GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  29 lipca 2017
Sarna
Sarna: Miłości wam życzę

Szanownie Panie !!! i Panowie !!!
Cos Wam powiem.. Mimo wszystkich animozji pogladow i roznicy zdan nie zapominajcie o tym ze Wszyscy jestescie Polakami i powinnniscie sie kochac i szanowac !!! Nie ma podobno brzydkich glupich itd Kobiet i Facetow tylko za malo alkoholu.. haha Osobiscie nie pije juz ani kropli od wielu wielu lat.. moze dlatego tez jestem z tego powodu samotny haha to tylko zart...
Nie wiem czy wiecie ale najbardziej ze wszystkich trucizn zabja nas stres..
Podaje dwa adresy do stron gdzie mozecie wyliczyc ile bedziecie jeszcze zyc..
Jedna jest po polsku a dwie sa po angielsku ale to nie problem.
jest ich wiele w internecie..

http://www.zegarsmierci.info/#go

http://www.deathclock.com/
https://www.death-clock.org/

Mozecie wpisywac rozne opcje.. ale nie wazne czy pijecie alkohol czy palicie to nie ma znaczenia nawet jak przestaniecie najwiekszym wrogiem jest stres..
Dlatego zacznijcie zyc bardziej na luzie i patrzcie z przymruzeniem oka na wszystko.. Smierc zadnego nie zapomni haha ale zanim przyjdzie warto zyc i byc usmiechnietym !
Zycze wszystkim by mogli powiedziec jak Marek Aureliusz w filmie Gladiator
Śmierć uśmiecha się do każdego człowieka. Jedyne, co człowiek może zrobić, to odwzajemnić swój uśmiech. Szwedzi zyja po 100 lat wlasnie dlatego ze sie nie stresuja i maja wszystko w 4 literach..
Dla Ciebie Sarna tez zycze bys znalaza to czego szukasz czyli milosc i by usmiech nie znikal z Twojej twarzy ! A wszystkim Paniom daje plusy ! 263a
Jozef84
Jozef84
  30 lipca 2017

Moje życie to jeden wielki stres więc będę żył krótko. :D No i dobrze bo taki właśnie mam plan. ;-]

irbit
irbit
  30 lipca 2017

Juzek - szybko i wściekle ???

Jozef84
Jozef84
  30 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: - szybko i wściekle


kiedyś lubiłem taka maksymę: "żyj szybko, kochaj mocno, umieraj młodo", teraz po prostu chcę być szczęśliwym ale nie za wszelką cenę i za wszelaką metodą. Trwałe szczęście jest cholernie trudno osiągnąć, a te "chwilówki" mnie nie interesują. :P
KamaAg
KamaAg
  1 sierpnia 2017

Czytam czytam i nie wierzę. Mylne wyobrażenie o samotnych matkach. Każdy popełnia błędy. Będąc z kimś nie zakładasz odrazu ze okaże się być dupkiem i zostawi cie w ciąży albo z rocznym albo 2 letnim czy 10 letnim dzieckiem. Samotna matki to silne kobiety które nie mają łatwego życia. Ale ona też zasługują na miłość i szacunek. Ona sobie doskonale radzą i nie potrzebują sponsorów tylko partnerów. A co do poruszanie kwesti dawania na prawo i lewo i dalej reszty to patologia była jest i będzie i zawsze znajdzie się jakieś kur...iszcze ale nie wrzucamy wszystkiego do jednego wora pt SAMOTNA MATKA

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 8 maja 6441

Wystarczy poczytać wypowiedzi "panów" tutaj i jak w soczewce widać ich mentalność i przydatność w społeczeństwie :) Z czym się to pcha do ludzi?! Takich jak oni, to na każdym rogu na pęczki :) mistrzowie drugiego planu d83dde02 jak ich jakaś normalna czyta, to puka się w czoło zanim nawiąże z nimi kontakt. Co jeden to bardziej "tęga głowa"wyskoczy

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam czytam i nie wierzę


Ja także. Przecież ten temat nie jest o tym czy samotne matki są silne, czy słabe czy dają na prawo czy na lewo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ona sobie doskonale radzą i nie potrzebują sponsorów tylko partnerów. A co do poruszanie kwesti dawania na prawo i lewo i dalej reszty to patologia była jest i będzie i zawsze znajdzie się jakieś ku


Temat jest o tym dlaczego są nieufne wobec mężczyzn którym nie przeszkadza że maja dzieci!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding1978
RedRiding1978
  1 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 8 maja 3271
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ten temat nie jest o tym czy samotne matki są silne, czy słabe czy dają na prawo czy na lewo.


Ten temat jest jak każdy inny o zdjęciach i awatarach d83dde02 co kto sobie wstawił, jakie i dlaczego takie a nie inne d83dde02 zarządca fotki zabrał głos d83dde0f jak ja gardzę takimi snobami
GRADEK83
GRADEK83
  1 sierpnia 2017

Kierwa co ja jadłem d83dde16

xgeorghx
xgeorghx
  2 sierpnia 2017

Chętnie poznam fajna normalną kobietę ;)

Martens88m
Martens88m
  13 sierpnia 2017

Wiesz to brzmi jak tępy podryw. TAK SŁUCHAJCIE ZAAKCEPTUJE WASZE DZIECI . Akt desperacji? Nie wiem. Wiem natomiast, że żadna kobieta która ma olej w głowie po tym poście się z Tobą nie umówi. Pomijam fakt że to troszkę pedofilskie.

KubusGrapcio
KubusGrapcio
  13 sierpnia 2017

poznam kobiete z dzieckiem :)

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  14 sierpnia 2017

Dalej ten temat męczycie?

jacek82j
jacek82j
  15 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak oto ze znośnej atmosfery zrobiło się duszno i nieprzyjemnie i to zasługa tylko i wyłącznie panów. Refleksje mile widziane chociaż wątpliwe, że na coś takiego jest ich stać:) Do tego trzeba dorosnąć. Czyż nie lepiej zostać samej jak męczyć się dodatkowo z taką gównażerią? Przecież to w niczym nie pomaga, tylko pelęcze się bezsensownie pod nogami :)

bezczelnosc twoja nie zna granic-jak to zawsze bywa winni sa faceci a kobiety jak zawsze sa aniolkami ktore nic zlego nie robia...zenujace jestescie kobietki...
RedRiding1978
RedRiding1978
  15 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: -jak to zawsze bywa winni sa faceci a kobiety jak zawsze sa aniolkami ktore nic zlego nie robia...


A czy ja gdziekolwiek napisałam, że winni są tylko faceci?! Napisałam o waszej tutaj społeczności bezsensownej wojence płci którą toczycie tutaj od dawna. Gdybyś przeanalizował zachowanie większości z was doszedłbyś do podobnych wniosków. Czasami mam wrażenie, że pantera to taki babochłop, a wy chłopobaby
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.