Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  23 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie Tusk przejął fotke.

esquilo
esquilo: ]

Naprodukowałaś się i po co? Okazało się że wszystko co napisałaś to jak krew w piach, by nie powiedzieć psu w d.... Sama widzisz jaki poziom zaprezentował kolega. Wypowiedź świadczy o tym, że nawet nie przeczytał tego co napisałaś.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  23 maja 2014
woland
woland: Naprodukowałaś się i po co? Okazało się że wszystko co napisałaś to jak krew w piach, by nie powiedzieć psu w d.... Sama widzisz jaki poziom zaprezentował kolega. Wypowiedź świadczy o tym, że nawet nie przeczytał tego co napisałaś.

Tu już nawet nie chodzi o poziom jakim wykazują się Ci userzy, a o usilną próbę zwrócenia na siebie uwagi w internetach przy użyciu agresji i głupawych żartów. Atencja niemal natychmiastowa, ale odwrotna w skutkach/chwilowa.

Fakt, ostanie moje wypowiedzi są długie. Sądzę, że dość treściwe i na razie zawieszam postowanie w tym temacie. Przynajmniej do czasu, kiedy przestaną pojawiać się pretensje tego samego kontekstu.

d83dde0f
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  24 maja 2014
esquilo
esquilo: Tu już nawet nie chodzi o poziom jakim wykazują się Ci userzy, a o usilną próbę zwrócenia na siebie uwagi w internetach przy użyciu agresji i głupawych żartów. Atencja niemal natychmiastowa, ale odwrotna w skutkach/chwilowa.Fakt, ostanie moje wypowiedzi są długie. .

A może Ty chcesz na siebie zwrócić uwagę ? Póki co to Tw wypowiedzi są dłuższe i idą ku temu by zyskać jakieś poparcie bo sprzeciwiasz się każdej( w większości) osobie w tym wątku i niech zgadnę liczysz na zaproszenie do elity portalu czyż nie ? nie widzę byś była członkiem a piszesz tak, jakbyś chciała i bronisz ich stanowiska.Mają Tb coś do zaoferowania że tak każdy komentarz musisz komentować w dużej ilości zdań ? Nie chcesz "postować" jak to określiłaś tylko dlatego że ktoś ma pretensje ?Każdy ma prawo do swojej opinii za zwłaszcza tacy userzy jak ja gdzie konto już na tym portalu istniej od x lat.Uważam że dalsza konwersacja odnośnie tego tematu jest bezsensu dlatego kończę to i tyle a tak apropo droga koleżanko to póki co Ty za bardzo udzielasz się w opiniach i każdego musisz skwitować swoją opinią bo ten zły bo to zła opinia bo.Nikt CI nie zabrania itd. zresztą zobaczyłem po Tw koncie że masz konto od 2 lata bodajże a ja te konto już mam od 2009 więc nawet nie chce mi się z Tb dyskutować co złe a co dobre bo jak to napisałem każdy ma prawo robić co chce ale co innego gdybyś miała o wiele dłużej ode mnie ale masz nieco mnie i starasz się każdemu prawić jakieś morały w stylu"każde zmiany są potrzebne..." nie jesteś nawet członkiem "fotki" a Tw wypowiedzi można odebrać jako formę obrony tego portalu i staranie się dołączyć do elity.Po prostu masz jakiś cel w tym i tyle ale to Tw sprawa nie moja.Pozdrowienia
Zjawa
Posty: 114 (po ~265 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 148
Zjawa
  24 maja 2014

o jeju jeju ja nawet nie odczułem limitu

Zapoznałem się z Twoją opinią i doszedłem do wniosku, że niespecjalnie mnie ona obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paffeuu
Paffeuu
  24 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Zjawa
Zjawa: o jeju jeju ja nawet nie odczułem limitu


:pavarotti:

Ja w wątku czuję okrutny i przytłaczający ból dupy. Setki linijek bitowego gówna, gówna, które jest ZBĘDNE i tyle w sumie...
Limit jest zły, ogólnie na 100% jest zbyt niski, na bank go zwiększą + po co tyle pisać i się srać...
Jak ktoś nowy w wątku napisze, to po jakimś czasie wpadnie na pomysł prześledzenia wszystkich stron, jak nie, to lipton ^_^

Bardziej sadziłbym się o cenę pakietu i to, że nikogo nie poinformowali o zmianach.

Robi się tutaj po lekku 2 hydepark :zonk:
Equilibrius
Equilibrius
  25 maja 2014

esquilo Mam wrażenie, że Tobie to za to płacą. Sry, ale jak ktoś dodaje nowe płatne opcje to ok. Jak ktoś dotychczasowe darmowe opcje robi płatnymi to to się nazywa bycie skąpym skur..... także się nie dziw, że nikomu to nie pasuje. A to że fotka przoduje w ilości darmowych opcji to jest best joke ever, bo jedyne w czym przoduje to robienie ludzi w balona robiąc z opcji darmowych opcje płatne.

xGULi
Posty: 2 (po ~519 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 56
xGULi
  25 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Już widać pierwsze rezultaty tego super "pomysłu"
Dawniej jak przeglądałem sobie dziewczyny z mojego miasta to było z 5 stron osób, które logowały się dziś/wczoraj
a teraz? jedna/może dwie a reszta "logowała się 3-4 dni temu..."

I podejrzewam, że będzie coraz gorzej, a na pewno nie lepiej więc trzepcie kasę, ja nie mam zamiaru płacić za pisanie wiadomości... bezczelne wyłudzanie pieniędzy... (dam sobie rękę uciąć, że z samych reklam wychodzicie sporo na plus...) ale zawsze ludziom mało...

Paffeuu
Paffeuu
  25 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: esquilo Mam wrażenie, że Tobie to za to płacą.


Coś w tym jest, dawno to zauważyłem, pure lizodupstwo w oczekiwaniu na jakiś profit.
Ja też lubię tutaj popisać, ale trzeba mieć zdrowe podejście i być zawsze neutralnym ;F
Konto usunięte
Konto usunięte: A to że fotka przoduje w ilości darmowych opcji to jest best joke ever

Przoduje może, ale w rankingu portali randkowych :lol:
Trzeba tylko wyraźnie powiedzieć, że po wpisaniu w google "fotka.pl", widzimy, że pisze tam o portalu społecznościowym, a nie randkowym...
Lecą sobie w kulki i tyle, ale mają już efekty.
Kolega, który napisał posta przede mną podał najlepszy przykład. Sam też to zauważyłem, na "śląskim" miałem przeszło 30-35 stron, teraz wieczorem jest fajnie, jak jest 10 *_*
pawloo93
pawloo93
  25 maja 2014

A myślałem, że fotka szybko wycofa się z tego pomysłu no cóż - czas się żegnać, niedługo fotka zostanie zamknięta i tyle z tego będzie - czekam na dobry portal konkurencyjny, gdybym był dobry w te klocki to już dawno bym go stworzył ;p

naitsaB
naitsaB
  25 maja 2014

art10 punkt d mówi ze mam prawo wysyłac wiadomosci a jak widac nie moge wysyłac nie buląc kasy kiedys bywalem tu codziennie a użytkowników było 3 razy tyle co teraz, a teraz coraz zadziej i chyba usune konto;)

ColdWind
ColdWind
  26 maja 2014

Ponad 6 lat jestem na fotce i widac pazernosc na forse siegnela zenitu. Ma to jednak swoj plus. Jesli to nie wydoi uzytkownikow to zamkna serwis ;)

ziemski90
ziemski90
  26 maja 2014

Z tego co pamiętam to już było tu takie ograniczenie i nie przetrwało długo :) więc podejrzewam że tym razem będzie to samo ;) i czekam na to ;)

ColdWind
ColdWind
  26 maja 2014

Ja sobie nic takiego nie przypominam.

PastoreVillo
PastoreVillo
  26 maja 2014

Fotka schodzi na dno ! juz nie chodzi o to ze gwiazda kosztuje majatek ale o zasade dzieki ktorej kazdy mogl gadac bez ograniczen, a kto chcial to i tak gwiazde kupil !

praksyda
praksyda
  26 maja 2014

papierosy i piwa tez kosztują, ale jakoś nałogowców nie brakuje.
To samo z gwiazdą, kto chce i tak kupi, a jak fotka straci kilkanaście klientów, to raczej nie zbankrutuje.
a wy możecie krzyczeć sobie dalej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.