GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

MarcinZdunek
Posty: 6 (po ~6 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MarcinZdunek
  5 lipca 2017

Hej

Czarna41992
Czarna41992
  6 lipca 2017

AnettaAni40 Masz rację

Czarny197040
Posty: 1 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
Czarny197040
  7 lipca 2017

Panterka jesteś pojednania,żal mi cię!

PiotrKowalczyk1974
Posty: 1 (po ~28 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
PiotrKowalczyk1974
  17 lipca 2017

Każdy ma prawo do szczescia

Podg729
Posty: 16 (po ~21 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 56
Podg729
  18 lipca 2017

Jestem samotną mamą

p3xp
p3xp
  25 lipca 2017

Dzieciaki nie są tutaj niczemu winne

p3xp
p3xp
  25 lipca 2017

Jestem samotnym ojcem i wiem coś o tym

Harnas02
Posty: 1 (po ~17 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Harnas02
  25 lipca 2017

Geek dobrze prawi

wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  25 lipca 2017
Podg729
Podg729: Jestem samotną mamą


Masz 14 lat i jestes juz mama ? Szkoda Ciebie i Twojego dziecinstwa.. Ale moze to Ci wyjdzie na dobre w zyciu tego Ci zycze..
wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  25 lipca 2017

[quote=GeekNaZajawce]
Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?

Witaj !
Nic bardziej mylnego jak wierzyc w to ze Ci sie uda z taka dziewczyna ! Moze jedna na milion... Nie watpie w to ze bedziesz kochal jej dziecko jak swoje wlasne ! Niestety takie dziecko nigdy nie bedzie kochac Ciebie jak wlasnego ojca! Mozesz mu podac wlasne serce na talerzu.. Wystarczy ze pojawi sie jego prawdziwy rodzic i wszystko idzie w diably.. Bylem w takim zwiazku.. 5 lat.. Kochalem i matke i corke.. zabralem do Szwecji.. na poczatku bylo swietnie.. ale juz po roku zaczely sie schody.. Nie chcesz wiedziec jak sie skonczylo... tragedia niestety dla nas wszystkich.. Gdybym wiedzial ze tak sie to skonczy w zyciu bym tego nie zrobil.. jedno jest pewne ze drugi raz tego nie zrobie.. Nie radze Ci wiec bys tracil czas zdrowie i swoje zycie.. dla innych ... jest dosc samotnych dziewczyn i kobiet.. Oczywiscie ze sa wyjatki... ale szansa ze spotkasz ktora Cie doceni jest rowna zeru.. jezeli masz byc z kims z kim nie bedziesz nigdy szczesliwy byc sam. Pozdrawiam i zycze Ci powodzenia Witold

Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: .z tego co ludzie pisza na forum o tobie to jedynie co ci wychodzi to walenie drinkow (oraz pisanie komentarzy na rauszu alkoholowym)i czeste spotkania z wieloma merzczyznami...


a ty oczywiscie własnego mózgu nie posiadasz więc wierzysz we wszystko co inni o mnie piszą :)

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba że je sobie miotłą zrobi. Emigranci i księża to jej jedyny ratunek :)


nieładnie życzyć komuś dziecka z gwałtu z rąk brudasa czy pedofila.
Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Czarny197040
Czarny197040: Panterka jesteś pojednania,żal mi cię!


a mi ciebie, że nie umiesz pisać :D
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: nie zamierzam miec dzieci.

To wszystko wyjaśnia :)
Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
LeVentSolaire
LeVentSolaire: To wszystko wyjaśnia :)


niby co takiego? nie kazdy je lubi i nie kazdy chce je mieć, to o niczym nie świadczy.
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lipca 2017
wtbj23
wtbj23: [quote=GeekNaZajawce] Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci? Witaj ! Nic bardziej mylnego jak wierzyc w to ze Ci sie uda z taka dziewczyna ! Moze jedna na milion... Nie watpie w to ze bedziesz kochal jej dziecko jak swoje wlasne ! Niestety takie dziecko nigdy nie bedzie kochac Ciebie jak wlasnego ojca! Mozesz mu podac wlasne serce na talerzu.. Wystarczy ze pojawi sie jego prawdziwy rodzic i wszystko idzie w diably.. Bylem w takim zwiazku.. 5 lat.. Kochalem i matke i corke.. zabralem do Szwecji.. na poczatku bylo swietnie.. ale juz po roku zaczely sie schody.. Nie chcesz wiedziec jak sie skonczylo... tragedia niestety dla nas wszystkich.. Gdybym wiedzial ze tak sie to skonczy w zyciu bym tego nie zrobil.. jedno jest pewne ze drugi raz tego nie zrobie.. Nie radze Ci wiec bys tracil czas zdrowie i swoje zycie.. dla innych ... jest dosc samotnych dziewczyn i kobiet.. Oczywiscie ze sa wyjatki... ale szansa ze spotkasz ktora Cie doceni jest rowna zeru.. jezeli masz byc z kims z kim nie bedziesz nigdy szczesliwy byc sam. Pozdrawiam i zycze Ci powodzenia Witold


Ktoś tutaj chyba popełnił błąd książkowy. Nie staraj się nigdy za wszelką cenę zastąpić dziecku ojca biologicznego, bo to jest niemożliwe. Dziecko z rodzicem łączy więź wyjątkowa, nie tylko rodowodowa, ale emocjonalna, uczuciowa. Postaraj się postawić na jego miejscu, czy Ty chciałbyś by ktoś zupełnie obcy próbował zastąpić Twoją matkę czy ojca? Wątpię. Możesz być obecny w życiu takiego dziecka, służyć mu radą, pomocą i z czasem przekonać go do siebie, Tym zaskarbić sobie jego przychylność , ale zdaje się że Ty próbowałeś go zwyczajnie kupić. Kupić jego przychylność, uczucia itd Dzieci są bardziej wyczulone na takie zachowanie, są często lepszymi obserwatorami zachowań dorosłych jak byśmy chcieli i sobie życzyli. Nie zapominaj też o tych samotnych ojcach którzy wychowują swoje dzieci i przez Twoje uwagi będą postrzegani dokładnie tak samo. Podrawiam

PS

W internecie, a głównie na forach internetowych większość osób, odnosi się do tematu, a nie konkretnej osoby i nie obowiązuje zwrot per Pan, Pani, bo nie muszę wiedzieć ile na swoim profilu ustawiłeś sobie lat. Większość zwraca się do siebie wg loginu lub per Ty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.