Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 166
SensualBoy
  1 czerwca 2014
woland
woland: (bez urazy za mały żarcik ale taki jesteś szczupły jakbyś faktycznie prowadził protest)

A co to ma wspólnego z tym tematem ? wykraczasz poza temat poza tym czemu piszesz odnośnie mojej szczupłości nawet w ramach żartu ? czyżby CI się coś nie podobało ? Ponoć jest to "fotka"więc ?:)
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  1 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu piszesz odnośnie mojej szczupłości

Pisałem o wprowadzeniu płatnych siatek jednorazowych jako przykład z odpowiednim pytaniem - ale albo nie przeczytałeś albo nie zrozumiałeś albo zwyczajnie masz mega-kij w przedłużeniu pleców. Wybacz, nie mogłem wiedzieć, że nie masz poczucia humoru.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dee
Dee
  1 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrz ile im napisałem xx stron wstecz, Ty tak samo,

o mnie zapomniales!
Paffeuu
Paffeuu
  1 czerwca 2014
Dee
Dee: o mnie zapomniales!

Wybacz :calusek:
To przez emocje..

Czo ten woland :rotfl:
_____________
Naciśnij tam buttona do kogo trzeba, niech przypną taki nfo temat, sam nawet mogę napisać :X
ege
ege
  1 czerwca 2014

jakie znacie portale takie jak fotka?

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  2 czerwca 2014
Krzysiu
Krzysiu: teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7 UPADLIŚCIE NA DNO


Serio teraz tak jest :szok:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  2 czerwca 2014

No niestety wyzysk tylko się liczy dla przedsiębiorców.
Tym sposobem zyskuje się za słabą jakość jak najwyższe zyski.
Brak ambicji , pomysłowości tylko myślenie prostoliniowe...

Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
Dekompresja
Dekompresja: Serio teraz tak jest

Nie, nie jest tak, masz limit rozpoczynania nowych rozmów, opisaliśmy to dokładnie w wątku.
Non star ma możliwość rozpoczęcia jednej nowej konwersacji dziennie "sam z siebie", czyli klikając na czyiś profil, wchodząc w PW itd.
Jeżeli pozyskasz znajomego np. przez magnes, czyli ostaniecie komunikat na PW, automatycznie macie rozpoczętą rozmowę i możecie pisać normalnie. Tak samo jest z osobami, z którymi rozmawiałaś np wczoraj, miesiąc temu itp.
Jak jest już jakaś rozmowa rozpoczęta, to można pisać normalnie ^^
User z pakietem może rozpocząć dużo więcej rozmów, ale też jest limit, to taki anty spam, który ogólnie popieram, tylko limit jest kapkę za niski :D
BTOmc
BTOmc: No niestety wyzysk tylko się liczy dla przedsiębiorców.

Jaki wyzysk? Czy Wy wszyscy na łeb upadliście?
Wolę to od całej tony bitowego gówna spamerów na PW.
Chcesz z kimś pogadać, to wleź na forum, idź na czat, na kamerki, zaczep komentarzem itp...
BTOmc
BTOmc: Brak ambicji , pomysłowości tylko myślenie prostoliniowe...

Uzasadnij, rozwiń swoją myśl, pośmieszkuję z chęcią.
BTOmc
BTOmc: Tym sposobem zyskuje się za słabą jakość jak najwyższe zyski.

Co ma do jakości ilość rozpoczynanych rozmów na PW? nic d83dde2d

Nie wiem skąd Wy te teksty bierzecie, większość z Was po skrobance z wiader pouciekała? dafaq:zonk:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  2 czerwca 2014
BTOmc
BTOmc: No niestety wyzysk tylko się liczy dla przedsiębiorców. Tym sposobem zyskuje się za słabą jakość jak najwyższe zyski. Brak ambicji , pomysłowości tylko myślenie prostoliniowe...

Od zawsze dla przedsiębiorcy liczy się zysk oraz klient. Jedno współgra z drugim.
Poczytaj, pomyśl. Naprawdę ten portal jest jednym z najbardziej rozwiniętych pod względem dostępnych funkcjonalności - bezpłatnych. Wystarczy pomyśleć. (Mam wam wszystkim - "szczekającym" podpowiadać tiki?).
W sumie jest mi wstyd za wszystkich, którzy nie wysilą się nawet na przeczytanie tematu strona po stronie. Ok, taki teraz świat. Na "raz dwa". Nie ma czasu nawet leń, taki zajęty jest cały dzień.
W porządku. Chętnie rozwinę wątek na pw - w razie pytań odnośnie możliwości. Nie widzę sensu powielania tych samych treści wypowiedzi - swoich i innych userów.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę to od całej tony bitowego gówna spamerów na PW.

W co należy ująć nie tylko odsyłające do jakiś dziwnych stron linki, seks oferty, prośby o lajki, bla bla bla, ale i te w stylu hej, co tam, jak tam, gwiazdeczki.
Dziwne jest to pojmowanie spamu przez niektórych userów/ki. No cóż, nikt z nich nie pomyślał, że to ograniczenie w sumie jest również z myślą o poprawie komfortu, jakości pw, na którą wcześniej też dość "gęsto" narzekano.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem skąd Wy te teksty bierzecie

Taka linia obronna - teksty, słowna agresja. Czy coś daje? Wątpię, bardziej zraża.

Tak sobie myślę, że może z tym ograniczeniem to taki czasowy zabieg, żeby zobaczyć jak spadnie ilość spamerów, botów etc.?
A jeżeli nawet "na zawsze" tak pozostanie - kwestia została już tyle razy omówiona, że przychodzi mi do głowy prosta wypowiedź: "Nikt nie trzyma nikogo na siłę, przyzwyczaisz się lub skasujesz konto. Było miło."

d83dde0f
Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
esquilo
esquilo: W co należy ująć nie tylko odsyłające do jakiś dziwnych stron linki, seks oferty, prośby o lajki, bla bla bla, ale i te w stylu hej, co tam, jak tam, gwiazdeczki.

Albo "mam 27 cm. chcesz POCZYMAĆ za dyszkę" :lol:
Czasami wyłem z tych pw xD
esquilo
esquilo: Dziwne jest to pojmowanie spamu przez niektórych userów/ki. No cóż, nikt z nich nie pomyślał, że to ograniczenie w sumie jest również z myślą o poprawie komfortu, jakości pw, na którą wcześniej też dość "gęsto" narzekano.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem skąd Wy te teksty bierzecie, większość z Was po skrobance z wiader pouciekała? dafaq

Tyle Fader w temacie :D

esquilo
esquilo: Tak sobie myślę, że może z tym ograniczeniem to taki czasowy zabieg, żeby zobaczyć jak spadnie ilość spamerów, botów etc.?

Co Ty, tak na serio, to jest 2 dno.. chodzi tylko o $ ^^ ale samo w sobie to nieźłe jest, bo tego gówna tyle na pw nie ma i ludzie zaczynają W KOŃCU tu zaglądać ;x tak samo z czatem, a kingdow wolanda kwitnie ;3
esquilo
esquilo: kwestia została już tyle razy omówiona, że przychodzi mi do głowy prosta wypowiedź: "Nikt nie trzyma nikogo na siłę, przyzwyczaisz się lub skasujesz konto. Było miło."

Co Ty, przemilczeć, przecież to barany, nawet jak capsem napiszesz, to nie nauczysz niczego, wbije do łba tylko to, co pasujed83dde02
Avatar użytkownika Polonistka74Polonistka74
Posty: 4 (po ~263 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
Polonistka74
  2 czerwca 2014

Czemu jest tak, że nawet jak ja pierwsza do kogoś napiszę to on nie może mi odpisać? Czy jeśli wykorzysta to jedno PW na dzień, to moja wiadomość do niego liczy się u niego jako nowa rozpoczęta? Przecież to bez sensu jest.

Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
Polonistka74
Polonistka74: Czemu jest tak, że nawet jak ja pierwsza do kogoś napiszę to on nie może mi odpisać?

Widocznie nie chce ci odpisać ;(
Polonistka74
Polonistka74: Czy jeśli wykorzysta to jedno PW na dzień, to moja wiadomość do niego liczy się u niego jako nowa rozpoczęta? Przecież to bez sensu jest.

Jeżeli Ty do kogoś piszesz, to On nie wykorzystuje wtedy własnego limitu, ma możliwość ODPISANIA i piszecie wtedy do woli.
Avatar użytkownika Polonistka74Polonistka74
Posty: 4 (po ~263 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
Polonistka74
  2 czerwca 2014

Właśnie nie jest tak jak piszesz że nie chce do mnie napisać bo jak napisałam to w komentarzu u mnie mi odpowiedział że nie da rady napisać. Czyli wychodzi na to że nawet jak ja zacznę rozmowę to inna osoba ma tak jakby chciała zacząć kolejną nową rozmowę.

Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
Polonistka74
Polonistka74: Właśnie nie jest tak jak piszesz że nie chce do mnie napisać bo jak napisałam to w komentarzu u mnie mi odpowiedział że nie da rady napisać. Czyli wychodzi na to że nawet jak ja zacznę rozmowę to inna osoba ma tak jakby chciała zacząć kolejną nową rozmowę.

Mam jedno konto bez gwiazdy i nie mam z tym problemu, ALE, PW ostatnio było w "remoncie".
Możliwe, że coś nie działa, sugeruję napisać na kontakt, albo poprosić jakiegoś Fotka Przyjaciela o odświeżenie konta [chodzi o te 2 osobe].
Na dole strony jest stopka, w rubryczce ZESPÓŁ jest hyperlink do podstrony z Fotka Przyjaciółmi, znajdziesz tam też huperlink do formularzu kontaktowego.

Pozdro :ziober2:
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie nie chce ci odpisać

d83ddc47
Polonistka74
Polonistka74: nie jest tak jak piszesz że nie chce do mnie napisać bo jak napisałam to w komentarzu u mnie mi odpowiedział

Jest taj jak pisze Paffeuu - kolega nie odpisał ci na PW bo najwidoczniej (strzelam) dostał blokadę na prywatne wiadomości. Niestety nie wiadomo o kogo chodzi więc tylko strzelam.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.