Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Gustlik
Gustlik
  14 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
mariusz020
mariusz020: no może nie przesadzajmy :P miał swoje wady i nie koniecznie na lepsze poprawiony został :P

Dla mnie zawsze był to "najlepiej zrobiony" serwis [z tego typu serwisów], teraz jest jak jest, ale przed srebrnymi był to mega portal.
esquilo
esquilo: 100 nowych pw.

Porąbane, jak to się ma do tej jednej dla non starów.
Jadą po całości xD
Weź ogarnij te małe literki, bo to wkurza na dłuższą metę :jezyk: nie jest to fajne.
esquilo
esquilo: Z deka przesadzony. Mogło pozostać to 10 (pomijam fakt, że jakiś czas limit wynosił 25 - akurat za dużo). Tak sobie myślę, że magiczna 3 byłaby dobrym limitem - "do trzech razy sztuka".

Troszku mało, dyszka byłaby oks, jak Stars ma 100 to niech taki non ma te 10%
Najwięcej mamy tu dzieciaków, a dzieciaki lubią popisać : D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  14 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Porąbane, jak to się ma do tej jednej dla non starów.

"Gwiazdy" od zawsze opierały się na tym, że dawały więcej.
Ale czy to lepiej... (wyjaśnienie celowo zmniejszone).
Gustlik
Gustlik: Troszku mało, dyszka byłaby oks

Ja o limicie nie decyduję, jedynie proponuję. Lepsze to jak jedno pw.

Osoby bez star.
Limit - nowe pw/miesiąc:
3 - 90/93.
10 - 300/310.
Oczywiście...
Gustlik
Gustlik
  14 maja 2014
esquilo
esquilo: "Gwiazdy" od zawsze opierały się na tym, że dawały więcej.

Logiczne, dlatego się za to buli dolaryd83dde02
Tylko, że aż takie przebicie? Oby szybko zwiększyli ^^
esquilo
esquilo: (wyjaśnienie celowo zmniejszone).

Nie propsuje, wzrok chcesz mi popsuć Ełosklo.

:haft:
esquilo
esquilo: Osoby bez star. Limit - nowe pw/miesiąc: 3 - 90/93. 10 - 300/310. Oczywiście...

No i dyszka wygląda okej, zwłaszcza jak ludzie łazikują po cam itd.
Nie każdy jest tak rozwinięty, że od razu znajduje towarzycho stałe do gadki xD
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  14 maja 2014
Gustlik
Gustlik: dlatego się za to buli dolary

Dolary, euro, złotówki - nvm. Chcesz więcej -> płacisz.
Gustlik
Gustlik: Tylko, że aż takie przebicie?

Kontrast, zachęta.

Nowi userzy ze świeżo zakupionym pakietem mogą sobie wtedy popisać. Na tym chyba polega ograniczenie tego pw do 1, ma zachęcić.
Ale czy to dobrze, skoro "Gwiazda" daje taką swobodę? Spam: :*, ;>, siema, poklikamy, wylizałbym i wcześniej wspomniane teksty... zakwitnie...
Tyle, że będzie o 1 więcej wykupiony pakiet.
Ale zacznie się problem marudzenia - zgłaszania, blokowania.
Dla mnie to nie kłopot, ale sam zapewne czytasz posty/tematy i widzisz narzekania/brak zrozumienia/ogarnięcia.

Swoją drogą o limicie pw dla star mało kto wie/zdaje sobie sprawę.

Nie mam nic do pakietu gwiazdy - sam w sobie jest okej. Dla mnie potrzebny z innych powodów niż pw, do którego ilości mam jedyne "ale".

Gustlik
Gustlik: No i dyszka wygląda okej, zwłaszcza jak ludzie łazikują po cam itd

Cam, Magnes, Online, ranking - jest wiele miejsc na portalu, gdzie potencjany user/ka może chcieć zagadać.
Dalej jestem za magiczną trójką.

Chociaż... true, not false: 10 była już wcześniej, mogła pozostać.

Gustlik
Gustlik: Nie propsuje, wzrok chcesz mi popsuć Ełosklo.

Dziedziczysz parę cennych binokli, więc cichaj d83dde02.
Gustlik
Gustlik
  14 maja 2014
esquilo
esquilo: Dolary, euro, złotówki - nvm. Chcesz więcej -> płacisz.

Ja tam nie chce więcej, chcę starą cenę pakietu :lol: i nie chce więcej bajerów, jak żyć?
esquilo
esquilo: Nowi userzy ze świeżo zakupionym pakietem mogą sobie wtedy popisać. Na tym chyba polega ograniczenie tego pw do 1, ma zachęcić. Ale czy to dobrze, skoro "Gwiazda" daje taką swobodę? Spam: :*, ;>

No nie pykło Im z tym.
esquilo
esquilo: :*, ;>, siema, poklikamy, wylizałbym

< 3333
No siema :***** poklikajmy.
Co liżemy?
esquilo
esquilo: Dla mnie to nie kłopot, ale sam zapewne czytasz posty/tematy i widzisz narzekania/brak zrozumienia/ogarnięcia.

Ja nawet nie umiem czytać, wklejam i mi samo czyta d83dde02
esquilo
esquilo: Swoją drogą o limicie pw dla star mało kto wie/zdaje sobie sprawę.

Właśnie sęk w tym, że bardzo mało kto wie, nawet niektórzy FP o tym nie wiedzą, tak samo o nowych bajerach jakie dodają, czasy się zmieniły okrutnie ;x
Kiedyś FP wiedzieli o każdej bzdecie, dziś piszę do FP i pytam " Co to mi tak plumka jak ktoś do mnie pisze pw i jak to wyłączyć"
Dostałem odp "yyyyyyyyy? no ja w sumie sam nie wiem co to i z czym to się je" no to kurdeł :P
esquilo
esquilo: Cam, Magnes, Online, ranking - jest wiele miejsc na portalu, gdzie potencjany user/ka może chcieć zagadać. Dalej jestem za magiczną trójką. Chociaż... true, not false: 10 była już wcześniej, mogła pozostać.

No właśnie mogłaby zostac, spamu nie masz, ludzie piszą, forum jest clean i nie ma płaczu.
Maxi0
Maxi0
  14 maja 2014

Haha mam gwiazdke to moge pisac ile chce ale juz do kogo napisze nie ma jak mi napisac choreee to co mi z tej gwiazdki jak nikt mi nie odpisze...

Gustlik
Gustlik
  14 maja 2014
Maxi0
Maxi0: Haha mam gwiazdke to moge pisac ile chce ale juz do kogo napisze nie ma jak mi napisac choreee to co mi z tej gwiazdki jak nikt mi nie odpisze...

Źle to rozumiesz, czytaj cały temat dokładnie, post po poście.
Masz ograniczenie do ROZPOCZĘCIA 1 rozmowy dziennie [bez star], jak napiszesz do kogoś pierwszy [mając pakiet star], to możesz normalnie pisać, ile wlezie, aż tej osobie albo Tobie oczy nie wyparują.

Pozdro :ziober2:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  14 maja 2014
Maxi0
Maxi0: Haha mam gwiazdke to moge pisac ile chce

Maxi0
Maxi0: ale juz do kogo napisze nie ma jak mi napisac

Jesteś w błędzie.
User bez gwiazdy może napisać obecnie 1 pw w ciągu doby - nowe -> samodzielnie zainicjowane.
Natomiast:
Jeżeli Ty rozpoczniesz rozmowę - odbiorca odpisze/może, pomimo wykorzystania już 1 pw. Gdyby to nie nastąpiło - wyjście jest proste - może nie chcieć z Tobą kontaktu, wiadomość go/jej nie zachęciła.
(Sprawdziłam kontaktując się z osobą bez "gwiazdy", z którą wcześniej nie rozmawiałam.)
Maxi0
Maxi0
  14 maja 2014

A to juz zatrybilem :)

ANDever
ANDever
  15 maja 2014

Mam tu konto od 2006 roku. W miarę upływu czasu coraz mniej zaglądam, bo zaczynają mnie odrzucać te udziwnienia. Od dłuższego czasu nie dało się używać mobilnej wersji fotki na androida, bo LENILI SIĘ napisać ją na nowo, tak by działała poprawnie na nowych urządzeniach. Wreszcie po bóg wie jak długim czasie ktoś to zrobił i się wielce podniecają jaka to super aplikacja i łojojojoj a to dziadostwo dalej nie działa poprawnie, rozciąga fotki, tak ze nie da się ich normalnie przeglądać. Takie amatorskie apki to piszą chłopaczki w technikum na pierwszym roku. Chwała, ze jeszcze opłaty za pobranie sobie nie zażyczyli. No ale dobra, back on track - blokada PW? Pogrzało.. To jest strzał w stopę. Już wiele razy strzelali sobie w stopę różnymi badziewnymi utrudnieniami ale to będzie punkt zwrotny historii. Kilka razy z ciekawości i potrzeby kupiło mi się tzw 'gwiazdę' ale teraz jestem zmuszany do jej zakupu nawet w celu normalnej rozmowy z kimś nowym. 1PW dziennie? Chore, śmieszne i to uśmierci ten portal. Jak jeszcze przeczytałem jak się podjarali tym, że zmienili logo i teraz bardziej pokazuje czym jest portal. Logo w stylu dymka czatu który jest jakby jednoczesnie aparatem.. Teraz aby jeszcze bardziej uzupełnić powinni zrobić aby to logo było na banknocie, bo portal ewidentnie poszedł w kierunku dojenia z ludzi kasy. Różne rzeczy tu już widziałem ale po tej zmianie chyba jednak usunę swoje konto, które mam już tutaj przecież dobre 8 lat! BRAWO ADMINISTRACJA!

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to dziadostwo dalej nie działa poprawnie, rozciąga fotki, tak ze nie da się ich normalnie przeglądać.

Napisz nam dokładnie co masz na myśli. Fotki dopasowują się do całości ekranu, dopasowując do twarzy. Dotykając zdjęcie możesz przejść w tryb ręcznego skalowania.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 maja 2014
esquilo
esquilo: Magnes

Jeśli ktoś powie tobie TAK i zrobisz to samo, to można rozmawiać bez limitu. Nie blokujemy osób, które powiedziały sobie 2xTAK ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  16 maja 2014
test
test: Jeśli ktoś powie tobie TAK i zrobisz to samo, to można rozmawiać bez limitu. Nie blokujemy osób, które powiedziały sobie 2xTAK ;)

Wyśmienicie.To daje już większy zakres - możliwości porozumiewania się dla userów/ek nie posiadających pakietu gwiazdy d83dde0f.

W sumie to info jest dobrą zachętą do korzystania z zabawy, jaką jest wspomniany Magnes d83ddc4d.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  16 maja 2014

czy ja dobrze słysze, czy dodano dźwięk przychodzącej wiadomości?

Gustlik
Gustlik
  16 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Wyśmienicie.To daje już większy zakres - możliwości porozumiewania się dla userów/ek nie posiadających pakietu gwiazdy . W sumie to info jest dobrą zachętą do korzystania z zabawy, jaką jest wspomniany Magnes

Pisałem o tym x stron wstecz, troszkę żałosne, że portal z tak liczną ilością online, musi ograniczać Użytkownikom możliwość poznania innych, tylko po to, aby rozreklamować jakiś badziewny magnes, który i tak jest failem + jest pełen błędów.



Wiek mam UKRYTY, a jednak nie do końca... Zgłosiłem ten problem kilka dni temu, wiadomo coś na ten temat? Any progres?
test
test: ;)

____________________________________

Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja dobrze słysze, czy dodano dźwięk przychodzącej wiadomości?


Właśnie dodano, i o tym też nikogo nie poinformowano... Funkcja jest domyślnie włączona d83dde16
Nawet Fotka Przyjaciele nie byli o tym poinformowani...
Opcję możesz wyłączyć w ustawieniach:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.