Avatar użytkownika KarolaJotKarolaJot
Posty: 13 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KarolaJot
  28 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Cześć,
W lewym górnym rogu pojawiła się informacja o nowym wyglądzie Fotki. Jak najmocniej zachęcam Was do przejścia na nowy widok i napisania informacji zwrotnej, jak Wam się podoba nowa wersja Serwisu :)

Nowy wygląd znajdziecie pod tym linkiem -> www.nowa.fotka.com

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 maja 2020

Zamiast czatu mogli dać FORUM ludzie też z Forum korzystają co się Lepsi i Gorsi

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast czatu mogli dać FORUM ludzie też z Forum korzystają co się Lepsi i Gorsi

Dokładnie. Ja korzystam tylko z forum, bo na czacie jest duzo patologii. Nie pamiętam kiedy tam zaglądałem.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast czatu mogli dać FORUM ludzie też z Forum korzystają co się Lepsi i Gorsi


No dokładnie. Każdy powinien mieć taki sam dostęp do funkcji, a nie, że jeden dział jest faworyzowany, a drugi idzie w zapomnienie. No bo tak jak pisałam. Skąd nowy użytkownik miałby wiedzieć, że jest forum i gdzie skoro jest to ukryte? No właśnie.. Bez sensu. Utrudnianie dla zasady.
Varese
Varese
  13 maja 2020

Dodajcie w widocznym miejscu nowego interfejsu USUŃ KONTO .Będzie miało więcej kliknięć niż przycisk "premium"

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodajcie w widocznym miejscu nowego interfejsu USUŃ KONTO .Będzie miało więcej kliknięć niż przycisk "premium"

A myślisz ze dlaczego zostało to ukryte? Właśnie po to, zeby utrudnic kasowanie konta.
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Generalnie uważam, że ten nowy wygląd jest trochę przekombinowany. Kolumna po lewej jest totalnie bez składu i ładu, moim zdaniem wszystko co związane z kontem (wiadomości, podglądacz, głosy, ustawienia) powinno być na samej górze a dopiero reszta poniżej. Jedynie co jest fajne w nowym wyglądzie to lista wiadomości jak w aplikacji mobilnej a nie strony, to ułatwia szybsze odnajdywanie danych rozmów. Tak nawiązując jeszcze do aplikacji mobilnej to mogliby zaimplementować w niej odnośnik do forum bo tak albo trzeba wchodzić na kompa albo korzystać z forum przez mobilną przeglądarkę gdzie fotka chodzi wręcz tragicznie.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Generalnie uważam, że ten nowy wygląd jest trochę przekombinowany. Kolumna po lewej jest totalnie bez składu i ładu, moim zdaniem wszystko co związane z kontem (wiadomości, podglądacz, głosy, ustawienia) powinno być na samej górze a dopiero reszta poniżej. Jedynie co jest fajne w nowym wyglądzie to lista wiadomości jak w aplikacji mobilnej a nie strony, to ułatwia szybsze odnajdywanie danych rozmów. Tak nawiązując jeszcze do aplikacji mobilnej to mogliby zaimplementować w niej odnośnik do forum bo tak albo trzeba wchodzić na kompa albo korzystać z forum przez mobilną przeglądarkę gdzie fotka chodzi wręcz tragicznie.

Zawsze możesz pomysł podrzucić do FT
Varese
Varese
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Varese: Dodajcie w widocznym miejscu nowego interfejsu USUŃ KONTO .Będzie miało więcej kliknięć niż przycisk "premium" A myślisz ze dlaczego zostało to ukryte? Właśnie po to, zeby utrudnic kasowanie konta.


Słowa "sarkazm" nie chciałem dopisywać.
Kilka lat temu mbank robił to samo - na siłę wprowadził utrudniający obsługę interfejs nikomu niepotrzebny. Po miesiącu pustych rozmów by dali też do wyboru wersję starą interfejsu, specjalnie tego samego dnia w grupie kilkunastu osób poszliśmy do jednego oddziału banku by zamknąć konta. Zrobił się mały korek, w między czasie głośno komentowaliśmy jak bank zszedł na psy. Miny pracowników bezcenne, nawet dyr ruszył się z za biurka . Dziadostwo trzeba rozliczać głosując portfelem i nogami.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Słowa "sarkazm" nie chciałem dopisywać.

Spoko, moje pytanie było retoryczne ;) Tez miałem kiedys konto w mbanku. Z najtańszego banku zrobił się najdrozszy kiedy zaczeli kazac sobie płacic dosłownie za wszystko, a ceny za karte podnosili sukcesywnie przez kila lat. Efekt - juz nie jestem ich klientem i nie tęsknię. Podejrzewam, ze z fotką będzie podobnie jesli się nie opamiętają.
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Podejrzewam, ze z fotką będzie podobnie jesli się nie opamiętają.

Nie ma takiego drugiego małpiego gaju jak fotka więc polemizowała bym 😀
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze możesz pomysł podrzucić do FT

Ten temat jest założony przez FT i na pewno będą sprawdzać opinie.

Kwestia przyzwyczajenia się, ten obecny wygląd też był kiedyś nowy i dużo użytkowników było przeciwnych, tworzyli nawet grupy przeciwko temu wyglądowi, usunęło konta też wielu starszych użytkowników. Nowym użytkownikom jest to bez znaczenia że nie ma Forum, Grup, nie zakładają w tym celu konta na fotce...

Nowy wygląd ma dużo plusów, zawsze pod ręką są powiadomienia, podglądacz itd. Wiadomości wygląd taki sam czy to aplikacja czy to www, inny sposób ładowania profili o wiele ładniej nie migają jakieś dziwne dane jak przy obecnej wersji.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020

A co z reklamami na samej górze? Wygląda to masakrycznie nie mówiąc już o tym, że kupuję usługę premium (gwiazdę) a i tak widzę reklamy. Mam nadzieję, że to tylko niedopatrzenie z Waszej strony lub mały żarcik.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 maja 2020
gregbond
gregbond: Nowy wygląd ma dużo plusów,


Może i ma jakiś tam plus o którym mówisz ale minus taki że nie ma działu Forum na głównej stronie
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: gregbond: Nowy wygląd ma dużo plusów, Może i ma jakiś tam plus o którym mówisz ale minus taki że nie ma działu Forum na głównej stronie


Ptaszki mi wyćwierkały, że są rozważania aby usunąć forum bo mało kto z niego korzysta. Jeśli tak się stanie to będzie totalny strzał w kolano przez zarządzających tym serwisem. Na forum można jeszcze normalnie pogadać i powymieniać się poglądami bo na czacie to w większości siedzą same trole uprzykrzające życie innym.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 maja 2020

Skoro FT wywali Forum to niech wywalą kamerki i czat ci co korzystają z Forum mają być Gorsi od innych działów

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.