Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Niektórym by się przydał. Jednak w ramach kary za notoryczne 'przewinienia'.

Za debilizm tak samo, przecież jak tak siedzę i czytam czasami, to mam wrażenie, że niektórzy, to po skrobance z wiadra ucieklid83dde2d
Masz up d83ddc4d

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha teraz to leżę ze śmiechu, gwiazda też ma limit wiadomości :D duży ale ma, sprawdzone info!!

No i bardzo dobrze, boty nie będą śmiecić ludziom w na pw.
Ile możecie rozmów NORMALNYCH rozpocząć dziennie? 2, 3? może 5?
Kto normalny zaczyna 100 albo 150 nowych rozmów, no weźcie się ludzie ogarnijcie d83dde02
Płaczecie jakby wam limity literek ustawiali.
Foczka
Foczka
  12 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Płaczecie jakby wam limity literek ustawiali.


Aaaaa to moze byc nieglupi pomysl... ale cicho bo jeszcze podlapia :ninja:
Dee
Dee
  12 maja 2014

dla mnie na plus....:D jedna osoba dziennie daje 365 osob rocznie...niech chociaz 10% z tej liczby przetrwa to juz bedzie cos ;)idzcie na jakosc a nie na ilosc...;)

nie wiem czemu, ale mam dziwne wrazenie, ze najbardziej sie oburzaja ci od durnowatego spamu ( zaczynajac od zdjec wlasnego "ptaka". przechodzac przez zdebilale wiadomosci odnosnie rozmow w toku, konczac na ofertach pracy z klubow gogo)

ponadto, to nie jest limit jednej wiadomosci na dzien, tylko startu nowej rozmowy...zamiast urzadzac glupie pikiety i glodowki pod siedziba fotki(no dobra ponioslo mnie, ale jak czytam niektore wypowiedzito inaczej sie nie da;p),moze sie przeniescie pod ministerstwo edukacji :D poprostestujcie w intencji poprawy nauki czytania ze zrozumieniem!

fotka jakby nie bylo to prywatna firma, a nie panstwowa;) wasze propozycje,skargi etc. odnosnie pewnych spraw MOGA byc brane pod uwage, a NIE musza:) to tak jakbyscie protestowali ze Pan X ustala taki a nie inny regulamin w swojej firmie, lub nakazuje jakies normy do spelnienia (jedynym ograniczeniem jest obowiazujace prawo).

rozumiem ze pewne rzeczy sie moga nie podobac, ale od czegos jest kontakt. straszenie tez nic nie da...bo wlasciwie fotka jest jednym z najdluzej utrzymujacych sie na rynku serwisow tego typu, co bardzo wazne RODZIMEGO pochodzenia. a jak nie zgadzacie sie ze zmianami to zawsze pozostaje opcja "usun" :)

Dee
Dee
  12 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Gustlik
Gustlik: Płaczecie jakby wam limity literek ustawiali.


ooo od tego mogli zaczac, za jedna wiadomosc o dlugosci dajmy na to do 1000 znakow 2,00zl :D to potem by docenili ze moga z jedna osoba dzienie za darmowo sie poznac :D
PETARDA
PETARDA
  12 maja 2014
Dee
Dee:

a ty sklej wary, bo jestes modem i masz darmowa gwiazde :)
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Dee
Dee: ooo od tego mogli zaczac, za jedna wiadomosc o dlugosci dajmy na to do 1000 znakow 2,00zl :D to potem by docenili ze moga z jedna osoba dzienie za darmowo sie poznac :DGustlik

Hahahahahaha xD
Zaczyna mnie się podobać, to co piszesz :lol:
Dee
Dee: dla mnie na plus....:D jedna osoba dziennie daje 365 osob rocznie...niech chociaz 10% z tej liczby przetrwa to juz bedzie cos ;)idzcie na jakosc a nie na ilosc...;)

Dokładnie, tak jak pisałem wcześniej, jakim cza być luzerem, żeby co chwilę nowych ludzi szukać do gadki ^^
Dee
Dee: nie wiem czemu, ale mam dziwne wrazenie, ze najbardziej sie oburzaja ci od durnowatego spamu ( zaczynajac od zdjec wlasnego "ptaka". przechodzac przez zdebilale wiadomosci odnosnie rozmow w toku, konczac na ofertach pracy z klubow gogo)

W końcu mniej tego szitu będzie, a patrz co teraz powstaje, przedtem płacz, bo spam, teraz płacz, bo brak spamud83dde02
Dee
Dee: ponadto, to nie jest limit jednej wiadomosci na dzien, tylko startu nowej rozmowy...zamiast urzadzac glupie pikiety i glodowki pod siedziba fotki(no dobra ponioslo mnie, ale jak czytam niektore wypowiedzito inaczej sie nie da;p),moze sie przeniescie pod ministerstwo edukacji :D poprostestujcie w intencji poprawy nauki czytania ze zrozumieniem!

Tłumaczyłem z 4x, to nic nie daje :P
PETARDA
PETARDA: jestes modem i masz darmowa gwiazde :)

Nie jest darmowa, to jest w jakimś stopniu forma wynagrodzenia.
Shaitan
Shaitan
  12 maja 2014
PETARDA
PETARDA: jestes modem i masz darmowa gwiazde :)


Tak, bo bycie modem to tylko szpan, nie wymaga to żadnego nakładu pracy, gwiazdkę więc się dostaje też dla szpanu ZA DARMO ;)
Dokąd idziesz polsko, skoro ten naród taki niemyślący...

A odnośnie tego limitu - sam w sobie nie jest taki zły, jednak jak się okazuje działa inaczej niż powinien i pewnie to w tym momencie najbardziej ludzi denerwuje ;)
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Shaitan
Shaitan: A odnośnie tego limitu - sam w sobie nie jest taki zły, jednak jak się okazuje działa inaczej niż powinien i pewnie to w tym momencie najbardziej ludzi denerwuje ;)

Jest faktycznie kapkę zbyt lov, tak 5-10 i byłoby oks.
Znając życie, Andrzej zwiększy, ale i tak będzie źle ^_^
Shaitan
Shaitan
  12 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Znając życie, Andrzej zwiększy, ale i tak będzie źle ^_^


A zniknie całkowicie to zaraz znowu będzie "zróbcie coś z tym spamem". To my Polacy...
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Shaitan
Shaitan: A zniknie całkowicie to zaraz znowu będzie "zróbcie coś z tym spamem". To my Polacy...

No co zrobisz...
Ja już ręce rozkładam jak tu wchodzę... Przypomina mi to hyde i duet emenemsów x20
Najweselsze jest to, że tłumaczysz im 10x, jednemu w końcu przetłumaczysz i zaczyna pisać inny... i znowu trzeba robić to samo ^^
Dee
Dee
  12 maja 2014
PETARDA
PETARDA: Dee: a ty sklej wary, bo jestes modem i masz darmowa gwiazde :)

porazajaca kultura wypowiedzi:)

Shaitan
Shaitan:


Gustlik
Gustlik:

chyba na forum zaczne sie udzielac z konta bez uprawnien, gdzie sama sobie wykupuje gwiazdke ;x wtedy moze to, ze ja jednak sie ciesze z mniejszej ilosci spamu zostanie zaakceptowane;p
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Dee
Dee: porazajaca kultura wypowiedzi:)


Tak jak pisałem, wiadra niskie robią i uciekają d83dde02
Możesz albo zignorować, albo zrobić tak, jak ja robię przeważnie :D

Dee
Dee: chyba na forum zaczne sie udzielac z konta bez uprawnien, gdzie sama sobie wykupuje gwiazdke ;x wtedy moze to, ze ja jednak sie ciesze z mniejszej ilosci spamu zostanie zaakceptowane;p

To i tak nic nie da, będziesz czytać, że wozisz się jak magnat z 2 gwiazdami i bedzie gadka, że za free pewno na 2 koncie też masz ^^

Co do samego limitu, to myślę, że powinien być ustawiony na od 5 do 10 max i nie ruszać już tego [dla star powiedzmy 2x taki i spokój]
Tak byłoby najlepiej i sprawiedliwie ;]
pioterhiszpan
Posty: 160 (po ~113 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
pioterhiszpan
  13 maja 2014
woland
woland:


Decydenci Fotka.pl zachowują sie jak rząd Tuska, który zwiekszył akcyze licząc, ze zwiększą sie wpływy do budżetu a stało sie odwrotnie. Pamiętajcie, ze pazerny traci dwa razy :)
A tak po za tym to zabijacie idee tego portalu, który został stworzony w celach poznawania nowych ludzi. A teraz niby jak chcecie przyciagnąć nowych uzytkowników? A wasza linia obrona, ze niby chcecie zmniejszyc spam, jest kompletnie nietrafiona. Teraz spam przeniesie się w komentarze i dopiero zrobi sie burdel.

Zycie zaczyna sie powyżej 4500 obrotów...

Gustlik
Gustlik
  13 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
pioterhiszpan
pioterhiszpan: spam przeniesie się w komentarze i dopiero zrobi sie burdel.

Spam we wpisach już dawno został opanowany, jest black lista linków i opcja "wpisy od znajomych" itp.
Limit wg. mnie jest jak naj bardziej słuszny, ale nie tak niski jak jest obecnie ;>
Powinien zostać zwiększony do takiej liczby jak pisałem up, a limit gwiazd nie powinien być wyższy niż 200% limitu nie zrzeszonego Usera.
pioterhiszpan
pioterhiszpan: Decydenci Fotka.pl zachowują sie jak rząd Tuska, który zwiekszył akcyze licząc, ze zwiększą sie wpływy do budżetu a stało sie odwrotnie. Pamiętajcie, ze pazerny traci dwa razy :)

Nie są to Bóg wie jakie kwoty, zobacz jak wygląda sytuacja na innych tego typu serwisach, portalach randkowych albo ocierających się o randkowe.
Fotka na chwile obecną jest najtańszym portalem z tego sortu i nie ma praktycznie żadnych ograniczeń.
pioterhiszpan
pioterhiszpan: A tak po za tym to zabijacie idee tego portalu, który został stworzony w celach poznawania nowych ludzi. A teraz niby jak chcecie przyciagnąć nowych uzytkowników?

Jak to jak?
Ty tak na serio?
Przecież masz czat, masz kamerki, masz forum, masz pw, masz magnes, czego Ci jeszcze brakuje? :zonk:
Płacisz za wejście albo pisanie na czacie? Za wizytę i postowanie na forum? Za transmisję na tv? Nie...
Każdy myślący człowiek wpadnie na to bezproblemowo, przecie to akcja mająca na celu popchniecie Was do użycia tych funkcji...
pioterhiszpan
Posty: 160 (po ~113 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
pioterhiszpan
  13 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Gustlik
Gustlik: Nie są to Bóg wie jakie kwoty, zobacz jak wygląda sytuacja na innych tego typu serwisach, portalach randkowych albo ocierających się o randkowe. Fotka na chwile obecną jest najtańszym portalem z tego sortu i nie ma praktycznie żadnych ograniczeń

Dlaczego porównujecie sie go gorszych? To,że inne portale tak robią to nie znaczy, że i Wy tak musicie. Macie szanse wyznaczać lepsze standardy i przebić sie jako faktycznie "darmowy" portal to wolicie zrażac uzytkowników kolejnymi ograniczeniami/zmianami etc.
Gustlik
Gustlik: Przecież masz czat, masz kamerki, masz forum, masz pw, masz magnes, czego Ci jeszcze brakuje? Płacisz za wejście albo pisanie na czacie? Za wizytę i postowanie na forum? Za transmisję na tv? Nie...

Z czatu ani kamerek nie korzystam podobnie jest z tym magnesem a na forum pisze tylko w tego typu sprawach. Jedyna opcja, która mnie tu interesowała to te privy.

Gustlik
Gustlik: Każdy myślący człowiek wpadnie na to bezproblemowo, przecie to akcja mająca na celu popchniecie Was do użycia tych funkcji...

Kazdy myslący człowiek wie,że jak cos jest ciekawą opcją to nie trzeba go do tego zachęcac a Wy chceci na siłe wymusic uzywanie danych opcji, które nie są popularne bo jakby były to ta cała wasza akcja "popychania" byłaby zbędna.

Zycie zaczyna sie powyżej 4500 obrotów...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.