Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: moge odpisac komus z ki m pisalem wcześniej jednak nie napisze do osoby do której pisze PIERWSZY raz.

Po północy będziesz mógł - możesz rozpocząć jedną konwersację dziennie. Ileż to razy trzeba powtarzać?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Psotnick
Psotnick
  2 czerwca 2014

ot absurd ,pisze sporo ,nie chce tego za darmoche,uzupełniem konto i "jedna konwersacja dziennie" to bardzo mało -nie ja układałem regulamin ale gdzies jest błąd nie uważasz czy po prostu ja dalej nie rozumiem......

jaroslaw00
jaroslaw00
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: moge odpisac komus z ki m pisalem wcześniej jednak nie napisze do osoby do której pisze PIERWSZY raz.


nie ciesz sie gdzyż kto wie że i tego nie zmienią
Psotnick
Psotnick
  2 czerwca 2014

wydaje mi się zę ktoś gdzies tutaj nie pomyślał......

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ot absurd ,pisze sporo ,nie chce tego za darmoche,uzupełniem konto i "jedna konwersacja dziennie" to bardzo mało -nie ja układałem regulamin ale gdzies jest błąd nie uważasz czy po prostu ja dalej nie rozumiem

Przepraszam ale pomyliłem osoby - Ty powinieneś móc pisać normalnie. Sprawdź teraz ponownie - odświeżyłem Ci profil.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Psotnick
Psotnick
  2 czerwca 2014

niestety dalej to samo wysakuje ten komunikat- Wykorzystałeś dzisiejszy limit wysyłania wiadomości do nowych osób. - spróbuj ponownie

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety

PW

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

ELEKTRA83
ELEKTRA83
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: moge odpisac komus z ki m pisalem wcześniej jednak nie napisze do osoby do której pisze PIERWSZY raz.

U mnie jest to samo
Psotnick
Psotnick
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Psotnick: moge odpisac komus z ki m pisalem wcześniej jednak nie napisze do osoby do której pisze PIERWSZY raz. U mnie jest to samo

wszystko wraca do normy po godz 24 ;)

Wykorzystałeś dzisiejszy limit wysyłania wiadomości do nowych osób. - spróbuj ponownie niestety dalej to samo wysakuje ten komunikat-
ELEKTRA83
ELEKTRA83
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ELEKTRA83: Psotnick: moge odpisac komus z ki m pisalem wcześniej jednak nie napisze do osoby do której pisze PIERWSZY raz. U mnie jest to samo wszystko wraca do normy po godz 24 ;) Wykorzystałeś dzisiejszy limit wysyłania wiadomości do nowych osób. - spróbuj ponownie niestety dalej to samo wysakuje ten komunikat-

Ale ty masz gwiazdę nie powinieneś mieć tego problemu
Psotnick
Psotnick
  3 czerwca 2014

gwiazda nie gra roli w tym wypadku ja wyczerpałem limit wiadomosci prv

ELEKTRA83
ELEKTRA83
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: gwiazda nie gra roli w tym wypadku ja wyczerpałem limit wiadomosci prv

No to serio robi się tu czysty burdel
Psotnick
Psotnick
  3 czerwca 2014

;)

dussek
Posty: 12 (po ~185 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 140
dussek
  3 czerwca 2014

Ta Fotka jest coraz bardziej nie poważna, tak jak piszą wcześniej przy logowaniu niedługo będzie 'kup gwiazdę abyś mogl korzystać z portalu' masakra, swoją droga ciekawa jestem dlaczego nie nagradzacie tych 'wytrwałych' na tym portalu :x dno dno dno ten portal juz nie pisząc o tym paskudnym wyglądzie profilu!

Najpiękniej jest w życiu kochać i być kochanym... ;)

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  3 czerwca 2014
dussek
dussek: nie pisząc o tym paskudnym wyglądzie profilu!
Masz rację - twój profil wygląda paskudnie
Konto usunięte
Konto usunięte: No to serio robi się tu czysty burdel
zawsze lepszy czysty choć i tak brzmi to jak oksymoron.

Niemniej, rozmawiamy tu o limicie wiadomości i ew. podniesieniu ceny - kwestie porządkowo, estetyczne można rozwinąć w osobnym wątku.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.