Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Gustlik
Gustlik
  16 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
test
test: Magnes

Siedzę sobie tak i myślę...
Ten magnes to w sumie taka nowa, lepsza, alternatywa dla wszystkich tych wyłudzaczy i spamerów.
Wchodzi sobie taki na fotkę, zakłada konto, wrzuca zdjęcia, odpala skrypt i wybiera opcję "tak". sporo ludzi kliknie tez na tak, mają rozpoczętą rozmowę i mogą pisać no limit.
Nawet gwiazdy teraz nie muszą wykupowaćd83dde2d

Prychłem ^^
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzę sobie tak i myślę...


Dla SPAMerów istotna jest skuteczność, tutaj trzeba się za dużo napracować aby osiągnąć efekt. Łatwiej wybrać inne sposoby :)
Paffeuu
Paffeuu
  16 maja 2014
test
test: Dla SPAMerów istotna jest skuteczność, tutaj trzeba się za dużo napracować aby osiągnąć efekt. Łatwiej wybrać inne sposoby :)

Blokady znacznie to utrudniają, tu nie ma z tym takiego problemu :jezyk2:
Dlatego jest to dla nich bardziej opłacalne + nie muszą wykupywać pakietu.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Blokady znacznie to utrudniają, tu nie ma z tym takiego problemu

Nie przewidziałeś jednego, nie da się w taki sposób wysłać szybko dużo SPAMu. Wyślesz jedną/dwie wiadomości, oprogramowanie wyłapie, ktoś zgłosi i konto zablokowane. Skuteczność znikoma, a wierz mi to nie są głupi ludzie i wybierają najbardziej efektywne metody. Jedynie część z nich naiwnie sądzi, że to działa, nie mierząc efektów ;)
Paffeuu
Paffeuu
  16 maja 2014
test
test: a wierz mi to nie są głupi ludzie i wybierają najbardziej efektywne metod

Wiem o tym, też się z tym problemem borykałem u siebie swojego czasu.
test
test: Nie przewidziałeś jednego, nie da się w taki sposób wysłać szybko dużo SPAMu. Wyślesz jedną/dwie wiadomości, oprogramowanie wyłapie

Macie jakieś aktywne oprogramowanie? Coś nowego?
XartIrok
Posty: 1 (po ~1028 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
XartIrok
  17 maja 2014

Gratuluje pomysłu osobie odpowiedzialnej, nie wiedziałem że ktoś jest zdolny do takiego strzału w stopę super gratulacje jeszcze raz dla tej osoby d83ddc4f. Skrypty spamowski jest prosty do wykonania wystarczy trochę poznać wasze API lub trochę lepiej zapoznać się CURL większej filozofii nie ma w tym, ciężko wam i tak będzie zablokować taka osobę d83dde04 limit jedna dzień wiadomość was zabije, tak jak nk zabiło plagiatowanie. Aktywność użytkowników i tak spada widzę to po tym ile osób jest online o danej godzinie d83dde32 powodzenia jak tak dalej będzie wam to szło. Wracając do skryptów to portal nie może nawet się pochwalić pełną sprawność, bo tam gdzie nie powinno być widać wieku to on jest widoczny i tyczy się do większej cześć tego portalu. Nie kojarzę aby ten portal był sprawny chociaż jeden miesiąc bez żadnych błędów, ostatnio zauważony przez ze mnie błąd był taki że lista online nie aktualizowała się i mówię wyłącznie tylko o stronie www

Owidiusz
Owidiusz
  18 maja 2014

Masakra z ta smieszna Fotka :D nie wiem dlaczego mam tu jeszcze konto w ogole ;D

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 693
esquilo
  18 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem dlaczego mam tu jeszcze konto w ogole

M.in.:
- dobrze Ci tu. Nawet na tyle, że korzystasz jak widzę z większych możliwości - posiadasz pakiet gwiazdy
- przywiązanie
oraz
Konto usunięte
Konto usunięte: ta smieszna Fotka.pl :D

- etc. d83dde0f.
Henziu
Henziu
  18 maja 2014

poje.:cenzura:.o doszczetnie

pawloo93
pawloo93
  19 maja 2014

Przydałby się jakiś trick na obejście tego gówna. Makabra totalna z tą gwiazdą kiedyś były tu miliony ludzi zaraz będzie połowa mniej - Quo Vadis Fotko ?

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  20 maja 2014

Gdyby nie sentyment do swojego konta które mam już przeszło 5 lat to już dawno bym usunął konto zresztą ten portal wymaga zmian ale raczej zachęcających do tworzenia konta a nie wręcz przeciwnie.Wystarczy że macie niezły zysk z tzw. gwiazdek na oceny itd ale co do wiadomości to jest cios poniżej pasa i pewnie odczujecie to gdy ludzie przestaną wchodzić lub usuną konta ja osobiście po tym co zauważyłem twierdze że każdy ma prawo zarabiać itd. bo taki jest biznes ale co do wiadomości to skończy się pewnie tym że ludzie przestaną bywać na tym portalu.Chociażby ciekawą zmianą mogło by być ilość odwiedzin na dane konto lub zdjęcie ale po co tworzyć innowacyjność jak można dać bloka na PW i żądać jeszcze za to kasy ?

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: bloka na PW

Nie ma żadnego "bloka na PW" - gdyby chciało ci się poczytać wątek dowiedziałbyś się, że jest ograniczenie do rozpoczęcia jednej nowej konwersacji dziennie - z tymi z którymi pisałeś wcześniej możesz pisać dalej.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 693
esquilo
  21 maja 2014

Ja rozumiem ludzi, dla których pw jest jedyną opcją, która trzyma go/ją na portalu. Ok, wtedy może być odebrane jako cios.
Ale powątpiewam, żeby masowo rezygnowano z posiadania tu konta, tylko z uwagi na limit.

Konto usunięte
Konto usunięte: sentyment do swojego konta które mam już przeszło 5 lat

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomości to skończy się pewnie tym że ludzie przestaną bywać na tym portalu

Jako "wyjadacz" zdajesz sobie sprawę, że wspomniana forma rozmowy nie jest jedyną, tym bardziej jeżeli odnosi się to do chęci polemiki /rozpoczęcia nowych konwersacji /nawiązania kontaktu w ciągu dnia?
Spójrz:
- Czat - main (dyskusja z wieloma osobami) lub kameralnie na priv (substytut pw :P). Wszystko zależy od fartu, toku rozmowy, etc.
- Kamerki - nadajesz: rozmawiasz z wieloma lub jedną osobą; jesteś gościem - wkręcasz się w konwersacje z uczestnikami
- Forum - chociażby "Hydepark"
- komentowanie zdjęć i profilu(w tym opcja "Odpowiedź" bardzo pomocna) - sprytny sobie to ogarnie :P
- "Magnes" - kliknięcie sobie 2x "tak" daje możliwość nowego pw - pomimo wykorzystania ograniczenia.

Wymieniłam tylko główne "punkty zaczepienia", a możliwości jest naprawdę mnóstwo. Jak to się mówi/pisze: "kto kręci, ten ma", "dla chcącego nic trudnego".

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociażby ciekawą zmianą mogło by być ilość odwiedzin na dane konto lub zdjęcie

- Podglądacz - na bieżąco licznik odwiedzin jest aktualizowany, ponadto najeżając kursorem na avatar widzisz ilość wizyt konkretnego usera/ki
- powyższa opcja jest wystarczająca. Pod zdjęciem licznik był na serio niemiarodajny (chociażby samowolne sztuczne nabijanie ilości z kont fejkowych) i został zlikwidowany.
- chcesz wiedzieć jak to ma się u kogoś - zapytaj korzystając z w.w. opcji.

Pozdrawiam d83dde09.
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  21 maja 2014
esquilo
esquilo: Ale powątpiewam, żeby masowo rezygnowano z posiadania tu konta, tylko z uwagi na limit.
Fotka to jeden z lepszych portali internetowych w Polsce dla niektórych to poniekąd kultowe miejsce i nie sądzę by stąd tak łatwo odeszli. I jeśli Fotka nie pójdą za modą i nie zmienią nazwy na jakiś angielski bełkot to na 100 % przetrwają. Wcześniej też była gwiazda za 10 zł i nie było takiego lamentu
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  21 maja 2014
esquilo
esquilo: Ja rozumiem ludzi, dla których pw jest jedyną opcją

w 90 proc. są to ci piszący dziesiątki pw dziennie o treści typu:
Cześć. Szukam kogoś, z kim mógłbym uprawiać seks. Dużo pracuje i nie mam czasu na szukanie partnerki na stale, dlatego szukam kogoś do układu bez zobowiązań. Byłabyś może zainteresowana takim układem?

czesc misiaczku alez doprawdy jestes boska ;) takich kobiet brakuje. Gdzie bylas przez cale moje zycie;) dasz sie moze poznac ? podasz mi swoj nuemr gg ;*

czy niebo płakało gdy spadałaś z nieba... itp

Zbieram tę "kreatywną tfu twórczość" i mam niezłą kolekcję takich wydalin umysłowych.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.