Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 maja 2020 (pierwszy post)
Witajcie.


Jak wszyscy dobrze wiemy forum zostało ukryte ze strony głównej dlatego powalczmy by tam powróciło. Mówiło się o tym żę na forum jest pełno trolii i osób które obrażają innych (owszem tak po części jest ), ale są też osoby które szukają pomocy czy to w sprawach Aplikacji czy innych spraw takich jak , dlaczego ktoś dostała Bana lub czemu jego zdjęcie zostało skasowane z forum korzystają też osoby nie tylko w sprawach fotki ale i tęż osób które szukają miłości lub by z kimś pogadać ( tak wiem jest od tego czat) lecz nie każdy chce tam rozmawiać. Można też poznać osoby z którymi można nawiązać głębsze relacje czy też wie mienić się doświadczeniami na inne tematy jak sport motoryzacja moda itp. Swoistą drogą jest to że moderatorzy mają częsty kontakt ze zwykłymi użytkownikami niż FT czy MG do nich zgłaszamy się w Ostateczności dlatego czekamy na wasze zdanie w tej sprawy wypowiedzcie się czy chcecie by Forum nasze ukochane powróciło na główną stronę nie pozwólmy by ono całkiem znikło

P.S Zapraszam do wypowiedzenia się również Wszystkich Moderatorów zarówno jak i Moderatorów Czatu , Zdjęć , Kamerek oraz FP i MG danych działów oraz FT
Avatar użytkownika poprostufacetpoprostufacet
Posty: 733 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1087
poprostufacet
  29 maja 2020

Z pewnością niektórzy użytkownicy tęsknią za forum , jestem za tym by wróciło . A jeśli chodzi o trolli..... a gdzie ich nie ma? Na kamerkach ich pełno.

Avatar użytkownika hitminhitmin
Posty: 89 (po ~113 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
hitmin
  29 maja 2020

Walkę o Forum stoczyłeś w tym temacie w kilku postach dodanych przez siebie https://fotka.com/forum/fotka/1252209,Nowy_wyglad_Fotki_-_ i jak widać na dzień dziś to znaczy 29.05.2020R. Godzi.14:38 nic ci to nie dało wiec i tym tematem tu też pewnie nic nie wskórasz..

Mandarino
Mandarino
  29 maja 2020

Cześć, uważam ze powinno wrócić też forum a to ze względu chociażby na to jak wspomniał w założonym poście wyżej Moderator ,, są też osoby które szukają pomocy czy to w sprawach Aplikacji czy innych spraw takich jak , dlaczego ktoś dostała Bana lub czemu jego zdjęcie zostało skasowane z forum'' To dla nas jako MG będzie dodatkowa robota przypływ ludzi z skargami czy innymi sprawami które jednak na forum również były rozwiązywane i to w krótkim czasie. Moderatorzy i FP czasem bardzo sprawnie odpisywali na 1 linii userom i ci zadowoleni byli z postawy moderacji. To moim zdaniem jest słuszne i powinno pozostać do dyspozycji użytkowników. Przynajmniej w kwestii fotkowych spraw.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 maja 2020
hitmin
hitmin: Walkę o Forum stoczyłeś w tym temacie w kilku postach dodanych przez siebie https://fotka.com/forum/fotka/1252209,Nowy_wyglad_Fotki_-_ i jak widać na dzień dziś to znaczy 29.05.2020R. Godzi.14:38 nic ci to nie dało wiec i tym tematem tu też pewnie nic nie wskórasz..

Tam jest dyskusja na temat nowego interface Fotki a tu walczymy o FORUM są to dwa różne tematy
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  29 maja 2020

Jaki problem zostawić Hydepark , techniczny, przyjaciół i nawet randkę. Reszta może lecieć. Sami sobie strzelają w kolano. Ja i na pewno nie tylko, jesteśmy tu przez forum, fakt kiedyś były dla niego lepsze czasy. Zdjęć nie lubię, nikogo nie szukam, bez forum nie mam tu sensu bytu.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 maja 2020

Moim zdaniem forum powinno być tak samo widoczne jak czat czy gry. Raz, że nowy użytkownik raczej sam się nie domyśli gdzie forum znaleźć, więc się zniechęci. A dwa, że utrudnia to korzystanie z portalu choćby ludziom, którzy korzystają z telefonów. A nie oszukujmy się. Wiele osób na portale wchodzi właśnie z telefonu. Druga sprawa... Forum ok, może nie jest AŻ TAK aktywne jak czat, ale jednak dalej jest aktywne i wiele osób się tu wypowiada. Zakładają tematy związane z wieloma różnymi tematami czy to związanymi z życiem czy portalem. Wiele osób wchodzi tu tylko dla forum... Ukrywanie czy usuwanie opcji, z której wiele osób korzysta jest strzałem w kolano. Zamiast zachęcać użytkowników do korzystania to ich zniechęca. Nikt nie będzie korzystał z portalu czy stron, które są nieczytelne i dodatkowo to korzystanie utrudniają. Kolejna sprawa to ta, że po aktualizacji wiele funkcji nie działa jak należy. W poprzedniej wersji przynajmniej funkcje działały i nie było tyłu problemów. Głos użytkowników... Zarówno tych bez jak i tych z funkcją to powinno być pierwsze co będzie brane pod uwagę w kwestii planowanych zmian. Tyle jest sprzeciwu, a dalej jest to olewane. Jak dalej to będzie tak wyglądać to więcej stracicie niż zyskacie, bo albo zrobi się tu gnój... Albo portal upadnie.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 maja 2020

Ja to już wypowiedziałam się ogółem, bo aż mi ręce opadają jak patrzę na to co się tu dzieje.

ChlopakNatalii
ChlopakNatalii
  29 maja 2020

może jakiś protest i usuwamy konta?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: może jakiś protest i usuwamy konta?

Tu nie chodzi o usuwanie kont walczymy o to by Forum wróciło na stronę główną tak jak czat gry itd
Lehi
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 maja 2020

Forum całkiem sprawnie śmiga na Nowa Fotka to czemu ukrywać go. Nowi użytkownicy nie będą mieć nawet pojęcia że takie Forum tu jest i że ogóle istniało na Fotka. Może może przypadkiem kiedyś znajdą wchodząc na Ustawienia - konto - Napisane posty na "forum" i szok, o jest znalazło się przypadkowo Forum :brawo:
Teraz zadajmy sobie pytanie, to po co było łączenie nie których działu w jedno cały wysiłek ludzi zajmującym się tym pójdzie na Marnę.
Wspomniano też że użytkownicy szukają na Forum pomocy gdy maja jakieś problemy związane z funkcjonalność portalu lub tematy z zapytaniem np: gdzie można znaleźć to, czy jest taka i taka opcja itp dużo takich tematów jest, to znaczy były bo od zniknięcia Forum już nie ma. My tu walczymy a planują z biegiem czasu całkowicie zamknąć Forum.
Tak jak Mruczyslaw napisał "bez forum nie mam tu sensu bytu" ja osobiście jestem tu z względu na Forum.

HardStyled83ddd0a
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  30 maja 2020

Forum powinno wrócić na swoje miejsce, owszem czasem niektóre tematy są lekko mówiąc niemądre, ale ogólnie te forum to świetna sprawa.

Kocurrro
Kocurrro
  30 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Również jestem za tym aby forum zostało. Na forum można przynajmniej fajnie i merytorycznie porozmawiać w przeciwieństwie do czatu gdzie 3/4 użytkowników to same trole i hejteż czy poznać fajne osoby do pogadania co mi się zdarzyło. Polecam osobom z 'zarządu' czy nawet założycielce tematu 'Fotka' wejść na czat dłużej niż kilka minut i bacznie poobserwować to co się dzieje. Owszem na czacie też się zdarzy fajnie pogadać ale czat to czat a forum to forum i żaden czat go nie zastąpi. Poza tym promowanie forum na stronie głównej znacząco by poprawiło relacje z samymi użytkownikami portalu tak jak to się dzieje na innych portalach (mówię np o jakiś wpisach typu: 'masz coś fajnego do powiedzenia? masz jakieś spostrzeżenia a może chciałbyś/ałabyś nam coś powiedzieć/opowiedzieć? Zrób to u nas na forum!' Uwierzcie, że taki zabieg wiele by zmienił na tym portalu jak i w samym jego postrzeganiu. Ale nie wiem czy w ogóle warto się tu wypowiadać bo właściciele serwisu i osoby odpowiedzialne za ten portal i tak mają to serdecznie w czterech literach więc przypuszczam, że takie tematy to walka z wiatrakami za pomocą patyka. No ale czas pokaże co z tego wyniknie. Ważne, że hajs 'dobrze działa' w przeciwieństwie do samego serwisu, taka mała dygresja.

SzadolCapone
Posty: 9 (po ~31 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 12
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.