Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

pawloo93
pawloo93
  30 maja 2014

Hehe i co ? Wpływy wzrosły czy raczej nie ? ;p Śmiech na sali liczyłem na szybkie wycofanie się z tego pomysłu przez fotkę.pl ale się przeliczyłem. Nikt rozsądny nie wywala realnej kasy w coś wirtualnego, tak mi się przynajmniej wydaje. Limit nawet 5 osób dziennie to mało, fotka ma to do siebie, że czasem z kimś znajdujesz wspólny język i wieczór mija przyjemnie a czasem po 3-ch wiadomościach nie ma o czym gadać, więc szukasz kogoś nowego ot co - reklamy są, dodatkowe korzyści z gwiazdy są ale ograniczenie jednej z głównych funkcjonalności serwisu w imię dodatkowej kasy jest co najmniej śmieszne ;/

Dee
Dee
  30 maja 2014
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Sama przyznalas ze jedna to za malo i ze nie dalabys wiecej niz 5 nowych rozmow wiec po co jeszcze pajacujesz z jakimis propozycjami strajku i na sile chcesz osmieszyc tych co sa przeciwko takim pomyslom a tym samym probujesz blysnac jak GWIAZDA?! Kazdy z uzytkownikow ktory nie chce reklam wcale nie musi za to placic i wykupywac tutaj jakiegos pakietu gwiazd bo wystarczy ze zainstaluje sobie DARMOWY dodatek AdBlock dla swojej przegladarki i po reklamach. No i pomijam fakt ze przez to Twoje niby "Przyjacielstwo" to masz az caly jezyk brazowy od lizania im d...:)

To uczucie gdy w końcu możesz mi się odgryzc za to ze Cie olewam co?:)
Ośmieszac nie musze, sam doskonale sobie z tym dajesz rade:)

Jestem tu parę ładnych lat:) i poziom kultury i inteligencji w użytkownikach wg mnie drastycznie się obniżył:)

Lize dupe bo podoba mi się brak spamu w wiadomościach? To że nie dostaje zdjęć penisow, ofert sponsoringu, propozycji od rozmów w toku? Fakt...jeśli to lizanie dupy:)
Różni nas to, że jak mi się coś nie podoba to potrafię to kulturalnie wyrazić i odpowiednio uargumentowac :) no i biorę pod uwagę to, że ktoś może mieć odmienne zdanie i wtedy oponentów nie obrażam:) chyba ze urwał się nie wiem skąd nie czytają ze zrozumieniem od początku i maja pretensje ze ktoś robi co chce w swojej własnej firmie:)
Fotka to nie jest państwowa instytucja.
Macie okazję się wykazać kreatywnością, ja od dawna wiem ze istnieją różne sposoby komunikowania się...nie tylko wiadomości prywatne. Czas na was:)
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  30 maja 2014

hahahahahaha Ty mnie olewasz? hahahaaha przeciez ja nawet do Ciebie kobieto nigdy nie napisalem zadnej wiadomosci nie kontaktuje sie z Toba nie zabiegam o zadne Twoje wzgledy ani nic podobnego wiec co Ty teraz tutaj wymyslasz? Jezeli mowisz prawde to na potwierdzenie swoich slow wklejaj wszystkie wiadomosci ktore niby do Ciebie wyslalem a Ty mnie olalas hahaha Prosze abrdzo masz okazje wykazac sie swoja prawdomownoscia:)

Dee
Dee
  30 maja 2014

Nie zabieram wiadomości :) mam tylko kilka wątków od osób z którymi rzeczywiście rozmawiam. Usuwam zatem wszystkie które robią mi śmietnik:) jaśniej nie umiem napisać mam nadzieje ze dotrze to w takiej formie:)

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  30 maja 2014

Hahaha kobieto juz bardziej sie chyba nie moglas skompromitowac wiec proponuje teraz zamknac sie gdzies w ciemnej dziurze nakryc kocem i nie wychodzic bo przynosisz wstyd ludzkosci takim klamaniem ze Ty mnie olewasz hahaha Akurat co do mojej osoby to sie bardzo pomylilas bo ja nigdy do zadnej kobiety nie pisze jako pierwszy i nie zaczepiam a juz tym bardziej do kobiet zajetych wiec Twoja prawdomownosc jest na tym samym poziomie co pomysl portalu z jedna wiadomoscia dziennie:)

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  30 maja 2014
Dee
Dee: Poza tym trwają prace modernizacyjne, pewnie nieco będzie zwiększony limit:)

To jak to w końcu na tym portalu jest, najpierw jest 1/24 a teraz sugerujesz że trwają pracę modernizacyjne odnośnie tego aspektu ?
Albo pewnie widzicie że po tej zmianie chyba faktycznie macie spory problem z finansami ale nie to mnie obchodzi lecz to że przez 5 lat mogłem sobie pisać swobodnie bez gwiazdki a tutaj nagle taka zmiana w kwestii pisania PW, czy to faktycznie zmiana odnośnie kreatywności portalu czy raczej by zyskać więcej kasy ?Gdyby od samego powstania portal miał takie ograniczenie że trzeba wykupić usługę to nie było by żadnej dyskusji bo ludzie pewnie by do tego przywykli i się dostosowali ale mnie głównie dopada refleksja na temat tej zmiany bo nie oszukujmy się że każdy zorientowany wie o co chodzi ale Wy piszecie między wierszami jak to się mówi także starszych userów raczej w trąbkę nie zrobicie bo przez ten wątek prześlizgnęło się wiele komentarzy twierdzące że zmiany są potrzebne itp. owszem są ale takie twórcze sugestie możecie prawić dzisiejszej młodzieży ale nie komuś kto na tym portalu ma już 5 lat konto zresztą konto sobie mam bo mam ale gwiazdy nie wykupię bo to poniżej mojej godności bo jak dla mnie dopuszczacie się już chwytów które są już może nie absurdalne ale nie do zaakceptowania bo przez dłui okres można było sobie pisać a przychodzi taki moment że nagle trzeba coś zmienić.Komu te fantazje drodzy admini :) ?
Nie wiem jaki macie regulamin i wytyczne odnośnie swego portalu bo tam nie zaglądam bo wszyscy wiemy że takie regulaminy są łamane przez wszystkich więc po co czytać coś co niby może być napisane ale i tak zmienione przez głównego redaktora czy jak to się tam zwie ? Jak to tylko odniosłem się do wątku"PW" i nagłych zmianach w tej kwestii.
ege
ege
  30 maja 2014

dajcie spokoj,modki zawsze beda bronić każdej zmiany czy jest dobra czy nie

pawloo93
pawloo93
  30 maja 2014

jak każy kupi gwiazde to gwiazdą nikt nie będzie ;p A nikt poza tymi co kupowali gwiazdy nie kupi gwiazdy bo nie jest freak'iem ;p Pewnie hajs się im nie zgadza i zwiększą limit do 5/24 albo 10/24 i dalej się hajs nie będzie zgadzał to limit zniknie ale nikt nikomu o tym nie powie na głos, bo wstyd się wycofać ;p

PanJigsaw
PanJigsaw
  30 maja 2014

Spokojnie. Za jakiś czas pojawi się komunikat, w którym w swojej wielkiej wspaniałomyślności fotka wprowadzi nowe zmiany. Będzie więcej wiadomości ale przy okazji wprowadzą inne uprzykrzające życie pierdoły. Jak zwykle zresztą. Kto będzie psioczył dostanie bana :P

patrick2604
Posty: 91 (po ~92 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
patrick2604
  30 maja 2014

Fotka zaczyna upadać nachapali sie kasy i wymyślili śmieci które maja byc niby dobre

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  30 maja 2014
Dee
Dee: poziom kultury i inteligencji w użytkownikach wg mnie drastycznie się obniżył
Powiedziałbym że zmieniła się struktura userów - zmieniła się, bo na to pozwolili właściciele liberalizując znacznie zasady.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt rozsądny nie wywala realnej kasy w coś wirtualnego
Świat jest w takim razie pełen szaleńców wydających masę pieniędzy choćby na gry w sieci. Otóż mylisz się - ludzie wydają pieniądze na to na co ich stać. Wiele osób tu żąda czegoś za darmo, a tak naprawdę nie ma nic za darmo w pewnym wieku należałoby to zrozumieć.
patrick2604
patrick2604: Fotka zaczyna upadać nachapali sie kasy i wymyślili śmieci które maja byc niby dobre
zieeew

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Theracords
Theracords
  30 maja 2014

Jesteście darmozjadami :D.

Kiedyś było lepiej a teraz tylko sobie pogarszacie i kase zdzieracie :P. Zablokujcie jeszcze czat dla userów bez gwiazdy to już kompletnie padniecie :D. Peace

Theracords
Theracords
  30 maja 2014

Jesteście darmozjadami :D.

Kiedyś było lepiej a teraz tylko sobie pogarszacie i kase zdzieracie :P. Zablokujcie jeszcze czat dla userów bez gwiazdy to już kompletnie padniecie :D

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  30 maja 2014
woland
woland: Wiele osób tu żąda czegoś za darmo, a tak naprawdę nie ma nic za darmo w pewnym wieku należałoby to zrozumieć.

To prawda, wszystko kosztuję, ale dlaczego akurat PW ?
To już wolę żebyście brali kasę za to że jak ktoś nie zaloguję się w ciągu 2 tygodni to konto przepada bo uważam że chyba już nie macie z czego pieniędzy ssać dlatego zabraliście się za główny element każdego portalu a mianowicie - korespondencja.Przez tyle czasu ten element był nieruszony a teraz nagle rewolucja ?
"Kasa misiu, kasa" :D
ColdWind
ColdWind
  30 maja 2014

Nie ma nic za darmo bo zalewacie nas reklamami wiec jak można pisać o za darmo ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.