Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020

Tak jakbyscie sami działali na własną szkodę. Jakos mnie to nie zaskakuje, fotka (prawie) za kazdym razem cos popsuje, na siłe probując cos "ulepszyc".

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Zakładka forum zniknęła, trzeba szukać odnośników by się tam dostać

Jest zakładka Forum, trzeba wejść w Ustawienia i kliknąć (Napisane posty na forum - Odnośnik Forum)

HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020

no ale czy tak powinno to byc poukrywane? Jakie idee przyswiecają włodarzom fotki? Chyba mają w swoich szeregach kogos z konkurencji, bo nie sądze zeby ktoś logicznie myslący zrobił taki syf z serwisu.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  13 maja 2020
Owad
Owad: Jest zakładka Forum, tak jak powyżej user pisał trzeba wejść w Ustawienia i kliknąć (Napisane posty na forum - Odnośnik Forum)


Trzeba wejść i SZUKAĆ w ustawieniach. Przykro mi, ale to jest utrudnienie. Nie tylko dla mnie. Jak macie wprowadzać zmiany to wprowadzajcie, ale nie UTRUDNIAJCIE korzystania z portalu. Tyle. Ja nie mam czasu na to by szukać jakichś odnośników. Nie rozumiem w ogóle dlaczego akurat forum jest ukryte. Skoro ukryliście forum to dlaczego nie inne działy? Bo ludzie z nich KORZYSTAJĄ. A Ci z forum to rozumiem jacyś gorsi?
Serio, brawo za logikę skoro utrudnienie jest waszym zdaniem ułatwieniem. To ja boję się myśleć co dla was jest utrudnieniem.
Moją opinię znacie. Nie ulegnie ona zmianie. Żadne linki jej nie zmienią, bo ukrycie działu, z którego korzystam ja i wiele innych osób na codzień jest dla mnie bez sensu i szukanie go jest stratą czasu.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: no ale czy tak powinno to byc poukrywane?

Dlaczego tak jest to ci nie odpowiem na to pytanie. Skoro tam można wejść na Forum, to dlaczego nie można go umieścić np miedzy (Czat a Gry).
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Trzeba wejść i SZUKAĆ w ustawieniach. Przykro mi, ale to jest utrudnienie.

Zgadzam się.
HardStyled83ddd0a
Varese
Varese
  13 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nowy wygląd - SZUKAJ UKRYTYCH opcji , może kiedyś znajdziesz. Czy daliście interfejs projektować dziecku ? Na różnych urządzeniach jest całkowicie nie do obsłużenia. Koło już wynaleźli. Mbank też ludzi drażnił "nowym interfejsem z głupimi opcjami" aż stracił klientów . Tego chcecie
Ocena 1 na 10

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: ... brawo za logikę skoro utrudnienie jest waszym zdaniem ułatwieniem. To ja boję się myśleć co dla was jest utrudnieniem. Moją opinię znacie. Nie ulegnie ona zmianie.

Nie oczekujmy logiki po osobach decyzyjnych z serwisu. Jestem na fotce z drobnymi przerwami od 2006 roku i co jakiś czas ktoś wpada na durne pomysły, po ktorych cięzko jest się odnalezc w serwisie. Po co az tak bardzo zmieniac interfejs? Przeciez interfejs uzytkownika to jest cos, co powinne byc cechą charakterystyczną, znakiem rozpoznawczym. A tu na siłę co pewien czas zmienia się dosłownie WSZYSTKO, nawet nazwę serwisu jakis czas temu zmienili, tylko jeszcze raz pytam PO CO?
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Nie oczekujmy logiki po osobach decyzyjnych z serwisu. Jestem na fotce z drobnymi przerwami od 2006 roku i co jakiś czas ktoś wpada na durne pomysły, po ktorych cięzko jest się odnalezc w serwisie. Po co az tak bardzo zmieniac interfejs? Przeciez interfejs uzytkownika to jest cos, co powinne byc cechą charakterystyczną, znakiem rozpoznawczym. A tu na siłę co pewien czas zmienia się dosłownie WSZYSTKO, nawet nazwę serwisu jakis czas temu zmienili, tylko jeszcze raz pytam PO CO?


Ja portal znam od 2009,to nie jest moje pierwsze konto. I zmiany zmianami, ale po co utrudniać? Ja też nie rozumiem tych zmian. Było dobrze tak jak było. Po co mieszać i kombinować. To tylko zniechęca.. Takie szukanie opcji, które sie im zachciało poukrywać. A później ludzie stąd uciekają. I wcale się im nie dziwie skoro takie jest podejście do opinii użytkowników. To po co temat o tym nowym wyglądzie skoro dla nich wszystko jest ok i nic nie utrudniają.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: To po co temat o tym nowym wyglądzie skoro dla nich wszystko jest ok i nic nie utrudniają.

Cały dział "Fotka" jest tylko po to aby tworzyć iluzję, ze kogos "na górze" interesuje zdanie zwykłych userow. Pamiętam wiele tematów w ktorych uzytkownicy narzekali na rozne "nowości" i jeszcze nigdy nie widziałem zeby takie narzekanie cokolwiek zmieniło. Nawet nikt z administracji nie wypowiada się w takich tematach, co jest po prostu załosne i odzwierciedla podejscie administratorów do uzytkowników i klientów zarazem, jeśli ktos wykupił Premium.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Cały dział "Fotka" jest tylko po to aby tworzyć iluzję, ze kogos "na górze" interesuje zdanie zwykłych userow. Pamiętam wiele tematów w ktorych uzytkownicy narzekali na rozne "nowości" i jeszcze nigdy nie widziałem zeby takie narzekanie cokolwiek zmieniło. Nawet nikt z administracji nie wypowiada się w takich tematach, co jest po prostu załosne i odzwierciedla podejscie administratorów do uzytkowników i klientów zarazem, jeśli ktos wykupił Premium.


Nie no, to co teraz napisałeś jest trochę krzywdzące bo ja np i wiele innych osób zajmujących się modowaniem w miarę możliwości odpowiada użytkownikom na ich zapytania. Na tyle na ile sami posiadamy wiedzę i jesteśmy w stanie. Także to nie do końca tak. Dział fotka służy głównie temu by np pomóc komuś jak nie może czegoś znaleźć lub coś mu nie działa. Jak sama nie mogę pomóc to niestety odsyłam wyżej i tu się zaczynają już schody. Jak dla mnie to trochę bardziej powinni zwracać uwagę na to co sądzą użytkownicy, bo to w końcu oni najbardziej "tworzą" całą tą społeczność. Jeżeli zaczną masowo usuwać konta z racji na utrudnienia związane z portalem to przestanie on istnieć. Ludzie płacą to ludzie wymagają i warto to brać pod uwagę.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

UniqueSnowflake chodziło mi o relacje uzytkownikow z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie serwisu a nie o moderatorow czy przyjacioł. Nie miałem na mysli tematów w stylu "jak usunąc zdjęcie" itp, tylko o powazne tematy dotyczące działania serwisu takie jak ten własnie.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: UniqueSnowflake chodziło mi o relacje uzytkownikow z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie serwisu a nie o moderatorow czy przyjacioł.


Zwracam honor w takim razie, źle zrozumiałam.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020

UniqueSnowflake moze po prostu zle to ująłem. w kazdym razie juz wiesz o co mi chodziło.

A co do tematu to mogliby zostawić rownolegle dwie wersje i byłby wilk syty i owca cała.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: UniqueSnowflake moze po prostu zle to ująłem. w kazdym razie juz wiesz o co mi chodziło. A co do tematu to mogliby zostawić rownolegle dwie wersje i byłby wilk syty i owca cała.


Ze słowem pisanym już tak bywa, że czasem coś można źle napisać czy zrozumieć. 😊

Też jestem tego zdania,że powinny być dwie wersje jeśli już.. A nie wciskanie na siłę nowego wyglądu każdemu, bo jak widać to nie każdemu on odpowiada.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020

W dodatku wszystko wywrocone jak to się mowi do gory nogami. Opis profilu był po lewej, teraz po prawej. Niewygodne to okropnie. Przyznam ze ja nadal nie dokopałem się do forum. W ustawieniach znalazłem jedynie opcje gdzie mozna edytowac podpis na forum. Moze zle szukałem ale jesli tak to ma zostać na stałe to mnie juz tu nie będzie. Subskrypcja wygasa mi w czerwcu i nie zamierzam jej przedłuzac bo i tak na telefonie nowa fotka mi nie działa w ogóle.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.