Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: chyba nie wiesz co piszesz Owad

Wiem co piszę. Nie raz tak miałem jak usuwałem testowe konto i też musiałem odczekać 48h jak używałem go do komentowania. Jeżeli nic nie komentowałem to od razu konto usuwałem.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  21 maja 2020
Owad
Owad: Wiem co piszę. Nie raz tak miałem jak usuwałem testowe konto i też musiałem odczekać 48h jak używałem go do komentowania. Jeżeli nic nie komentowałem to od razu konto usuwałem.

8 lat temu tez tak było? Dawno nie usuwałem konta, to obecne mam od 5 lat.
doria3
Posty: 11 (po ~273 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
doria3
  22 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Dźwięk wiadomości po wyłączeniu działa dalej 2. Nie można opuścić / dołączyć do grupy 3. www.fotka.com/grupy odpala się na starym wyglądzie 4. Napisy w ustawieniach nakładają się na siebie 5. Forum trzeba szukać po slashu tak jak grupy 6. Wszystko porozrzucane i mało intuicyjne 7. Opcja wylogowania się ukryta Moja opinia : 1/10 .


Zgadzam się w zupełności! Same niedoróbki...
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  22 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: Musisz się dostosować, do forum, a nie one do Ciebie. Ja Tobie coś nie odpowiada, to fora ze dwora... fruuu i poleciał hen hen daleko stąd leon28

i tak i nie, forum bez forumowiczów to raczej sztuka dla sztuki.
zastanawia mnie tylko upór z jakim na siłę wdrażana jest nowa wersja tego czegoś. Takie uszczęśliwianie na siłę doprowadzi do odpływu sporej ilości ludzi. Spędziłem tu fajnie czas, poznałem świetnych ludzi, ale nie ma rzeczy niezastąpionych i fotka tez do nich należy.

Czy w związku z tym ten nagły wysyp fake kont tu na fotce. może chodzi o "zastąpienie" realnych forumowiczów?
W końcu, który reklamodawca będzie chciał płacić za oglądalność przy tak niewielkiej ilości aktywnych kont.

i żeby było w temacie
u mnie nie działa (linux / opera) przewijanie rozmówców jeśli jest ich więcej niż strona, mimo wyłączenia dźwięku przychodzących wiadomości fotka nadal powiadamia o tym dzwonkiem,
po dodaniu kogoś do czarnej listy i próbie wejścia na jego profil brak możliwości przejścia dalej / pominięcia. jedyna opcja, jaka się pokazuje to "odblokuj".
że o konieczności szukania wejścia na forum nie wspomnę.
dno i kupa mułu
Damian241
wpis jest ukryty
PolDniaPrzesypiam
PolDniaPrzesypiam
  23 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Przydałoby się kilka drobnych poprawek ale ogolnie serwis działa mi dobrze bez najmniejszych problemów czy artefaktów z wyświetlaniem. Co do użytkowników którzy smęcą, że to czy tamto proponuję zaktualizować system, przeglądarkę lub po prostu korzystać z normalnych programów a nie jakiś wynalazków.


Proszę mi powiedzieć, tylko podaj konkrety, kto tu korzystał z jakiś wynalazków i co to są wynalazki? Bo z tego co widzę strona rypie się na jak najbardziej dobrych programach jak Firefox, Chrome czy Opera. A nie są to niszowe programy tylko trzy najpopularniejsze przeglądarki. Twoje podejście działa na zasadzie, że jak ci przed domem zrobią kilka dziur to napiszesz "ale po co się oburzacie, kupcie sobie lepszą terenówkę i jeździjcie a nie korzystacie z jakiś wynalazków". Wypowiadasz się na tematy, na które jak zakładam pojęcie masz słabe. To strona ma się dostosować do potrzeb użytkowników a nie na odwrót. U mnie wszystko śmiga, bo sprzęt mam z najwyższej półki jak Ty, ale nie każdy musi taki mieć, a aktualizacje nie zawsze są dobre, wiele osób które są na bieżąco w technologi wie żeby nie aktualizować przeglądarek i programów za każdym razem, bo często zamiast poprawek jest po prostu więcej błędów.

Nowa strona jest nieczytelna, 5 minut szukałem jak się wylogować. Na siłe stara się przypominać badoo lub nowy wygląd facebooka. Fotka miała wierne grono użytkowników, bo była genialna w swojej prostocie. Wiadomości, głosy, podglądacz, zdjęcia - wszystko widoczne bez kombinowania. Nie każda zmiana musi być dobra, ta jest zła.

A ktoś tam o programistach pisał, że nie siedzą tu 24h. To odpowiedź do tej osoby - nie musi siedzieć, programiście po prostu się zleca zadanie i tyle. Wystarczyło raz zrobić funkcjonalny layout i by nie musiał siedzieć 24h
PolDniaPrzesypiam
wpis jest ukryty
Kocurrro
Kocurrro
  24 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kocurrro: Przydałoby się kilka drobnych poprawek ale ogolnie serwis działa mi dobrze bez najmniejszych problemów czy artefaktów z wyświetlaniem. Co do użytkowników którzy smęcą, że to czy tamto proponuję zaktualizować system, przeglądarkę lub po prostu korzystać z normalnych programów a nie jakiś wynalazków.Proszę mi powiedzieć, tylko podaj konkrety, kto tu korzystał z jakiś wynalazków i co to są wynalazki? Bo z tego co widzę strona rypie się na jak najbardziej dobrych programach jak Firefox, Chrome czy Opera. A nie są to niszowe programy tylko trzy najpopularniejsze przeglądarki. Twoje podejście działa na zasadzie, że jak ci przed domem zrobią kilka dziur to napiszesz "ale po co się oburzacie, kupcie sobie lepszą terenówkę i jeździjcie a nie korzystacie z jakiś wynalazków". Wypowiadasz się na tematy, na które jak zakładam pojęcie masz słabe. To strona ma się dostosować do potrzeb użytkowników a nie na odwrót. U mnie wszystko śmiga, bo sprzęt mam z najwyższej półki jak Ty, ale nie każdy musi taki mieć, a aktualizacje nie zawsze są dobre, wiele osób które są na bieżąco w technologi wie żeby nie aktualizować przeglądarek i programów za każdym razem, bo często zamiast poprawek jest po prostu więcej błędów.

Korzystam z przeglądarki Chrome oraz nie nie korzystam ze skryptów java (z włączonymi skryptami niektóre strony potrafią mi się 'krzaczyć'), z resztą w safari na macbooku również nie mam problemu z wyświetlaniem nowej fotki a chiałabym zauważyć, że safari nie korzysta z javy tylko z xhtml5 więc całkiem możliwe, że winę za niepoprawne wyświetlanie ponosi właśnie ona choć wcale nie musi. Nie wiem co masz poinstalowane na komputerze, jakie wtyczki czy inne dodatki masz w przeglądarce że Tobie czy innym strona nie działa poprawnie. Co do wynalazków to są to dla mnie przeglądarki typu opera czy 'cudowne wtyczki' do nich instalowane. Napisałam, że jest tutaj trochę do poprawy i pewne rzeczy trzeba dopieścić a nie, że zachwycam się nową fotką więc proszę daruj sobie takie teksty. I proszę zbastuj trochę z zarzutami które do mnie kierujesz bo sobie tego nie życzę.
PolDniaPrzesypiam
PolDniaPrzesypiam
  25 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Korzystam z przeglądarki Chrome oraz nie nie korzystam ze skryptów java (z włączonymi skryptami niektóre strony potrafią mi się 'krzaczyć'), z resztą w safari na macbooku również nie mam problemu z wyświetlaniem nowej fotki a chiałabym zauważyć, że safari nie korzysta z javy tylko z xhtml5 więc całkiem możliwe, że winę za niepoprawne wyświetlanie ponosi właśnie ona choć wcale nie musi. Nie wiem co masz poinstalowane na komputerze, jakie wtyczki czy inne dodatki masz w przeglądarce że Tobie czy innym strona nie działa poprawnie. Co do wynalazków to są to dla mnie przeglądarki typu opera czy 'cudowne wtyczki' do nich instalowane. Napisałam, że jest tutaj trochę do poprawy i pewne rzeczy trzeba dopieścić a nie, że zachwycam się nową fotką więc proszę daruj sobie takie teksty. I proszę zbastuj trochę z zarzutami które do mnie kierujesz bo sobie tego nie życzę.


Przeglądarka Opera jest dla Ciebie wynalazkiem? Przeglądarka, która jest jedną z najbardziej popularnych przeglądarek na świecie? Rozumiem, że dla Ciebie jak ktoś jest na Windowsie to musi tylko z Chrome lub FF korzystać, bo reszta to wynalazki?
No i "cudowne wtyczki" pomagają w przeglądaniu większości stron na każdej przeglądarce.

W podpisie masz "ok boomer" a sama się wyrażasz jak taka stara Grażynka co to boi się ad-blocka albo u-blocka zainstalować do przeglądarki i nadal wyświetlasz wszystkie reklamy.

Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge, Opera to jest sześć najpopularniejszych przeglądarek na świecie i na każdej z nich fotka powinna działać bez zarzutów, a to że ktoś ma nie wiem zainstalowany dodatek, żeby mu nie pokazywały się reklamy to nie ma to nic wspólnego z tym, że fotka potrafi się psuć.
Krs82
Krs82
  25 maja 2020

Witam.Chciałem tylko powiedzieć ,że nowy wygląd nic nie wniósł ,a zabrał ,chodzi mi tutaj o brak informacji o potomstwie.Nie jestem jakimś antagonistą samotnych matek ,ale chciałbym wiedzieć ,może z racji ,że sam jeszcze nie mam. Pzdr.

Krs82
Krs82
  25 maja 2020

Dodam jeszcze ,że musiałem kombinować ,żeby się w ogóle dostać na forum.

Kocurrro
Kocurrro
  25 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No i "cudowne wtyczki" pomagają w przeglądaniu większości stron na każdej przeglądarce. W podpisie masz "ok boomer" a sama się wyrażasz jak taka stara Grażynka co to boi się ad-blocka albo u-blocka zainstalować do przeglądarki i nadal wyświetlasz wszystkie reklamy.

Nie trafiłeś bo sama korzystam między innymi również i z AdBlocka jak i innych paru wtyczek ułatwiających mi obsługę stron. Pisząc cudowne wtyczki miałam na myśli wynalazki które mają 'zdziałać cuda' a w rezultacie robią więcej szkody niż pożytku a takich wynalazków nie brakuje jak i ludzi którzy instalują na swoich urządzeniach wszystko co popadnie. Podsumowując, dlaczego w takim razie mi działa w większości ok? Jedyny błąd z funkcjonalnością jaki zauważyłam to dźwięk wiadomości który słychać mimo, że w ustawieniach mam wyłączony. O kwestii wizualnej nie dyskutuję bo to kwestia gustu. Co do przeglądarki opera jak najbardziej jest to dla mnie wynalazek, kiedyś ją testowałam i niestety byłam nią zawiedziona. Może teraz się coś zmieniło ale zdecydowanie najlepiej mi się pracuje na chrome oraz safari.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: O kwestii wizualnej nie dyskutuję bo to kwestia gustu. Co do przeglądarki opera jak najbardziej jest to dla mnie wynalazek, kiedyś ją testowałam i niestety byłam nią zawiedziona. Może teraz się coś zmieniło ale zdecydowanie najlepiej mi się pracuje na chrome oraz safari.

Czy to samo powiesz o MS Office i LibreOffice? nawet jeśli Tobie nie odpowiada obsługa, to są setki tysięcy ludzi, którzy z tego korzystają? Trzeba patrzeć ciut dalej niż czubek swego nosa.
powiAdam84r
Posty: 28 (po ~179 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 7
powiAdam84r
  25 maja 2020

Dali nowy wygląd a nie potrafili umieścić "odnośnika " do forum w panelu głównym. POGRATULOWAĆ. Zmiany na szybko i bez zupełnego składu , ładu czyli : kopiuj -wklej. Chyba im miejsca na serwerach ubyło , że są zmuszeni do analogicznej formy wyglądu na wszelkich systemach i przeglądarkach. Bieda aż piszczy.

Kocurrro
Kocurrro
  25 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: Kocurrro: O kwestii wizualnej nie dyskutuję bo to kwestia gustu. Co do przeglądarki opera jak najbardziej jest to dla mnie wynalazek, kiedyś ją testowałam i niestety byłam nią zawiedziona. Może teraz się coś zmieniło ale zdecydowanie najlepiej mi się pracuje na chrome oraz safari. Czy to samo powiesz o MS Office i LibreOffice? nawet jeśli Tobie nie odpowiada obsługa, to są setki tysięcy ludzi, którzy z tego korzystają? Trzeba patrzeć ciut dalej niż czubek swego nosa.

Sama korzystam z LibreOffice i bardzo sobie chwalę. Tak ja wiem o tym, że każdy może używać dowolnego programu ale w swojej wypowiedzi miałam na myśli to, że dużo użytkowników instaluje co popadnie w tym 'uzdrawiające' programy które potrafią narobić więcej szkody niż pożytku lub potrafią zakłócać poprawną pracę innych programów lub nawet całego systemu. Jestem zwolenniczką sprawdzonych rozwiązań co po prostu się u mnie sprawdza. Zobacz np u góry jakie kwiatki mają inni użytkownicy nawet z wyświetlaniem fotki (posty nadchodzące na siebie czy inne atrakcje). Dlaczego więc u jednego wyświetla się dobrze a u drugiego nie? Wina leży w używanym oprogramowaniu i/lub jego konfiguracji.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.