Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Błędy zdarzają się nawet najlepszym. To rzecz ludzka. Natomiast prosiłabym o to by następnym razem złośliwości schować w kieszeń i zwrócić uwagę w milszy sposób.

Bo mnie zbanujesz? ;) I tak stąd znikam, tylko nie wiem do kogo mam się zgłosic po zwrot kasy za niewykorzystaną subskrypcję. Forka działa mi jedynie na komputerze
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Bo mnie zbanujesz? ;) I tak stąd znikam, tylko nie wiem do kogo mam się zgłosic po zwrot kasy za niewykorzystaną subskrypcję. Forka działa mi jedynie na komputerze
Zrobię to co uznam za słuszne. 😉 Znikasz to znikasz, Twój wybór. Jednak póki jesteś to przykro mi, ale obowiązuje Cie ten sam regulamin co każdego.
xnight
xnight
  19 maja 2020

Jeżeli w ustawieniach wyłączam dźwięk wiadomości ... a dźwięk z każdą przychodzącą wiadomością nadal jest odtwarzany to super nowa wersja . Polecam .

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020

A co ja takiego złego napisałem? Kocurro chwali się ze wszystko ma takie aktualne i ze wszystko jej działa to zwrociłem jej uwage, ze słownik nieaktualny. Co w tym złego? Ja wiem, ze mnie nie lubisz, bo osmieliłem się tobie postawic w innym temacie i tym samym podpadłem na amen ale jak juz się czepiasz takich dupereli, to moze reaguj WŁAŚCIWIE w innych wątkach, w ktorych pozwalasz na obrazanie mojej osoby i jeszcze przyklaskujesz dokładając swoje pięc groszy.

paulibdg
paulibdg
  19 maja 2020

MASAKRA !! SPADAM STĄD

xnight
xnight
  19 maja 2020

Po co w ogóle jest ten temat na forum skoro nikt tego forum nie znajdzie ? Hahaha 🤣🤣🤣 Żeby fotkateam i moderatorzy mogli sobie lizać na wzajem wiadomo co ? Boicie się negatywnych opinii i tyle . Za to banowanie ludzi wychodzi wam 10/10 , to muszę wam przyznać .

Kocurrro
Kocurrro
  19 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co w ogóle jest ten temat na forum skoro nikt tego forum nie znajdzie ? Hahaha 🤣🤣🤣 Żeby fotkateam i moderatorzy mogli sobie lizać na wzajem wiadomo co ? Boicie się negatywnych opinii i tyle . Za to banowanie ludzi wychodzi wam 10/10 , to muszę wam przyznać .

fotka.com/forum lub forum dodaj sobie jako zakładkę. Ja od samego początku jak tu jestem mam właśnie forum jako osobną zakładkę pod 'fotką' i jest to chyba najlepsze rozwiązanie.
xnight
xnight
  19 maja 2020

50% ludzi tutaj nawet nie potrafi poprawnie pisać, zresztą sama się dzisiaj popisałaś zdolnościami. Wymagasz od nich żeby znaleźli forum po slash'u ? dodali do zakładek ? Wymagaj też aby wypowiadali się tylko w pozytywny sposób co do zmian , a moderatorkę masz w kieszeni 😂

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co w ogóle jest ten temat na forum skoro nikt tego forum nie znajdzie ? Hahaha 🤣🤣🤣 Żeby fotkateam i moderatorzy mogli sobie lizać na wzajem wiadomo co ? Boicie się negatywnych opinii i tyle . Za to banowanie ludzi wychodzi wam 10/10 , to muszę wam przyznać .

Ten temat jest po to, zeby ludzie mysleli, ze ich zdanie kogokolwiek interesuje. Zadne uwagi z tego tematu nie zostaną uwzględnione, bo decyzja o wprowadzeniu nowego wyglądu fotki zapadła zanim ten temat powstał. Ot takie miejsce, gdzie mozna ponarzekac, a i tak zrobią swoje. Nawet autorka tematu się nie wypowiada, no bo po co? Z resztą zapewne sama niewiele wie w kwestiach technicznych, to co się ma udzielac.
Kocurrro
wpis jest ukryty
xnight
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  19 maja 2020

Prosiłbym się wypowiedzieć na temat nowego wyglądu Fotki sprawy Prywatne proszę załatwiać na PRIV

Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020

Nie da się korzystać no nic mi nie działa z telefonu który używam, usuwam konto bo nie będę płacił za coś z czego nie da się korzystać

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie da się korzystać no nic mi nie działa z telefonu który używam, usuwam konto bo nie będę płacił za coś z czego nie da się korzystać
Spokojnie, prosze napisz dokładnie co nie działa. Tel. ten co wcześniej podawałeś? A przeglądarka jaka?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dragon842
Dragon842
  19 maja 2020
gregbond
gregbond: Dragon842: Nie da się korzystać no nic mi nie działa z telefonu który używam, usuwam konto bo nie będę płacił za coś z czego nie da się korzystać Spokojnie, prosze napisz dokładnie co nie działa. Tel. ten co wcześniej podawałeś? A przeglądarka jaka?
Mam blackberry classic i przed zmianami wszystko działało a teraz nic nie działa, wiadomości, najnowsze zdjęcia, a na forum czat wchodzę tylko wpisując w Google
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.