aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

enera
enera
  13 maja 2017
Panthera
Panthera: a skad pewnosc ze on w ogole robi ktorejs z powyzszych?


No nie mam pewności, dlatego zapytałam za co? Nie odpowiada się pytaniem na pytanie
IHSI
IHSI
  13 maja 2017
enera
enera: .= "wielgie" NIC

:brawo: za celną odp :)
enera
enera
  13 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: za celną odp :)


Pada u ciebie deszcz, że z nudów przyleciałeś sobie o "wielgi moderatorze" pospamować?!
IHSI
IHSI
  13 maja 2017
:ziew: opisz dokładniej.
enera
enera
  13 maja 2017

Już ty "ucony w piśmie" dobrze wiesz o co

Panthera
Panthera
  13 maja 2017
enera
enera: No nie mam pewności, dlatego zapytałam za co? Nie odpowiada się pytaniem na pytanie


pytanie konczy sie na znaku zapytania a nie na insunuowaniu mozliwych odpowiedzi po kierowaniu sie stereotypem i wlasnymi przekonaniami.
enera
enera
  13 maja 2017
enera
enera: Proste pytanie: za co kochasz swojego partnera?! Za biżuterię firmy KRUK, za samochód, za to że z Tobą pogra na konsol, za to że Cię zabierze na wycieczkę, za to że odwali za Ciebie daną robote?


Panthera
Panthera: pytanie konczy sie na znaku zapytania


Nudna jesteś dziecko kochane.... jak flaki z olejem

Może pogadasz ze mną o Gobekli Tepe? Mnie to interesuje a nie twoje tępe pazurki i pusta główka
Panthera
Panthera
  13 maja 2017
enera
enera: Może pogadasz ze mną o Gobekli Tepe? Mnie to interesuje a nie twoje tępe pazurki i pusta główka


gadalas ze mna kiedykolwiek na tematy typu pazurki?
nie, wiec nie piernicz tepa dzido ze jestem nudna bo mnie w ogole nie znasz zeby takie farmazony klepac.
nie wiesz czym sie interesuje a zmyslasz.
sama jestes nudna, skoro zamiast poznac kogos wolisz wymyślac glupoty.
enera
enera
  13 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: gadalas ze mna kiedykolwiek na tematy typu pazurki?


A kosmetologie da się jakoś połączyć z

Ogrodnictwo, botanika, zoologia, biologia, paleontologia, entomologia, gemmologia, psychologia płci, stereotypy, tendencje w społeczeństwie, anime, Japonia, troche historia i sztuka, tradycje, mitologia, astronomia, astrobiologia, kryptozoologia, zjawiska pogodowe, urbex, fotografowanie i ogladanie koniecznie starych i bardzo zniszczonych kamienic?!

Panthera
Panthera: nie wiesz czym sie interesuje a zmyslasz.


+

Rysowanie, szkice, wkurzanie ludzi, ozdabianie, decoupage, scrapbooking, kolekcjonowanie wszystkiego co sie da, pisanie wierszy, śpiewanie, fotografia, podróże.

i +

Malarstwo, rysunek, projektowanie wszystkiego co sie da, ogólnie kreatywne działanie, obliczanie zagadek matematycznych, wyszukiwanie różnic na każdej płaszczyźnie między kobietami i mężczyznami :)

= się wielkie NIC

To co jest do wszystkiego jest w sumie bezużyteczne i do niczego :)
enera
enera
  13 maja 2017
Panthera
Panthera: sama jestes nudna, skoro zamiast poznac kogos wolisz wymyślac glupoty.


Ależ na podstawie tego co tutaj piszesz, znam cię lepiej jak ty mnie :)
enera
enera
  13 maja 2017

Dobrze, że ci koleżanki z kafeterii piszą te "referaty" które później wklejasz na forum fotki, bo inaczej byłabyś tak pusta jak bęben w środku :)

enera
enera
  13 maja 2017

No ale to....

Astronomia - interesuje mnie powstawanie czarnych dziur, czym są, powatawaniem białych karłów, czerwonych olbrzymów, życia poza ziemskiego - na jakiej planecie moze sie rozwinac, zjawiskach na saturnie neptunie czy uranie, zjawiskach fizycznych w kosmosie i ich wpływnie na ziemie, jak wyglada ciemna strona księzyca, oraz podziwiam piękno kosmicznych mgławic :)

Mitologia - tak skrótowo uwielbiam czytać mity, inspirowac sie nimi, interesuje mnie też skąd się one wzieły, na podstawie jakich zjawisk. Interesują mnie zwierzeta z mitów i legend, czy miały odzwierciedlenie w zywych zwierzetach (przykładowo podobno wygląd gryfa był zainspirowany szkieletem protoceratopsa, ponieważ miał zakrzywiony dziób jak orzeł i cztery nogi z pazurami jak lew), a takzie uwielbiam rysować stwory z mitów. Podziwiam wyobraźnię z tamtych czasów.
i Nie chodzi tylko mitologię grecką. Jest wiele mitologii - indyjska, japonska, chinska, nordycka, majów inków i azteków, aborygenów, buszmenów...

Da się juz podpiąć pod Gobekli Tepe :))) Swoją drogą, czarną dziurę to masz w głowie, bo ty jesteś w czarnej d...ie :))

Panthera
Panthera
  13 maja 2017
enera
enera: To co jest do wszystkiego jest w sumie bezużyteczne i do niczego


ja przynajmniej moge pogadac na wiele rzeczy a nie na jeden :)

enera
enera: Ależ na podstawie tego co tutaj piszesz, znam cię lepiej jak ty mnie :)


wiem o tobie wiecej niz ci sie wydaje.

enera
enera: Dobrze, że ci koleżanki z kafeterii piszą te "referaty" które później wklejasz na forum fotki, bo inaczej byłabyś tak pusta jak bęben w środku :)


ze wtf? Hahaha xD teraz to juz nie mam watpliwosci ze jested chora, w takim razie juz nie bede cie atakowac - dzieci specjalnej troski traktuje sie inaczej niz dzieci zdrowe, wiec dam ci fory :)

enera
enera: Swoją drogą, czarną dziurę to masz w głowie, bo ty jesteś w czarnej d...ie


a ty masz czarna dziure miedzy nigami, dzieki niej zarabiasz na leczenie swojego niedorozwiniecia umyslowego :)
jacek82j
jacek82j
  14 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No może to i fakt , nie zajedzies . Ale nie natym polega dyskusja. Piszecie (piszesz )że facet nie jest facetem jak nie ma auta . To my faceci mamy rozumieć że bez tego jesteśmy nic nie warci

A wg mnie kobieta bez wlasnego mieszkania to nie kobieta gdyz brak jej zaradnosci.Facet ma miec auto a kobieta mieszkanie
Panthera
Panthera
  14 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A wg mnie kobieta bez wlasnego mieszkania to nie kobieta gdyz brak jej zaradnosci.Facet ma miec auto a kobieta mieszkanie


sory to twoja opinia.
a co jesli ona ma auto a on mieszkanie?
nie wymagaj od kobiet tego czego sam nie masz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.