praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: i co juz sie dowiedziałes co oznacza?:D

Sam wiedziałem, że służy do pokazania stopnia przegrywu danej osoby, czyli czasu spędzonego na czacie. :D chciałem wiedzieć jak szybko się ona zapełni i ile trzeba siedzieć, żeby była pełna, a ta mi zaczęła pisać jakieś kombinację klawiszy. :/
praksyda
praksyda
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem wiedzieć jak szybko się ona zapełni i ile trzeba siedzieć, żeby była pełna,

szybko sie zapełnia,wystarczy 2h dziennie i po kilku dniach masz juz całą bateryjke.
Konto usunięte
Konto usunięte: a ta mi zaczęła pisać jakieś kombinację klawiszy. :/

haha:rotfl:
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: szybko sie zapełnia,wystarczy 2h dziennie i po kilku dniach masz juz całą bateryjke.

A czy kilkanaście minut, co drugi dzień spowoduje, że w ogóle się nie zacznie zapełniać ? :/
praksyda
praksyda: haha

Solidarność Modów. :/
Felka
Felka
  28 grudnia 2012

Weszlam na profil moderatora i strachlam :szok:

praksyda
praksyda
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy kilkanaście minut, co drugi dzień spowoduje, że w ogóle się nie zacznie zapełniać ? :/

oj chyba nie, albo może troszke po tygodniu urośnie, w sumie to
nikt na to juz nie zwraca uwagi ;p
i nie wiem czy to ,w ogóle dobrze działa.
gaillard
gaillard
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No siedzimy i szczekamy , i ku mojemu zdziwieniu, to jedyne zajęcie, które ją absorbuje na tyle, by odwrócić uwagę od bajek ;D.

Ahahah, to musi przezabawnie wyglądać. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Baba z babą? , daj spokój, jak dwie kobiety rozmawiają i myśl płynie, to czuję się jak na wykładach z fizyki kwantowej - zmienna A nie koreluje ze zmienną B, a mimo wszystko one wiedzą (chyba) o co chodzi ;D.

Ano.. kobiety są skomplikowane i facet rzadko kiedy rozumie dialog, który powstaje między nimi.. ale facet z kobietą się dogada, tylko musi uważnie słuchać jej. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest bardzo dobre podejście według mnie, bo czasy się zmieniły. Nie jest już tak jak dwadzieścia, czterdzieści lat temu, że ludzie mieli dzieci w większości w wieku lat dwudziestu czy dwudziestu kilku, a wszyscy wokół pomagali. Dziś mimo wszystko trzeba liczyć bardziej na siebie, szczególnie że nawet zabezpieczenie finansowe rodziny bywa ciężkim wyzwaniem.. Ja też mam jakieś priorytety, ale u mnie to chyba zwykły egoizm, tak myślę.

Otóż to, najpierw trzeba sobie zapewnić byt, a później myśleć o powiększeniu rodziny. I nazywaj to jak chcesz - nawet egoizmem. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: "Aż się łezka kręci w oku, bo kiedyś to było życie! Chciał człowiek rozwodu, brał maczugę i się rozwodził" .

:rotfl:.
Ale to wtedy mężczyźni dla kobiet mamuty łapali, a teraz jest więcej kobieto-mężczyzn. Takie to wszystko delikutaśne się zrobiło. :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tych mocno wrednych czy tak średnio? Bo muszę wiedzieć na co się szykować .

Nie mnie to oceniać, ale myślę, że z tych średnio. :ninja: Póki ktoś mi nie nadepnie na odcisk, to jestem całkiem znośna i miła. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Przede wszystkim niech ktoś, kto to jest ten gejlord, bo dalej mnie to męczy, niby moderator, a nie ma takiej osoby na liście moderatorów. :/

:meganinja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahahaha, to jest dziewczyna, a ja cały czas myślałem, że facet.

Dzięki. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo chciałem wiedzieć, co za Frajer niby wygrał z Pianką, a to okazało się, że to dziewczyna. Nawet ją kiedyś widziałem na Hyde, w jakimś temacie GrubejBarmanki.

Jak Jacek napisał wielkimi literami dlaczego dodała mnie do cl - w taki sposób mnie widziałeś, bo ja nie mogłam na swoim koncie się wypowiadać. :ziober2:
Felka
Felka: no Adze do faceta troche brakuje :-D

Tak trochę. 261d
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem, skoro ma przezwisko jednoznacznie kojarzące się z facetem. :/

gejlord, rzyglard, gejlordzica, rzyg, żilard, dżilardka, gej, rzygusia.. dalej nie pamiętam jak na mnie jeszcze mówią.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona jest złym moderatorem, bo jak nie było Pianki na czacie, miałem sprawę i napisałem do niej, bo akurat na nią trafiłem, a ona zamiast mi pomóc, to sobie robiła żarty z nowego użytkownika, bo wiedziała, że na nią nie naskarżę. :/

Bo się głupio pytałeś.. ale ostatecznie Ci pomogłam. :rotfl:
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: oj chyba nie, albo może troszke po tygodniu urośnie, w sumie to nikt na to juz nie zwraca uwagi ;p i nie wiem czy to ,w ogóle dobrze działa.

Ja zwracam, bo nie chce stać się przegrywem. xD Ale na ile osób z forum trafiłem na czacie i to takich, po których tego bym się nie spodziewał, a oni mają nawet pełne te bateryjki. :/
Felka
Felka
  28 grudnia 2012

ucichlam i koniec nabijania,,ech cieniasy spia

WilczeLyko
WilczeLyko
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Ahahah, to musi przezabawnie wyglądać. :D

Wyglądać jak wyglądać bo o ile się szczeka w domu to jest okej, jak szczekamy na dworze to sąsiedzi patrzą..hm, dziwnie ;D.
gaillard
gaillard: Ano.. kobiety są skomplikowane i facet rzadko kiedy rozumie dialog, który powstaje między nimi.. ale facet z kobietą się dogada, tylko musi uważnie słuchać jej.

Moim zdaniem się nie da zrozumieć dwóch rozmawiających kobiet, bo zmianę wątku to ja zauważam dopiero jak pada sformułowanie "sory, że Ci przerwę", a tak poza tym, to jest nie do ogarnięcia :ziober2:. Facet z kobietą, na bank się dogada :ziober3:.
gaillard
gaillard: Otóż to, najpierw trzeba sobie zapewnić byt, a później myśleć o powiększeniu rodziny. I nazywaj to jak chcesz - nawet egoizmem. :)

Akurat to nie jest egoizm tylko realizm, miałem na myśli fakt, że chcę zaspokoić jakiś wewnętrzny zew, który we mnie teraz siedzi, i wiem że jeśli tego nie zrobię to rodzina to przekreśli, bo ryzyko zbyt wielkie.
gaillard
gaillard: Ale to wtedy mężczyźni dla kobiet mamuty łapali, a teraz jest więcej kobieto-mężczyzn. Takie to wszystko delikutaśne się zrobiło.

Mamuciątko na walentynki :ziober2:. Ja już nie zwracam uwagi na ten korowód chłopaczków niewiadomej proweniencji i orientacji, bo widząc to codziennie człowiek nie reaguje już tak "żywo". Co nie zmienia faktu, że facet ma wyglądać i ubierać się jak facet a nie jak kobieta :and:. Nie upieram się przy czasach dzikiego zachodu, bo jednak o higienę trzeba dbać, ale robienie sobie tipsów czy makijażu to już nie jest okej ;d.
gaillard
gaillard: Nie mnie to oceniać, ale myślę, że z tych średnio. Póki ktoś mi nie nadepnie na odcisk, to jestem całkiem znośna i miła. :D

To znośna czy miła?! Znieść to ja potrafię nawet Senyszyn w telewizji, ale miłe toto nie jest :rotfl:.
praksyda
praksyda
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na ile osób z forum trafiłem na czacie i to takich, po których tego bym się nie spodziewał, a oni mają nawet pełne te bateryjki. :/

no prawie wszyscy siedza z hyde na czacie,tylko marty1234 nie widziałam Psyche30 i tam jeszcze kilka osób by sie znlazło,ale 3/4 hydowiczów siedzi na czacie od dawna;D
Earth,Sol6,Bas,Szadoł,Husajn,Felka,RodosityMazur,autajder.pl ,nawet wapcio,:rotfl: juz wszystkich nie pamietam ,ale na pewno wiecej ich tam siedzi.
Fpeków nie wliczam.
Felka
Felka
  28 grudnia 2012

ja na zcacie nie bywam i nie bywalam wiec mnnie nie wpisuj na jakas liste podczlowiekow z czata

WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
gaillard
gaillard: Jak Jacek napisał wielkimi literami dlaczego dodała mnie do cl - w taki sposób mnie widziałeś, bo ja nie mogłam na swoim koncie się wypowiadać.

Faktycznie, nawet chyba napisał ten zwrot gejlord, teraz to już sam kojarzę :/ Chodziło mi o to, że wiedziałem, że na tym koncie, z którego pisałaś to Ty, bo Cię kojarzyłem i byłem kiedyś na Twoim profilu. Nawet w tym temacie chyba zacytowałaś mój jakiś post, ale samą emotką, więc nie chciało mi się odpowiadać. Ale jakieś Twoje posty z normalnego konta też widziałem na Hajdzie na bank.
gaillard
gaillard: Bo się głupio pytałeś.. ale ostatecznie Ci pomogłam.

Najpierw coś tam pomogłaś, ale później sobie robiłaś jaja z tą kombinacją klawiszy. :/
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  28 grudnia 2012
praksyda
praksyda: no prawie wszyscy siedza z hyde na czacie,tylko marty1234 nie widziałam Psyche30 i tam jeszcze kilka osób by sie znlazło,ale 3/4 hydowiczów siedzi na czacie od dawna;D

To brawo dla nich, porządne osoby. Właśnie Marta nie wchodzi na czat, a jest i tak na nim znana, beka. :rotfl:
praksyda
praksyda: autajder.pl

Przecież on chyba właśnie głównie jest przegrywem z czatu, a na forum wchodzi dodatkowo.

praksyda
praksyda: Earth

Właśnie po to chciałem tam wchodzić też, żeby niszczyć jej życie na czacie, bo na forum właśnie już mnie to nie bawi, tak jak pisałem wcześniej wypaliłem się. :/ No, ale Ty pewnie tego nie pochwalasz, bo ogólnie nie pochwalasz chyba trollowania, a dodatkowo niestety lubisz ją. :/
Felka
Felka
  28 grudnia 2012

ruchacz za co tak nie cierpisz Patryszki?:ninja:

praksyda
praksyda
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie po to chciałem tam wchodzić też, żeby niszczyć jej życie na czacie, bo na forum właśnie już mnie to nie bawi, tak jak pisałem wcześniej wypaliłem się. :/ No, ale Ty pewnie tego nie pochwalasz, bo ogólnie nie pochwalasz chyba trollowania, a dodatkowo niestety lubisz ją. :/

no ja nie wiem co Ty masz z nią za wojne,nie chce wnikać,
przeciez ona jest miła..nie wiem ,moze macie jakies problemy
bardziej osobiste..d83ddc12

Dobra ja zawijam do spania.
Dobranoc.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.