aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

Panthera
Panthera
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety... przykre, ale prawdziwe:( sam ostatnio doświadczyłem takiej sytuacji, że dziewczyna wybrala tego z BMW mimo, że ze mną flirtowala wcześniej... shame!!!


na szczescie nie kazda
Meggie2703
Meggie2703
  8 maja 2017

Jak ja mam być z facetem tylko dlatego, że ma hajs i wypasione auto to wolę zostać sama. Bez kasy też można fajne spędzić razem czas, a do szczęścia mi nie potrzeba wielkiego bukiet róż za kilkadziesiąt złotych.

MzM
MzM
  8 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja mam być z facetem tylko dlatego, że ma hajs i wypasione auto to wolę zostać sama. Bez kasy też można fajne spędzić razem czas, a do szczęścia mi nie potrzeba wielkiego bukiet róż za kilkadziesiąt złotych.


Zgadza się, ale zdaje się, że większość z nich uważa, że samą miłością człowiek żyje :) Niestety, ale czasami chociażby chleb z masłem by się przydał, bo o szynce przy nich, to trzeba zapomnieć :)
Meggie2703
Meggie2703
  8 maja 2017

Zgadza się, ale zdaje się, że większość z nich uważa, że samą miłością człowiek żyje :) Niestety, ale czasami chociażby chleb z masłem by się przydał, bo o szynce przy nich, to trzeba zapomnieć :)

Jeżeli kobieta wyłącznie leci na kasę to oprócz swego tyłka to raczej już nic więcej nie będzie miała do zaoferowania. Kobieta powinna być niezależna, umieć zadbać o siebie i swojego partnera. No niestety, ale są takie związki gdzie jedna osoba pracuje całymi dniami, rozwiązuje wszelkie problemy by ta druga osoba mogła sobie spokojnie siedzieć w domu i nic nie robić.

slawek7307
slawek7307
  8 maja 2017

Ciekawy temat, to napiszę coś o sobie :)

Poznalem tu kilka kobiet, pisałem bez podtekstów , bez tematu sexu. Normalnie, jak człowiek. O zyciu i wogóle. Gdy specjalnie skłamałem,(po dłuższym pisaniu) ,że mam firmę i zatrudniam 50 osób, mam dom samochody i w ogóle jestem bogaty to wiele chciało mnie poznac osobiscie a nawet zamieszkac ze mną:)I nie byly to kobiety brzydkie czy stare lub zaniedbane. Ale po pewnym czasie niby zbankrutowałem, zostałem na lodzie bez niczego. Duzo kobiet odpadło, przestało pisac. A gdy napisałem,że nie mam pieniedzy nawet na chleb, zrobiła się CISZA ,żadna nie pisze ,ani smsa ani tu. A dziennie mialem kilkanascie wiadomosci- co słychac? co u Ciebie? jak mija dzień? takie grzecznosciowe. Teraz ani jednego smsa:). A podobno liczy się charakter a nie wygląd i pieniadze:) Z początku miałem wyrzuty sumienia ,że tak zagrałem z nimi lecz gdy mnie olały przeszło mi.d83dde0a

MzM
MzM
  8 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadza się, ale zdaje się, że większość z nich uważa, że samą miłością człowiek żyje :) Niestety, ale czasami chociażby chleb z masłem by się przydał, bo o szynce przy nich, to trzeba zapomnieć :) Jeżeli kobieta wyłącznie leci na kasę to oprócz swego tyłka to raczej już nic więcej nie będzie miała do zaoferowania. Kobieta powinna być niezależna, umieć zadbać o siebie i swojego partnera. No niestety, ale są takie związki gdzie jedna osoba pracuje całymi dniami, rozwiązuje wszelkie problemy by ta druga osoba mogła sobie spokojnie siedzieć w domu i nic nie robić.


MzM
MzM
  8 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: . No niestety, ale są takie związki gdzie jedna osoba pracuje całymi dniami, rozwiązuje wszelkie problemy by ta druga osoba mogła sobie spokojnie siedzieć w domu i nic nie robić.


Nie ma takich osób, które by siedziały w domu i nic nie robiły. Przynajmniej ja, takich nie znam. Jeżeli są, to pogratulować im nudy. Obowiązkiem kobiety jest zadbać o całą swoją rodzinę. Nie tylko o siebie i fagasa. (na przyszłość, nie kąsaj ręki która cie karmiła....) Z kim ja tutaj siedzę? d83dde0f Z gównażerią?!
Meggie2703
Meggie2703
  8 maja 2017

A ja znam taką osobę i to nie piszę o sobie bo ja bym w takim związku nie chciałambym być.

Panthera
Panthera
  9 maja 2017
MzM
MzM: Obowiązkiem kobiety jest zadbać o całą swoją rodzinę


WTF?? zaleciało średniowieczem.
enera
enera
  9 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja znam taką osobę i to nie piszę o sobie bo ja bym w takim związku nie chciałambym być.


To skąd wzięłaś te dane, plotkaro?! Od sąsiadki?! Może wróć do matki i zapytaj jej, ile Twój tatuś płacił jej za to, że nosiła siaty z zakupami, podcierała Ci zadek, gotowała ci kaszki, prała twoje os.... majtusie itd itd... Bo z tego co ja się orientuje, to za tego typu usługi płacą i to dość dobrze, a wy wychodzicie z założenia, że wam się wszystko dożywotnio należy?!
Aro32
Aro32
  9 maja 2017

Dziwne ja auto mam prace też a kobiety jakoś na to nie lecą

WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  9 maja 2017

bo tu naprawdę chodzi o emocje:) Panowie i Panie:)

enera
enera
  9 maja 2017

Człowieku z Tollund Ty nie gadaj tak pradawnym i niezrozumiałym językiem, bo kto to tutaj ogarnie? Każ im pomnożyć, podzielić, odjąć i na końce zsumować, to migusiem to policzą

SandraWcislo
SandraWcislo
  10 maja 2017

Czytam i szoku doznaje ... Kobieta bez zasad kocha takiego faceta

enera
enera
  13 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo tu naprawdę chodzi o emocje:) Panowie i Panie:)


Tutaj dobrze kombinowałeś, ale Ci się kolosie nogi rozjechały i dałeś ciała po całości, bo chodziło o związki z wyrachowania i zimnej kalkulacji. No z czegoś takiego, na dłuższą metę wyłoni się tylko kolejna patologia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.