Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  29 maja 2020

Moim zdaniem gwozdz do trumny,wszystkiego trzeba szukac

JAK SDIE WYLOGOWAĆ????????????????

Yes,we can!
tatwo
Posty: 2 (po ~492 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
tatwo
  30 maja 2020

Zasadnicze pytanie. Czy jest możliwość przełączenia się na stary wygląd . Nowy jest tak skopany że szkoda gadać czy pisać. Pierwsze wydanie było chyba najlepsze ale niewiele osób jeszcze je pamięta. Później zmieniliście na ten poprzedni i w sumie ta zmiana zmniejszyła jej funkcjonalność . Jeszcze dało się z tym żyć i przyzwyczaić się no ale teraz to już poszliście po bandzie. Większość użytkowników korzysta na fonie , nie sprawdzałem jak to wygląda teraz na kompie ale chyba tak samo. Chyba ta osoba która robi te zmiany nie ma konta na fotce i nie korzysta a tylko pisze na zlecenie . Obecnie skopaliscie fotkę na maksa.Przypomina mi to wiejski tuning samochodu. Nie gotuje się pomidorówki z rosołu a i nie każdy ją lubi. Przypomnę jeszcze raz w/w pytanie. Czy jest możliwość przełaczenia się na stary wygląd i jego funkcje?

tatwo
Posty: 2 (po ~492 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
tatwo
  30 maja 2020

P.S . Jestem na fotce od 8 lat, i wydaje mi się że jako STAŁY I WIELOLETNI UŻYTKOWNIK wiem co piszę .

DexterTalia
DexterTalia
  30 maja 2020

Normalnie wymiękłem z nowym wyglądem... to jakaś porażka. Wróciłem na fotkę, ale wydaje mi się, że zarządzający stroną chce zwinąć i tak już marny interes. Zamiast do przodu to idziemy do tyłu.

Dragon842
Dragon842
  30 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie wymiękłem z nowym wyglądem... to jakaś porażka. Wróciłem na fotkę, ale wydaje mi się, że zarządzający stroną chce zwinąć i tak już marny interes. Zamiast do przodu to idziemy do tyłu.
Oni mają gdzieś nasze opinie, przytakują i piszą jak wielce nas rozumieją a tak naprawdę nowy wygląd świadczy jak im zależy na naszej opinii i wygodnym korzystaniu
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  30 maja 2020

To nie jest że mają gdzieś tylko jak nie będziemy wyrażać swojej Opini to nic nie zdziałamy no ale musimy Wszyscy ich dosłownie Zasypać wiadomościami tak samo trzeba walczyć o Forum by wróciło na stronę główną
https://fotka.com/forum/fotka/1252479,Walka_o_Forum

Kocurrro
Kocurrro
  30 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wracając do głównego wątku. O zmianie kolejności znajomych już pisałam, nie działa. Kiedyś na starym wyglądzie jak weszliśmy do kogoś na profil i weszliśmy w kontakty to mogliśmy zobaczyć kogo ma w znajomych a kogo w ulubionych (jeśli oczywiście osoba nie ukryła tego w ustawieniach) a teraz nie ma takiej opcji. Jak klikniemy u kogoś na kontakty to nie ma żadnej reakcji a to trochę pomagało w 'identyfikacji' użytkownika, poza tym dźwięk wiadomości nadal brzęczy mimo odznaczonej tej opcji w ustawieniach. Nie wiem czy to zamierzone działanie i czy nadal 'problemy wieku dziecięcego" na które cierpi nowa fotka.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Wracając do głównego wątku. O zmianie kolejności znajomych już pisałam, nie działa

Sprawdź proszę jeszcze raz, naprawili wczoraj :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Kocurrro
Kocurrro
  30 maja 2020
gregbond
gregbond: Kocurrro: Wracając do głównego wątku. O zmianie kolejności znajomych już pisałam, nie działa Sprawdź proszę jeszcze raz, naprawili wczoraj :)


Kurczę, faktycznie. gregbond, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...
BartekLeszno79
Posty: 2 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 55
BartekLeszno79
  31 maja 2020

Działają wam kamerki mobilnie bo u mnie error pisze

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  31 maja 2020
BartekLeszno79
BartekLeszno79: Działają wam kamerki mobilnie bo u mnie error pisze

zajrzyj tutaj
https://fotka.com/kontakt#help_233
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 czerwca 2020
tatwo
tatwo: Nowy jest tak skopany że szkoda gadać czy pisać.

Ale przynajmniej został stary wygląd logowania się tutaj.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.