Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 maja 2020 (pierwszy post)
Witajcie.


Jak wszyscy dobrze wiemy forum zostało ukryte ze strony głównej dlatego powalczmy by tam powróciło. Mówiło się o tym żę na forum jest pełno trolii i osób które obrażają innych (owszem tak po części jest ), ale są też osoby które szukają pomocy czy to w sprawach Aplikacji czy innych spraw takich jak , dlaczego ktoś dostała Bana lub czemu jego zdjęcie zostało skasowane z forum korzystają też osoby nie tylko w sprawach fotki ale i tęż osób które szukają miłości lub by z kimś pogadać ( tak wiem jest od tego czat) lecz nie każdy chce tam rozmawiać. Można też poznać osoby z którymi można nawiązać głębsze relacje czy też wie mienić się doświadczeniami na inne tematy jak sport motoryzacja moda itp. Swoistą drogą jest to że moderatorzy mają częsty kontakt ze zwykłymi użytkownikami niż FT czy MG do nich zgłaszamy się w Ostateczności dlatego czekamy na wasze zdanie w tej sprawy wypowiedzcie się czy chcecie by Forum nasze ukochane powróciło na główną stronę nie pozwólmy by ono całkiem znikło

P.S Zapraszam do wypowiedzenia się również Wszystkich Moderatorów zarówno jak i Moderatorów Czatu , Zdjęć , Kamerek oraz FP i MG danych działów oraz FT
lemons87
lemons87
  18 czerwca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Na tym forum pisze tak bardzo mało ludzi nic się tu nie dzieje. Kiedyś było fajnie, a teraz.. Kiedyś było inaczej, a teraz..

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  19 czerwca 2020

Takie bla bla bla . Ile z was napisało do załogi fotka team i nie myślę o opcji kontakt z ft tylko do osób z ft hm kto z was nękając dzień i noc z tematem co z forum , czy jest do likwidacji , czemu nie ma w opcji szybkiego wyboru itp .Czy ktoś z was natrętnie próbuje by ktoś z fotka team wpadł na forum i poczytał wskazane tematy lub jeszcze lepiej wypowiedział się lub nawet założył temat z tematem co z fotka itp . Takie gadanie tu między sobą to nic nie da i jestem pewny że nikt z załogi ft nie czyta bo nawet nie zagląda na forum . Ja sam napisałem chyba do ośmiu członków ft i do samego Szefa ale jego konto jest od dawna nie aktywne a co do osob ft to z pytaniem o rózne sprawy ułatwiające np uporządkowana lista moderatorów czy np forum czemu brak w opcji i co dalej z forum to jeśli chodzi o sprawy takie od strony ułatwież i również proponowałem by odwiedzili forum i nawet podałem pełną nazwę tematu hm i co ? Jeden tylko zechciał odpisać i też bez dalszej rozmowy . A co do autorki tematu o nowej wersji fotka i jest nią osoba z ft hm jakie to moje zdziwienie gdy chciałem wyrazić swoje zastrzeżenia itp w tym temacie a tu nagle info że jestem na czarnej liście i nie mogę pisać w tym temacie . Hmm jedna osoba nic nie zdziała ale jeśli np 10 osób z pytaniami itp do Pani Karoliny na pw to może zechce coś w swoim temacie napisać to może zechce obmówić to z swoimi kolegami koleżankami z ft

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  19 czerwca 2020

Kurczę hehe poniosło mnie ahh znowu się rozpisałem .

onlyHuman
onlyHuman
  21 czerwca 2020

Miałem właśnie zakładać nowy temat, gdzie się podziały te wszystkie dawniej widoczne zakładki , w tym forum .
Oczywiście jestem za tym by wszystko wróciło na 'stare śmieci' ;-)

LEJNAMUR
LEJNAMUR
  24 czerwca 2020

I jak tam wywalczyliście coś ? :ziober2:

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  26 czerwca 2020

Sprostowanie :) opcja kamerki jest a ja z przyzwyczajenia szukałem gdzie indziej heee

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  27 czerwca 2020

I to wasza taka walka o forum hmm idźcie spać lepiej . Nikt nie może się dowiedzieć co ta chołot..... z fotka team planuje

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 lipca 2020
jacek1982r
jacek1982r: Duda 2020 i tyle w temacie .

Tutaj o tym nie dyskutujemy, i proszę nie nabijać postów.
HardStyled83ddd0a
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 lipca 2020

Swego czasu całkiem regularnie zgłaszałem błędy w dziale Fotka, ale może 1 na 10 wątków trafiał do kogoś technicznego. Najczęściej byłem olewany mimo, iż poświęcałem swój czas by wspomóc serwis, na którym mam już konto od 17 lat. Pozostałe działy raczej omijałem szerokim łukiem.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  17 lipca 2020
jacek1982r
jacek1982r: co ta chołot..... z fotka team planuje


Wiesz, zbastuj człowieczku nazywając FT hołotą. Obrażasz ludzi o których kompletnie nic nie wiesz.
To że ci się nie podobają jakieś podejmowane przez nich decyzje nie dają ci podstaw do obrażania kogokolwiek.

Tak jak wspomniał Woland forum stało się niemodne, nawet jeśli z jest was tysiące i uważacie że jest inaczej to przy skali całego serwisu stanowicie tylko ułamek. Ubili grupy, ubiją forum nie usuwając ich. I czy ktoś uważa podobnie jak ja, czy ma całkiem odmienne zdanie musi pogodzić się z tym że to koniec tego serwisu jaki wieloletni fotkowicze znają i za co ten serwis wiele lat wspierali.

3majcie się.
Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  20 lipca 2020

No koniec dodam, 3 dni po mojej poprzedniej wiadomości że na forum fotki nie pojawił się żaden wątek, przez 3 dni może w HYDEPARKU powstały z 3 - 5 posty. PRZEZ 3 DNI. Dodatkowy komentarz jest chyba zbędny :P Tak walczycie o forum że sami pozwalacie mu umierać swoją aktywnością.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.