Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 maja 2020 (pierwszy post)
Witajcie.


Jak wszyscy dobrze wiemy forum zostało ukryte ze strony głównej dlatego powalczmy by tam powróciło. Mówiło się o tym żę na forum jest pełno trolii i osób które obrażają innych (owszem tak po części jest ), ale są też osoby które szukają pomocy czy to w sprawach Aplikacji czy innych spraw takich jak , dlaczego ktoś dostała Bana lub czemu jego zdjęcie zostało skasowane z forum korzystają też osoby nie tylko w sprawach fotki ale i tęż osób które szukają miłości lub by z kimś pogadać ( tak wiem jest od tego czat) lecz nie każdy chce tam rozmawiać. Można też poznać osoby z którymi można nawiązać głębsze relacje czy też wie mienić się doświadczeniami na inne tematy jak sport motoryzacja moda itp. Swoistą drogą jest to że moderatorzy mają częsty kontakt ze zwykłymi użytkownikami niż FT czy MG do nich zgłaszamy się w Ostateczności dlatego czekamy na wasze zdanie w tej sprawy wypowiedzcie się czy chcecie by Forum nasze ukochane powróciło na główną stronę nie pozwólmy by ono całkiem znikło

P.S Zapraszam do wypowiedzenia się również Wszystkich Moderatorów zarówno jak i Moderatorów Czatu , Zdjęć , Kamerek oraz FP i MG danych działów oraz FT
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  20 lipca 2020

NIe każdy wie gdzie szukać nowe Forum więc Spokojnie będziemy walczyć do Końca, aż nie powstanie kominikat że będzie Game Over dla Forum

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  21 lipca 2020
Foland
Foland: No koniec dodam, 3 dni po mojej poprzedniej wiadomości że na forum fotki nie pojawił się żaden wątek
Czekaj, czekaj... usunięto link do forum, nowi użytkownicy nie wiedzą o jego istnieniu i jesteś zdziwiony, że nie tworzą wątków? Czy ja dobrze rozumiem przekaz?
W takim razie usuńmy panel admina/moderatora, bo też z niego nie korzystamy (nie znamy adresu, nie mamy dostępu). Takie samo rozumowanie d83dde04

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  21 lipca 2020
Beholder
Beholder: usunięto link do forum, nowi użytkownicy nie wiedzą o jego istnieniu i jesteś zdziwiony, że nie tworzą wątków? Czy ja dobrze rozumiem przekaz?


Dobrze rozumiesz przeeeeeekaz. Tyle że o forum nie walczą nowi użytkownicy tylko ci starzy i to od nich można oczekiwać jakiejś aktywności w związku z tym o co walczą. Sam odpowiadasz na moją wiadomość mimo że NIE MA LINKA W MENU. Więc się da. Czyż nie ?
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  21 lipca 2020

Stworzyłem ten temat z myślą o tym by powiedzieć się na temat Forum a nie to żeby mówić kto ma jaki przekaż Prosiłbym odnosić się do Tematu, a wszelkie sprawy załatwiać na priv. Cel jest taki by FT przywróciła Forum na stronę główną by nowy użytkownicy wiedzieli gdzie wypisywać swoje żale po otrzymaniu (według ich ) niesłusznego Bana czy to na czat, kamerki czy na forum Taki jest cel i tego się trzymajmy

Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  21 lipca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: by nowy użytkownicy wiedzieli gdzie wypisywać swoje żale


Właśnie to dla FT prawdopodobnie argument by forum na główną nie przywracać. Żale pisane na forum są widoczne dla szerszej publiczności a na kontakcie tylko dla pracowników HELPDESKu ;)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 lipca 2020

A jak dobrze wiemy, Fotka nie umie przyjmować krytyki, nie odnosi się do zgłaszanych błędów, nie ujawnia moderatorów, którzy regularnie działają wbrew regulaminowi Fotki, więc to oczywiste, że nie jest im na rękę publiczne pokazywanie swojego zachowania. I my jako użytkownicy mamy prawo się z tym nie zgadzać.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  22 lipca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Cel jest taki by FT przywróciła Forum na stronę główną


To jakbyś miał na stole pacjenta, tygodniowego trupa i dostałbyś defibrylator by przywrócić go go do życia.
Beholder
Beholder: I my jako użytkownicy mamy prawo się z tym nie zgadzać.


Na tym portalu (jak i na każdym innym) nie masz żadnych praw, zgodziłeś się na to klikając checkbox że akceptujesz regulamin serwisu. Czas najwyższy pogodzić się z tym że forum nie wróci i FP jak Mruczysław którego z nami już nie ma nie odszedł bez powodu.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 lipca 2020

"nie masz żadnych praw", dobre, dobre.. zabawne wręcz. Jakby w regulaminie było, że mam oddać nerkę to też nie miałbym prawa się nie zgodzić? Idę stąd, bo brzuch mnie od śmiechu boli.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  12 sierpnia 2020
Beholder
Beholder: nie ujawnia moderatorów, którzy regularnie działają wbrew regulaminowi Fotki


Tu się troszkę zagalopowałeś.
Po pierwsze to, że userowi wydaje się, że moderator nie działa zgodnie z regulaminem nie oznacza, że tak jest. Dla przykładu na mnie jest niezliczona ilość zgłoszeń - od łamania łamania regulaminu począwszy na obnażaniu się i pedofilii kończąc. Jednak ponieważ nie łamię ani prawa, ani regulaminu serwisu, to w jakim celu serwis miałby userowi skarżącemu ujawniać, że ja mu dałem blokadę?

Po drugie - gwarantuję, że każda skarga jest rozpatrywana - ja oczywiście ręczyć mogę jedynie za kamerki, na których jestem MG - sądząc jednak po zapytaniach od FT myślę że helpdesk rozpatruje je równie szczegółowo. W każdym razie po wykryciu niewłaściwego postępowania moderatora są wyciągane konsekwencje.

Po trzecie - pisząc taką supozycję de facto rzucasz oskarżeniem wobec wszystkich moderatorów co jest dalece niesprawiedliwe.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  12 sierpnia 2020

Nie zagalopowałem się, a oskarżenie musi lecieć do wszystkich, skoro działania moderatorów są anonimowe. Byłem/jestem administratorem od ponad dekady na wielu forach, w tym największych tematycznych w kraju i każde działanie moderacji jest z podpisem kto dokładnie wykonał daną akcję. Po prostu działamy zgodnie z regulaminem i nie musimy się kryć po krzakach. A wracając do tematu, to się nie zagalopowałem, bo moje zdjęcie jest regularnie usuwane i po zmarnowaniu czasu na napisanie do Was fotka wraca, a ja mam info, że to moderator się zagalopował. I tak co kilka miesięcy to samo, więc sami się przyznajcie, że działanie nie było zgodne z regulaminem. Za długo tu siedzę, by jątrzyć temat bez sensu. To rzekłem.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 sierpnia 2020

OJ chyba moja walka o Forum by powróciło na stronę główną poszła na marne bo ani od FT nie mam żadnej Konkretnej informacij.Aż się przykro robi jak oni postępują

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 sierpnia 2020
Beholder
Beholder: Byłem/jestem administratorem od ponad dekady na wielu forach, w tym największych tematycznych w kraju i każde działanie moderacji jest z podpisem kto dokładnie wykonał daną akcję.


Co to za forum? "poczytaj mi mamo?" W zasadzie żaden serwis nie publikuje danych o moderacji - no może na jakimś niszowym tematycznym forum opartym na phpBB. Już nie mówię o FB, YT i tym podobnym gdzie w ogóle nie ma szans na dobicie się do moda, ale nawet w dużych serwisach nie ma na to szans więc nie opowiadaj bajek.
Dla mnie jesteś śmierdzącym i palącym wrzodem na dupie Fotka.com - dziwie się, że mimo że wszyscy mają cię serdecznie dość utrzymują takiego użyszkodnika jak Ty. Może dlatego że każdy ma serdecznie dość Twojego jojczenia.
Jakie to dorosłe, jak na takiego mega admina jak Ty, wymyślanie "widać moją twarz choć jest zawalona literkami. Równie dorosłe jak ustawianie sobie przez userów miejscowości zamieszkania w Chinach o nazwie "Chui". Dla mnie Twoje zdjęcie jest niezgodne z regulaminem i netykietą - nie jest aktualne i twarz nie jest wyraźnie widoczna.

Inna sprawa, że regulamin Fotka.com w skali poprawności od 0 do 10 ma minus 5, niemniej to nie moderatorzy go wymyślili więc twoje ciskanie się do nich jest delikatnie mówiąc słabe.

Nie jestem moderatorem zdjęć, ale zrobię wszystko, by sytuacja związana z Tobą uległa zmianie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 sierpnia 2020
woland
woland: Co to za forum? "poczytaj mi mamo?"

Widzę podejście 4 latka, obrazić i wykazać się ignorancją. Moja stopka tutaj jest właśnie dla takich, jak Ty.

woland
woland: Dla mnie jesteś śmierdzącym i palącym wrzodem na dupie Fotka.com - dziwie się, że mimo że wszyscy mają cię serdecznie dość utrzymują takiego użyszkodnika jak Ty. Może dlatego że każdy ma serdecznie dość Twojego jojczenia.

"Oooooo. Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy"
Widzę frontem do użytkowników, zwyzywać i obrazić. Czy to tylko Twój poziom czy to oficjalne stanowisko Fotki?

woland
woland: Jakie to dorosłe, jak na takiego mega admina jak Ty, wymyślanie "widać moją twarz choć jest zawalona literkami.

Gdyby nadgorliwi moderatorzy nie działali niezgodnie z regulaminem usuwając moje zdjęcia, to bym nie musiał wrzucać literek. Może najpierw nauka czytania zanim awans?

woland
woland: Nie jestem moderatorem zdjęć, ale zrobię wszystko, by sytuacja związana z Tobą uległa zmianie.
Czy to groźba czy obietnica? Poczułem dreszcz na grzbiecie.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  14 sierpnia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

@Beholder jeśli masz wyje8@ne na Fotka to po co tu siedzisz ? W przeciwnym wypadku sugerowałbym nie irytować Wolanda. W najlepszym wypadku dostaniesz bana na dodawanie zdjęć, w najgorszym ban na konto i skończy się śmieszkowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: OJ chyba moja walka o Forum by powróciło na stronę główną poszła na marn

Szanuję twoją wiarę w cuda które nie miały prawa się spełnić. Już ci pisałem że Mruczek jako MG Forum nie skasował konta bo zupa była za słona. Woland dobrze napisał kilka postów temu dlaczego forum już nie ma ..... I NIE BĘDZIE (tzn. jest doprowadzane do śmierci naturalnej)... POGÓDŹ SIĘ Z TYM WRESZCIE.

Życzę ci byś dostał swoje szare oczko bo jak dla mnie jesteś spoko gościem i PF który nie ma już co robić na forum a moją prywatną opinią już dawno powinieneś pójść wyżej bo solidny modowy staż masz.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  14 sierpnia 2020
Foland
Foland: Życzę ci byś dostał swoje szare oczko bo jak dla mnie jesteś spoko gościem i PF który nie ma już co robić na forum a moją prywatną opinią już dawno powinieneś pójść wyżej bo solidny modowy staż masz.


TO nie zależy ode mnie czy dostane awans czy nie ja po prostu robię swoje staram się pomagać i rozwiązywać problkemy innych użytkowników póki jeszcze Forum istnieje,a co będzie to będzie Lecz postanowiłem że o Forum będę walczył do samego Końca aż nie dostanę oficjalnej informacji od FT
Dziękuje za miłe słowa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.