praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
gaillard
gaillard
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyglądać jak wyglądać bo o ile się szczeka w domu to jest okej, jak szczekamy na dworze to sąsiedzi patrzą..hm, dziwnie ;D.

No wiesz.. ja chyba też bym się dziwnie spojrzała gdybym widziała ludzi szczekających na siebie, bo byłoby dla mnie to nowe doświadczenie. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem się nie da zrozumieć dwóch rozmawiających kobiet, bo zmianę wątku to ja zauważam dopiero jak pada sformułowanie "sory, że Ci przerwę", a tak poza tym, to jest nie do ogarnięcia . Facet z kobietą, na bank się dogada :ziober3:.

Oj no weź, już nie rób z nas kosmitek porozumiewających się własnym językiem! :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat to nie jest egoizm tylko realizm, miałem na myśli fakt, że chcę zaspokoić jakiś wewnętrzny zew, który we mnie teraz siedzi, i wiem że jeśli tego nie zrobię to rodzina to przekreśli, bo ryzyko zbyt wielkie.

Jak już mówiłam - nazywać to można różnie. Jednak myślę, że jeśli człowiek ma swoje plany i ambicje to jest wartościowym człowiekiem. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamuciątko na walentynki .

Mamut przewiązany czerwoną wstążką, który jeszcze stoi przez jaskinią. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nie zwracam uwagi na ten korowód chłopaczków niewiadomej proweniencji i orientacji, bo widząc to codziennie człowiek nie reaguje już tak "żywo". Co nie zmienia faktu, że facet ma wyglądać i ubierać się jak facet a nie jak kobieta . Nie upieram się przy czasach dzikiego zachodu, bo jednak o higienę trzeba dbać, ale robienie sobie tipsów czy makijażu to już nie jest okej ;d.

Podbijam mocno! :D
To samo tyczy się kobiet. Kobieta ma wyglądać jak kobieta, a nie jak lalka, którą strach dotknąć, bo nie wiadomo czy gładź nie odpadnie i czy rzęsa się nie odklei. :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: To znośna czy miła?! Znieść to ja potrafię nawet Senyszyn w telewizji, ale miłe toto nie jest .

Zależy.
Jestem skomplikowana. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Faktycznie, nawet chyba napisał ten zwrot gejlord, teraz to już sam kojarzę :/ Chodziło mi o to, że wiedziałem, że na tym koncie, z którego pisałaś to Ty, bo Cię kojarzyłem i byłem kiedyś na Twoim profilu. Nawet w tym temacie chyba zacytowałaś mój jakiś post, ale samą emotką, więc nie chciało mi się odpowiadać. Ale jakieś Twoje posty z normalnego konta też widziałem na Hajdzie na bank.

Nie, napisał po nicku, bo pewnie obawiał się, że Ruda nie ogarnie o kim mówi. :ninja:
Zgadza się, ostatnio pisałam sobie z MaqdaIenką, ale to była krótka rozmowa. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw coś tam pomogłaś, ale później sobie robiłaś jaja z tą kombinacją klawiszy. :/

Bo dla mnie to było tak oczywiste, że myślalam iż przyszedłeś z hajdu strollować jakiegoś moda. :and:
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
Felka
Felka: ruchacz za co tak nie cierpisz Patryszki?

Za nic, właśnie to pytanie jest zabawne, bo już kilka osób kiedyś mnie na priv pytało, co ona mi takiego zrobiła, właśnie o to chodzi, że nic mi nie zrobiła, więc nie jest tak, że jej nie lubię/nie cierpię, po prostu bawi mnie jej osoba na forum. No i jest paskudna w mojej opinii, więc nie szkoda mi jej. xD
praksyda
praksyda: przeciez ona jest miła.

No właśnie, to jej bycie miłym praktycznie dla każdego i wręcz lizodupstwo(nie tylko moja opinia) jest zabawne. Takie osoby trzeba tępić, przykro mi. :/
Dobranoc.
Felka
Felka
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No i jest paskudna w mojej opinii, więc nie szkoda mi jej. xD

te jestem paskudna,wiec mnie etz bd gnebil?:ninja:
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Nie, napisał po nicku, bo pewnie obawiał się, że Ruda nie ogarnie o kim mówi.

Kurde, już tak się zakręciłem, że sam już nie wiem. :rotfl:

gaillard
gaillard: Zgadza się, ostatnio pisałam sobie z MaqdaIenką, ale to była krótka rozmowa. :D

To nie było ostatnio, tylko dawno temu, jeszcze byłem na koncie DarekLowcaSzparek, a zablokowali mi je w marcu i napisałaś do kogoś kto głównie siedzi na czacie i to wbiłaś się w środku rozmowy i coś skomentowałaś i była właśnie na bank rozmowa o czatowiczach, więc pewnie czytałaś z ukrycia jak to czatowicze i jak coś Cię zainteresowała to się wpisałaś. xD
No chyba, że to jednak nie byłaś Ty, bo teraz już mam taki mętlik, że paznokcia za to nie dam sobie uciąć. :rotfl:

gaillard
gaillard: Bo dla mnie to było tak oczywiste, że myślalam iż przyszedłeś z hajdu strollować jakiegoś moda.

Oczywiste ? A skąd niby miałem wiedzieć jak się zapełnia ta bateryjka ?
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: No wiesz.. ja chyba też bym się dziwnie spojrzała gdybym widziała ludzi szczekających na siebie, bo byłoby dla mnie to nowe doświadczenie. :D

Gdybym miał ogon to bym tej babie - sąsiadce - pomerdał złowrogo a tak dupa, udaję że nie widzę jak wisi na płocie :D.
gaillard
gaillard: Oj no weź, już nie rób z nas kosmitek porozumiewających się własnym językiem!

Przecież nie od dziś wiadomo, że z wieżą Babel (Babel to nie od miasta ani Babilonu, tak na marginesie :ziober2), były związane baby, i nie chodziło o robotników - owszem, języki pomieszano, ale tylko na linii facet-kobieta :ziober2:.
gaillard
gaillard: Jak już mówiłam - nazywać to można różnie. Jednak myślę, że jeśli człowiek ma swoje plany i ambicje to jest wartościowym człowiekiem. :)

Czas pokaże, pewnie ocenię siebie dopiero za kilka lat, to zawsze jest tak, że wszystko wiem najlepiej w tej chwili, a za rok, dwa, okazuje się że jednak nie do końca :).
gaillard
gaillard: Mamut przewiązany czerwoną wstążką, który jeszcze stoi przez jaskinią.

A w środku panna Homo Neanderthalensis już gotuje wodę na udziec z mamuta :ziober2:.
gaillard
gaillard: Podbijam mocno! :D To samo tyczy się kobiet. Kobieta ma wyglądać jak kobieta, a nie jak lalka, którą strach dotknąć, bo nie wiadomo czy gładź nie odpadnie i czy rzęsa się nie odklei.

Ojoj! Również podbijam!
Makijaż ma podkreślić urodę, walory kobiety, a nie ją zmieniać - a tak naprawdę niszczyć, bo z makijażem jest jak z photoshopem - w nadmiarze szkodzi i jest tandetny ;D.
gaillard
gaillard: Zależy. Jestem skomplikowana.

Już wiesz dlaczego kobiet nie da się zrozumieć?! Bo zawsze coś od czegoś "zależy", ale nie wiadomo od czego :ziober2:.
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
Felka
Felka: te jestem paskudna,wiec mnie etz bd gnebil?

Nie, bo Ty nie jesteś taka nachalna jak ona, przynajmniej kiedyś, wszędzie jej było pełno i we wszystko się wciskała i chciała wiedzieć i właśnie to jej przydupaszanie się do każdego. :haft:

Chociaż pamiętam, że Ciebie też kiedyś pocisnąłem od Grubasów, ale to rekreacyjnie tylko. xD
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: ja bym klikała w coś co jest godne podziwu jak kogos praca czy piosenka wykonana przez autora a nie np:demotywatory etc..

Madzia, czy;li, jak bym umieściła tam którąś ze swoich piosenek, kliknęłabyś :lubię to: ? :rotfl:
Felka
Felka
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż pamiętam, że Ciebie też kiedyś pocisnąłem od Grubasów, ale to rekreacyjnie tylko. xD

Hm i miałam się obrazić za prawde?:zonk:
Felka
Felka
  28 grudnia 2012
esquilo
esquilo: Bluzgometr™: 207 Posty: 129

Boże,wiekszy bluzg od postów :rotfl:
gaillard
gaillard
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, już tak się zakręciłem, że sam już nie wiem.

Ty to w ogóle zakręcony chłopak jesteś. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie było ostatnio, tylko dawno temu, jeszcze byłem na koncie DarekLowcaSzparek, a zablokowali mi je w marcu i napisałaś do kogoś kto głównie siedzi na czacie i to wbiłaś się w środku rozmowy i coś skomentowałaś i była właśnie na bank rozmowa o czatowiczach, więc pewnie czytałaś z ukrycia jak to czatowicze i jak coś Cię zainteresowała to się wpisałaś. xD No chyba, że to jednak nie byłaś Ty, bo teraz już mam taki mętlik, że paznokcia za to nie dam sobie uciąć.

Aaaa, to też była taka sytuacja. Pamiętam :D
To ładnie wyłapałeś, ja na hajdzie może z trzy raz wdałam się w dyskusję.. barwo. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiste ? A skąd niby miałem wiedzieć jak się zapełnia ta bateryjka ?

Z bateryjką od razu Ci pomogłam, ale żartowałam sobie z tego, że poprzestawiały Ci się literki miejscami i pytałeś się mnie jak to naprawić, a ja nie dość, że ledno zrozumiałam co piszesz to jeszcze myślałam, że jaja sobie robisz. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie od dziś wiadomo, że z wieżą Babel (Babel to nie od miasta ani Babilonu, tak na marginesie :ziober2), były związane baby, i nie chodziło o robotników - owszem, języki pomieszano, ale tylko na linii facet-kobieta .

Ech! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czas pokaże, pewnie ocenię siebie dopiero za kilka lat, to zawsze jest tak, że wszystko wiem najlepiej w tej chwili, a za rok, dwa, okazuje się że jednak nie do końca :).

Wiadomo, życie nie rozpieszcza i płata figle, zatem czasami nasze plany ulegają zmianom. Zmiany te, mogą być i na gorszę, ale i też na lepsze. Niemniej jednak, życzę powodzenia. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A w środku panna Homo Neanderthalensis już gotuje wodę na udziec z mamuta .

Cóż za idealne walentynki. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojoj! Również podbijam! Makijaż ma podkreślić urodę, walory kobiety, a nie ją zmieniać - a tak naprawdę niszczyć, bo z makijażem jest jak z photoshopem - w nadmiarze szkodzi i jest tandetny ;D.

Jak ostatnio zobaczyłam miss świata bez makijażu to się przeżegnałam i stwierdziłam, że w moim mieście są ładniejsze. :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Już wiesz dlaczego kobiet nie da się zrozumieć?! Bo zawsze coś od czegoś "zależy", ale nie wiadomo od czego

:fakju:
:rotfl:.
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
Felka
Felka: Hm i miałam się obrazić za prawde?

Hahahaha,a gdzie ja napisałem, że miałaś się obrazić ? To byłą chyba taka akcja, że Ty mnie zacytowałaś, a ja napisałem, żebyś mnie nie cytowała, bo jesteś Grubasem, tyle. :D

Pasztetrishia obraża się za prawdę i znowu prawie zniszczyła moją przyjaźń z Martą. :/ Na szczęście ta przyjaźń jest zbyt mocna, żebyśmy się długo na siebie gniewali.
Felka
Felka
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahaha,a gdzie ja napisałem, że miałaś się obrazić ? To byłą chyba taka akcja, że Ty mnie zacytowałaś, a ja napisałem, żebyś mnie nie cytowała, bo jesteś Grubasem, tyle. :D

ale zazwyczaj gdy ktos komus napisze ocene co o niej mysli czy cos to jest bunt obraza majestatu foch i trzskanie drzwiami,
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Ech!

Kiepsko nie? Ale jak ktoś łoi wężowi jabłko w raju, to tak to potem się kończy :ziober2:.
gaillard
gaillard: Wiadomo, życie nie rozpieszcza i płata figle, zatem czasami nasze plany ulegają zmianom. Zmiany te, mogą być i na gorszę, ale i też na lepsze. Niemniej jednak, życzę powodzenia. :)

Dziękuję, przyda się na hmiliard procent :pavarotti:.
gaillard
gaillard: Cóż za idealne walentynki.

Też lubisz takie romantyczne historie, jak to się mówi "z krwi i kości"? :rotfl:.
gaillard
gaillard: Jak ostatnio zobaczyłam miss świata bez makijażu to się przeżegnałam i stwierdziłam, że w moim mieście są ładniejsze.

A daj spokój, miss zawsze zostaje ta, która albo jest politycznie poprawna, albo ma jakiegoś pochodzenia plecy, rzeczywiście pełno jest piękniejszych kobiet od niejednej miss :).
gaillard
gaillard: .

Oho, no to długo byłaś dla mnie mila :rotfl: ;D.
znajduch
znajduch
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: -co lepsze fotka czy fejs?

Nie mam fejsa :and:
praksyda
praksyda: -znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?

Parę razy ktoś do mnie tak powiedział :and:
praksyda
praksyda: -dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie? -interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?

nie
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Ty to w ogóle zakręcony chłopak jesteś.

Beka zawsze musi być grana.
gaillard
gaillard: Aaaa, to też była taka sytuacja. Pamiętam :D To ładnie wyłapałeś, ja na hajdzie może z trzy raz wdałam się w dyskusję.. barwo. :D

Mam świetną pamięć, szczególnie jeśli coś mnie interesuje, a Ty mnie interesujesz.
gaillard
gaillard: Z bateryjką od razu Ci pomogłam, ale żartowałam sobie z tego, że poprzestawiały Ci się literki miejscami i pytałeś się mnie jak to naprawić, a ja nie dość, że ledno zrozumiałam co piszesz to jeszcze myślałam, że jaja sobie robisz.

Dobra nie tłumacz się Ziomeczku. xD W ramach zadośćuczynienia nabijesz mi fejm, bo widzę, że Ty tu jesteś naprawdę mocno popularna, więc w godzinach szczytu wejdę na najbardziej oblegany pokój i napiszesz na głównym oknie "Hejka Wiejski(lub Ruchacz jak wolisz, może nawet Ruchać lepiej) :********* " i właśnie będę miał Fejm i nie tylko niedowartościowane Pasztety będą do mnie pisać tylko cała śmietanka przegrywów. :w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.