Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  21 maja 2014
woland
woland: w 90 proc. są to ci piszący dziesiątki pw dziennie o treści typu:

Zdaję sobie tego sprawę i jak wspomniałam - jest to dla nich cios - w sensie: skuteczny d83ddc4d.
To chyba da im trochę odo myślenia nad zmianą zaczepek i podejściem do nowych rozmów jako zabawy "zbieram, piszę na hektary", a nie najzwyczajniej poznaję/rozmawiam.

Spam :ziew:, ignorowanie, odhaczenie opcji w "Ustawieniach" and no problem.
U Ciebie troszkę się gmatwa, z uwagi na funkcję.
woland
woland: Zbieram tę "kreatywną tfu twórczość" i mam niezłą kolekcję takich wydalin umysłowych.

Też tak robiłam, ale czas porządków trochę mi pw zluzował :-).

HollywoodUndead
HollywoodUndead: Fotka to jeden z lepszych portali internetowych w Polsce dla niektórych to poniekąd kultowe miejsce i nie sądzę by stąd tak łatwo odeszli. I jeśli nie pójdą za modą i nie zmienią nazwy na jakiś angielski bełkot to na 100 % przetrwają. Wcześniej też była gwiazda za 10 zł i nie było takiego lamentu
Dokładnie tak d83dde09.
lennyn
lennyn
  21 maja 2014

powiem tak, mam konto na fotce od 2005 roku, tzn jest to moje 3 konto, ale nieprzerwanie prawie od 9 lat jestem tu obecny i po raz pierwszy spotykam sie z blokada PW tzn ograniczaniem do 1 osoby, juz teraz zaobserwowalem, ze korzysta z serwisu coraz mniej osob. Mówię to z perspektywy osoby która dość intesywnie i przed długi okres korzysta z konta tu.
Poznałem tu wiele osób, w tym moją dziewczynę (nie jedną zresztą), jest to świetny sposób komunikacji, który jest chyba ideą tego portalu niestety jakiegoś chciwego dyrektora poniosło i wróżę Fotce.pl powolny upadek, tak jak to było z nk.

praksyda
praksyda
  21 maja 2014

bardzo dobrze, ze jest blokada, jeszcze powinni zrobić testy IQ przed założeniem tu konta i w ogóle byłoby wspaniale.
i do kazdego profilu podczepione wyniki.
Pomysł wspaniały.

XartIrok
XartIrok: Gratuluje pomysłu
ja też.
Shaitan
Shaitan
  21 maja 2014
praksyda
praksyda: bardzo dobrze, ze jest blokada, jeszcze powinni zrobić testy IQ przed założeniem tu konta i w ogóle byłoby wspaniale. i do kazdego profilu podczepione wyniki.


Sama byś wtedy miała z tym problem xDD
praksyda
praksyda
  21 maja 2014
Shaitan
Shaitan: Sama byś wtedy miała z tym problem xDD

nie nabijaj, bo bane.
a tak szczerze, to spodziawłam sie takiej odpowiedzi, obstawiałam Ciebie, albo RexaMundiego hehe.
Moje wyniki moge zaraz Ci przesłac z czasoznaczkiem nawet xD
a potem ty mi dasz swoje ok? :tollface:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  21 maja 2014

Zamiast wprowadzac idiotyczne ograniczenia powinni zrobic obowiazkowa weryfikacje prawdziwosci zdjec na etapie zakładania konta. Wtedy spamerzy nieposiadający zdjec lub wstawiajacy byle co byleby tylko agitowac rozsyłając spam, nie mieliby racji bytu.

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  21 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
woland
woland: bloka na PW Nie ma żadnego "bloka na PW" - gdyby chciało ci się poczytać wątek dowiedziałbyś się, że jest ograniczenie do rozpoczęcia jednej nowej konwersacji dziennie - z tymi z którymi pisałeś wcześniej możesz pisać dalej.


to jak nazwać opcję która ogranicza funkcjonalność portalu do takiego stopnia że nie mogę napisać do nowej osoby a wcześniej mogłem ? jeśli ja nie mogę napisać bo wyskakuję mi opcja"wykup" to chyba jest to również forma blokady nie sądzisz ? Nie zamierzam czytać waszego regulaminu gdyż już doszczętnie powodujecie ograniczenie w postaci jednej konwersacji na dzień także wystarczy zobaczyć komunikat że trzeba wykupić gwiazdę by móc pisać a to że mogę z jedną osobą na dzień pisać to naprawdę ucieszyłeś mnie bo z czego się tutaj cieszyć jak wcześniej mogło się pisać nawet bez gwiazdy bez limitów (przynajmniej takich nie zauważyłem) więc po co czytać ten regulamin żeby wiedzieć że coś zmieniliście ? fakt zmieniliście ale na gorsze i to jest moja opinia.
Shaitan
Shaitan
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak nazwać opcję która ogranicza funkcjonalność portalu do takiego stopnia że nie mogę napisać do nowej osoby a wcześniej mogłem ? jeśli ja nie mogę napisać bo wyskakuję mi opcja"wykup" to chyba jest to również forma blokady nie sądzisz ? Nie zamierzam czytać waszego regulaminu gdyż już doszczętnie powodujecie ograniczenie w postaci jednej konwersacji na dzień także wystarczy zobaczyć komunikat że trzeba wykupić gwiazdę by móc pisać a to że mogę z jedną osobą na dzień pisać to naprawdę ucieszyłeś mnie bo z czego się tutaj cieszyć jak wcześniej mogło się pisać nawet bez gwiazdy bez limitów (przynajmniej takich nie zauważyłem) więc po co czytać ten regulamin żeby wiedzieć że coś zmieniliście ? fakt zmieniliście ale na gorsze i to jest moja opinia.

A teraz przyznaj się szczerze - jak dotychczas mogłeś rozpoczynać nielimitowaną ilość konwersacji dziennie, to co i po co do ludzi pisałeś? Coś konkretnego, czy jak 99% hejterów wszelakich limitów "hej piękna jesteś, pogadamy?" "hej co tam?" do miliona losowych osób?

Szczerze nie potrafię pojąć po kiego grzyba rozpoczynać wiele nowych rozmów dziennie, nie umiem trafić na tak ciekawe profile, by zechcieć porozmawiać z ich właścicielami, a jak już trafią się wybitnie dobre zdjęcia to można zostawić ślad po sobie w komentarzu - te chyba jeszcze nie są tak restrykcyjnie limitowane - i jak bóg da rozwinie się z tego sensowna konwersacja, jak nie, to nie.
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  21 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: A teraz przyznaj się szczerze - jak dotychczas mogłeś rozpoczynać nielimitowaną ilość konwersacji dziennie, to co i po co do ludzi pisałeś? Coś konkretnego, czy jak 99% hejterów wszelakich limitów "hej piękna jesteś, pogadamy?" "hej co tam?" do miliona losowych osób? Szczerze nie potrafię pojąć po kiego grzyba rozpoczynać wiele nowych rozmów dziennie, nie umiem trafić na tak ciekawe profile, by zechcieć porozmawiać z ich właścicielami, a jak już trafią się wybitnie dobre zdjęcia to można zostawić ślad po sobie w komentarzu - te chyba jeszcze nie są tak restrykcyjnie limitowane - i jak bóg da rozwinie się z tego sensowna konwersacja, jak nie, to nie.

Wybacz kolego ale jesteś adminem a raczej członkiem tego portalu dlatego Tw zdanie będzie takie same jak resztę członków bo wszyscy jadą na tym samym wózku i nie wolno nic złego powiedzieć na temat swojego rzekomo pracodawcy bo pewnie pracujesz dla tego portalu czyż nie ? Nie nawiązuję wiadomość typu"hej co tam" hej piękna jesteś" nie stosuję takich metody poznawczych i jedynie jestem rozczarowany tym że przez okres od kiedy mam u Was konto to nagle stosujecie "ciosy" poniżej pasa w postaci ograniczenia konwersacji ale tylko po co ? chcecie zarabiać ? proszę bardzo, jest to normalne bo to biznes ale tą zmianą w postaci ograniczenie limitu pisania raczej portal stanie się coraz gorszy ale nie moja sprawa zresztą ta zmiana ma na celu tylko i wyłącznie zyskanie jak najwięcej kasy bo wszystko było w porządku i mogło się pisać bez jakiś limitów a teraz nagle rewolucja w postaci tej zmiany.Nie kryję do Was urazy bo to Wasza branża oraz inwestycja itd. ale pisząc przytaczasz mi przykłady które wiele osób nie zaakceptuje a tak na serio to pewnie można za niedługo się spodziewać wygaśnięcia konta gdy się nie wykupi gwiazdy bo widząc po pomysłach adminów teraz jestem niemal w 100% przekonany że możecie zrobić wszystko.Reasumując-wszystko mogłem znieść łącznie z tym podglądaczem gdzie się nie widzi ale z tymi PW to już zaczynacie raczej świrować ale to może być dobre dla kogoś początkującego ale pewnie osoby które mają na tym portalu dość długo konto uznają ze nie ma sensu bo zmiany idą ku pochyłej ale jak już pisałem - to moja opinia.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  21 maja 2014

n

Shaitan
Shaitan: Szczerze nie potrafię pojąć po kiego grzyba rozpoczynać wiele nowych rozmów dziennie
Tego nie pomalujesz....
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wolno nic złego powiedzieć na temat swojego rzekomo pracodawcy bo pewnie pracujesz dla tego portalu czyż nie ?
Otóż nie!, Jesteśmy zwykłymi userami poświęcającymi swój prywatny czas na to, aby jakoś utrzymać ten portal w jako takiej kondycji i by służyć pomocą oraz egzekwować regulamin. Również krytykujemy i nikt nam kołków nie ciosa tyle, że robimy to spokojnie i używamy argumentów.

@esquilo wytłumaczyła ci jakie masz dodatkowe możliwości i, choć nam też właściciele portalu nie tłumaczą się ze swoich dążeń, prawdopodobnie chodzi również o rozruszanie magnesu, forum i innych alternatywnych sposobów skomunikowania się a dodatkowo ograniczenie wszechobecnego spamu i hejtingu. Wnoszę to po tym, że pakiet "premium" stanowi niewielką część dochodu firmy składającej się tak naprawdę z wielu serwisów.

My tu już przerabiamy "fotka upada" i "fotka to dno" przy każdej, nawet najmniejszej zmianie i jakoś nie upada. Zauważyć też należy, że są userzy, którym ta zmiana przypadła do gustu. Zaś ograniczenia w PW były są i pewnie będą (nawet dla "gwiazd"). Uważam że jedna nowa konwersacja dziennie to może faktycznie za mało, uważam też jednak, że nie powinno być ich więcej niż 3.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast wprowadzac idiotyczne ograniczenia powinni zrobic obowiazkowa weryfikacje prawdziwosci zdjec na etapie zakładania konta

To było i wg mnie jest awykonalne, bo kto miałby to robić? Codziennie ludzie dodają, kasują i zmieniają dziesiątki tysięcy zdjęć. Do tego trzebaby było zatrudnić sztab ludzi i im zapłacić - kto miałby pokryć ten wydatek? Oczywiście userzy i gwiazdka kosztowałaby (strzelam) 20 zł na tydzień ... i kółko się zamyka.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  21 maja 2014

Myślałem że tylko w naszym kraju(patrz rząd) są takie kontrowersje ze zamiast zająć się tym co się dzieje w naszym kraju(czymś bardzo ważnym) to biorą się za emerytów,szkoły-edukację oraz prawem jazdy ale żeby zająć się bezrobociem to już nikt się nie weźmie tak samo jest z "fotką" dlaczego akurat kwestie dotyczące PW a nie inne aspekty ? czyżby nie było już nic do roboty aniżeli branie się za coś co jest nieodzownym a zarazem głównym elementem portalu - czyli nawiązywanie znajomości przez PW ? i tutaj najwidoczniej admini strony wyczuli że jest chyba zbyt duża swoboda i trzeba to ograniczyć do wykupu gwiazdy lub 1 wiadomość na dzień.Drodzy admini wytłumaczcie mi dlaczego portal przez tak długi czas miał tą opcję nietykalną a teraz nagle zabraliście się za to bo mnie to bardzo ciekawi ? :) Nie piszę w jakiś ironiczny sposób tylko mnie to zastanawia dlaczego akurat bierzecie się za taki element który może (nie musi) Wam zrzucić spadek popularności a kto wie czy nawet środków z usług ?

Shaitan
Shaitan
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz kolego ale jesteś adminem a raczej członkiem tego portalu dlatego Tw zdanie będzie takie same jak resztę członków bo wszyscy jadą na tym samym wózku i nie wolno nic złego powiedzieć na temat swojego rzekomo pracodawcy bo pewnie pracujesz dla tego portalu czyż nie ?


woland
woland: Otóż nie!, Jesteśmy zwykłymi userami poświęcającymi swój prywatny czas na to, aby jakoś utrzymać ten portal w jako takiej kondycji i by służyć pomocą oraz egzekwować regulamin. Również krytykujemy i nikt nam kołków nie ciosa tyle, że robimy to spokojnie i używamy argumentów.


Dokładnie jak kolega napisał ;) To, że jesteśmy moderatorami nie znaczy, że w 100% popieramy wszelkie wprowadzane tu zmiany, wręcz przeciwnie, wiele jesteśmy w stanie skrytykować argumentując własnymi obserwacjami jak i zgłoszeniami od was.

Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego akurat kwestie dotyczące PW a nie inne aspekty ? czyżby nie było już nic do roboty aniżeli branie się za coś co jest nieodzownym a zarazem głównym elementem portalu - czyli nawiązywanie znajomości przez PW


Zdradzę ci sekret. Od dawien dawna portal był zalewany bezsensownym spamem i MASA osób się na to uskarżała. Tak więc bardzo ważne było w końcu zrobienie jakiegoś limitu. Jak wspomniał wcześniej Woland - 1 to faktycznie przymało, ale też bym nie popierał zwiększenia do liczby powyżej 3.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj najwidoczniej admini strony wyczuli że jest chyba zbyt duża swoboda

Bo jest. Teraz przynajmniej spamerzy tak nie szaleją.
I nie pisz proszę, że miałeś no limit, bo userzy bez pakietu gwiazdy wcześniej też mieli ograniczoną ilość do 10/ jakiś czas 25 rozpoczętych nowych pw. Po prostu tego nie wykorzystywałeś.
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli nawiązywanie znajomości przez PW ?

Rok ma 365 dni, zatem 1 nowo rozpoczęta konwersacja dziennie/poznanie nowej osoby to spora ilość w jego skali. Wystarczająca.

Powtarzam - PW nie jest to jedyną opcją nawiązywania kontaktu, nowej konwersacji. Masz jeszcze kilka innych do wyboru.
Czy nie warto spojrzeć na/wypróbować inne możliwości? Przyzwyczajenia też można zmienić.
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym podglądaczem gdzie się nie widzi

Fakt, bez "premium" nie widzi się całego wykazu osób odwiedzających, jak i licznika z okresu xxx dni. Jednak na bieżąco zaglądając w zakładkę można to sobie ogarnąć.

Stricte do płatności:
Chcesz więcej? Wykupujesz pakiet. Prosty schemat działania: masz podstawy funkcjonowania, chcesz ich rozwinięcia - płacisz.

_____
Shaitan
Shaitan: ale też bym nie popierał zwiększenia do liczby powyżej 3

Oczywiście, że nie miałby to sensu.
Jak i magiczna trójka też na długo nie rozwiązałaby tych "poważnych problemów" z ilością nowego pw/24h. Znowu powstałoby xx tematów z delikatnie ujmując - prośbami o więcej.
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  21 maja 2014
esquilo
esquilo: Teraz przynajmniej spamerzy tak nie szaleją. I nie pisz proszę, że miałeś no limit, bo userzy bez pakietu gwiazdy wcześniej też mieli ograniczoną ilość do 10/ jakiś czas 25 rozpoczętych nowych pw. Po prostu tego nie wykorzystywałeś

Zacznijmy że nie każdy jest spamerem poza tym czemu osoby które mają sporo lat konto muszą być obciążani takimi samymi zasadami jakby powstali nowi użytkownicy ? Nie uważasz że ta kwestia budzi pewne zastrzeżenia ? a może po prostu powinno się inaczej traktować takich co spamują takich co nie bawią się w to ? to jest ograniczenie swobody dla kont które są już długo.A czemu nie wykorzystałem ? bo może jednak nie jestem osobą która będzie na siłę walić limity byle by się skończyły.Nie piszę jako desperat bo dla mnie to admini mogą nawet wprowadzić limit czasowy na konto żeby nie wygasło ja tylko odniosłem się do kwestii wcześniej wymienionych gdyż przez długi czas było wszystko ok i a teraz nagle totalna rewolucja ale uważam że każdy ma prawo robić sobie takie zmiany na jakie chce a czas to pokażę i tyle i wiem że są też userzy co mają jeszcze dłużej konto a z powodu jakiś spamerów ogranicza się swobodę bo jak to ujęłaś"Teraz przynajmniej spamerzy tak nie szaleją" ale wiadomo wszyscy muszą być traktowany jednakowo i nie ma świętych krówek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.