GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

Panthera
Panthera
  29 lipca 2017
ireczek333
ireczek333: szukajcie z pokora ksiecia...


taa, księcia który jest tak książęcy że sam sobie dupy nie podetrze, bo to ujma na honorze, więc od tego ma żonę.
WylegaD
wpis jest ukryty
ireczek333
Posty: 4 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ireczek333
  29 lipca 2017

Wlasnie oftop buzialki piekna

jacek82j
jacek82j
  29 lipca 2017
Panthera
Panthera: jacek82j: Panterka-to swiadczy tylko o tobie ze jestes typowa egoistka zyciowa Nie chce mieć dzieci = jest egoistką Hah, logiczne jacek82j: reszta w glowie nie masz tez za madrze Bo jak ktoś chce mieć dzieci, to ma w głowie mądrze, a jak nie chce, to nie ma mądrze i jest egoistą. Nie wiem kto wymyślił taką durną teorię, ale jest to tak prawdziwe jak stwierdzenie, że każda blondynka jest głupia a każdy facet to świnia jacek82j: to jedyne wyjscie w twoim zalosnym i proznym zyciu Tak sie składa że moje życie żałosne nie jest, podoba mi się to, co mam, to co mnie spotyka, jest fajnie i jestem szczęśliwa, więc to chyba dobrze? Nazywanie takiego życia żałosnym świadczy o twojej zazdrości, a nazywanie go próżnym... świadczy o tym że jesteś po prostu płytki Nie każdy ma obowiązek mieć dzieci, każdy ma prawo do wyboru własnej drogi życiowej, co widać dla pustych i płytkich osób, którym wdrukowano siłą pewne schematy myślowe, jest nie do pomyślenia. Więc nazywają to próżnym, by oczernić kogoś, kto ma odwagę żyć po swojemu i czerpać z życia garściami, zamiast wrzucać się w wir niepotrzebnych obowiązków jak reszta szarej masy.jacek82j: panterka nie denerwuj sie gdyz to prawda co napisal redriding wez sobie to do serca Co mam wziąć do serca? Że redriding uważa, że księża i emigranci to jedyny ratunek dla mnie? Niby przed czym mają mnie ratować? Dziwni jesteście oboje jacek82j: abys zrozumiala conie co choc z tym ciezko jest u ciebie Jak ktoś pisze tak chaotycznie i bez sensu to nie dziwne, że ciężko mi to zrozumieć.jacek82j: i nie kazdy moze miec dzieci...u ciebie to ta opcja jest najblizsza prawdy Która najbliższa prawdy? Ta że rzekomo nie mogę? Nie wiem, nie sprawdzałam i nie zamierzam. Nie baw się w Boga-Jasnowidza, bo ci nie wychodzi. Znawca ludzkości i ich przypadłości od siedmiu boleści

wszyscy ktorzy maja inne zdanie niz ty sa inni...bardzo ciekawa teoria wymyslona na rauszu alkoholowym czyli w stanie w jakim jestes bardzo czesto
jacek82j
jacek82j
  29 lipca 2017
Sarna
Sarna: Nie jestem fanką pantery, bo niepotrzebnie tupie nogami za każdym razem jak małe dziecko, ale co do chcenia i nie chcenia potomstwa, ona ie jest jedyna z takimi poglądami, nawet w pracy znam dwie kobiety, które mieszkają ze swoimi mężczyznami kilka lat a o dzieciach nie myślą, kiedys myślałam, ze to problemy z płodnością i takie tłumaczenie tylko, ale nie, rozumiem ich zdanie, skoro nie chcą i nie czują potrzeby to czemu mają się rozmnażać? bo rodzina i społeczeństwo nalega? bo musi urodzić bo to głowna rola kobiety, gdy kilka kobiety mówi" NIE ale ja nie chce" i nagle wszyscy wytykają palcami, mówią ze jest zła itd.. czy tak własnie wyglada tolerancja? a jak ja twierdze ze geje i les powinni być utylizowani, najlepiej gazowani a Ukraina niech wydupcza do siebie, to bedą mnie wytykać palcami, bo jestem nietolerancyjna. Zachowujemy się jak małpy, małpujemy wszystko od dziecka nam wpajali nasze role w życiu, dziewczynki dostawały lalkę, a chłopacy autka i traktory, z góry nam narzucili jaka jest nasza rola tutaj:D Zabawa w dom, wzory z mamy i taty, jako dzieci juz wiedzieliśmy że będziemy chcieli założyć rodzinę w szkołach tez dawali przykłady, mama , tata, dziecko, nie zapytali czy chcesz miec dziecko? tylko ile i kiedy? To jest naturalne, tak geny i nasze komórki walczą o przetrwanie, ale czasem człowiek nie ma ochoty brac udziału w tym wszystkim i naprawdę nie ma w tym nic złego.
jacek82j
jacek82j
  29 lipca 2017

na kazdy post ma glupie wytlumaczenie-przeciez to widac zo to niedojzala emocjonalnie nastka

Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: jacek82j: Panterka-to swiadczy tylko o tobie ze jestes typowa egoistka zyciowa Nie chce mieć dzieci = jest egoistką Hah, logiczne jacek82j: reszta w glowie nie masz tez za madrze Bo jak ktoś chce mieć dzieci, to ma w głowie mądrze, a jak nie chce, to nie ma mądrze i jest egoistą. Nie wiem kto wymyślił taką durną teorię, ale jest to tak prawdziwe jak stwierdzenie, że każda blondynka jest głupia a każdy facet to świnia jacek82j: to jedyne wyjscie w twoim zalosnym i proznym zyciu Tak sie składa że moje życie żałosne nie jest, podoba mi się to, co mam, to co mnie spotyka, jest fajnie i jestem szczęśliwa, więc to chyba dobrze? Nazywanie takiego życia żałosnym świadczy o twojej zazdrości, a nazywanie go próżnym... świadczy o tym że jesteś po prostu płytki Nie każdy ma obowiązek mieć dzieci, każdy ma prawo do wyboru własnej drogi życiowej, co widać dla pustych i płytkich osób, którym wdrukowano siłą pewne schematy myślowe, jest nie do pomyślenia. Więc nazywają to próżnym, by oczernić kogoś, kto ma odwagę żyć po swojemu i czerpać z życia garściami, zamiast wrzucać się w wir niepotrzebnych obowiązków jak reszta szarej masy.jacek82j: panterka nie denerwuj sie gdyz to prawda co napisal redriding wez sobie to do serca Co mam wziąć do serca? Że redriding uważa, że księża i emigranci to jedyny ratunek dla mnie? Niby przed czym mają mnie ratować? Dziwni jesteście oboje jacek82j: abys zrozumiala conie co choc z tym ciezko jest u ciebie Jak ktoś pisze tak chaotycznie i bez sensu to nie dziwne, że ciężko mi to zrozumieć.jacek82j: i nie kazdy moze miec dzieci...u ciebie to ta opcja jest najblizsza prawdy Która najbliższa prawdy? Ta że rzekomo nie mogę? Nie wiem, nie sprawdzałam i nie zamierzam. Nie baw się w Boga-Jasnowidza, bo ci nie wychodzi. Znawca ludzkości i ich przypadłości od siedmiu boleści wszyscy ktorzy maja inne zdanie niz ty sa inni...bardzo ciekawa teoria wymyslona na rauszu alkoholowym czyli w stanie w jakim jestes bardzo czesto

prawda jest taka ze bycie matka przerasta twoje mozliwosci ...Nie kazda kobieta moze byc matka...
jacek82j
jacek82j
  29 lipca 2017
Panthera
Panthera: ireczek333: szukajcie z pokora ksiecia... taa, księcia który jest tak książęcy że sam sobie dupy nie podetrze, bo to ujma na honorze, więc od tego ma żonę.


Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: jacek82j: Panterka-to swiadczy tylko o tobie ze jestes typowa egoistka zyciowa Nie chce mieć dzieci = jest egoistką Hah, logiczne jacek82j: reszta w glowie nie masz tez za madrze Bo jak ktoś chce mieć dzieci, to ma w głowie mądrze, a jak nie chce, to nie ma mądrze i jest egoistą. Nie wiem kto wymyślił taką durną teorię, ale jest to tak prawdziwe jak stwierdzenie, że każda blondynka jest głupia a każdy facet to świnia jacek82j: to jedyne wyjscie w twoim zalosnym i proznym zyciu Tak sie składa że moje życie żałosne nie jest, podoba mi się to, co mam, to co mnie spotyka, jest fajnie i jestem szczęśliwa, więc to chyba dobrze? Nazywanie takiego życia żałosnym świadczy o twojej zazdrości, a nazywanie go próżnym... świadczy o tym że jesteś po prostu płytki Nie każdy ma obowiązek mieć dzieci, każdy ma prawo do wyboru własnej drogi życiowej, co widać dla pustych i płytkich osób, którym wdrukowano siłą pewne schematy myślowe, jest nie do pomyślenia. Więc nazywają to próżnym, by oczernić kogoś, kto ma odwagę żyć po swojemu i czerpać z życia garściami, zamiast wrzucać się w wir niepotrzebnych obowiązków jak reszta szarej masy.jacek82j: panterka nie denerwuj sie gdyz to prawda co napisal redriding wez sobie to do serca Co mam wziąć do serca? Że redriding uważa, że księża i emigranci to jedyny ratunek dla mnie? Niby przed czym mają mnie ratować? Dziwni jesteście oboje jacek82j: abys zrozumiala conie co choc z tym ciezko jest u ciebie Jak ktoś pisze tak chaotycznie i bez sensu to nie dziwne, że ciężko mi to zrozumieć.jacek82j: i nie kazdy moze miec dzieci...u ciebie to ta opcja jest najblizsza prawdy Która najbliższa prawdy? Ta że rzekomo nie mogę? Nie wiem, nie sprawdzałam i nie zamierzam. Nie baw się w Boga-Jasnowidza, bo ci nie wychodzi. Znawca ludzkości i ich przypadłości od siedmiu boleści wszyscy ktorzy maja inne zdanie niz ty sa inni...bardzo ciekawa teoria wymyslona na rauszu alkoholowym czyli w stanie w jakim jestes bardzo czesto

zawsze znajdziesz nawet najglupsza odpowiedz na swoje bezsensowne teorie-dziecko dorosnij bo szkoda mi czasu aby pisac z toba
jacek82j
jacek82j
  29 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Sarna: Nie jestem fanką pantery, bo niepotrzebnie tupie nogami za każdym razem jak małe dziecko, ale co do chcenia i nie chcenia potomstwa, ona ie jest jedyna z takimi poglądami, nawet w pracy znam dwie kobiety, które mieszkają ze swoimi mężczyznami kilka lat a o dzieciach nie myślą, kiedys myślałam, ze to problemy z płodnością i takie tłumaczenie tylko, ale nie, rozumiem ich zdanie, skoro nie chcą i nie czują potrzeby to czemu mają się rozmnażać? bo rodzina i społeczeństwo nalega? bo musi urodzić bo to głowna rola kobiety, gdy kilka kobiety mówi" NIE ale ja nie chce" i nagle wszyscy wytykają palcami, mówią ze jest zła itd.. czy tak własnie wyglada tolerancja? a jak ja twierdze ze geje i les powinni być utylizowani, najlepiej gazowani a Ukraina niech wydupcza do siebie, to bedą mnie wytykać palcami, bo jestem nietolerancyjna. Zachowujemy się jak małpy, małpujemy wszystko od dziecka nam wpajali nasze role w życiu, dziewczynki dostawały lalkę, a chłopacy autka i traktory, z góry nam narzucili jaka jest nasza rola tutaj:D Zabawa w dom, wzory z mamy i taty, jako dzieci juz wiedzieliśmy że będziemy chcieli założyć rodzinę w szkołach tez dawali przykłady, mama , tata, dziecko, nie zapytali czy chcesz miec dziecko? tylko ile i kiedy? To jest naturalne, tak geny i nasze komórki walczą o przetrwanie, ale czasem człowiek nie ma ochoty brac udziału w tym wszystkim i naprawdę nie ma w tym nic złego.

jestes fanka pantery gdyz bronisz ja za kazdym razem-w ogóle smiac mi sie chce ze takie niby prawdziwe kobiety jak ty i panterka a wylewaja swoje zale na tej niemieckiej fotce...sfrustrowane kobiety daja upust swoim wyimaginowanym fantazjom-ta strona to wg wielu uzytkownikow to burd...l na kolkach i maja racje
Sarna
Sarna
  29 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes fanka pantery gdyz bronisz ja za kazdym razem-w ogóle smiac mi sie chce ze takie niby prawdziwe kobiety jak ty i panterka a wylewaja swoje zale na tej niemieckiej fotce...sfrustrowane kobiety daja upust swoim wyimaginowanym fantazjom-ta strona to wg wielu uzytkownikow to burd...l na kolkach i maja racje

nie zawsze ma rację, bo ja nie krytykuje facetów, są potrzebni i nie wyobrażam sobie sensu bycia kobiet i na odwrót gdyby nie było jeden z płci, dla mnie to błazenada takie kłótnie damsko męskie, to ze ona nie chce mieć dzieci no ok, niech sobie nie ma, nie widze w tym nic złego, ale nie powiedziałam, ze ja ich nie chce i ze nie widze sensu w bycia rodzicem, nie potraficie czytać postów, dlatego nie chce mi się za bardzo dyskutować w takich tematach, wy bierzecie pod uwagę tylko swoje zdanie i już z góry oceniliście mnie i jedziecie od sfrustrowanych itd... gdy ja nie napisałam w waszą stronę nawet jednego zdania, które tyczyło się do was osobiście;D
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 lipca 2017

A tak w ogóle, to co się tutaj wydarzyło? widzę, ze wszystkim panom notowania się na giełdzie poprawiły tylko nam opadło d83dde18 może getto utworzycie?

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 lipca 2017
wtbj23
wtbj23: Tak jak Ty i miliony Polakow..zle sformulowalem odpowiedz.. Ale na mysli mialem cala Polske i nasze wartosci.. Mieszkalem w Polsce 24 lat i wiem jak jest.. Zacytuje tu Stanisława Jachowicza Cudze chwalicie swego nie znacie ..sami nie wiecie co posiadacie.. Ten to wie kto nie ma takich wartosci rodziny na emigracji.. Dlatego dziwie sie ludziom w Polsce ktorzy chca przyjmowac muzulmanow i tak bardza im sie podobaja (zachodnie wartosci) ..Oczywiscie ze prowadzisz normalne zycie..Niestety w Szwecji rodzicie nie maja zadnych praw.. ale obowiazki haha pracowac i placic podatki a ktos inny wydaje te pieniadze.. Jestesmy dzis tylko mumerami i nic nie znaczymy nic.. Moze w Polsce jest jeszcze jakas godnosc i poszanowanie.. rodziny.. ale tu. szkoda slow.. Swiat stanal na glowie.. W Szwecji nie ma zadnych granic.. i to doprowadzilo do zguby a skonczy sie wielka woja domowa.. Tak powinna wygladac kazda normalna rodzina w kazdym kraju na swiecie ze mama i tata maja zawsze pierwsze skrzypce.. jak u Ciebie


Przez jakiś czas byłam "lokatorką" zachodu i to co najmniej przypadło mi do gustu, to właśnie multikulturowość, i wszędzie wałęsające się bez opieki dzieci, brak szacunku do siebie nawzajem, kompletny upadek moralny, a co cieszyło i podobało? Tylko cotygodniowa kwota na payslipie. Coś trzeba było wybrać Zachód jest dobry, ale dla singli chcących zarobić i dobrze się za to zabawić
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy


Akurat ciebie o takie jazdy nie podejrzewałam :) Jak to pozory potrafią mylić :)
Sarna
Sarna
  29 lipca 2017

wróciłam z pracy właśnie zaczął mi sie urlop i nikt mi nie zepsuje humoru.
w zadku głęboko mam to jak mnie tu kto widzi:D wypowiadam się, bo mogę jestem szczęliwa i nie samotna, nie rozumiem waszych ścian tekstów, które nigdy do niczego nie doprowadzą, ale widzę ze wy dogadując sie w taki sposób stworzycie typową Polską rodzinę, teraz to pocisne sorry, ale gdy wy sie bedziecie tak dogadywać ze swoimi wybrakami, to od razu wpiszcie się w statystyki rozwodów, wasze zajebiste argumenty typu
egoistka, sfrustrowana, księżniczka, chamy, prostaki, wygodni faceci itd.. eh..
wyobraźcie sobie ze tak będzie wygladać wasza rozmowa z waszymi wybrankami w przyszłości, nawet nie próbujecie się zrozumieć, nie pytacie dlaczego...? tylko... bo Ty jesteś taka i owaka a Ty taki.. i lecą talerze, tak was widzę;D

Sarna
Sarna
  29 lipca 2017
d83ddc91 Miłości wam życzę d83ddc99
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tak oto ze znośnej atmosfery zrobiło się duszno i nieprzyjemnie i to zasługa tylko i wyłącznie panów. Refleksje mile widziane chociaż wątpliwe, że na coś takiego jest ich stać:) Do tego trzeba dorosnąć. Czyż nie lepiej zostać samej jak męczyć się dodatkowo z taką gównażerią? d83dde0f Przecież to w niczym nie pomaga, tylko pelęcze się bezsensownie pod nogami :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.