praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
Felka
Felka: ale zazwyczaj gdy ktos komus napisze ocene co o niej mysli czy cos to jest bunt obraza majestatu foch i trzskanie drzwiami,

Jeśli ktoś się przejmuje zdaniem osoby z neta i to jeszcze takie, z którą nie ma żadnego bliższego kontaktu, to ostra beka.
Felka
Felka
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli ktoś się przejmuje zdaniem osoby z neta i to jeszcze takie, z którą nie ma żadnego bliższego kontaktu, to ostra beka.

nie powiem , że nie XD
gaillard
gaillard
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiepsko nie? Ale jak ktoś łoi wężowi jabłko w raju, to tak to potem się kończy .

A Adam głupi swego rozumu nie miał i papugował po Ewie. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Też lubisz takie romantyczne historie, jak to się mówi "z krwi i kości"? .

Ja chyba z tych subtelnych raczej.. z czekolady. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: A daj spokój, miss zawsze zostaje ta, która albo jest politycznie poprawna, albo ma jakiegoś pochodzenia plecy, rzeczywiście pełno jest piękniejszych kobiet od niejednej miss :).

'..i żeby na świecie zapanował pokój' :ziew:
Nie no z makijażem bardzo ładna, na wystawkę dobra, ale jako materiał na żonę, to nie bardzo.. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Oho, no to długo byłaś dla mnie mila ;D.

Toć jestem! Fakju to ładna emotka po prostu. :D
Ja nie jestem jak marta123456789, która idealizuje kobiety. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam świetną pamięć, szczególnie jeśli coś mnie interesuje, a Ty mnie interesujesz.

Gdyż? ;>
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra nie tłumacz się Ziomeczku. xD W ramach zadośćuczynienia nabijesz mi fejm, bo widzę, że Ty tu jesteś naprawdę mocno popularna, więc w godzinach szczytu wejdę na najbardziej oblegany pokój i napiszesz na głównym oknie "Hejka Wiejski(lub Ruchacz jak wolisz, może nawet Ruchać lepiej) :********* " i właśnie będę miał Fejm i nie tylko niedowartościowane Pasztety będą do mnie pisać tylko cała śmietanka przegrywów.

Hahahahaha. :rotfl:
Bianka
Bianka
  28 grudnia 2012

no i była sobie lov.. :płacze:

WilczeLyko
WilczeLyko
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: A Adam głupi swego rozumu nie miał i papugował po Ewie.

Bo pewnie nie zrozumiał co do niego mówiła, logic :rotfl:.
gaillard
gaillard: Ja chyba z tych subtelnych raczej.. z czekolady.

To jak będziesz miała urodziny to się zgłoś, coś wykminię czekoladowego ;d.
gaillard
gaillard: '..i żeby na świecie zapanował pokój' Nie no z makijażem bardzo ładna, na wystawkę dobra, ale jako materiał na żonę, to nie bardzo.. :D

Hahaha, to jest najlepsza formułka, tylko ciekaw jestem czy te panie są w ogóle w stanie wskazać przynajmniej 5-6 czynnych konfliktów na globie ;>.
Miss się na żonę nie nadaje at all, przynajmniej dla mnie, misski szukają równie ładnych facetów co one same :rotfl:.
gaillard
gaillard: Toć jestem! Fakju to ładna emotka po prostu. :D Ja nie jestem jak marta123456789, która idealizuje kobiety. :D

Wiem wiem, tak Ci narzekam tylko ;D. Co do użytkowniczki, której nick przytoczyłaś to dla dobra ogółu - wstrzymuję się od głosu publicznie :ziober2:.
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
Felka
Felka: nie powiem , że nie XD

Właśnie taka RudaBarmanka się przejmowała i sępy to wyczuły i była praktycznie cały czas atakowana i w końcu nie wytrzymała i usunęła konto. :/

gaillard
gaillard: Gdyż? ;>

Żartowałem. :D Chociaż liczyłem na inną reakcję i podobne wyznanie z Twojej strony. xD
Dlaczego czytasz forum z ukrycia ? Marta jest Twoją idolką ? Twój stosunek do Pasztetrishi(Earth) ?

gaillard
gaillard: Hahahahaha.

No, teraz odpowiednio wyczułaś trolling Ziomeczku, przyznam Ci się, że gdybyś się na to zgodziła to na czacie jeszcze bardziej bym Cię strllował, więc ciesz się, że jesteś taka błyskotliwa i się zorientowałaś. xD
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
Bianka
Bianka: no i była sobie lov.. :płacze:

Przecież nie będę Ci podbierał dziewczyny Pianka, to jednorazowa "znajomość" tylko, nie smutaj. :/ Poza tym pisałaś, że idziesz. :D
Felka
Felka
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie taka RudaBarmanka się przejmowała i sępy to wyczuły i była praktycznie cały czas atakowana i w końcu nie wytrzymała i usunęła konto. :/

watpie by przez to.
Niereformowalny
Niereformowalny
  28 grudnia 2012

felga do wora

ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: -co lepsze fotka czy fejs? -znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza? -dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie? -interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie? -czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie to oznaka lansu?


Feja, na fotce obcinam tylko dupeczki.
nie znam.
nie klikam.
no a nie kur** ?
ch** wie, wazne, ze chleb sie smaruje maslem nie margaryna jak to maja zwyczaj polaczki w nl,

?

gaillard
gaillard
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo pewnie nie zrozumiał co do niego mówiła, logic .

Tak, najlepiej wszystko zgonić na biedne i bezbronne kobiety. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak będziesz miała urodziny to się zgłoś, coś wykminię czekoladowego ;d.

Ojej, to dopiero na lato, także pewnie i Ty i ja zapomnę. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha, to jest najlepsza formułka, tylko ciekaw jestem czy te panie są w ogóle w stanie wskazać przynajmniej 5-6 czynnych konfliktów na globie ;>.

One mają gotowe pytania i odpowiedzi. Nie orientuję się co jest w pytaniach, ale jeśli to jest, to na pewno potrafią to na blachę. :D Choć może nie do końca rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi. Nie to żeby uważała, że ładne znaczy głupie, no ale. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem wiem, tak Ci narzekam tylko ;D. Co do użytkowniczki, której nick przytoczyłaś to dla dobra ogółu - wstrzymuję się od głosu publicznie .

Racja, ja też mogłam się wstrzymać od podania konkretnej osoby. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Żartowałem. :D Chociaż liczyłem na inną reakcję i podobne wyznanie z Twojej strony. xD Dlaczego czytasz forum z ukrycia ? Marta jest Twoją idolką ? Twój stosunek do Pasztetrishi(Earth) ?

Dowcipas się znalazł, a taka byłam ciekawa, co odpiszesz. :D
Nie wdaję się w trollowanie z hajdowcem. :ziober2:
Psalm
Psalm
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: WilczeLyko:Ja już nie zwracam uwagi na ten korowód chłopaczków niewiadomej proweniencji i orientacji, bo widząc to codziennie człowiek nie reaguje już tak "żywo". Co nie zmienia faktu, że facet ma wyglądać i ubierać się jak facet a nie jak kobieta . Nie upieram się przy czasach dzikiego zachodu, bo jednak o higienę trzeba dbać, ale robienie sobie tipsów czy makijażu to już nie jest okej ;d.


Ad "Facetów" - tak mnie to na tej fotce wku.:cenzura:.via, jak.... jak... no nic mnie tak nie wku.:cenzura:.via jak te cioty, które nagle zaczynają wszystko zdrabniać, słać jakieś pedalskie obrazki z internetu, serduszka, motylki... Jezu... męskość znacząco upadła w ostatnich latach. A wszystko z nadzieją, że dziunia - na której profilu się tak uzewnętrzniają - pokaże na kamcerce cyca. Mniej niż zero!
Bianka
Bianka
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie będę Ci podbierał dziewczyny Pianka, to jednorazowa "znajomość" tylko, nie smutaj. :/

Jasne, już Ci wierze :|
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym pisałaś, że idziesz. :D

od kiedy jak robie to co mówię ? :D
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Dowcipas się znalazł, a taka byłam ciekawa, co odpiszesz. :D

Każdy wiem, że z czatu interesuje mnie tylko Pianka, więc beka, że akurat na to dałaś się złapać. :D

gaillard
gaillard: Nie wdaję się w trollowanie z hajdowcem.

W tym wypadku to nie trolling, chciałem normalnie poklikać i Cię lepiej poznać. :/

Bianka
Bianka: Jasne, już Ci wierze :|

Jak mamy budować solidną znajomość, skoro nie wierzysz w moje intencje ? :D
Bianka
Bianka: od kiedy jak robie to co mówię ? :D

W sumie poszłaś, ale wróciłaś. :D
ahahahahahahahah
ahahahahahahahah
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: tam sie nie da usunąć profilu


da się
chcesz linka ?
praksyda
praksyda: co lepsze fotka czy fejs?


fejs jest o tyle fajny ze mozna duzo tu znalezc. Teraz glownie z fejsa biore np tapety na pulpit czy najnowsze info o czyms tam xD
ale fotka ma to cos co nas tu trzyma :D
praksyda
praksyda: -znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?


nie obchodza mnie takie zdania ;o mam fejsa dla siebie nie dla ludzi.
praksyda
praksyda: -dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?


nie wiem jak inni ale ja klikam lubie to jak mi sie cos podoba a nie zeby sie komus spodobac czy masowo klikac lubie to bezesnsownieaby miec najwiecej lajkow :D
praksyda
praksyda: -interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?

Nie

praksyda
praksyda: -czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie to oznaka lansu?


nie obchodzi mnie to, ja nie mam tylu bo to bezsens.

Pozdrawiam :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.