GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

Zobaczył pan? wystarczy pokazu!

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017

Zdjęcie zniknęło? Ojj jaki zial. Gdybym obraziła to ban by pewnie nadal był.

Konto usunięte
Konto usunięte: pani


Na tytuł "Pani" trzeba mieć wygląd261d
Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ tak zwyzywała mnie pani co najmniej kilkakrotnie biorąc mnie za kogoś innego


Podaj Pani przykład
Aaaa i witam ponownie. :bye:
twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

żaden ban "droga" pani. Zdjęcie było tylko na specjalne życzenie Szczerego. Sam rozumem nie grzeszy, a mnie od głupich bab wyzywa

twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

No pani na go nie ma. Ani rozumu, ani wyglądu

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017

Czytaj pani dokładnie co piszę.....ale wyjaśnię. Gdybym kogoś obraziła osobiście lub nawet boczną drogą w sposób widoczny to teraz raczej bym nie pisała tu i teraz....Hmm??

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam rozumem nie grzeszy, a mnie od głupich bab wyzywa


To do Niego pretensje a nie do mnie. Naucz się kierowania słówa do właściwych osób. Nie odpowiadam za nikogo, nie jestem niańką
twitterianka
twitterianka
  1 czerwca 2017

odczep się stara dupo i pisz z kimś innym, bo dyskusje z taką podłą gadziną przyjemności mi nie sprawia

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: podłą gadziną


Mi również miło poznać :crylol: D-Z-I-Ę-K-U-J-Ę
Konto usunięte
Konto usunięte: odczep się stara dupo


Jestem taka starad83dde2d Jest mi smutno :smutny:
Ps...nie zaczepiaj to karma nie wróci
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pani jago skąd taka u pani frustracja i wściekłość w temacie aborterek? Czyżby miała pani problem z domyciem rąk po samostanowiu o sobie ? Lekarz żadnych masci po zabiegu nie przepisal? To pewnie z powodu pani humanitaryzmu ;);)

czekam na temat o aborcji pani ignorantko, a nie na bicie piany

Konto usunięte
Konto usunięte: Pani Jago a może opowie nam pani ile razy pani samapostanowila o nas? Hihi w koncu dzisiaj nasz dzen :) piekny dzien na spowiedź :d była pani w tym czarnym żałobnym kirze na marszu czy może zdecydowala sie pani na marsz z kwiatami na smietnik i fabryke utylizacji odpadów komunalnych/szpitalnych? ;/

proszę samowolnie nie odstawiać leków, pani choroba jest na tym etapie, że bez leczenia farmakologicznego nie poradzi pani sobie ze swoimi sinusoidalnymi stanami emocjonalnymi

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

nightkin
nightkin
  2 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: łap kotku, nie musisz dziękować, materiał już był, ale nic lepszego nie znalazłam

to dalej nie tłumaczy Twojego ,,myślenia" i mieszania tego co robili chrześcijanie w przeszłości kilkaset lat temu do tego co jest teraz.

Czy jeśli nie pójdziesz do koscioła ktoś zetnie Ci głowe albo spali na stosie ?????

Ja nie bronie religii sam mam ją gdzieś i nie chodze do kościoła - ale trzymaj się rzeczywistości w swoich wywodach a nie mieszasz fakty i czasy
SantiJozef
SantiJozef
  2 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: przestali zawodzić


na YT możesz znaleźć wiele religijnych piosenek w stylu rockowym, reggae, rap i innych odmianach. :)
SantiJozef
SantiJozef
  2 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: BabaxJaga Wczoraj o 12:07 1SantiJozef: Kościół to nie firma, działalność gospodarcza, a specjalna instytucja. pod specjalnym nadzorem koszenia kasiory, podobno barany należy strzyc SantiJozef: Nie rozumiem czemu miałaby być opodatkowana "darowizna" na rzecz kościoła? skoro "czarne kiecki każą płacić z

Ja uściśle jak ktoś nie ma kasy to przyjmują, tylko to obowiązuje bogatych :)
SantiJozef
SantiJozef
  2 czerwca 2017

Będę bronił Boga w twojej wersji bozia. I co Ci nakazuje miłość? drwić z innych? z takie ksawiery?

SantiJozef
SantiJozef
  2 czerwca 2017

Jak ktoś chce to znajdzie dobrą muzykę, stoi ona na wysokim poziomie, to nie zawodzenie starych babcin na marszu

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: czekam na temat o aborcji pani ignorantko, a nie na bicie piany


trochę mi się nudzi, a widzę że u ciebie ten temat budzi ogromną frustrację, wręcz wściekłości i bezpardonowo atakujesz kościół czyli ciemnotę która naiwnie wierzy w coś co wg ciebie nie istnieje. Chętnie podyskutuje o tym, czy to ja łykam teorie spiskowe, czy ty,to co ci podsunęli i ty łykasz wszystko swoim zindoktrynowanym umysłem?!Żeby zrozumieć dzisiaj, trzeba cofnąć się do wczoraj.... i ja się cofnę cimnoto galicyjska do XIXw i twórcy dzisiejszej selekcji "naturalnej" Francisa Galtona. Cóż ten "pan" tak genialnego wymyślił?! Ano EUGENIKĘ. Co oznacza słowo eugenika, a nic innego jak "dobrze urodzony". Według doktryny kościoła"dobrze urodzony" znaczy tyle co w małżeństwie. Wg doktryny Galtona, zdrowy, bez oznak chorób genetycznych takich jak down. Połaczyli doktrynę kościoła z doktryną Galtona i tak oto wszystkie/większość dzieci z nieprawego łoża, z chorobami genetycznymi zostaje poddanych aborcji. Dobrze urodzony wg kogo?! Takich "nadludzi" jak np Galton i całe towarzystwo jemu podobne. Eugenika i dzisiejsze emancypantki wywodzą się w prostej linii z USA gdzie zaczęła się kastracja ludzi i narodów na niespotykaną dotąd skalę. Ludzi, którzy ONI uważali za gorszych. Starał się stworzyć wzór, matrycę, człowieka idealnego, a przede wszystkim udowodnić,że ludzie inteligentni będą posiadać tylko takie potomstwo jak oni. Nie wiem jak ty, ale ja nie uważam się za gorszą bym musiała walczyć ze swoimi genami :)
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie mam co prawda dzieci jak ty, ale żeby tak bić na oślep jak ty, to trzeba mieć naprawdę coś z głową nie chalo. Słowo "embrion" to słowo wytrych, stworzone po to, by umysł ludzki poddał się tej ideologi i łatwiej było mu się pogodzić z tym co robi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.