aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Miedzynarodowy dzien seksu juz byl takze spoznilas sie jak juz i nie takiej zimnej jak mowia xd

Sarna
Sarna
  11 czerwca 2017
AmongUs
AmongUs: Miedzynarodowy dzien seksu juz byl takze spoznilas sie jak juz i nie takiej zimnej jak mowia xd

eh... znów trzeba czekać cały rok. xd
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Uspokoj sie to rok zleci jak z bicza strzelił i bedziesz miala szanse na nowy rozdział xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Zreszta musisz dac nam szanse <3

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017
Sarna
Sarna: Nie wiem co to za nowe sposoby, ale mysle ze takim podrywem nic chyba nie wskóra

Każdy orze jak może. Dlaczego sądzisz że Cie podrywał? Może po prostu naganiał klientki do salonu a Ty zaraz że podrywa.

Sarna
Sarna: chyba ze jakąś 18 latkę, która chce być wożona

Cóż, uczą się od Ciebie czego wymagać od faceta. Lepiej powiedz na co byś poleciała, poza autem, a nie podśmiechujki z pana.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  12 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy orze jak może. Dlaczego sądzisz że Cie podrywał? Może po prostu naganiał klientki do salonu a Ty zaraz że podrywa.
to się czuję, wypytywanie o imię, męża, przechwalanie się, czego to sie nie ma, jak dla mnie to trochę proste zagrywki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej powiedz na co byś poleciała, poza autem, a nie podśmiechujki z pana.

auto jak wczesniej wspomniałąm, powinen mieć facet, zwyczajnie nie wypasione czy drogie, chociażby dlatego ze ja nie chciałabym wozić faceta ciągle bo byłoby mi wstyd.
Na co bym poleciała...hm.. w sumie już na nic, nigdy nie miałam wypatrzonych wzorów, ważne żeby facet po za pracą i moim tyłkiem robił cos dla siebie, żeby potrafił funkcjonować też beze mnie, znam związki które razem robią dosłownie wszystko, są od siebie dosłownie uzależnieni, dla mnie to trochę niezdrowe.
Nie jestem księżniczka, która trzeba rozbawiac, bo doskonale potrafie sobie zajęcie dla siebie poszukać, facet tez potrzebuje odpocząc i mieć kilka dni czy godzin luzu, o to chyba tu chodzi, żeby jedno z drugim się rozumiało bez wielkich tłumaczeń.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017
Sarna
Sarna: wypytywanie o imię,


Normalnie ludzie się sobie przedstawiają na początku znajomości. Zwłaszcza w realu. Albo innej biedronce gdzie te klapki kupowałaś.

Sarna
Sarna: powinen mieć facet, zwyczajnie nie wypasione czy drogie, chociażby dlatego ze ja nie chciałabym wozić faceta ciągle bo byłoby mi wstyd.

To jest na prawdę słabe. Jakby on miał super wypasione albo zabytkowe auto, które jest jego oczkiem w głowie a Ty chcesz jeździć Oplem. To wtedy on by się wstydził Ciebie.

Sarna
Sarna: facet tez potrzebuje odpocząc i mieć kilka dni czy godzin luzu, o to chyba tu chodzi, żeby jedno z drugim się rozumiało bez wielkich tłumaczeń.

O właśnie! Ale Panthera i tak nie zrozumie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie ludzie się sobie przedstawiają na początku znajomości. Zwłaszcza w realu. Albo innej biedronce gdzie te klapki kupowałaś.

normalnie to na codzien nie podchodzi do mnie przypadkowa osoba i nie zagaduje na zakupach :D
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest na prawdę słabe. Jakby on miał super wypasione albo zabytkowe auto, które jest jego oczkiem w głowie a Ty chcesz jeździć Oplem. To wtedy on by się wstydził Ciebie.

nie chodzi mi o to czy ma super auto czy nie, dla mnie prawko to jak prawa ręka.
Zmiana pracy, problemy ze zdrowiem, zwykłe zakupy wiążą się z autem i niewazne czy mieszkasz na wsi czy w miescie, niewyobażam targaac przez pól miasta zakupów w torbach, albo ludzie zakładajacy rodzinę, zebrania lekarze, dzieci, wyajzdy gdziekolwiek i kobieta majaca prawko i auto miałaby wszystko na głowie, bo jej mężuś nie posiada prawka, no nie sądzisz, ze to troche nie fair?
dzewo17
Posty: 2 (po ~51 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 314
dzewo17
  15 czerwca 2017

mój nie miał samochodu ani kasy tylko był kochany ale głupi

bhaa

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  15 czerwca 2017

Po ile te klapki w biedronce, tez chce takie i mam kilka wolnych zlotych

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 czerwca 2017
Sarna
Sarna: normalnie to na codzien nie podchodzi do mnie przypadkowa osoba i nie zagaduje na zakupach :D

Jak hostessa proponuje skosztować kawę czy robi inną degustację to tak samo nagania klientów, wcale nie chce się umówić. Ale myśl sobie po swojemu. Na zdrowie.

Sarna
Sarna: Zmiana pracy, problemy ze zdrowiem, zwykłe zakupy wiążą się z autem i niewazne czy mieszkasz na wsi czy w miescie, niewyobażam targaac przez pól miasta zakupów w torbach, albo ludzie zakładajacy rodzinę, zebrania lekarze, dzieci, wyajzdy gdziekolwiek i kobieta majaca prawko i auto miałaby wszystko na głowie,

Ja wiem że już swoje lata masz i chcesz żyć wygodnie ale czytają te głupoty smarkule i będą powtarzać że im się też należy.

Sarna
Sarna: bo jej mężuś nie posiada prawka, no nie sądzisz, ze to troche nie fair?

BZDURA . Jakiego męża sobie wybierasz takiego masz. To niech każdy ma samochód 1 osobowy, będzie sprawiedliwie ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  15 czerwca 2017

Twoje teorie nikogo nie obchadza i zrob cos z tymi brwiami bo wyglada to komicznie a to nie tylko moje zdanie xd

Tajrusia
Tajrusia
  15 czerwca 2017

A ten dalej swoje :) U mnie ten żałosny pajac nie wywołuje żadnych emocji. Jest nudny i przechodzony, takie zdarte skarpety :) najlepsze jest to, że myśli... że kogoś zablokował, a jest dokładnie odwrotnie :))))

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  15 czerwca 2017

Nie jestesmy juz sobie pisani, przypominam ze zachowalas sie podobnie xd

Tajrusia
Tajrusia
  15 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo jesteś równie nudny i sflaczały jak on :) Stać cię na rzeczową dyskusje, ale ty uparłeś się na durne teksty :) Poklęczysz trochę w kącie na grochu, to może ci krew dopłynie tam gdzie trzeba :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.