Avatar użytkownika Nightwolf1985Nightwolf1985
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 155
Nightwolf1985
  29 May 2020 (pierwszy post)
Witajcie.


Jak wszyscy dobrze wiemy forum zostało ukryte ze strony głównej dlatego powalczmy by tam powróciło. Mówiło się o tym żę na forum jest pełno trolii i osób które obrażają innych (owszem tak po części jest ), ale są też osoby które szukają pomocy czy to w sprawach Aplikacji czy innych spraw takich jak , dlaczego ktoś dostała Bana lub czemu jego zdjęcie zostało skasowane z forum korzystają też osoby nie tylko w sprawach fotki ale i tęż osób które szukają miłości lub by z kimś pogadać ( tak wiem jest od tego czat) lecz nie każdy chce tam rozmawiać. Można też poznać osoby z którymi można nawiązać głębsze relacje czy też wie mienić się doświadczeniami na inne tematy jak sport motoryzacja moda itp. Swoistą drogą jest to że moderatorzy mają częsty kontakt ze zwykłymi użytkownikami niż FT czy MG do nich zgłaszamy się w Ostateczności dlatego czekamy na wasze zdanie w tej sprawy wypowiedzcie się czy chcecie by Forum nasze ukochane powróciło na główną stronę nie pozwólmy by ono całkiem znikło

P.S Zapraszam do wypowiedzenia się również Wszystkich Moderatorów zarówno jak i Moderatorów Czatu , Zdjęć , Kamerek oraz FP i MG danych działów oraz FT

I\'m walking away\
from all i need\

oam
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika Nightwolf1985Nightwolf1985
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 155
Nightwolf1985
  14 August 2020

Proszę wypowiadać się na temat swoje prywatne opinie napiszcie na priv lub zachować proszę dla siebie

I\'m walking away\
from all i need\

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 August 2020

No fakt, poszedł srogi offtop, ale pozwolę sobie na ostatni post bo padło pytanie w moim kierunku, które trzeba zaadresować.

Foland
Foland: @Beholder jeśli masz wyje8@ne na Fotka to po co tu siedzisz ? W przeciwnym wypadku sugerowałbym nie irytować Wolanda. W najlepszym wypadku dostaniesz bana na dodawanie zdjęć, w najgorszym ban na konto i skończy się śmieszkowanie.

Nie wiem, dlaczego uznałeś dziesiątki zgłoszonych fejków i spamów za "wyje8@ne". Nie wiem też, dlaczego uznałeś niezliczone zgłoszenia z błędami technicznymi celem poprawienia działania serwisu za "wyje8@ne". Może mamy inną definicję, ale od lat starałem się pomagać Fotce. Multum zgłoszonych błędów w działaniu zarówno strony jak i aplikacji na Androida. Wieki temu, jeszcze razem z Bozarem (gdy jeszcze był na tym świecie) skrypty do Greasemonkey by ułatwić ludziom korzystanie. Teraz ten wątek, gdzie padły głosy społeczności o zachowanie forum.. to wszystko jest dalekie od mania "wyje8@ne", więc fajnie, jakby nie wyciągać pochopnych wniosków.

To jedno. A drugie, to straszenie Wolandem? Serio? Czy to Krzysztof Jerzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefów? Woland może po chamsku kogoś obrazić, ale nie wolno na to zareagować bo się zdenerwuje i nadużyje swojej władzy wlepiając bana? Wystarczyło by nie obrażał innych ludzi (za co już Fotka Team przeprosiła i podkreśliła, że "nie utrzymał standardów" i się "zapędził") i nie byłoby tematu.
Tym postem kończę swój udział w tym wątku. Miłego.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.