Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznijmy że nie każdy jest spamerem

W większości - domniemam - ograniczenie tyczy się takowych osób. Spam to nie tylko linki, to też zdawkowe, ilościowe (nie stawiające na jakość) pw.
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym czemu osoby które mają sporo lat konto muszą być obciążani takimi samymi zasadami jakby powstali nowi użytkownicy ?

A dlaczego inne osoby, również nie posiadające pakietu gwiazdy miałby być gorzej - jak sugerujesz traktowane? A te z długoletnim stażem lepiej? Jeżeli zaczętoby stosować takie kryteria, userzy z pakietem gwiazdy również by sie pieklili o wspomniany staż i lepsze traktowanie.
Sprawa ma się tak - sprawiedliwie: nie masz pakietu i niezależnie od stażu masz spore możliwości użytkowania konta/zaistnienia profilu na portalu. I tak samo dla userów z Gwiazdą - rozszerzenie jednakowe dla wszystkich.
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy muszą być traktowany jednakowo i nie ma świętych krówek


________
Jesteś xxx lat? O, jednak jakość portalu nie jest taka zła. Super, gratuluję wytrwałości. Przywiązanie? Ok.
Chcesz rozgłosu, to powiedz mi jak widzisz bonus-owanie osób względem długości stażu? Lepsi i gorsi userzy bez i z gwiazdą? o.O Sam pakiet jest wyróżnieniem - w dodatku na własne życzenie - każdy sobie określa jego wielkość.

Konto usunięte
Konto usunięte: .A czemu nie wykorzystałem ? bo może jednak nie jestem osobą która będzie na siłę walić limity byle by się skończyły.

No ok, nie jesteś.
Jednak pieklisz się o ograniczenie, które teraz kończy się na 1 pw.
Resztę - odnośnie ilości wiadomości/24h - opisałam powyżej i nie widzę sensu powielania.

Konto usunięte
Konto usunięte: gdyż przez długi czas było wszystko ok i a teraz nagle totalna rewolucja

Przyzwyczajenie. To co dobre kiedyś się kończy.
I jakiekolwiek ograniczenie by nie było, również wprowadzono kolejne zmiany - zawsze zaskoczenie da się we znaki.
A naprawdę wystarczy pokombinować, dostosować się. Dlaczego? Ponieważ:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale uważam że każdy ma prawo robić sobie takie zmiany na jakie chce a czas to pokażę

Ty też pokaż opanowanie i zaskocz wyobraźnią, sprytem.
Warto czytać całe posty, regulaminy też, zaglądać częściej na forum, ażeby zrozumieć fakt nieunikniony: zmiany/urozmaicenia - niezależnie od dez/aprobaty - pozwalają "oddychać, żyć".
Sekretareczka
Sekretareczka
  22 maja 2014

nie dlugo zeby na forum cos napisac bedzie trzeba miec gwiazdk... masakra

Paffeuu
Paffeuu
  22 maja 2014
praksyda
praksyda: bardzo dobrze, ze jest blokada, jeszcze powinni zrobić testy IQ przed założeniem tu konta i w ogóle byłoby wspaniale. i do kazdego profilu podczepione wyniki. Pomysł wspaniały.

Jak będziesz zbierać podpisy, to wiesz gdzie mnie znaleźć XD
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dlugo zeby na forum cos napisac bedzie trzeba miec gwiazdk... masakra

Nie, będziesz kupować literki w "paczkach" po 360 sztuk, 2.24 PLN za paczuszkę, PRZELEWEM.
Przygotujcie się lepiej na to, to nie są żarty.
___________________________________________
Teraz tak całkiem serio... skończcie już buldupić... i tak każdy z Was tu zostanie, nie czarujmy się d83dde03 ale poflefmować trzeba c,nie :jezyk2:
Jedno mnie tylko osłabia tutaj, żaden z nich nie czyta postów, tylko walą z grubej jak reszta...
Pomysł Lokatej jest bardzo ok, ale pewno populacja spadłaby do kilku tysięcy online więc zostanie po staremu :F
mrSaaatan
mrSaaatan
  22 maja 2014

o jej... ta blokada pisania bez gwiazdy to totalna żenada :D dlugo przymierzałem sie do usuniecia tutaj konta ale takie zagrywki tylko przyspieszyly to dzialanie :D niech minie ten regulaminowy czas od ostatniego logowania i goodbye ;D

HamujPiety
HamujPiety
  22 maja 2014

za reklamy bierzecie ciezkie pieniadze jeszcze wam malo..

tom1530
tom1530
  22 maja 2014

za 24 zeta można sprawdzić czy fotka leci w kulki i chce więcej hajsu czy jest tak źle że aż gwiazdy musiały tak podrożeć :)
Użytkownik= przychód :)

Equilibrius
Equilibrius
  23 maja 2014

Chore i tylko -.- podejrzewam że ogromna liczba osób po prostu zrezygnuje z tego i użytkowników przejmie inna - mądrzejsza strona.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  23 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chore i tylko -.-

Zmiany często nie są przyjemne, ale ... pożyteczne. Z perspektywy czasu to docenisz.
Zobacz, ten użytkownik postował tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: o jej... ta blokada pisania bez gwiazdy to totalna żenada :D dlugo przymierzałem sie do usuniecia tutaj konta ale takie zagrywki tylko przyspieszyły to działanie :D niech minie ten regulaminowy czas od ostatniego logowania i goodbye ;D

... co było pewnie delikatną prowokacją/zaczepką.
Minęło kilka godzin i nawet ma gwiazdę :ziober2:.

_________
Konto usunięte
Konto usunięte: podejrzewam że ogromna liczba osób po prostu zrezygnuje z tego

Poza pw są też inne (wcześniej wymieniane już w tym temacie) możliwości komunikacji d83dde09.
Equilibrius
Equilibrius
  23 maja 2014
esquilo
esquilo: Zmiany często nie są przyjemne, ale ... pożyteczne. Z perspektywy czasu to docenisz.

Umrę ze śmiechu, zapłać za możliwość poznania kogoś. Parodia.

esquilo
esquilo: Poza pw są też inne (wcześniej wymieniane już w tym temacie) możliwości komunikacji .

Niedługo będziecie płacić za każdą opcje tutaj. Teraz to tylko galeria zdjęć a nie portal do poznawania ludzi.
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  23 maja 2014
esquilo
esquilo: ...Z perspektywy czasu to docenisz.

Droga koleżanko ja już z Tw "perspektywy" czasu jak to określiłaś doznałem totalnego odrzucenie i nie zamierzam dokonywać już kupna gwiazdy bo uważam że Wasze zmiany są zbyt wyłudzające zresztą to już nawet takie portale jak "badoo" na którym mam również konto można pisać do osób bez jakiś super aktywacji z dużą ilością wiadomości także zmiany są potrzebne ale wy raczej robicie to wszystko w kierunku zysku twierdząc i pewnie myśląc że będzie to dobra zmiana a userzy są stawiani na boczny tor ale jako już stary user stawiam na swoje i nie zamierzam Wam płacić za to by móc pisać dużą ilość wiadomości bo wcześniej można było wszystko zrozumieć ale kwestia wiadomości to już jest oznaka że portal zaczyna się robić bardziej materialistyczny ale jak znajdą się chętni na kupno u Was gwiazdy to niech kupują ja na pewno nie skorzystam do póki Wasze zasady nie będą bardziej ludzkie a jak nie to sentyment oleje i usunę konto.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  23 maja 2014

1 pw dziennie. Kupowałem premiuma. Teraz już nie kupie. Fotka pl zamienia sie w showup i portal randkowy. Niedługo za oglądanie zdjęć trzeba będzie płacić. Byłem użytkownikiem fb, przeszedłem na fotke - pora znów wrócić na fb. Pozdro dla upadającej fotki.

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  23 maja 2014

Jestem ciekaw jakby wyszła sonda odnośnie tej kontrowersyjnej zmiany.

GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  23 maja 2014

Wierzysz w taką dobrą sonde ? Sfałszowane wyniki.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  23 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Umrę ze śmiechu, zapłać za możliwość poznania kogoś. Parodia.

Ależ wcale za to płacić nie musisz.
Przypominam:
esquilo
esquilo: - Czat - main (dyskusja z wieloma osobami) lub kameralnie na priv (substytut pw :P). Wszystko zależy od fartu, toku rozmowy, etc. - Kamerki - nadajesz: rozmawiasz z wieloma lub jedną osobą; jesteś gościem - wkręcasz się w konwersacje z uczestnikami - Forum - chociażby "Hydepark" - komentowanie zdjęć i profilu(w tym opcja "Odpowiedź" bardzo pomocna) - sprytny sobie to ogarnie :P - "Magnes" - kliknięcie sobie 2x "tak" daje możliwość nowego pw - pomimo wykorzystania ograniczenia.

.
.
.
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo będziecie płacić za każdą opcje tutaj.

Jak na razie - pomimo wprowadzenia wyższych cen pakietu gwiazdy - portal jest jednym z przodujących w sferze swobody dostępu do oferowanych opcji (zacytowanych powyżej).
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to tylko galeria zdjęć a nie portal do poznawania ludzi.

Stricte - Fotka -> umieszczanie zdjęć -> tworzenie albumów -> galeria. Userzy oglądają, oceniają, komentują - a co za tym idzie? Mogą poznać. Logiczne: komentarz = oznaka zainteresowania/możliwość poznania.
Nigdy portal nie był tylko do umieszczania zdjęć lub poznawania, jedno nieodzownie łączy się z drugim.
.
.
.
Pewnie ktoś zaraz wyskoczy z tym, że nie można i tak pogadać dłużej, jak na pw, tak prywatnie. Błąd.. Podpowiadam zatem: wpisujesz w komentarzu: "wejdź proszę na kamerkę lub czat" -> rozmowa priv i okejka. Więcej? Kupujesz pakiet.
Oburzenie związane z wydatkiem, żeby zagadać do nowej osoby rozwiązane.
Btw. zagadywanie do kilku osób dziennie, poznawanie - ilość nierówna jakości wkładu do znajomości.

__________
Konto usunięte
Konto usunięte: Droga koleżanko ja już z Tw "perspektywy" czasu jak to określiłaś doznałem totalnego odrzucenie i nie zamierzam dokonywać już kupna gwiazdy bo uważam że Wasze zmiany są zbyt wyłudzające zresztą to już nawet takie portale jak "badoo" na którym mam również konto można pisać do osób bez jakiś super aktywacji z dużą ilością wiadomości także zmiany są potrzebne ale wy raczej robicie to wszystko w kierunku zysku twierdząc i pewnie myśląc że będzie to dobra zmiana a userzy są stawiani na boczny tor ale jako już stary user stawiam na swoje i nie zamierzam Wam płacić za to by móc pisać dużą ilość wiadomości bo wcześniej można było wszystko zrozumieć ale kwestia wiadomości to już jest oznaka że portal zaczyna się robić bardziej materialistyczny ale jak znajdą się chętni na kupno u Was gwiazdy to niech kupują ja na pewno nie skorzystam do póki Wasze zasady nie będą bardziej ludzkie a jak nie to sentyment oleje i usunę konto.

- posiadanie tu konta jest dobrowolne, wyrażenie opinii również
- nikt Ci nie każe wykupywać pakietu, jest to jedynie rozszerzenie, za które również - odnośnie nabywanych towarów/usług realnie musisz płacić
- portale internetowe zawsze czerpały, czerpią i będą czerpać inspirację z innych. Dlaczego? A bo właśnie "Wy" - obecnie poruszeni ograniczeniem pw userzy - wcześniej też prosiliście/prosicie/proponujecie o opcje dostępne tam. Stąd podobieństwa. Portal jest w miarę elastyczny względem stawianych mu wymagań, a i tak ktoś marudził, marudzi i marudzić będzie
- jak już wspomniałam, nikt nie trzyma Cię tu na siłę, więc...

__________
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 pw dziennie. Kupowałem premiuma. Teraz już nie kupie.

Kupowałeś, a teraz tego nie zrobisz z uwagi na ograniczenie? Kilkudniowy dyskomfort tak Cię zirytował? Przecież z osobami, z którymi pisałeś, może robić to dalej.

___________
Konto usunięte
Konto usunięte: sonda

Konto usunięte
Konto usunięte: dobrą sonde

Poniekąd ten temat nią jest.

Czytając na bieżąco wszystkie posty jestem skłonna stwierdzić, że wszyscy burzący się o to 1 pw dla userów bez gwiazdy tak naprawdę, posiadając go pisali dla ilości poznanych osób. (Pomyślcie, jak oni was odbiorą czytając te wypowiedzi. Nieeleganckie zachowanie...)

Proszę Was o spokojne przeczytanie postów z kilku stron tematu. Mały wysiłek, a poruszone zagadnienie zostanie wyjaśnione z punktu widzenia wszystkich wypowiadających się w nim.

Miłego wieczoru d83dde0f.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  23 maja 2014

Widocznie Tusk przejął fotke.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.