praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012 (pierwszy post)
Cześć czatusied83ddc97


Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem.
wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono
fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam.
Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?"
padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,
ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim.
Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej
pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia
klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...
Teraz czas na pytania

-co lepsze fotka czy fejs?
-znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?
-dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?:woot:
-interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?
-czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie
to oznaka lansu?

p.s taka mała prośba do nabijaczy,prosze odpowiedzcie na pytania,
a później mozecie ,jak zawsze sie wzajemnie adorować ,lub co tam wolicie.

Pozdawiam was,wszystkich bez wyjątku,nawet Desura,SOLUXA i TUXATORA.
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012

zapomniałam!! o najważniejszym pytaniu
czy Fejsa da sie usunąc na dobre,czy tylko dezaktywować?

Felka
Felka
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: czy Fejsa da sie usunąc na dobre,czy tylko dezaktywować?

podobno teraz da sie,nie wiem.
PanPenis
PanPenis
  27 grudnia 2012

Chodzi o to, iż moi znajomi z gimbazy wyśmiewają fotkę podając jako powód istnienie na tym portalu samych pustaków, pokemonów, plastików. Głupie to bo większośc osób, które tak uważają oceniam jako mentalnych gimusów, lanserów i lizusów pozdrawiam. AAaaa i podsumowanie, fotka to takie samo gówno jak fejsbuk :C

ShadowPowalajnen
ShadowPowalajnen
  27 grudnia 2012

facebook to gówno ryjbook jest lepszy.

ShadowPowalajnen
ShadowPowalajnen
  27 grudnia 2012

ryjbuk.pl xd

PanPenis
PanPenis
  27 grudnia 2012

Zapomniałę napisać :
PS zostawiać 11 i komcie. 100% rewanż :****
A Magda Gessler to najlepsza moderatorka :C

gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: Ja chciałam od was sie dowiedziec jak to jest z tym fejsem. wczoraj, cos mnie podkusiło i zajrzałam na fejsa, kiedys usunęłam tam profil,ale co sie okazało tam sie nie da usunąć profilu tylko "DEZAKTYWOWAĆ" :o,wiec ja poprosiłam o hasełko i sruu juz miałam fejsa,ale tu nie chodzi o mnie.

Pamiętam jak ostatnio pisałaś, że skasowałaś fejsa. :ziober2:
Ja nawet nie wiem czy nie można skasować, bo nigdy tym się nie interesowałam i nie grzebałam w ustawieniach tam. Acz jeśli faktycznie nie można skasować konta, to jest to dziwne. :and:
praksyda
praksyda: Najciekawszą rzecz ,co przykuła moja uwage to ,ze dosyć liczne grono fotkowiczów,które bywały na fotce kiedyś częsciej ,siedzi własnie tam. Na czacie zadaje im pytanie np: Co robisz,ze Cie tak mało tu widać?" padają odpowiedzi "nie mam czau,praca,rodzina etc.." no ok,

Ta, i najczęściej dzielą życie na 'wygryw' i 'przegryw', co dla mnie jest mega śmieszne. :D
praksyda
praksyda: ale na fejscie jest online prawie 24h i posty ,komentarze leca jeden po drugim. Zauwazyłam,też że ludzie lubią pisac tam, co robia w danej chwili ,albo inaczej pisza o swoim dobrym,lub złym samopoczuciu.czekając troche na słowa otuchy i zrozumienia klikaja :lubie to: hm.. też mnie to troche zastanawia ,ale mniejsza...

Tego to już całkiem nie rozumiem. Dobra okej, można mieć fejsa w telefonie i nawet się z niego nie wylogowywać, ale to pisanie wszystkiego o wszystkim na tablicy jest żenua. Sama mam fejsa, ale nie wklejam sobie, ani innym na tablicę linków z piosenkami/obrazkami czy jeszcze innym badziewiem. Czasami polubię jakieś zdjęcie, ale głównie się przyglądam.
A, i najważniejsze: nie mam tam wirtualnych znajomych. :3
praksyda
praksyda: -co lepsze fotka czy fejs?

Jedno i drugie ma swoje wady i zalety, ale jednak wolę fotkę. :D
praksyda
praksyda: -znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza?

Znacie.
Kiedyś było 'nie masz nk, nie istniejesz'.
Nic nie oznacza, po prostu młodzi wolą komunikować się przez Internet czy przez telefon. Poza tym tak jest jakby nie patrzył szybciej i łatwiej, bo rzadko kiedy trafiamy na osobę, która nie ma fejsa/nk czy nawet zwykłej poczty elektronicznej. :)
praksyda
praksyda: -dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie?

Jak mi się spodoba jakieś zdjęcie, to daję lajka. W ten sposób uszczęśliwiam ćpuna fejsowego. :3
praksyda
praksyda: -interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie?

Tylko niektórzy mnie interesują. :ninja:
praksyda
praksyda: -czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie to oznaka lansu?

Nie, to oznaka samouwielbienia. :3
WiejskiRuchacz
WiejskiRuchacz
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: Cześć czatusie

Hejka.
Nie mam żadnych Fejsów i innych gówien, miałem naszą-klasę, ale już dawno skasowałem, tylko Focia na 100%. Ze znajomymi kontaktuje się twarzą w twarz, lub przez telefon, nie potrzebne mi do tego portale.

Kocham Piankę.
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A Magda Gessler to najlepsza moderatorka :C

dobra,dobra ale bez wazeliny mi tu d83ddc46

gaillard
gaillard: bo rzadko kiedy trafiamy na osobę, która nie ma fejsa

no ja byłam wczoraj u brata,i mi sie pytał czy mam fejsa i mu mówie,ze juz nie mam
a on ze mam załozyc, bo jego córka 13 letnia to maniaczka fejsa,i mam czasem
zobaczyc,do której godziny ona siedzi przy kompie jak oni są w pracy.
Młodej napisałam,ze ma isc spac o 00.00 bo powiem tacie !:ziober2:

Felka
Felka: podobno teraz da sie,nie wiem.

bardzo mi pomogłaś xd
ps. idzie sie tam ukryć? ze Cie nie widac,ze jestes Online?
gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: no ja byłam wczoraj u brata,i mi sie pytał czy mam fejsa i mu mówie,ze juz nie mam a on ze mam załozyc, bo jego córka 13 letnia to maniaczka fejsa,i mam czasem zobaczyc,do której godziny ona siedzi przy kompie jak oni są w pracy. Młodej napisałam,ze ma isc spac o 00.00 bo powiem tacie !

Tak i pewnie się wylogowała, porobiła coś równie ambitnego (np. przeglądnęła kwejka) i wróciła po godzinie na fejsa. :ziober2:
praksyda
praksyda
  27 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejka.

d83ddc4a

ale na czacie Cie jeszcze nie widziałam ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko Focia na 100%.

d83ddc4d

Konto usunięte
Konto usunięte: Kocham Piankę.

Bianke? a no fajna dupeczka.
Dygotka
Dygotka
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: -co lepsze fotka czy fejs? -znacie przysłowie"Nie masz Fejsa nie żyjesz"? co to "przysłowie" waszym zdaniem oznacza? -dlaczego klikacie w :lubie to: tak na fejscie sie okazuje sympatie? -interesuje was, co robi wasz znajomy na fejsie? -czy miec na portalu ,juz bez róznicy na jakim 200-300 fotek w albumie to oznaka lansu?
Focia.
Nie masz fejsa - nie istniejesz :rotfl: / musisz mieć fejsa, żeby każdy mógł Cię znać xd
Klikam lubię to, jak coś mi się podoba tylko i wyłącznie.
Nie.
Masakra... :zonk:
gaillard
gaillard
  27 grudnia 2012
praksyda
praksyda: ale na czacie Cie jeszcze nie widziałam ;)

Ja widziałam raz, nawet napisał do mnie na priv. :ziober2:
btw:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bluzgometr™: 1472

:ninja:.
Dygotka
Dygotka
  27 grudnia 2012
gaillard
gaillard: .
Ciiii! :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.