praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
Psalm
Psalm
  27 grudnia 2012

A pisanie, że dzieciaki wracaja z szkoly i siadaja przed kompem zamiast z kumplami isc na browara i ze to wina FB to... a moze oni nie siedza na FB tylko na fotce i pisza:
"napalony szuka napalonej"
"warszawa"
"pisać słodziaki"

albo publikują swoje zdjęcia... o takie: http://nowa.fotka.pl/profil/SexownaCzarnulka (tutaj musialem sie posilkowac na predce znalezionym linkiem zastepczym bo ten profil, o ktory mi chodzilo i pani założycielka tematu też go oglądała - niestety usunął zdjęcia (niestety bo nie mam przykladu, ale na pewno na dobre jej wyjdzie)).

WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: o kurde,hyde wbija w moj temat

Trochę dziwnie to zabrzmiało :ninja:.
praksyda
praksyda: pięknie napisane,ludzie są bardzo podatni na wpływ innych ,oczywiscie nie wszyscy w sumie fejs mnie troche rozczarował,za bardzo jest taki przesłodzony podobnie jest z N.K -pochwale sie dziećmi,rodziną ,wycieczką z Egiptu czy nowym samochodem,na fotce jest tego troche mniej ,tu bardziej czekaja na odoracje względem wygladu,zresztą widac jak sie ocenia ponizej 10 ;p

Internet jest zjawiskiem globalnym, o ogromnym zasięgu tylko te "dobrodziejstwo" jest również idealnym narzędziem propagandowym - vide właśnie fejs, który został wypromowany przez stacje typu MTV, reklamy które są wszędzie, i sam w końcu stał się miejscem takiej propagandy, bo model życia wirtualnego dziś jest już wręcz religią młodzieży i dzieci, co do wyglądu użytkowników etc. byłem tu zawsze tylko ze względu na forum, bo kiedyś hyde był naprawdę dynamicznym i pikantnym miejscem, teraz trochę dom emeryta ale cóż - lata lecą.

Ps. sorry za opóźniony post, ale przeoczyłem ;p.
gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha loffciam Ciebie

Ulżyło Ci trollu z urojeniami? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, tylko to o czym piszesz ma też swoją drugą - ciemną stronę mocy, czyli przechodzenie z jednego ekstremum - zupełne ignorowanie potrzeb dziecka, do drugiego stanu skupienia czyli przesadnej dbałości o zapełnienie czasu dziecku. Wiesz, dziecko też musi mieć czas dla siebie, na robienie "nic", bo tłumaczenia rodziców w stylu "8.00 - basen, 10.30 - karate, 12.00 - biblioteka, 14.25 - teatr, 18.00 - tenis, ach jak barwne życie ma moje dziecko!" uważam za bzdurę - można dziecko zaprowadzić, coś pokazać, ale kiedy i ile czego to już musi zdecydować na pewnym etapie dziecko. Coś pomiędzy tymi dwoma opcjami wydaje mi się złotym środkiem, ale chyba nie ma jeszcze takiego szkiełka i oka mędrca, który by ten środek znalazł ;P.

A to wiadomo, nie lubię popadania ze skrajności w skrajność, zawsze trzeba znaleźć coś pomiędzy - a to jednak wielka sztuka dla rodzica, a zwłaszcza młodego. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Syn Stasiek, wiek - 2 lata, zadanie od ojca - wspinanie się na Orlą Perć

Suodko. :3
Już nawet imię wybrałeś. :D To teraz trzeba znaleźć odpowiednią pannę. :ziober2:
Psalm
Psalm: A pisanie, że dzieciaki wracaja z szkoly i siadaja przed kompem zamiast z kumplami isc na browara i ze to wina FB to... a moze oni nie siedza na FB tylko na fotce i pisza: "napalony szuka napalonej" "warszawa" "pisać słodziaki"

Fb to był tylko taki przykład.. chodziło nam o przedstawienie rzeczywistości, a że fb jest popularniejszym portalem od fotki, to padło na niego. :P
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
gaillard
gaillard: A to wiadomo, nie lubię popadania ze skrajności w skrajność, zawsze trzeba znaleźć coś pomiędzy - a to jednak wielka sztuka dla rodzica, a zwłaszcza młodego. :D

No dokładnie, ja mam często teraz kontakt z dzieciakami mojego kumpla (roczek i dwa latka), to Ci powiem...misja jak w jednostkach specjalnych by upilnować wzrokiem, misja na marsa - upilnować fizycznie, misja zorganizować czas by zajęły się tym na chociaż pół godziny - legenda wiejska głosi, że to udać się nie może :ziober2:. Sad but true ;D.
gaillard
gaillard: Suodko. :3 Już nawet imię wybrałeś. :D To teraz trzeba znaleźć odpowiednią pannę.

No, fajnie będzie brzmiało "Stachuuu, obiaaad!" :mrgreen:.
I tu jest problem, jaka kobieta zgodzi się by do jej synia krzyczeć "Stachu"? ;D
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  27 grudnia 2012
Bianka
Bianka: chrzanisz ;> skąd masz takie info :D

Przecież moderatorowi nie wypada pisać niektórych rzeczy, na przykład nie możesz napisać Pedałowi wprost, że jest Pedałem, bo zaraz poszłyby screeny w ruchu i masa zgłoszeń. :D

To jest właśnie kolejna śmieszna rzecz na czacie, robienie tych screenów i donoszenie na siebie nawzajem.
Bianka
Bianka: oblegana? chyba właśnie przez tych hejterów :D

Ta, przecież co chwilę widzę na głównym oknie jak do Ciebie piszą "Bianka :**** " "Bianuś :*** " "Bianiuniuś :*** itd. itp. :DD A ja siedzę wpatrzony w to okno priv i godzinami czekam na odpowiedź na moje "hejka, co tam ? ". :D
praksyda
praksyda: Tak on to mocno trolował,czasem wchodził na czat żeby troche zaistniec a jak wyszedł z banem to zaraz pojawił sie temat na forum

I pewnie dużo osób myśli, ze to on to rozpoczął, a na forum pogarda dla czatu była już długo przed nim(oczywiście wśród określonych użytkowników, głównie Fejk, Dejv, ja i jeszcze parę osób), on to tylko bardziej rozpowszechnił. :D
Sebuch się swego czasu mocno do tego przyczynił i był traktowany jako przedstawiciel przegrywów z czatu i było, że każdy na czacie taki jest :D
Niereformowalny
Niereformowalny
  27 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Ulżyło Ci trollu z urojeniami?


Nie mam urojeń,loffciam Cie xD
Psalm
Psalm
  27 grudnia 2012

Wiadomo - każdy portal ma swoje wzloty i upadki. Taka nasza klasa - teraz trup - a kiedyś czołowa strona. Niestety zdominowana przez zdjęcia matek z bachorami a nawet częściej bachorów tych matek na profilach matek bez matek ;] (logiczne)

Psalm
Psalm
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: to dalej dodaj album,pochwal sie co tam majstrujesz;D

Po co? Dam wam linka do strony i myk! :D
http://kowalstwo-tradycyjne.pl/
gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: o dokładnie, ja mam często teraz kontakt z dzieciakami mojego kumpla (roczek i dwa latka), to Ci powiem...misja jak w jednostkach specjalnych by upilnować wzrokiem, misja na marsa - upilnować fizycznie, misja zorganizować czas by zajęły się tym na chociaż pół godziny - legenda wiejska głosi, że to udać się nie może . Sad but true ;D.

Och, to nie zazdroszczę. Mam mało do czynienia z małymi dziećmi i nie mam ani doświadczenia, ani chęci w zajmowaniu się nimi. :D Ale wierzę na słowo, bo wiem z opowiadań, że małe brzdące potrafią dać mocno w kość. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: No, fajnie będzie brzmiało "Stachuuu, obiaaad!" . I tu jest problem, jaka kobieta zgodzi się by do jej synia krzyczeć "Stachu"? ;D

Czy ja wiem.. teraz staromodne imiona są modne i wiele kobiet właśnie takimi imionami nazywa swoje małe pociechy.. Więc jak troszkę się postarasz i wysilisz to na pewno znajdziesz idealną pannę. :D
gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam urojeń,loffciam Cie xD

Fu.
:rotfl:
Psalm
Psalm: Wiadomo - każdy portal ma swoje wzloty i upadki. Taka nasza klasa - teraz trup - a kiedyś czołowa strona. Niestety zdominowana przez zdjęcia matek z bachorami a nawet częściej bachorów tych matek na profilach matek bez matek ;] (logiczne)

No tak, i nawet na tej naszej klasie były przypadki, gdzie debilizm ludzki był ukazywany na zdjęciach, a przecież tam też są małe dzieci. ;)
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Och, to nie zazdroszczę. Mam mało do czynienia z małymi dziećmi i nie mam ani doświadczenia, ani chęci w zajmowaniu się nimi. :D Ale wierzę na słowo, bo wiem z opowiadań, że małe brzdące potrafią dać mocno w kość. :D

Generalnie nie jest źle, z dziewczynką nie ma problemu, bo siedzimy naprzeciwko siebie i na siebie szczekamy i ona już zadowolona :rotfl:, chłopiec bardziej kapryśny, ale to małe jeszcze, jak podrośnie to złapiemy wspólny język ;D. Oj, czyżby instynkt macierzyński jeszcze się nie włączył? ;D
gaillard
gaillard: Czy ja wiem.. teraz staromodne imiona są modne i wiele kobiet właśnie takimi imionami nazywa swoje małe pociechy.. Więc jak troszkę się postarasz i wysilisz to na pewno znajdziesz idealną pannę. :D

Ja tam się nie upieram, ani przy Stanisławie, ani przy dziecku, ani przy Pannie póki co :rotfl:. Liczę na szczęśliwy los, bo Ci znajomi co się powiązali z kimś "na siłę" mają sromotną nauczkę, czasami aż się zastanawiam jak to możliwe by kobieta była tak wredna, a jednak - da się :lol:.
gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie nie jest źle, z dziewczynką nie ma problemu, bo siedzimy naprzeciwko siebie i na siebie szczekamy i ona już zadowolona

Co robicie? :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: chłopiec bardziej kapryśny, ale to małe jeszcze, jak podrośnie to złapiemy wspólny język ;D.

No pewnie, chłop z chłopem zawsze się dogada - prędzej czy później. :D Gorzej baba z babą. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, czyżby instynkt macierzyński jeszcze się nie włączył? ;D

Hm, za młoda jestem na potomstwo jeszcze. Jakby nie było mam jeszcze fiu bździu w głowie i nie jestem gotowa na tak poważny krok. Jednak jestem odpowiedzialna i mam swoje priorytety, do których chcę dojść, a dziecko na pewno by mi to uniemożliwiło. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam się nie upieram, ani przy Stanisławie, ani przy dziecku, ani przy Pannie póki co . Liczę na szczęśliwy los, bo Ci znajomi co się powiązali z kimś "na siłę" mają sromotną nauczkę, czasami aż się zastanawiam jak to możliwe by kobieta była tak wredna, a jednak - da się .

Bardzo zdrowie podejście. Nic na siłę. :D
Kurde, ja też jestem z tych wrednych. :[ :D
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Co robicie?

No siedzimy i szczekamy :rotfl:, i ku mojemu zdziwieniu, to jedyne zajęcie, które ją absorbuje na tyle, by odwrócić uwagę od bajek ;D.
gaillard
gaillard: No pewnie, chłop z chłopem zawsze się dogada - prędzej czy później. :D Gorzej baba z babą.

Baba z babą? :rotfl:, daj spokój, jak dwie kobiety rozmawiają i myśl płynie, to czuję się jak na wykładach z fizyki kwantowej - zmienna A nie koreluje ze zmienną B, a mimo wszystko one wiedzą (chyba) o co chodzi ;D.
gaillard
gaillard: Hm, za młoda jestem na potomstwo jeszcze. Jakby nie było mam jeszcze fiu bździu w głowie i nie jestem gotowa na tak poważny krok. Jednak jestem odpowiedzialna i mam swoje priorytety, do których chcę dojść, a dziecko na pewno by mi to uniemożliwiło. :)

To jest bardzo dobre podejście według mnie, bo czasy się zmieniły. Nie jest już tak jak dwadzieścia, czterdzieści lat temu, że ludzie mieli dzieci w większości w wieku lat dwudziestu czy dwudziestu kilku, a wszyscy wokół pomagali. Dziś mimo wszystko trzeba liczyć bardziej na siebie, szczególnie że nawet zabezpieczenie finansowe rodziny bywa ciężkim wyzwaniem..
Ja też mam jakieś priorytety, ale u mnie to chyba zwykły egoizm, tak myślę.
gaillard
gaillard: Bardzo zdrowie podejście. Nic na siłę. :D Kurde, ja też jestem z tych wrednych. :[ :D

"Aż się łezka kręci w oku, bo kiedyś to było życie! Chciał człowiek rozwodu, brał maczugę i się rozwodził" :rotfl:.
Z tych mocno wrednych czy tak średnio? Bo muszę wiedzieć na co się szykować :ninja:.
Niereformowalny
Niereformowalny
  27 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Fu.

masz wpiedol :C
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo kiedyś hyde był naprawdę dynamicznym i pikantnym miejscem, teraz trochę dom emeryta ale cóż - lata lecą.

nie pamiętam tych dynamicznych czasów hyde jakieś 2 lata obserwuje
nie wiem jak było kiedyś ,wypalenie każdego dopadnie,na czacie jest podobnie
tyle,ze tam ciagle ktos nowy sie pojawia,a czy gorsi od tych starych bywalców,to nie wiem,nie porównuje, kiedys były kółka wzajemnej adoracji ,i teraz też sa tyle ,ze juz troche mniejsze.
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też nie myślę (bo nie mam czym)

aha d83ddc4d
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę dziwnie to zabrzmiało

tak samo jak podkreslenie tego,ze to twoj pierwszy post na tym dziale.
Serio nigdy sie tu nie wypowiadałeś?;o :ninja:

gaillard
gaillard: Dla mnie ważniejsze jest to, że nie wszyscy idą jak te głupie barany za czyimś słowem - tak jak ktoś palnął na hajdzie, że na czacie siedzą sami debile i desperaci (dzięki temu czatownicy uzyskali miano podludzi). Myślę, że większość ludzi siedzących na czacie nawet nie wie o wojnie prowadzoną przez hajd i czat, bo zwyczajnie mają w głębokim poważaniu forum. :D

no tak sobie w głowach uroiły niektróe hyde-trolki,
ale i tak duza grupa osób z hyde wchodzi na czat pogadac tak jak my.
w ogóle widze ,ze hyde ostatnio bardzo upadło (w sensie ,ze mało tematów)
i coraz wiecej osób widuje właśnie z hyde na czacie.

Psalm
Psalm: Po co? Dam wam linka do strony i myk! :D http://kowalstwo-tradycyjne.pl/

nie znam sie na kowalstwie,:ninja:
jeździsz na jakieś wystawy ,sprzedajesz to?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.