Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Krzysiu
Krzysiu
  3 czerwca 2014

hehe to sobie śmiechłem wczoraj http://scr.hu/28wn/d9cym

ŻENADA ;D

Krzysiu
Krzysiu
  3 czerwca 2014

hehe to sobie śmiechłem wczoraj http://scr.hu/28wn/d9cym

żenada d83dde02

ELEKTRA83
ELEKTRA83
  3 czerwca 2014
woland
woland: Niemniej, rozmawiamy tu o limicie wiadomości i ew. podniesieniu ceny - kwestie porządkowo, estetyczne można rozwinąć w osobnym wątku.
Rozumiem ale by płacić za to by z kimś się chciało pogadać jest przegięciem
ELEKTRA83
ELEKTRA83
  3 czerwca 2014
Krzysiu
Krzysiu: hehe to sobie śmiechłem wczoraj http://scr.hu/28wn/d9cym żenada


U mnie jest to samo
Paffeuu
Paffeuu
  3 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem ale by płacić za to by z kimś się chciało pogadać jest przegięciem

Nikt Ci nie każe płacić za "chęci do rozmowy" d83dde02
Weźcie się za czytanie SJPd83dde16

Poczekajcie cierpliwie, to jakieś chwilowe babole po remoncie PW.
Wpisaliście się tu, na pewno jakiś FP albo FT do was napisze.
Dee
Dee
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ELEKTRA83: Rozumiem ale by płacić za to by z kimś się chciało pogadać jest przegięciem Nikt Ci nie każe płacić za "chęci do rozmowy" Weźcie się za czytanie SJPPoczekajcie cierpliwie, to jakieś chwilowe babole po remoncie PW. Na pewno jakiś FP albo FT do was napisze.

NIEEE! wszyscy narzekajacy dostali ograniczenie :D :crylol: tzn dostali dokladnie to co chceli bo w kolko pisali ze nie moga z nikim rozmawiac i teraz to TRUTH ;D
Paffeuu
Paffeuu
  3 czerwca 2014
Dee
Dee: NIEEE! wszyscy narzekajacy dostali ograniczenie :D tzn dostali dokladnie to co chceli bo w kolko pisali ze nie moga z nikim rozmawiac i teraz to TRUTH ;D

Hahahaha, nawet śmiechłem, muszę ograniczyć pisanie na tym dziale, bo już mi ręce opadają momentami d83dde2d

Ciekaw jestem jak długo utrzyma się ten limit, już są problemy, jak znam życie, to przez problemy techniczne zostanie zniesiony : D
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ...przecież to barany...

to może określ kto nim konkretnie jest bo swoją postawą obrażasz osoby który sobie tego nie życzą i raczej nie powinny mieć tego szlachetnego tytułu nadanego przez Ciebie ?
Jak zauważyłem woland jest jedyną osobą która ma konto od 2007 i ma prawo bronic tego portalu i tych zmian no i jeszcze ewentualnie dee bo ma konto już od 2010 a reszta ? celujecie do członków portalu"fotka" że tak pasjonująco oraz z wielkim sercem bronicie zmian które admini zmienili ?
Ludzie którzy mają konto zaledwie rok lub 2 lata udzielają się tak notorycznie jakby mieli mieć w tym jakiś zysk lub by byli na tym portalu od samego początku istnienia.Czyżby układy :D ?Póki co wszystko do tego zmierza bo jest grono ludzi którym się to nie podoba a najwięcej wypowiadają się Ci co są przeciwni tym co nie uznają tych zmian.Na szczęście jestem osobą postronną i niezależną co skutkuję tym że potrafię zrozumieć zmiany adminów oraz ludzi którzy się na to nie godzą a ja szczególnie bo jestem tutaj już długo i taka zmiana jednak wpływa na wyobraźnie człowieka ale tego na pewno nie zrozumieją inne osoby.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie jest to samo

To samo czyli co? Dopytuję, bo czasem niestety niektórzy nie do końca rozumieją istotę - nie możesz rozpocząć rozmowy czy nie możesz odpisać. Jeśli nie możesz odpisać to poproszę zrzut ekranowy na pw.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

ege
ege
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to może określ kto nim konkretnie jest bo swoją postawą obrażasz osoby który sobie tego nie życzą i raczej nie powinny mieć tego szlachetnego tytułu nadanego przez Ciebie ?

pisz na kontakt do fp albo ft to mu dadza bana za obrażanie
Paffeuu
Paffeuu
  3 czerwca 2014
woland
woland: To samo czyli co? Dopytuję, bo czasem niestety niektórzy nie do końca rozumieją istotę - nie możesz rozpocząć rozmowy czy nie możesz odpisać

Faktycznie coś się z tymi wiadomościami po last update pokręciło, na 2 koncie też miałem taki problem, co prawda już solved, ale jest tak ;x
Może osobny wątek założyć, co myślisz?
Tutaj w sumie żale są, niech tak zostanie : D
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Może osobny wątek założyć

Już naprawiają więc nie ma sensu chyba.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  3 czerwca 2014
woland
woland: Już naprawiają więc nie ma sensu chyba.

To jednak coś się wysypało?

Ten brak informacji ogólnych mnie przeraża, nikt nic o niczym nie wie, appka na winde itp.
Szkoda, że nie ma jakiegoś kącika z newsamid83dde16
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że nie ma jakiegoś kącika z newsami

Jest ale z nieznanych przyczyn nie jest aktualizowany. http://www.fotka.pl/lista_zmian
Konto usunięte
Konto usunięte: To jednak coś się wysypało?
na marginalnej części profili.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  3 czerwca 2014
ege
ege: pisz na kontakt do fp albo ft to mu dadza bana za obrażanie

Nie jestem z natury kapusiem więc nie zamierzam się w to bawić bo od tego są admini ale jeśli user nie dostał bana za tego typu epitety to raczej można wnioskować że są dobrymi znajomymi a co za tym idzie ? Każdy kumaty wie ale nie zamierzam spekulować bo jak już pisałem - kolega użył określenia"barany" czyli tyczy się to więcej niż jednej osoby więc pytam kogo ma na myśli i tyle ?
Bo jeśli ktoś coś tam nie przeczytał lub nie raczył czegoś przeczytać z własnej woli to czy trzeba akurat rzucać takimi określeniami wobec userów ? Są różnego typu określenia typy - czytaj ze zrozumieniem ale uważam że kolega nieco przesadził.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.