. ;)
Co do zniewieściałych mężczyzn..
Nie widuję.
Może żyję w świecie iluzji.. nie wiem.
A stawiam w życiu na partnerstwo, nie dominację którejkolwiek ze stron.
No, chyba że w formie sypialnianej zabawy. ;)

Mysliva
Mysliva
  30 maja 2017

BabaxJaga Mój tekst dotyczył konkretnego rodzaju osób/zachowań, które właśnie opierają się na takim, "wstecznym" sposobie myślenia.

Odnosząc się do tego, co napisałaś.. uogólniasz.
Pomijając młodzież, która dopiero nabywa świadomości siebie, odsetek zmężniałych kobiet i zniewieściałych mężczyzn, jest nieduży.
A nawet silne kobiety potrzebują faceta, nie oszukujmy się, w tych samych aspektach życia, co "słabe kicie"..
Jestem bardzo świadomą siebie kobietą, a mimo to lubię, kiedy mężczyzna otwiera przede mną drzwi i przenosi mi kanapę z pokoju do salonu.. ;)
Co do zniewieściałych mężczyzn..
Nie widuję.
Może żyję w świecie iluzji.. nie wiem.
A stawiam w życiu na partnerstwo, nie dominację którejkolwiek ze stron.
No, chyba że w formie sypialnianej zabawy. ;)

Mysliva
Mysliva
  30 maja 2017

P.S. Przepraszam za dubel. ;)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  30 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A stawiam w życiu na partnerstwo, nie dominację którejkolwiek ze stron

normalka, podstawa każdej zdrowej, relacji

Konto usunięte
Konto usunięte: No, chyba że w formie sypialnianej zabawy. ;)

tak, też tak uważam, w formie sypialnianej zabawy zdecydowanie do nas należy dowodzenie i pokierowanie całą akcją

nie pociągnę tematu bo na mnie pora, dokończę jak wrócę

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Ksawiera
Ksawiera
  30 maja 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: niegłupie, ale nieco uwstecznione to co napisałaś Myslivo, wraz z postępem technologii i dostępem do dóbr wszelakich zaciera się coraz bardziej różnica między dominującym samcem i jego poddaną samicą. Kobiety stają się świadome swojej wartości i zaczynają domagać się coraz to większej przestrzeni do własnej samorealizacji, dzięki czemu zyskują miano samczych, a samce, chyba poniekąd rozumieją, ze zbliża się kres ich dominacji wiec łagodnieją zyskując tym samym przydomek zniewieściałych. Określenie "ojciec głową rodziny" powoli odchodzi do lamusa i słusznie.


Tylko w twoim wyimaginowanym LGBTowkim swiatku. Jednak ty należysz do mniejszosci i twoj głos będzie nieslyszalny
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.