Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia1112131415161718
aleksrpietrzak71
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 0
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia, o 08:37 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

jacek82j
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 18
jacek82j
  14 maja, o 16:04

a i witam ponownie slynna pantere mistrzynie w wywolywaniu gownoburzy.Jesli to moja opinia jak napisalas to po co sie dopi.:cenzura:.asz zlosliwa malpo...Masz faceta to zadbaj o niego a nie czatujesz na portalach tylko po to aby dogryzc facetom a tylko dlatego ze nie udaje ci sie dogadac z facetami-zenujaca jestes i nawet nie chce myslec o twoim partnerze ile ma iq w glowie ze jest twoim partnerem.TO JEST MOJA OPINIA I HU...CI DO TEGO

glupiebaby
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
glupiebaby
  14 maja, o 16:22

widze ze ta ze zjeb....lbem tzw femina (z wykastrowanym umyslem) pantera tzw obronczyni uciazonych znow otwiera ryja i broni nie wiadomo kogo za nie wiadomo jaka cene-zrob cos pozytywnego w swoim zyciu i zamknij swoja morde pantero

Panthera
Reputacja: -1124 | BluzgometrTM: 91
Panthera
  14 maja, o 16:56
jacek82j
jacek82j: Jesli to moja opinia jak napisalas to po co sie dopi..asz zlosliwa malpo...Masz faceta to zadbaj o niego a nie czatujesz na portalach tylko po to aby dogryzc facetom a tylko dlatego ze nie udaje ci sie dogadac z facetami-zenujaca jestes i nawet nie chce myslec o twoim partnerze ile ma iq w glowie ze jest twoim partnerem.TO JEST MOJA OPINIA I HU...CI DO TEGO

bo jestes chamem i zerem!!
skreslasz kobiety na podstawie tego czy maja mieszkanie
kij z charalterem wazne by twojej dupie bylo dobrze
materialista
a co samemu za trudno na mieszkanie zarobic?
chcesz sie podpiac pod czyjeś? Jak pasozyt? Zal mi cie.

glupiebaby
glupiebaby: pantera tzw obronczyni uciazonych znow otwiera ryja i broni nie wiadomo kogo za nie wiadomo jaka cene-zrob cos pozytywnego w swoim zyciu i zamknij swoja morde pantero

jak smiesz sie tak do kobiety odzywac? Matka cie szacunku nie nauczyla?
mam milczec i patrzec z zachwytem jak traktujecie i oceniacie kobiety ktore nic wam nie zrobily?
coz nie dziwi mnie to, jestes dzieckiem specjalnej troski i potrafisz tylko wyzywac bo na nic innego cie nie stac przegrywie
chcialbys pobzykac ale masz tylko reke wiec cie frustracja zżera i sie wyzywasz na bogu ducha winnych kobietach.
nie bede na takie zachowanie pozwalala.
rycerze ortalionu pogubili swe wartosci i zamiast bronic kobiet to je atakuja bez powodu. Banda nieudacznikow.
sam masz morde, i to taka wstretna ze zadna cie nie chce i to jest powod dlaczego wylewasz tu swoje zale.
i co cie obchodzi moj stosunek z facetem? Co to ma do dyskusji?
widac nic tu nie mozna napisac bo zaraz zleci sie banda trolli wykorzystywac to przeciwko mnie w gownodyskusjach.

Po prostu ja :)

DiilonS
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 5
DiilonS
  14 maja, o 17:46

Zgadzam się... Każda dziewczyna patrzy na hajs w dzisiejszych czasach

Panthera
Reputacja: -1124 | BluzgometrTM: 91
Panthera
  14 maja, o 18:10
DiilonS
DiilonS: Każda dziewczyna patrzy na hajs w dzisiejszych czasach