GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Czytam i czytam i czytam i nadziwić się nie mogę. Ciekawe ile ja stracę na nieznajomości takiego bydła?d83dde0f

jestdobrze1994

Też odpowiem klasykiem, ale z większą klasą:
"Wołasz za nią Polsko, ale już nie słyszy "

SzczeryJakZloto

RozumiemŻeNiemaPanBliższychwRodzinieiStądZainteresowanieDupąSąsiadki? d83dde0f PanPoszukawSwojejkolpalniaOdNaszegoPodwórkaWarad83dde21

BabaxJaga

Hipokryzja lvl master. pani zacznie ochraniać te dzieci które mordujecie na oddziałach ginekologicznych w ramach samostanowienia o sobie,bo inne, pani "ochrony prawnej"nie potrzebują. pani ubierze przyzwoicie te latające po ulicach gołe dupy na paradach równości by nie siały wśród dzieci i młodzieży zgorszenia.Skoro taka paniusia "sprawiedliwa wśród narodów świata" i tak się pani wielce o te dzieci rozchodzi d83dde0f bo jak jest,to wszyscy wiemy,albo większość.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 czerwca 2017

Dzisiaj samotne mamy mają swoje święto a ta już nadaje od 6 rano na wszystkich. Zrób sobie choć 1 dzień wolnego dziś "gupia babo" i uczcij ich święto godnie.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam i czytam i czytam i nadziwić się nie mogę

że we łbie nadal pusto i echo odpowiada

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe ile ja stracę na nieznajomości takiego bydła?

dylemat pastucha

Konto usunięte
Konto usunięte: "Wołasz za nią Polsko, ale już nie słyszy "

może szybko biegła więc leży idyszy,
daj jej odpocząć, ty już dzisiaj odhaczyłaś swoją obecność

Konto usunięte
Konto usunięte: OdNaszegoPodwórkaWara

wow, to się chyba nazywa patriotyzm lokalny

Konto usunięte
Konto usunięte: pani zacznie ochraniać te dzieci które mordujecie na oddziałach ginekologicznych

pani raczy doszkolić się w dziedzinie embriologii człowieka zanim zacznie głosić światu wieści hiobowe,
nie każdy jest tłukiem, więc nie każdy łyknie pani nawiedzone farmazony,
btw. załóz temat o aborcji, chętnie cię zmiele i wypluję tępy, zakuty łbie

Konto usunięte
Konto usunięte: pani ubierze przyzwoicie te latające po ulicach gołe dupy na paradach równości by nie siały wśród dzieci i młodzieży zgorszenia

zgorszenie dziejące się w imię wiary jest wedle pani jak najbardziej dopuszczalne i prawnie usankcjonowane?

Konto usunięte
Konto usunięte: "sprawiedliwa wśród narodów świata"

strefa Gazy, wzgórza Golan i ciągłe odcinanie kuponów od Holokaustu-dlatego nie lubię waszych braci starszych w wierze

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj samotne mamy mają swoje święto a ta już nadaje od 6 rano na wszystkich. Zrób sobie choć 1 dzień wolnego dziś "gupia babo" i uczcij ich święto godnie

nie odbieraj jej sensu życia Rychu, twoja szczerość może ją dobić

nie liczyłam na takie tempo zmartwychwstania, "siostro" relaks nie był zbyt krótki?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kościół to nie firma, działalność gospodarcza, a specjalna instytucja.

pod specjalnym nadzorem koszenia kasiory, podobno barany należy strzyc

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem czemu miałaby być opodatkowana "darowizna" na rzecz kościoła?

skoro "czarne kiecki każą płacić za "świnte sakramenta" to niech bulą od tego podatek, powinni się dzielić dobrowolnie i ochoczo
z pozostałymi bliźnimi, tym bardziej, że sami do tego z ambon nawołują, a więc niech świecą przykładem, "paniał"?

Konto usunięte
Konto usunięte: To bardzo delikatne sprawy, bo ksiądz powinien cieszyć się ogromnym zaufaniem i roztropnością (niestety nie zawsze tak jest, czego żałuję) ale nigdy jakoś nie zwątpiłem w "pasterzy kościoła".

dlatego nie należy ich nagłaśniać tylko delikatnie zamiatać pod dywan, żeby nie psuć "szlachetnego fizerunku "pasterzy" kiedy trzoda ku nim bieży
nie Eminencjo, skoro chcą umoralniać i oceniać innych, wskazywać co dobre, a co złe, sami muszą być pod tym względem nieskazitelni, inaczej nie mają moralnego prawa cokolwiek komukolwiek wytykać

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że pedofilia to działanie marginalne, a nie powszechne.

przestań snić, pobudka

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak? Podam Ci przykład obrażania uczuć religijnych, np lesbijki przebrane za zakonice i wulgarnie całujące się na oczach gapiów w tym dzieci, to popierasz? Przecież to nie dość, że obsceniczne to jeszcze obraża uczucia religijne.

jeżeli miałoby to miejsce w miejscach kultu (np.kościoły, domy parafialne) to się zgodzę, jeżeli w przestrzeni publicznej , a za takową uważana jest ulica to należałoby zakazać frównież procesji bo może obrażają one czyjeś uczucia świeckie, albo wolno wszystkim, albo nikomu, nie ma lepszego i gorszego sortu

Konto usunięte
Konto usunięte: Dwa, co masz do zbliżającej się pomału procesji Bożego Ciała? Przecież tam wierni są skupieni na modlitwie, wspólnym przeżywaniu wiary. Nikogo nie obrażają, nikogo nie prowokują.

bo wspomniani przez ciebie wierni za wolno nogami przebierają, i śpiewają jakby kanarki dusili, gdyby zwiększyli tempo i przestali zawodzić tylko radośnie zaśpiewali to z chęcią sama bym do nich dołączyła
Eminencjo, co sądzisz o takiej procesji?
https://www.youtube.com/watch?v=W8zqJwPOMoA

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Panie Szczery obiecuje ze po powrocie bedzie pan mógł ocenić czy wyglądam na dziecola, by zasłużyć sobie na takie epitety i stukac takie próchno jaj pan.

Pani jago skąd taka u pani frustracja i wściekłość w temacie aborterek? Czyżby miała pani problem z domyciem rąk po samostanowiu o sobie ? Lekarz żadnych masci po zabiegu nie przepisal? To pewnie z powodu pani humanitaryzmu ;);)

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Pani Jago a może opowie nam pani ile razy pani samapostanowila o nas? Hihi w koncu dzisiaj nasz dzen :) piekny dzien na spowiedź :d była pani w tym czarnym żałobnym kirze na marszu czy może zdecydowala sie pani na marsz z kwiatami na smietnik i fabryke utylizacji odpadów komunalnych/szpitalnych? ;/

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe ile ja stracę na nieznajomości takiego bydła?


Epitet ...i to zbiorowy, no ładnie. A ponoć nie wolno obrażać?d83dde0f
Pani adwokat Ksawiery przybyła.... :crylol:
twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: twitterianka: Ciekawe ile ja stracę na nieznajomości takiego bydła? Epitet ...i to zbiorowy, no ładnie. A ponoć nie wolno obrażać? Pani adwokat Ksawiery przybyła....


jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kościół to nie firma, działalność gospodarcza, a specjalna instytucja.


Ale ta "instytucja" zarabia pieniążki.
Konto usunięte
Konto usunięte: na rzecz kościoła?


Wedle kleru i wiary kościół to ludzie, czemu nie rozdają tego co uciułają?
Konto usunięte
Konto usunięte: "darowizna"


No właśnie. Wobec darowizny nie obowiązuje cennik. Moim zdaniem powinno być jak u naszego zachodniego sąsiada. Nałożyć podatek kościelny, który wynosi od 8 do 10 proc. osobistego podatku dochodowego i jest ściągany przez państwo. Tylko w takim przypadku siła wiary będzie wiarygodna. Ale to tylko moje zdanie.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017

twitterianka
A wiesz co to publiczne zniesławienie?

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: twitterianka A wiesz co to publiczne zniesławienie?


twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Ja nie, ale pani wie i dopuściła się tego przestępstwa!

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Panie Szczery, a od kiedy to "dzień dziecka" jest świętem samotnych aborcjonistek? Chyba świętem ich ofiar. Mogły je świętować z nami, ale wybrały inaczej. Więc jak coś straciłam na nieznajomości tego chlewu realnie?d83dde0f

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie, ale pani wie i dopuściła się tego przestępstwa!


Nie używam epitetów, wobec użytkowników w miejscu publicznym261d
twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Ależ tak zwyzywała mnie pani co najmniej kilkakrotnie biorąc mnie za kogoś innego

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.