praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
Daginda
Daginda
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ"

beze mnie byś się zgubiła w tym necie ^^ ( se wlałam :D)
praksyda
praksyda: pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia

dokładnie szukają współczucia... zresztą przykładu pisać chyba nie musze :DD^^
praksyda
praksyda: -co lepsze fotka czy fejs?

nie utożsamiam się z żadnym portalem.. (czyt. jestem nikim)
praksyda
praksyda: "Nie masz Fejsa nie żyjesz"?

w sumie coś w tym jest nie masz fotki nie masz fejsa ludzie zapominają o Tobie.. ale mi to loto :D
praksyda
praksyda: -dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?

Klikam w ostateczności jeżeli "mnie" się coś spodoba... lecz są przypadki, że komuś bliższemu też "po lajkuje"
praksyda
praksyda: interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?

again.. mi to loto i powiewo... mam inne źródła informacji ... ^^ w sumie mam fejsa po to by sie umawiać na "kulturalne" spotkania przy dobrym "winie" ;D
praksyda
praksyda: -czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie to oznaka lansu?

nieraz napotykam na taką osobe i se myśle "po co to komu" ale przynajmniej widać jakie ma barwne życie "realne" posiadając 100 fot do lustra^^
praksyda
praksyda: Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA, [color=violet]a najbardziej DAGINDE !

ah ah dzięki młoda :* :D
praksyda
praksyda: ps. idzie sie tam ukryć? ze Cie nie widac,ze jestes Online?

jest taka możliwość^^

Ps. A najlepsze są wiszące zaproszenia do znajomych przez fotkowych... nie masz ludzi z fotki jesteś nikim!


tiriririr...
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: nie pamiętam tych dynamicznych czasów hyde jakieś 2 lata obserwuje nie wiem jak było kiedyś ,wypalenie każdego dopadnie,na czacie jest podobnie tyle,ze tam ciagle ktos nowy sie pojawia,a czy gorsi od tych starych bywalców,to nie wiem,nie porównuje, kiedys były kółka wzajemnej adoracji ,i teraz też sa tyle ,ze juz troche mniejsze.

Ja tu byłem z przerwami już dawno temu, a hyde czasami miał po kilkadziesiąt tematów dziennie :), i wtedy chyba z raz pisałem na czacie ;d. Teraz to chyba tylko przypadek, jak nie trafię w zakładkę "forum". Bynajmniej nie jest to spowodowane jakąś awersją do czata, ale po prostu chyba wyrosłem z tej formuły, bo prywatnie mogę pogadać ze znajomymi via pw, a pisanie w takim zbiorczym kołchozie słów płynących od kilkunastu-kilkudziesięciu użytkowników chyba mnie nie bawi ;d.
praksyda
praksyda: tak samo jak podkreslenie tego,ze to twoj pierwszy post na tym dziale. Serio nigdy sie tu nie wypowiadałeś?;o

Hehe, podkreśliłem to ze względu na tą wieczną wyimaginowaną wojnę czat/hyde :rotfl:. A pisałem poważnie, niedawno zacząłem szperać po innych działach, bo na hyde ciężko o dobry temat, czy jakikolwiek do dyskusji.
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: beze mnie byś się zgubiła w tym necie ^^

no co ja bym bez Ciebie zrobiład83dde31
Konto usunięte
Konto usunięte: (czyt. jestem nikim)

:nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: nieraz napotykam na taką osobe i se myśle "po co to komu" ale przynajmniej widać jakie ma barwne życie "realne" posiadając 100 fot do lustra^^

hahaha.
Konto usunięte
Konto usunięte: jest taka możliwość^^

to info jest mi potrzebne, bo ja tam szpieguje taka młodą
i sie zastanwiam,czy ona serio idzie spac ,czy sie ukrywa;/
Konto usunięte
Konto usunięte: A pisałem poważnie, niedawno zacząłem szperać po innych działach, bo na hyde ciężko o dobry temat, czy jakikolwiek do dyskusji.


Własnie co sie stało z hyde?, każdy pisze nie ma dawnej elity, i wspominaja jak to było kiedyś,nie ma dawnej ale są nowi, ale jak nikt im nie da przykładu
to pewnie pozostaną nadal przy trolowaniu.
Żeby coś ożyło,ktoś to musi wskrzesić.
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: Własnie co sie stało z hyde?, każdy pisze nie ma dawnej elity, i wspominaja jak to było kiedyś,nie ma dawnej ale są nowi, ale jak nikt im nie da przykładu to pewnie pozostaną nadal przy trolowaniu. Żeby coś ożyło,ktoś to musi wskrzesić.

Wykruszyła się po prostu ekipa użytkowników, którzy pisali często, przy czym potrafili pisać do rzeczy i w razie konieczności kogoś strollować, w tej chwili te "trolowanie" to chyba jest jakaś nobilitacja, ja tam nie wiem, bo mnie to w sumie nie śmieszy. Są tu jeszcze użytkownicy, którzy mogliby rozwinąć hyde, ale im się już nie chce, bo zgromadzenie jakiejś grupy ludzi do dyskusji na temat graniczy z cudem wręcz. Nie chcę bawić się w hydowego psychologa bo to zupełnie nie moja działka, ale wydaje mi się, że główny problem polega na tym, że aktywnie piszących userów jest może z dwudziestu, a powinno być conajmniej pięć razy tyle, by można było dyskutować na każdy temat i z dużą intensywnością zamiast kręcić - wyczytane w sieci - "gównoburze".
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcę bawić się w hydowego psychologa bo to zupełnie nie moja działka,

to działka SHADOWofUltima,a nawet go tam ostatnio nie widuje.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo zgromadzenie jakiejś grupy ludzi do dyskusji na temat graniczy z cudem wręcz.

no własnie widze,temat szybko umiera,albo po 2 stronach zaczyna sie wyścig szczurów.
Konto usunięte
Konto usunięte: że aktywnie piszących userów jest może z dwudziestu, a powinno być conajmniej pięć razy tyle

starzy uzytkownicy znaleźli lepsze zajęcia niz forum,albo im sie nie chce
pisać ,bo jak widzą takich "FajnychBojów" i innych pseudo poetów
to każdemu by sie odechciało.
Ok ja uciekam na czat. Bye ;)
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: starzy uzytkownicy znaleźli lepsze zajęcia niz forum,albo im sie nie chce pisać ,bo jak widzą takich "FajnychBojów" i innych pseudo poetów to każdemu by sie odechciało. Ok ja uciekam na czat. Bye ;)

Znam co najmniej kilku staruchów, którzy się ukrywają pod innymi nickami i piszą, ale bardzo rzadko. Miłego wieczoru :bye:.
Psalm
Psalm
  27 grudnia 2012

Jeśli chodzi o zaproszenia do znajomych od nieznajomych to mam taką zasadę (FB) - nie odrzucaj, nie akceptuj - niech gniją w czyśćcu.

Praksyda - nie, zbieram ;] - oczywiście, że sprzedaję.

Felka
Felka
  27 grudnia 2012
Psalm
Psalm: Jeśli chodzi o zaproszenia do znajomych od nieznajomych to mam taką zasadę (FB) - nie odrzucaj, nie akceptuj - niech gniją w czyśćcu.

tez ic nie robie z zaproszeniami:rotfl:
Felka
Felka
  27 grudnia 2012

PRAKSYDA KAZAŁA MI NABIJAĆ W TYM TEMACIE.

praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Felka
Felka: PRAKSYDA KAZAŁA MI NABIJAĆ W TYM TEMACIE.

weź mi nie troluj tu;( FajnyBoj sie o Ciebie pytał xd

Psalm
Psalm: Jeśli chodzi o zaproszenia do znajomych od nieznajomych to mam taką zasadę (FB) - nie odrzucaj, nie akceptuj - niech gniją w czyśćcu

ja chyba tego fejsa znów dezaktywuje ,po 2 dniach obserwacji,
to jednak nie dla mnie.
Felka
Felka
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: weź mi nie troluj tu;( FajnyBoj sie o Ciebie pytał xd

przekazesz mu cos?XD
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Felka
Felka: przekazesz mu cos?XD

nie,bo sie nie odczepie od Niego;/
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  27 grudnia 2012
Felka
Felka: PRAKSYDA KAZAŁA MI NABIJAĆ W TYM TEMACIE.


Podbijam, teraz dobrze napisałaś, trzeba tu dobić chociaż do 100, temat miał potencjał, ale już powoli podupada. :/

Przede wszystkim niech ktoś, kto to jest ten gejlord, bo dalej mnie to męczy, niby moderator, a nie ma takiej osoby na liście moderatorów. :/
Felka
Felka
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz dobrze napisałaś

zawsze dobrze pisze:and:
Felka
Felka
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: nie,bo sie nie odczepie od Niego;/

juz nie wazne :D
cofam prosbe :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.