praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 grudnia 2012
Felka
Felka: Feuliette

No faktycznie!!!! Nie poznałam Cię, wyładniałaś, ładnie się prezentujesz :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Felka
Felka
  29 grudnia 2012

Sylvinka,dziekuje ;-)

KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  29 grudnia 2012
Bianka
Bianka: będziesz coś chciała. pamiętaj, się na Ciebie wypne wtedy XD


dlaczego mnie straszysz Bianek? przecież tak nie można, nie mnie;(
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  29 grudnia 2012
praksyda
praksyda: Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem. wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie. Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.


daj link na pw
praksyda
praksyda: padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok, ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim. Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza... Teraz czas na pytania


dawaj nicki posmieja sie z tych podludzi
praksyda
praksyda: -co lepsze fotka czy fejs?


fejs
Goska
Posty: 5729 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Goska
  30 grudnia 2012
praksyda
praksyda: wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ"


Oczywiście, że da się usunąć profil na Facebooku.

praksyda
praksyda: co lepsze fotka czy fejs?


Fotka i Facebook są różnymi portalami, każdy "daje" co innego. Nie widzę sensu porównywania ich.

praksyda
praksyda: znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?


Oznacza to ni mniej ni więcej, że idiotą był ten, co je wymyślił.

praksyda
praksyda: dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?


Musiałabyś zapytać wszystkich, wtedy uzyskałabyś adekwatną odpowiedź na swoje pytanie.
Ja klikam "lubię to" wtedy, kiedy osoba, zamieściła na Facebooku coś co mi się podoba.
Klikanie "lubię to" może oznaczać zwykłe zainteresowanie daną wypowiedzią czy co tam ktoś zamieścił a nie od razu sympatię.
Chociaż nie wiem do końca co rozumiesz przez słowo sympatia.

praksyda
praksyda: interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?


Nie siedzę z nosem przyklejonym do monitora i wywieszonym językiem czekając z utęsknieniem kiedy moi znajomi coś dodadzą.
Jeśli o to Ci chodzi.

praksyda
praksyda: czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie to oznaka lansu?


Ja prdl. co za pytanie.
Gdy sprawy są pozornie jasne i zrozumiałe należy siać konfuzje leczniczą i owe jasności pozornie pokrywać cieniem niepewności. :zakochany:
praksyda
praksyda
  31 grudnia 2012
Goska
Goska: Klikanie "lubię to" może oznaczać zwykłe zainteresowanie daną wypowiedzią czy co tam ktoś zamieścił a nie od razu sympatię.

Podobno tam klikaja nawet pod własnymi postami.0_o
Goska
Goska: Ja prdl. co za pytanie.

Ja juz widziałam 200-300 zdjęc w albumie to było tak pochwale się telefonem
albo dziećmi,autem, 100 zdjęć własnych i 200 zdjęć dziecka.
cos w stylu
-moje dziecko dostało dyplom
-moje dziecko było na wycieczce w Londynie
-dostało wyróznienie etc..
i czekają na komentarze znajomych a to akurat na NK sie często zdarza
całe życie dziecka od narodzin jest opisywane,od 1 ząbka do robienia kupy na nocniku itd...
Bianka
Bianka
  31 grudnia 2012
KaEs
KaEs: dlaczego mnie straszysz Bianek?

straszę? ależ skąd :and:
KaEs
KaEs: przecież tak nie można, nie mnie;(

dobra już.. :tuli: cicho bądź :D skończmy nabijać praksi w temacie :C
supaant
supaant
  31 grudnia 2012
praksyda
praksyda: a juz widziałam 200-300 zdjęc w albumie to było tak pochwale się telefonem albo dziećmi,autem, 100 zdjęć własnych i 200 zdjęć dziecka. cos w stylu -moje dziecko dostało dyplom -moje dziecko było na wycieczce w Londynie -dostało wyróznienie etc.. i czekają na komentarze znajomych a to akurat na NK sie często zdarza całe życie dziecka od narodzin jest opisywane,od 1 ząbka do robienia kupy na nocniku itd..

W obecnych czasach duzo znajomych badz czlonkowie rodzin mieszkaja za granica i jedyna mozliwosca by dowiedziec sie co slychac u kogos jest wlasnie facebook na ktorym mozna sprawdzac na biezaco co u danej osoby sie dzieje.
Dla mnie to nie jest lans ale to indywidualna kwestia jak widac ;->
praksyda
praksyda
  1 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: supaant

moze i racja,w sumie każdy moze po swojemu interpretowac.d83dde0f
_______________________________________________________________________

:rotfl:
Goska
Posty: 5729 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Goska
  1 stycznia 2013
praksyda
praksyda: Podobno tam klikaja nawet pod własnymi postami.0_o


Każdy lubi to co lubi. Niech sobie klika, przeszkadza to komu?

praksyda
praksyda: Ja juz widziałam 200-300 zdjęc w albumie to było tak pochwale się telefonem albo dziećmi,autem, 100 zdjęć własnych i 200 zdjęć dziecka. cos w stylu -moje dziecko dostało dyplom -moje dziecko było na wycieczce w Londynie -dostało wyróznienie etc..


Widzę, że masz z tym ogromny problem.

praksyda
praksyda: i czekają na komentarze znajomych


Rozumiem, że drugi etat (bo jak widać psychoanalityk jest pierwszym) to wróżbitka czytająca ludziom w myślach?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to nie jest lans ale to indywidualna kwestia jak widac ;->


J.w.

Każdego indywidualną sprawą jest to co wrzuca na tablicę Facebooka i z jakich powodów. Dopóki Ci o nich nie opowie - nie spekuluj.
Gdy sprawy są pozornie jasne i zrozumiałe należy siać konfuzje leczniczą i owe jasności pozornie pokrywać cieniem niepewności. :zakochany:
praksyda
praksyda
  1 stycznia 2013
Goska
Goska: Widzę, że masz z tym ogromny problem.

nie mam problemu,chce znac tylko opinie innych na temat facebooka
dlatego powstał ten temat,przy okazji wyrażam swoją,nic więcej.
Zdania są podzielone a racja jest jak dupa ,każdy ma swoją;)

Goska
Goska: Każdego indywidualną sprawą jest to co wrzuca na tablicę Facebooka i z jakich powodów.

oczywiscie nieh zamieszcza co chce,niech pisze nawet na fejsie swoje C.V i zyciorys,
ich sprawa,ich znajomi i znajomi ich znajomych robia podobnie i wszyscy
są szczęsliwi.
Ja w tym cyrku brać udziału nie chce i to też moja opinia i nie wszystkich moze to obchodzić;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.