Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

chucknoris
Posty: 3 (po ~638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 18
chucknoris
  31 maja 2014

Po co mam Cytować poszczególne twoje wypociny, skoro odnoszę się do całej wypowiedzi? Nie mów mi jak mam konstruować własne posty. Cierpisz na typowy syndrom sztokholmski, ślepo bronisz coś, co dla każdego szarego usera tutaj interpretowane jest jako anormalne, i chamskie, bo zmieniane są reguły w trakcie zabawy. Założę się, że nawet jakby limit był ustawiony na zero lub na tysiąc to oba pomysły broniłabyś tak samo. Zero zasad i honoru. Bez odbioru.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 705
esquilo
  31 maja 2014
chucknoris
chucknoris: Po co mam Cytować poszczególne twoje wypociny, skoro odnoszę się do całej wypowiedzi?

Żeby user/ka - w tym przypadku ja - dostał/a o tym powiadomienie. Co jest bardzo pomocną opcją, nikit tu nie "ćpa" tylko i wyłącznie forum.
chucknoris
chucknoris: Nie mów mi jak mam konstruować własne posty.

Jedynie sugeruję ułatwienie konwersacji.
chucknoris
chucknoris: ślepo bronisz coś, co dla każdego szarego usera tutaj interpretowane jest jako anormalne, i chamskie, bo zmieniane są reguły w trakcie zabawy. Założę się, że nawet jakby limit był ustawiony na zero lub na tysiąc to oba pomysły broniłabyś tak samo.

Jestem tą szarą/jedną z wielu użytkowniczek/ów portalu i piszę co myślę - jak Ty.
Zero pw? Jedynym faktycznym/wyjątkowym obecnie ograniczeniem jest blokada możliwości rozmowy w przypadku naruszenia regulaminu.
W
1000 etc. pw? Żadna liczba nie będzie sprawiedliwa.
Gdybyś jednak wysilił się na wnikliwe czytanie moich wypowiedzi - nie tylko ostatnich - zauważyłbyś, że nie byłam do końca przekonana do obecnego limitu. Optowałam za magiczną liczbą 3. Obecnie jestem jednak skłonna w 99% przychylić się ku słuszności ograniczenia pw do 1 dziennie.

Dlaczego tak się uparliście na to pw? Jest tyle innych możliwości.
Serio, zacietrzewienie nie popłacad83dde09.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  31 maja 2014
chucknoris
chucknoris: ludzie z "fotka team" cierpią ewidentnie na syndrom sztokholmski
Czyżby nowo poznany termin - no to używasz go kompletnie niewłaściwie co dobitnie pokazuje kolejny Twój wpis.
chucknoris
chucknoris: Cierpisz na typowy syndrom sztokholmski, ślepo bronisz coś, co dla każdego szarego usera tutaj interpretowane jest jako anormalne

chucknoris
chucknoris: chamskie, bo zmieniane są reguły w trakcie zabawy

Przy tym to oplułem monitor ze śmiechu. Pragnę cię poinformować, że zmiany zasad odbywają się stale i nieustannie. W gospodarce wolno rynkowej, jedyną pewną i stałą rzeczą jest owa "zmiana" (cen, podatków, zasad zawierania umów i same umowy)

chucknoris
chucknoris: Zero zasad i honoru

WTF? Co ma tu honor do rzeczy? A zasady - no jeśli chodzi o zasady to pozwoliłem sobie sprawdzić twój profil i, nomen omen, kompletnie nie przestrzegasz zasad panujących w tym serwisie (litościwie spuszczę zasłonę milczenia nad powodami banów).

A tak na marginesie - tu z Fotka Teamu jeszcze nikt się nie wypowiedział.
.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  31 maja 2014
esquilo
esquilo: Dlaczego tak się uparliście na to pw? Jest tyle innych możliwości.

Pracujesz w pewnej firmie x gdzie przez długi czas na zasadach jakie były dawno temu i co byś zrobiła gdyby Twój szef zmniejszył CI prawa lub pensje do najniższej ? Może warto zrozumieć ludzi bo ja np. rozumiem Cb że bronisz swego zdania i portalu odnośnie tych zmian bo jak to się mawia"cel uświęca środki" i zapewne masz jakiś cel ku temu lub ktoś CI oferuję być członkiem tego portalu ale każdy Twój wpis jest skierowany negatywnie wręcz do ludzi którym ta zmiana się nie podoba i CI ludzie łącznie ze mną mają racje bo ciężko po x latach ujrzeć że portal dopuszcza się zmian które dla usera były niczym azyl w porównaniu z innymi portalami i "fotka" jeszcze miała ten plus że można było swobodnie pisać a tu nagle zmiana i jeszcze wciskanie ludziom marnego argumentu typu"zmiany są potrzebne" także TY bronisz swoich poglądów oraz właścicieli a ludzie którzy są już tutaj długo będą bronić tego co sądzą.Róbcie sobie zmiany nawet gdzie gwiazda będzie kosztować 500 zł. bo dla mnie wykupienie takowej gwiazdki nic nie zmieni i ludzie którzy nie kupią tego kierują się rozsądkiem poza ktoś wiele razy zasugerował że ten portal nie upadnie bo jest trend na niego i jest dość popularny i się z tym zgodzę ale nie takie firmy i strony upadały mimo że była dobra kondycja finansowa oraz popularność społeczności.Nie życzę temu portalowi upadku bo głupotą by było żeby życzyć Wam upadku jak się ma tutaj konto od 5 lat ale każda firma itp. może upaść bo jak dla mnie to nie ja jestem dla Was lecz Wy dla nas i żyjecie z zysków od userów którzy kupują u Was usługi aczkolwiek uważam że i tak tego nie zrozumiesz poza tym mam dziwne wrażenie że ten portal lepiej funkcjonuję bez takowej gwiazdki której nie mam niż ją miałbym mieć bo jeśli de facto kupując u Was usługę na moim podglądaczu nie ma nawet w ciągu dnia 5 osób mając ta gwiazdę a bez gwiazdki również mam taki sam licznik to wytłumaczcie mi co jest grane bo kiedyś można było troszkę osób widzieć a teraz to nic się nie dzieje mimo obu opcji.Stan techniczny fatalny czy po prostu userzy usuwają konto ? nie żalę się że nie mam nabitego licznika ale coś tutaj jest nie tak a kiedyś wyglądało to w miarę logicznie bo przecież bo usłudze dość duża rzesza kobiet do mnie zawitała a teraz ? wielkie nic także to jest kolejny argument że Wasz usługa nie daję żadnych efektów ale cóż.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  31 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: co byś zrobiła gdyby Twój szef zmniejszył CI prawa lub pensje do najniższej

Wyjątkowo nietrafiony przykład. Nie wolno zmniejszyć pensji bez zgody pracownika. Podobnie rzecz ma się z warunkami świadczenia pracy. Ich zmiana również wymaga przynajmniej aneksu do umowy o pracę, którego pracownik nie musi przyjąć.

Szczerze mówiąc nikt tu nie broni ani portalu ani tym bardziej właścicieli - w zasadzie moderatorzy nie mają powodów by bronić dochodów właścicieli bo my nic z nich nie mamy. Ale skoro posługujemy się przykładami

A co będzie gdy z powodu fatalnego okresu wegetacji (powódź, susza, zaraza, plaga) po wakacjach cena żywności wzrośnie o 100% - w ramach protestu przestaniesz jeść? I będziesz miał pretensje że tyle czasu cena się nie zmieniała a teraz tak?

A jeszcze lepszym przykładem są bezpłatne siatki jednorazowe w sklepach - od kilku lat trzeba za nie płacić - przestałeś robić zakupy? Otóż masz wybór - zawsze pamiętać, by posiadać przy sobie siatkę na zakupy i nie płacić za jednorazówkę albo płacić bo noszenie jej bez przerwy jest niewygodne.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  1 czerwca 2014
woland
woland: Nie wolno zmniejszyć pensji bez zgody pracownika..

Mówisz ?
Jeśli pracodawca odczuwa słabe korzyści finansowe to może pracownikowi oznajmić że albo mu obetnie pensje albo zwolni bo co mu będzie grozić w przypadku bankructwa ? upadłość i będzie miał to gdzieś.
Realia Polskie się kłaniają i sam dobrze powinieneś wiedzieć że Polski system jest tak sztywny że jest wszystko możliwe a to że sobie ktoś tam zapisał w rządzie że pracodawca ma obowiązek ble ble to akurat każdy w tym kraju wie bo nie raz spotkałem się z przypadkiem zmniejszenia kwoty także Twój przykład a raczej uzasadnienie jest również nie trafne bo z punktu teoretycznego może i tak jest ale praktyka pokazuję brutalną prawdę i może nie dotyczy to CB ale ludzi innych owszem.

woland
woland: A co będzie gdy z powodu fatalnego okresu wegetacji (powódź, susza, zaraza, plaga) po wakacjach cena żywności wzrośnie o 100% - w ramach protestu przestaniesz jeść? I będziesz miał pretensje że tyle czasu cena się nie zmieniała a teraz tak?

Ty jak i ja dobrze wiemy że portal chce zyskać kasę tylko po co mydlenie ludziom oczu pt.zmiany są potrzebne ?
Wszyscy wiedzą że jest coś nie tak bo jeśli bierzecie się za PW która przez x lat nie byłą dotykana a teraz nagle łapiecie się za to czyli jaki wniosek może być ? Jesteście zapewne bystrzy i wiecie że ta opcja byłą w pełni darmowa na zasadzie gdzie nie ponosiło się kosztów ale że swoboda była tak duża to jednak ktoś od Was wpadł na pomysł by się za to zabrać bo z tym portalem zauważyłem jest jak z naszym rządem biorą się za coś za co mogą zbierać kasę ale sprawy ważniejsze są pomijane bo tam nie ma zysku.Jeszcze raz Ci piszę że ja nie zamierzam walczyć o to by PW było jak wcześniej bo nie jestem osobą w desperacji bo udzielam się bo wiadomo że Wy dyktujecie warunki ale po co mydlenie oczów na zasadzie"musimy coś zmienić" i nagle pada łupem opcja pisania wiadomości ? Poza tym jesteś członkiem tego portalu więc pisanie z Tb nie ma sensu bo masz poglądy takie same jak członkowie tego portalu więc o czym mamy pisać ? ja mam swoje ,Ty masz swoje i na tym rozmowa powinna się skończyć bo do ładu nie dojdziemy mimo że szanuję Wasz poglądy i decyzje bo gdybyście zbierali środki z innych opcji na portalu to pewnie temat by zamilkł ale wygląda na to że portal szuka środków i musiał się dopuścić tego by dość solidnie ograniczyć swobodę pisania i to mnie właśnie zastanawia dlaczego akurat PW a nie co innego ?
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  1 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jesteś członkiem tego portalu

Przeczytaj jeszcze raz co napisała esquilo i ja - my jesteśmy tylko userami. Ja z odrobinę większymi uprawnieniami, bo jestem moderatorem, co nie zmienia faktu, że nie jestem pracownikiem portalu ani nie czerpię żadnych dochodów z racji pełnienia tej funkcji. Ponadto nigdy nie twierdziłem, że nie chodzi o pieniądze. Być może chodzi - ja odczuwam jednak drastyczny spadek spamu na pw - to mnie i wiele osób cieszy.

A co do przykładu - skoro ludzie się zgadzają na obniżenie pensji to już ich wybór obowiązku nie mają - nikt ich nie trzyma z pistoletem przy skroni. I nie odpowiedziałeś - kupujesz te reklamówki czy głodujesz?
(bez urazy za mały żarcik ale taki jesteś szczupły jakbyś faktycznie prowadził protest)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

djszuli90
djszuli90
  1 czerwca 2014

szczerze? jesteście kompletnymi idiotami, kompletnie nie macie pojęcia o inwestycjach, im więcej ludziom zabieracie swobody tym mniej ludzi korzysta z waszego portalu i dochody są niższe od planowanych. Jest wiele innych portali podobnych do fotki i w pełni darmowych, tym sposobem tylko zwiększacie ich popularność. Fotka to gówno od dawien dawna, sam nie wiem co ja jeszcze tu robię na tym upośledzonym portalu, może z sentymentu do dawnych lat. Gorąco nie pozdrawiam i polecam zaopatrzyć się w olej w głowie.

pawloo93
pawloo93
  1 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Fotka jest jak nasz kraj - chcą coraz więcej kasy nakładając coraz większe podatki a tu dziura budżetowa coraz większa, zrobili by połowę podatków dajmy na to VAT 10%, dochodowy 10% połowę w ogóle wypieprzyć i nagle zdziwienie - ozywienie gospodarcze, ludzie kupują na potęgę itp. itd. Już widać, że coraz mniejszy ruch na fotce a wątpię by na koncie fotki były dużo większe pieniądze... obstawiam że za miesiąc - dwa zwiększy się limit do 10-15 nowych konwersacji albo w ogóle zniknie.

pawloo93
pawloo93
  1 czerwca 2014

A najśmieszniejsze jeszcze jest to, że teraz facet spodoba się dziewczynie i na odwrót to po prostu jakoś szukają kontaktu poza serwisem Fotka - czyli rośnie "czarny rynek komunikacji" hyhy i w ogóle to chore ktoś do kogoś zagaduje - ta osoba okazuje się niewypałem i cały dzień w dupę ;p Ktoś chyba nie pomyślał albo ma zaślepione gały wizją milionów spływających na konto ;p

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  1 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: szukają kontaktu poza serwisem Fotka.pl - czyli rośnie "czarny rynek komunikacji"

No toś wymyślił już taką bzdurę, że ręce opadają. Na profilu masz możliwość ustawienia i kontaktu na Skype i własnej strony www czy wieśbuczka więc naprawdę nie istnieje coś takiego jak "czarny rynek komunikacji", Masa ludzi podaje kontakty do innych komunikatorów i jest to dozwolone. Fotka nie blokuje nikomu możliwości komunikowania się poza portalem - nawet nie ma do tego prawa.
Konto usunięte
Konto usunięte: Już widać, że coraz mniejszy ruch na fotce
Podaj źródło swoich rewelacji.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

pawloo93
pawloo93
  1 czerwca 2014
woland
woland: Podaj źródło swoich rewelacji.

- Subiektywne odczucia, mniejszy ruch na koncie itp. itd.
djszuli90
djszuli90
  1 czerwca 2014

Oczywiście, że jest mniejszy ruch...sytuacje ratują dzieciaki których jest więcej niż konkretnych osób do poznania.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  1 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Subiektywne odczucia

O to to - zauważ, że w tym wątku wypowiedziało się niewiele osób w skali wszystkich profili. Zatem ta subiektywna ocena, o ile z całą pewnością ważna dla włodarzy portalu, jest marginalna w stosunku do ilości zażaleń na spam lejący się do tej pory szerokim strumieniem na PW. Przykładami ograniczeń wprowadzanych nie ze względu na finanse, a pod wpływem skarg i żądań userów mógłbym sypać jak z rękawa (choć nie twierdze że w tym przypadku nie próbowano upiec kilku pieczeni przy jednym ogniu). Każda dotychczasowa zmiana komuś się nie podobała. Tak było jest i będzie,

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  1 czerwca 2014
woland
woland: Każda dotychczasowa zmiana komuś się nie podobała. Tak było jest i będzie,

Dokładnie
+Dziwie się, że dalej sie z nimi przepychasz XD
Patrz ile im napisałem xx stron wstecz, Ty tak samo, nawet ełisklo.
Bóle dupy, to jedno, ale no kurde... jak można być tak lejzi, żeby nie przeczytać albo chociaż wyszukać czegoś w temacie..
Przecież wszystko mają jak na tacy, jak nie czają czegoś to cześć jak czapka :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.