Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  27 maja 2014

Szanowna Fotko.pl wy chyba nie rozumiecie tego ze to wy istniejecie dzieki nam uzytkownikom a nie my dzieki wam bo taki podobnych portali jest w sieci mnostwo i jesli znaczna wiekszosc nas przeniesie sie na inne tego typu portale to wy znikniecie i zobaczycie jak pazerstwo na pieniadze wykancza!

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  28 maja 2014

hahaha co prawda w oczy kole ze zlosliwie uzuneliscie moje fotki hahaha

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 maja 2014
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: hahaha co prawda w oczy kole ze zlosliwie uzuneliscie moje fotki hahaha

Zapewne naruszały, którąś z obowiązujących zasad. Szczególy tutaj: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  28 maja 2014

Bujajaca ty to wez juz sie bujaj bo do ciebie sie tu nie zwracalem i jak ciebie bede o cos pytal to wtedy sie udzielisz

Poozytywnaaax3
Poozytywnaaax3
  29 maja 2014

osoby z gwiazdą też mają limit pisania wiadomości do nowych osób, tylko jest on większy. Paranoja.
Mam nadzieję, że obróci się to wszystko przeciwko fotce. Ja wykupiłam gwiazdę na 2 tygodnie, bo ceny porażają. Więcej już nie zamierzam.

Paffeuu
Paffeuu
  29 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: osoby z gwiazdą też mają limit pisania wiadomości do nowych osób, tylko jest on większy. Paranoja.

Starsy mają limit "do 100 wiadomości" [o ile mam dobre info] bo niestety nigdzie nie ma o tym wzmianki ;///
Nikt normalny nie zaczyna tylu rozmów dziennie więc posiadacze pakietu nie narzekają, ale limit jednej nowej rozmowy na dobę dla konta bez pakietu jest mega złym pomysłem : D
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że obróci się to wszystko przeciwko fotce

Już to odczuli :pavarotti:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wykupiłam gwiazdę na 2 tygodnie, bo ceny porażają. Więcej już nie zamierzam.

Ja last tajm pakiet kupiłem z 2 miesiące temu, ostatni dostałem "w prezencie", na pewno już nie wykupię.Nie dziwie się, że ludzie tak reagują :rotfl:
test
test:

Siobhan
Siobhan:

POWINNA BYĆ INFORMACJA W KLUBIE GWIAZD I NA FORUM FOTKI "PRZYPIĘTA" [DOTYCZĄCA LIMITU I NOWYCH CEN]
+ CO Z SUBSKRYBENTAMI? ICH TEŻ NIE INFORMOWALIŚCIE, CZY TO LEGALNE? NIE SĄDZĘ...

Najbardziej śmieszy mnie to, że wykorzystujecie mode i fp jak "informacje awaryjną", za frajer tu siedzą i zbierają za was baty.
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  29 maja 2014

Czyżby kryzys finansowy dopadł ten portal ?Niech mi nikt nie wciska że zmiany są potrzebne bo akurat od 2009 roku mam tutaj konto i jakoś nawet bez gwiazdy mogłem pisać więcej niż kilka wiadomości przez ten okres aż do tej "magicznej" zmiany i to było w tym portalu najlepsze bo była swobodna komunikacja i nie ograniczało się ilości wiadomości a to że ktoś mi pisał że nie wykorzystałem swojego limitu który niby był to co kogo to obchodzi ? piszę sobie wtedy kiedy mam natchnienie i nikt mi nie będzie kazał na siłę nawiązywać wiadomości.Kogo ten portal chce w konia robić ?Ja chcecie upadku to już najlepiej zamknijcie serwis i tyle bo nikt z adminów czy ludzi którzy pracują na portalu nie będę mi mówić że czarne to białe a białe to czarne bo zmiany są czasem potrzebne ale od momentu gdzie mam tutaj konto mogłem swobodnie pisać i nie widziałem żadnych ograniczeń w stylu"wykup usługę"a konto mam 5 lat także portal nagle ewoluował twierdząc że zmiany są potrzebne ? zmiany w sensie zyskania jak najwięcej kasy tylko czy to dobra czy zła decyzja ?Tylko rozsądny człowiek nie podejmie się kupna u Was gwiazdy a ja do takich należę i mam nadzieje że ludzie także podzielają moje zdanie bo mam dziwne wrażenie że pracownicy zaczynają się bawić z użytkownikami na tym portalu.

DrZywago1
DrZywago1
  30 maja 2014

Pazerność uszami wychodzi

Dee
Dee
  30 maja 2014
Ostatnio edytowany: 26 czerwca 0111
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mam dziwne wrażenie że pracownicy zaczynają się bawić z użytkownikami na tym portalu

Pracownik robi dokładnie to co szef sobie wymyśli i chce:) tak jest chyba w każdej prywatnej firmie:) (oczywiście w granicach kompetencji)

Masz ograniczenie do zaczecia rozmowy z kimś nowym, a nie do.prowadzenia rozmów w ogóle.

Ktoś będzie chciał to kupi gwiazdę, nie to nie, zawsze tak.było.

Poza tym trwają prace modernizacyjne, pewnie nieco będzie zwiększony limit:)
ColdWind
ColdWind
  30 maja 2014

Nie, zawsze tak nie było! Pazerność sięgnęła dna, ale bardzo dobrze niech fotka upadnie bo to jeden wielki burdel.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  30 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, zawsze tak nie było!

Nikt nikogo nie zmusza do wykupu pakietu gwiazdy. Opcja jest dodatkową. Bez niego profil też może funkcjonować na portalu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pazerność sięgnęła dna, ale bardzo dobrze niech fotka upadnie bo to jeden wielki burdel.

Zadam Ci pytanie: stricte jesteś/masz konto tu dla portalu czy dzięki niemu?

Przeczytaj kilka stron tematu zanim zaczniesz się ponownie bulwersować d83dde0f.
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  30 maja 2014

Kobieto wyzej wlasnie chodzi o to ze portal zmusza uzytkownikow do wykupienia pakietu gwiazdy ograniczajac pisanie nowych wiadomosci do 1 sztuki wiec to raczej Ty nie czytasz tematu a sie wypowiadasz!

Dee
Dee
  30 maja 2014
Ostatnio edytowany: za 26 czerwca 7893
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Kobieto wyzej wlasnie chodzi o to ze portal zmusza uzytkownikow do wykupienia pakietu gwiazdy ograniczajac pisanie nowych wiadomosci do 1 sztuki wiec to raczej Ty nie czytasz tematu a sie wypowiadasz!

Jedna nowa rozmowa dziennie daje ich 365 rocznie. Rozsądny człowiek idzie na jakość a nie na ilość. Fakt jedna to za malo ale więcej niż 5NOWYCH ROZMÓW dziennie nie dałabym ludziom bez gwiazdy, bo nareszcie ciesze się wiadomościami bez spamu i durnych propozycji:)

Te które były zaczęte nadal możesz prowadzić. Wiec nie zabrali wiadomości w ogóle, tylko ograniczyli możliwości spamerom :)

To proponuje jeszcze strajki dlatego ze gwiazdy mogą :
Wystawiać ocenę 11
Mieć tło na profilu
Się wyróżniać
Kasować oceny
Widzą kto dodał do cl/ulubionych.

No i ostatnie ale chyba najważniejsze NIE MAJĄ REKLAM:)
Zobaczcie ile nowych tematów może powstać.

Piszecie o pazernosci, mam rozumieć ze jakbyście mieli własne firmy to tylko po to aby do nich dokładać? Tak o dla funu?

Jedna z obserwacji pokazuje że ci co najwięcej krzyczą ze koniec portalu, że usuwają konto, że dno....nadal tu siedzą.....wiec większość z was burzy się dla samego burzenia:)

No i pomijam ze to Ty nie czytałeś tych kilkunastu stron w temacie:)
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  30 maja 2014

Sama przyznalas ze jedna to za malo i ze nie dalabys wiecej niz 5 nowych rozmow wiec po co jeszcze pajacujesz z jakimis propozycjami strajku i na sile chcesz osmieszyc tych co sa przeciwko takim pomyslom a tym samym probujesz blysnac jak GWIAZDA?! Kazdy z uzytkownikow ktory nie chce reklam wcale nie musi za to placic i wykupywac tutaj jakiegos pakietu gwiazd bo wystarczy ze zainstaluje sobie DARMOWY dodatek AdBlock dla swojej przegladarki i po reklamach.

No i pomijam fakt ze przez to Twoje niby "Przyjacielstwo" to masz az caly jezyk brazowy od lizania im d...:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  30 maja 2014
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: No i

Dee ma całkowitą rację.
Mógłbyś też poświęcić trochę czasu i zajrzeć nie tylko w treść tematu, ale i jego szczegóły.
.
Chcąc coś osiągnąć należy oczywiście wyrażać swoje zdanie. Ale... dobitnie i kulturalnie d83dde0f.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.