Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

xnight
xnight
  19 maja 2020

Moja opinia jest taka, nowa fotka wygląda gorzej od gówna . Umrze jak stary hydepark ale wiadomo ... kaska musi się zgadzać , nikt za darmo tego nie ustawił . Pozdrawiam grafika, programistę i kodera bo chyba nawet nie przyszli do pracy. To jest zrobione od niechcenia na darmowym projekcie z neta przez pierwszego lepszego menela spod żabki . Zamiast zrobić na starym wyglądzie coś pożytecznego nie wiem ... np zmiany TŁA ... żeby nie waliło w oczy bielą tylko można było przełączyć tryb , albo stworzyć coś kreatywnego i mądrego razem ze społecznościom to doje..bali update ze śmietnika .

PS. DAJCIE MNIEJ WIDOCZNE DECYZJE ŻEBY PRZYPADKIEM NIKT NIE ZAUWAŻYŁ GDZIE SĄ .

MOJE KONDOLENCJE . Pozdrawiam wszystkich rozczarowanych użytkowników .

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

Po prostu PORAŻKA! Myslicie, ze wszyscy masowo zaczną aktualizować przeglądarki, systemy itp tylko dla nowej fotki, ktora jak juz przedmowczyni ujęła "wygląda jak gówno"... R.I.P

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

Rozumiem, ze po kazdym odswiezeniu strony musi się pojawiac ten komunikat o nieobsĺugiwanej przeglądarce, ktory nie znika po kliknięciu krzyzyka, tylko miesza się z zawartoscią strony. U mnie tak to wygląda. Az trudno napisac posta, bo przeszkadza. Zamiast naprawic kompatybilnosc z przeglądarką, łatwiej było wywalic komunikat "zainstaluj nowszą". Pewnie fotka działa na jednej jedynej, takiej jaką akurat miał "programista" na swoim telefonie kiedy wykonywał "pracę" zdalną...😂

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Po prostu PORAŻKA! Myslicie, ze wszyscy masowo zaczną aktualizować przeglądarki, systemy itp tylko dla nowej fotki, ktora jak juz przedmowczyni ujęła "wygląda jak gówno"... R.I.P
Wyczyść przeglądarkę ze śmieci, może to coś pomoże.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

Gregbond, zaraz sprawdzę na innej przeglądarce chociaz i tak nowa fotka mnie odstrasza swoim wyglądem jak i funkcjonalnoscią. Nie wiem co chcą osiągnąc wlasciciele serwisu takim postępowaniem. Moze chcą się załapac na rządowe programy pomocowe i za wszelką cenę chcą wykazac "straty w dochodach" zeby spełnic rządowe kryteria 😂

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

Na drugiej przeglądarce dokładnie TAK SAMO.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

Wiadomosci w ogólemi nie działają. Wyswietla się tło i nic więcej.

Kocurrro
Kocurrro
  19 maja 2020

Przydałoby się kilka drobnych poprawek ale ogolnie serwis działa mi dobrze bez najmniejszych problemów czy artefaktów z wyświetlaniem. Co do użytkowników którzy smęcą, że to czy tamto proponuję zaktualizować system, przeglądarkę lub po prostu korzystać z normalnych programów a nie jakiś wynalazków.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Co do użytkowników którzy smęcą, że to czy tamto proponuję zaktualizować system, przeglądarkę lub po prostu korzystać z normalnych programów

Skoro jeszcze wczoraj wszystko działało jak trzeba to nie mam zamiaru ani ochoty nic aktualizowac TYLKO z powodu fotki. Moze Ty nalezysz do osób, ktore łatwo się podporządkowują i aktualizują wszystko co 15 minut, bo ktoś tak kazał ale uwierz, nie kazdy tak ma.
Kocurrro
Kocurrro
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Kocurrro: Co do użytkowników którzy smęcą, że to czy tamto proponuję zaktualizować system, przeglądarkę lub po prostu korzystać z normalnych programów Skoro jeszcze wczoraj wszystko działało jak trzeba to nie mam zamiaru ani ochoty nic aktualizowac TYLKO z powodu fotki. Moze Ty nalezysz do osób, ktore łatwo się podporządkowują i aktualizują wszystko co 15 minut, bo ktoś tak kazał ale uwierz, nie kazdy tak ma.

Ja po prostu mam dobry sprzęt który jest aktualizowany na bierząco dzięki czemu działa bez najmniejszych problemów. Tyle i aż tyle.
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  19 maja 2020

Jaki lament by był jak by Jej coś nie działało tak czy inaczej przyzwyczaić się do DOBREJ ZMIANY

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kocurrro
Kocurrro: bierząco

To zaktualizuj też słownik..
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020


Komuś z fotki źle zegarek chodzi
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: To zaktualizuj też słownik..
Błędy zdarzają się nawet najlepszym. To rzecz ludzka. Natomiast prosiłabym o to by następnym razem złośliwości schować w kieszeń i zwrócić uwagę w milszy sposób. 😉
Kocurrro
Kocurrro
  19 maja 2020

Literówka, wybaczcie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.