aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

Sarna
Sarna
  30 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A dziękuję :D Jeszcze zamierzam się zająć robieniem witrażu ;)

mamy na forum tu trochę talentów, jedni naprawdę coś potrafią inni się chwalą, ale nie widać tego w żaden sposób, fajnie ze w ogóle ktoś taki jest na fotce, a nie tylko wygięte dzióbki i kobiety ze skolioza kregosłupa przed lustrem.
KarooLa96
KarooLa96
  30 kwietnia 2017

Nie każda kobieta poleci na gruby portfel i samochód

tslota
tslota
  30 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: tslota: A dziękuję :D Jeszcze zamierzam się zająć robieniem witrażu ;) mamy na forum tu trochę talentów, jedni naprawdę coś potrafią inni się chwalą, ale nie widać tego w żaden sposób, fajnie ze w ogóle ktoś taki jest na fotce, a nie tylko wygięte dzióbki i kobiety ze skolioza kregosłupa przed lustrem.


Hehe, no też prawda. Tj zawsze jakieś przełamanie monotonni tych wszystkich zdjęć. A swoją drogą to też nie tylko rysunki, ale też różne zdjęcia przyrody, obiektów itp.
Insomniaaaa
Insomniaaaa
  30 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

serio???
panowie,jęzeli samochód i kasa ma być wyznacznikiem waszej zajebistości to ja serio nie wiem co się z wami dzieje.

tslota
tslota
  1 maja 2017

Ja też nie. I co, taki facet będzie mieć kasę i samochód a np. będzie mieć dwie lewe ręce do wszystkiego i nawet gwoździa w domu nie przybije albo będzie bić swoją kobietę i ją wyzywać. Albo będzie np. traktować samochód jak randkowóz :)

MzM
MzM
  1 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie mieć dwie lewe ręce do wszystkiego i nawet gwoździa w domu nie przybije


Niech przyjdzie do mnie, to go nauczę. Ale robicie ze siebie ofiary losu. Naprawdę litość zbiera jak się was czyta d83dde0f
Adams111
Posty: 50 (po ~193 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 16
Adams111
  1 maja 2017

Nie mam saochodu, nie mam kasy pracuje za grosze mam problemy ze zdrowiem i przez to pic alko nie moge co wiec dalej oznacza ze melanze i imprezy zakrapiane alkoholem odpadają bo przeciez jak ktos nie pije w tych czasach to jest dziwakiem. Nie mam mieszkania i jestem brzydki, niski chyba ze był bym bogaty to by moze znaczenia to nie miało bo pustaków nie brak. A miłość? To pojęcie abstrakcje dla mnie gdy Ci co druga ma Cię w dupie. No moze jak sie zarabia z 3 tys msc to taki znajdzie jakas miłość.

MzM
MzM
  1 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie jesteś brzydki, nie wiem ile masz wzrostu, ale ogólnie mam to gdzieś i gadać z Tobą nie będę. Każdy ma swoje problemy i każdy musi nauczyć się radzić sobie z nimi. Zarabiać przy najniższej krajowej 2 tys, około 3 to żaden wyczyn, a rutyna. Nauczyliście się tylko narzekać i czekać aż wam gołąbki same wpadną do "gombki"

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Typowa samica z fotki

MzM
MzM
  1 maja 2017

W dupie mam twoje zdanie i twoją opinię. Ty już swoje 5 min miałeś. W życiu nie ma game over tylko next level

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Pamietaj ze czekam tu na ciebie laluniu, ciag dalszy nastapi xD

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  1 maja 2017

Jeżeli masz 30 lat i przez ostatnie 10 lat bimbałeś i w tej chwili nic nie masz, to nie wiń kobiet tylko siebie. Przecież miłością się nie wykarmią - zlituje się nad biedaczkiem, zacięży a potem co?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Widac ze jestes prawiczkiem i masz pojecie o zyciu jak tuttejsza moderacja typu ihsi i eldim plus ich przydupasy

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  1 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Widac ze jestes prawiczkiem i masz pojecie o zyciu jak tuttejsza moderacja typu ihsi i eldim plus ich przydupasy

Kę? To do mnie?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 maja 2017

Nie kolo mnie he?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.