Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Avatar użytkownika Polonistka74Polonistka74
Posty: 4 (po ~263 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
Polonistka74
  2 czerwca 2014

Dokładnie takie coś wyskakuje "Jako użytkownik z bezpłatnym kontem wyczerpałaś dzisiejszy limit wysyłania wiadomości do nowych osób. Jeśli chcesz go zwiększyć, dołącz do Klubu Gwiazd. - spróbuj ponownie" na czerwono, więc to nie blokada raczej. Może to co napisał Paffeuu coś da.

Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
Polonistka74
Polonistka74: Dokładnie takie coś wyskakuje "Jako użytkownik z bezpłatnym kontem wyczerpałaś dzisiejszy limit wysyłania wiadomości do nowych osób. Jeśli chcesz go zwiększyć, dołącz do Klubu Gwiazd. - spróbuj ponownie" na czerwono, więc to nie blokada raczej. Może to co napisał Paffeuu coś da.

Noms, niech napisze na kontakt od razu, może coś tam z PW jest, możliwe też, że kolega wykorzystał już limit i o tym nie wspomniał :D

Co to za czasy w ogóle, koleś chce z Kobietą pisać i Kobieta musi na forum kombinować a leser leży i czeka na efekty, jak żyć? d83dde02
Avatar użytkownika Polonistka74Polonistka74
Posty: 4 (po ~263 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 38
Polonistka74
  2 czerwca 2014

No właśnie on wykorzystał limit już bo do kogoś tam napisał, ale potem ja napisałam pierwszą wiadomość do niego i on nie może w ogóle odpisać, tu limit ma coś do tego? :) Ktoś z dwójki musi kombinować żeby jakieś efekty były :)

Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
Polonistka74
Polonistka74: No właśnie on wykorzystał limit już bo do kogoś tam napisał, ale potem ja napisałam pierwszą wiadomość do niego i on nie może w ogóle odpisać, tu limit ma coś do tego?

Teoretycznie nieee, ale kto wie co tam nacudowali jak grzebali przy pw, dlatego ten kontakt polecamd83dde0a
Polonistka74
Polonistka74: Ktoś z dwójki musi kombinować żeby jakieś efekty były :)

Noooo, to dobry materiał na żonę :rotfl:
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
Polonistka74
Polonistka74: No właśnie on wykorzystał limit już bo do kogoś

Wyślij mi na pw link do jego profilu - sprawdzę

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

jaroslaw00
jaroslaw00
  2 czerwca 2014

Spam rozsyłają zazwyczaj nowe osoby. Fotka wpadła na pomysł ukarania wszystkich nawet tych długoletnich userów... Gdzie tu sens i logika?? Jak wam spadają obroty to obniżcie ceny wtedy więcej ludzi kupi gwiazdę. Wy działacie na odwrót. Tylko tak dalej ktoś wyczuje okazję i jeszcze bardzie stracicie. Chytry traci dwa razy.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  2 czerwca 2014
jaroslaw00
jaroslaw00: Spam rozsyłają zazwyczaj nowe osoby.

Błąd.

Staż na portalu nie powinien być najważniejszym wyznacznikiem do zmian, nikt nie chce być traktowany jako gorszy.
I... uwierz mi, że nowe osoby mają też spore ograniczenia i są pilnowane.

Tu nie chodzi o żadne kary, restrykcje. A ograniczenie spamu. Nie da sie każdemu dogodzić. Niestety ktoś ucierpi.

W ogóle widzę, że jednak userom zależy na portalu, skoro się tak pieklą. Tylko troszkę pomyślunku nie zaszkodzi. Jakość ziomeczki, jakość d83dde09.

jaroslaw00
jaroslaw00: Chytry traci dwa razy.

Mądry zyskuje raz, a porządnie. Dlaczego? Bo stara się dostosować. Nie chodzi mi o ustępowanie, a pomyślunek.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
jaroslaw00
jaroslaw00: Spam rozsyłają zazwyczaj nowe osoby.
Nie wnikam skąd taki wniosek ale błędny.
jaroslaw00
jaroslaw00: Fotka wpadła na pomysł ukarania
Błędne rozumowanie, nie jest to żaden rodzaj kary - wszyscy powinni być traktowani jednakowo. Osoby z kontem premium mają większe możliwości bo za ich poszerzenie nie zapłaciły - prawdą jest też to, że ludzie dbają o to za co zapłacili. by tego nie stracić - w tym przypadku zastanowią się kilka razy nim naruszą regulamin.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  2 czerwca 2014

"Jako użytkownik z bezpłatnym kontem wyczerpałeś dzisiejszy limit wysyłania wiadomości do nowych osób. Jeśli chcesz go zwiększyć, dołącz do Klubu Gwiazd. - spróbuj ponownie" Taka informacje sie dostaje przy probie odpisania komus na wiadomosc wiec jak to nazwac?

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  2 czerwca 2014

Wszyscy Ci wielcy niby "przyjaciele" fotki teraz mozecie pokazac swoja madrosc i wytlumaczcie to logicznie bo to ze mozesz zaczac jedna tylko nowa rozmowe to wiem ale ze nie mozesz odpisac komus na wiadomosc to juz pozostawiam wam wielcy medrcy i "przyjaciele" fotki do wytlumaczenia? Pewnie tez nie wolno odpisywac ze wzgledy na spam hahaha

Psotnick
Psotnick
  2 czerwca 2014

Ludzie- dlaczego widnieje info ze wykorzystałem limit rozmow prv pomimo ze uzupełnaim konto o 10zł ..pytam sie po jaką cholere uzupełnac to konto skoro pisac na prv nie moge! ?

SlNNER
SlNNER
  2 czerwca 2014

Ale ten portal się zje.:cenzura:.y robi..

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  2 czerwca 2014

Psotick bo dyszka ich nie uszczesliwila i musisz pewnie uzupelnic za 50zl to beda zadowoleni hahahaha

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie- dlaczego widnieje info ze wykorzystałem limit rozmow pomimo ze uzupełnaim konto o 10zł
Jeśli kupiłeś dziś to była kwestia przelogowania się i jak sądzę już działa.

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: mozesz zaczac jedna tylko nowa rozmowe to wiem ale ze nie mozesz odpisac komus na wiadomosc
Poproszę o zrzut ekranowy na pw - postaram się pomóc (i nie rozumiem po co ta złość - błędy mogą się zdarzyć)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Psotnick
Psotnick
  2 czerwca 2014

moge odpisac komus z ki m pisalem wcześniej jednak nie napisze do osoby do której pisze PIERWSZY raz.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.