aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

jacek82j
jacek82j
  14 maja 2017

a i witam ponownie slynna pantere mistrzynie w wywolywaniu gownoburzy.Jesli to moja opinia jak napisalas to po co sie dopi.:cenzura:.asz zlosliwa malpo...Masz faceta to zadbaj o niego a nie czatujesz na portalach tylko po to aby dogryzc facetom a tylko dlatego ze nie udaje ci sie dogadac z facetami-zenujaca jestes i nawet nie chce myslec o twoim partnerze ile ma iq w glowie ze jest twoim partnerem.TO JEST MOJA OPINIA I HU...CI DO TEGO

glupiebaby
glupiebaby
  14 maja 2017

widze ze ta ze zjeb....lbem tzw femina (z wykastrowanym umyslem) pantera tzw obronczyni uciazonych znow otwiera ryja i broni nie wiadomo kogo za nie wiadomo jaka cene-zrob cos pozytywnego w swoim zyciu i zamknij swoja morde pantero

Panthera
Panthera
  14 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli to moja opinia jak napisalas to po co sie dopi..asz zlosliwa malpo...Masz faceta to zadbaj o niego a nie czatujesz na portalach tylko po to aby dogryzc facetom a tylko dlatego ze nie udaje ci sie dogadac z facetami-zenujaca jestes i nawet nie chce myslec o twoim partnerze ile ma iq w glowie ze jest twoim partnerem.TO JEST MOJA OPINIA I HU...CI DO TEGO


bo jestes chamem i zerem!!
skreslasz kobiety na podstawie tego czy maja mieszkanie
kij z charalterem wazne by twojej dupie bylo dobrze
materialista
a co samemu za trudno na mieszkanie zarobic?
chcesz sie podpiac pod czyjeś? Jak pasozyt? Zal mi cie.

Konto usunięte
Konto usunięte: pantera tzw obronczyni uciazonych znow otwiera ryja i broni nie wiadomo kogo za nie wiadomo jaka cene-zrob cos pozytywnego w swoim zyciu i zamknij swoja morde pantero


jak smiesz sie tak do kobiety odzywac? Matka cie szacunku nie nauczyla?
mam milczec i patrzec z zachwytem jak traktujecie i oceniacie kobiety ktore nic wam nie zrobily?
coz nie dziwi mnie to, jestes dzieckiem specjalnej troski i potrafisz tylko wyzywac bo na nic innego cie nie stac przegrywie
chcialbys pobzykac ale masz tylko reke wiec cie frustracja zżera i sie wyzywasz na bogu ducha winnych kobietach.
nie bede na takie zachowanie pozwalala.
rycerze ortalionu pogubili swe wartosci i zamiast bronic kobiet to je atakuja bez powodu. Banda nieudacznikow.
sam masz morde, i to taka wstretna ze zadna cie nie chce i to jest powod dlaczego wylewasz tu swoje zale.
i co cie obchodzi moj stosunek z facetem? Co to ma do dyskusji?
widac nic tu nie mozna napisac bo zaraz zleci sie banda trolli wykorzystywac to przeciwko mnie w gownodyskusjach.
DiilonS
DiilonS
  14 maja 2017

Zgadzam się... Każda dziewczyna patrzy na hajs w dzisiejszych czasach

Panthera
Panthera
  14 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Każda dziewczyna patrzy na hajs w dzisiejszych czasach


nie kazda -.-
nie powtarzajcie juz tych bredni
to tylko stereotypy.
KlaudiaKoraW
wpis jest ukryty
KlaudiaKoraW
wpis jest ukryty
KlaudiaKoraW
wpis jest ukryty
tulipan13
Posty: 2 (po ~160 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 84
tulipan13
  11 czerwca 2017

Mądra kobieta ja jak bym będąc w twoim wieku tak myślał zamiast chulac i przepuszczać kasę teraz miałbym własne mieszkanie i takiego opla

Sarna
Sarna
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

az musiałam wrócic do tego tematu.
Do teraz nie moge do kupy mysli pozbierać, tanie podrywanie w supermarkecie, przez chwile myślałm, ze jestem w ukrytej kamerze.
Podchodzi facet lvl 30, kitka samurajska i zarost niczym George Clooney.
Najpierw z daleka skromne " dzień dobry" odpowiadam grzecznie i każdy idzie w swoją stronę.
Po chwili stoje przy regałach z obuwiem, przymierzam sobie na ławeczce japonki ten sam facet co mówił chwile temu dzień dobry tez przymierza koło mnie buty, wyskakuje z tekstem cos o włosach że piekne itd.. podaje wizytówkę z podkreśleniem własnego salonu fryzjerskiego, a ja "sugeruje Pan, ze potrzebuje fryzjera" :D
- Nie nie, zwyczajnie chciałbym zdjęcie Pani włosów żeby zrobić z tego obraz, jeżeli te loki są naturalne to właśnie tego szukam.
po czym szybko dodaje, ze sprowadza tez auta z niemiec i ze męża moge tez przyprowadzić, o ile mam męża? a ma Pani męża?
Beka, w kilku zdaniach najpierw pochwalił się salonem a później ze sprowadza auta, prawie powiedział jaki ma dochód miesięczny.
Faceci jak tak podrywacie, to robicie to źle.
Mam wizytówkę, jak któras chętna, to mogę się podzielić. Co za rasa...eh...

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Chwalisz sie czy zalisz, nastepnym razem sie uczesz xd

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  11 czerwca 2017

Pewnie miał wyuczony scenariusz. Już niejedna w tym supermarkecie miała najładniejsze włosy. Koleś będzie tam łaził i zaczepiał co atrakcyjniejszą aż do skutku, w końcu trafi na jakąś ofiarę :D

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Poki co na ofiare losu ty wyrastasz

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Sarna
Sarna: Faceci jak tak podrywacie, to robicie to źle.

Furą się nie pochwalił? Przecież mówi że ma ich wiele co miesiąc inne auto!

Praksyda to blachara #1 na fotce. Te zdanie przejdzie do kanonu fotki:

Sarna
Sarna: facet bez jakiegokolwiek auta to sorry ale co to za facet?


I choć jest to zdanie wyrwane z kontekstu gdyż jak wiadomo wieśniary mają gorzej. Wszędzie daleko. Nie zmienia powyższego faktu. Postawa bardzo naganna. Nawbija sobie taka do głowy podobnych głupot i później:

https://www.youtube.com/watch?v=QMCguetQO2I Ciekawy zwrot akcji od minuty 2:50
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Praksyda to blachara #1 na fotce. Te zdanie przejdzie do kanonu fotki:

xd
Konto usunięte
Konto usunięte: głupot i później:

no co, wozili się, w Polsce podobno można wszystko:D
Tez lubię oglądac dorgówkę, czasem dobre teksty mają.
Adrian3303
Adrian3303: w końcu trafi na jakąś ofiarę :D

Nie wiem co to za nowe sposoby, ale mysle ze takim podrywem nic chyba nie wskóra, no chyba ze jakąś 18 latkę, która chce być wożona.
AmongUs
AmongUs: Poki co na ofiare losu ty wyrastasz

nie pyskuj juz, bo Cie znajdę w tej zimnej Norwegii i skończy sie dzień dziecka :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.