Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

Damian241
Damian241
  19 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie usuwam zdjęcia ale trochę ich mam


Podam ci szybszy sposób. Usuń całe konto, a wraz z nim zginie cała pamięć po tobie :)
Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020
Damian241
Damian241: Dragon842: No właśnie usuwam zdjęcia ale trochę ich mam Podam ci szybszy sposób. Usuń całe konto, a wraz z nim zginie cała pamięć po tobie :)
Chciałem tak zrobić ale niestety trzeba najpierw usunąć zdjęcia by usunąć konto
Avatar użytkownika gandi29gandi29
Posty: 2 (po ~552 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 467
gandi29
  19 maja 2020

czy ktos moze mi wyjasnic czemu podstawowe elementy takie jak Wiadomosci, Powiadomienia i Podgladacz, decydujace o sensie i uzytecznosci tego portalu sa przeniesione na dol strony i trzeba do nich przewijac, a takie malo istotne lub wrecz w ogole nieistotne elementy jak Kamerki na zywo, Szukaj, Ranking, Czat, Gry sa umieszczone w pierwszej widocznosci??? jaka idea przyswiecala tworcom tego ukladu?? a moze sa jakies urzadzenia/ systemy/ przegladarki na ktorych to wyglada inaczej i nie wydaje sie byc takie bardzo nieporeczne jak u mnie;)

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Damian241
Damian241: @Bartek rozważ instalację innej przeglądarki @Bartek na Laptopie gamingowym wszystko gra i buczy polecam :)))

No ale czy na tym ma to polegac? Na codzien korzystam z telefonu - leciwy samsung S4 i tableta , tez samsung z podobnego okresu. Wszystko do tej pory działało więc nie widze powodu zeby instalowac na kazdym urządzeniu nowe przeglądarki, bo zaraz się okaze ze z czyms innym jest problem. Poza tym dla samej zasady nie mam zamiaru niczego zmieniac tylko po to zeby się do czegos dostosowywac. Jedna strona nie będzie mi dyktowac z jakiej korzystam przeglądarki, skoro inne strony działają na starej...
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
gandi29
gandi29: czy ktos moze mi wyjasnic czemu podstawowe elementy takie jak Wiadomosci, Powiadomienia i Podgladacz, decydujace o sensie i uzytecznosci tego portalu sa przeniesione na dol strony i trzeba do nich przewijac, a takie malo istotne lub wrecz w ogole nieistotne elementy jak Kamerki na zywo, Szukaj, Ranking, Czat, Gry sa umieszczone w pierwszej widocznosci???

Bo interfejs projektował ktos nie mający o tym zielonego pojęcia albo komus zalezy na tym, zeby fotka zanotowała spadki.. :D Juz pisałem, ze chyba chcą od rządu kasę, tylko muszą wykazac, ze zanotowali wyrazny spadek dochodów - z nowym interfejsem mają to jak w banku ;)
Damian241
Damian241
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Poza tym dla samej zasady nie mam zamiaru niczego zmieniac tylko po to zeby się do czegos dostosowywac. Jedna strona nie będzie mi dyktowac z jakiej korzystam przeglądarki, skoro inne strony działają na starej...


Musisz się dostosować, do forum, a nie one do Ciebie. Ja Tobie coś nie odpowiada, to fora ze dwora... fruuu i poleciał hen hen daleko stąd
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Damian241
Damian241: Musisz się dostosować, do forum, a nie one do Ciebie. Ja Tobie coś nie odpowiada, to fora ze dwora... fruuu i poleciał hen hen daleko stąd

Nie wiem po co ten wpis ale na to wychodzi, ze tak trzeba zrobic. Bez odbioru
Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Damian241: @Bartek rozważ instalację innej przeglądarki @Bartek na Laptopie gamingowym wszystko gra i buczy polecam :))) No ale czy na tym ma to polegac? Na codzien korzystam z telefonu - leciwy samsung S4 i tableta , tez samsung z podobnego okresu. Wszystko do tej pory działało więc nie widze powodu zeby instalowac na kazdym urządzeniu nowe przeglądarki, bo zaraz się okaze ze z czyms innym jest problem. Poza tym dla samej zasady nie mam zamiaru niczego zmieniac tylko po to zeby się do czegos dostosowywac. Jedna strona nie będzie mi dyktowac z jakiej korzystam przeglądarki, skoro inne strony działają na starej...
Dokładnie ale admini i tak mają to gdzieś,
Damian241
Damian241
  19 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Zrobię to co uznam za słuszne. 😉 Znikasz to znikasz, Twój wybór. Jednak póki jesteś to przykro mi, ale obowiązuje Cie ten sam regulamin co każdego.


Rozpaliłaś mnie pisząc takie rzeczy :P
Avatar użytkownika gandi29gandi29
Posty: 2 (po ~552 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 467
gandi29
  19 maja 2020

Z pomniejszych rzeczy w oczy rzucilo mi sie np. to ze w zakladce Nowe fotki, po najechaniu myszka na zdjecie nie pokazuje sie kiedy ono bylo dodane, tak jak bylo do tej pory, a zwazajac na to ze zdjecia tam to dosc chaotyczny zbior z ostatnich 48 godz, to dla mnie zmniejsza uzytecznosc tej zakladki. A juz kompletnym babolem jest fakt, ze w zakladce Wiadomosci klikajac w jakis kontakt, kursor nie jest automatycznie w polu pisania (jak to bylo), tylko trzeba w to pole najpierw kliknac zeby zaczac pisac, niby drobna rzecz a jak bardzo pogarsza odbior.

doria3
Posty: 11 (po ~273 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
doria3
  20 maja 2020

Wygląd może i ładny, ale jak dla mnie mało "przyjazny" w użytkowaniu. Forum udało mi się znaleźć dopiero po długim grzebaniu, a wydaje mi się, że odnośnik powinien być widoczny gdzieś na wierzchu. Podobnie z wylogowywaniem. Na każdej normalnej stronie nie ma z tym problemu, a tu trzeba się teraz naszukać...

czarnaUK
czarnaUK
  20 maja 2020

1. Dźwięk wiadomości po wyłączeniu działa dalej
2. Nie można opuścić / dołączyć do grupy
3. www.fotka.com/grupy odpala się na starym wyglądzie
4. Napisy w ustawieniach nakładają się na siebie
5. Forum trzeba szukać po slashu tak jak grupy
6. Wszystko porozrzucane i mało intuicyjne
7. Opcja wylogowania się ukryta

Moja opinia : 1/10 .

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  20 maja 2020

Nie sądziłem, ze nawet usunięcie konta będzie problematyczne.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Nie sądziłem, ze nawet usunięcie konta będzie problematyczne.

Zawsze tak było, to nie nowość.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  21 maja 2020

chyba nie wiesz co piszesz Owad

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.