Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Może i ma jakiś tam plus o którym mówisz ale minus taki że nie ma działu Forum na głównej stronie

Forum umarło, stali bywalcy tak sobie poradzą jak dostać się na Forum i wypowiadać. Taka polityka, wolą skupić się na rozwijaniu innych działów Fotki, a Forum dostawało wiele drobnych ulepszeń i tak na nic mimo że na belce cały czas i na aplikacji też było. ogólnie Fora umierają, fb przejmuje. Grupy od lat zaniedbane, z belki dawno usunięta, a na nowym wyglądzie stracą stronę główną i tylko na własnym profilu będzie można wejść w grupy i widoczne tylko dla siebie.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020

To jak wejść na forum z nowego wyglądu? Szukałam odnośnika i nie mogłam znaleźć. A co np z moderatorami czy opiekunami poszczególnych działów? Mają swoje grupy i po tym też można ich poznać wchodząc na dany profil i zobaczyć jaką funkcję pełnią.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 maja 2020

fotka.com/forum

Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka.com/forum

Dzięki! Blondynka ze mnie 😉
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kocurrro
Kocurrro: To jak wejść na forum z nowego wyglądu?

Ja tak od lat głównie korzystam z zakładek. Adres bardzo prosty, ręcznie można wpisać https://nowa.fotka.com/forum/ wygląd jest dostosowany również do telefonów, a też w ustawieniach jest odnośnik i zaraz po wejściu.

Kocurrro
Kocurrro: A co np z moderatorami czy opiekunami poszczególnych działów? Mają swoje grupy i po tym też można ich poznać wchodząc na dany profil i zobaczyć jaką funkcję pełnią.

Zakładka "o nas" pozycja "jakość" i tam jest wszystko rozpisane i według dostępności moderatorów. https://nowa.fotka.com/onas
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020

A co będzie ze starym wyglądem? Zostanie całkowicie usunięty czy będzie można się przełączać między starym a nowym?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: A co będzie ze starym wyglądem? Zostanie całkowicie usunięty czy będzie można się przełączać między starym a nowym?
Zawsze dawali taką możliwość, czas na stopniowe przejście bez szoku, zobaczymy jak będzie, póki co nic nie wiem na ten temat. Na pewno kiedyś usuną, nie po to robią nową wersje, żeby i starą wersje naprawiać i utrzymywać.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 maja 2020

A co z moderatorami forum jak ono całkiem zniknie ?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A co z moderatorami forum jak ono całkiem zniknie ?

Nie ma informacji widocznej że Forum będzie likwidowane, na pewno poinformują, póki co na pewno będzie, bo by nie dostosowywali wyglądu. Co do moderatorów to już sprawy wewnętrzne i Globalnych Forum.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Damian241
Damian241
  13 maja 2020

@Guru35 wnioskuje, iż pytasz od tak czysto retoryczne, gdyż odp... już znasz xD

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  15 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Znowu nowy wygląd jest juz tym jedynym? Masakra, nic nie mogę zrobić z poziomu telefonu ani na tablecie. Specjalnie włączyłem komputer stacjonarny, zeby napisac tego posta. Miesiąc premium pojdzie do kosza, bo nie mogę korzystac z serwisu po tych zmianach! Strona jest napisana pod jakąs konkretną przeglądarkę??? Działa mi tylko na chrome na kompie, na zadnej innej nie. Gratuluje...

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  15 maja 2020

Pospieszyłem się. Na chrome nie tyle działa, co po prostu mniej rzeczy nie działa...

Dragon842
Dragon842
  15 maja 2020

Nie chce rezygnować z blackberry passport ale nowy wygląd nie działa bo pokazuje tylko tło więc zostaje mi usunąć fotkę, nie będę kupował innego telefonu dla jednej strony

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  15 maja 2020

dokładnie tak jest
na pececie, jako tako działa tylko na chrome, na operze, firefoxie lipa



Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  15 maja 2020

Widzę branie pod uwagę opinii użytkowników leży i kwiczy. 👍 Spoko. To ja też stąd wybywam. 🤷🏻‍♀️

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.